خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها

باره اوله میخوای کنکور بدی؟
      ببین تاروز قبل کنکور از استرس هی خواب الودی اما شبی که میخوای فرداش کنکور بدی از استرس خوابت نمیبره
      منم دبیرستان که میرفتم عشقم شبا خوندن بود...دقیقا یکی مثه خودتون...یادم نمیره شبی ک امتحان فیزیک داشتم نمیدونستم تااینکه 10/5 دوستم اس داد چقد خوندی؟ منم گفتم چقد خرخون شده و..من فکر میکردم 1شنبه امتحان داریم اما تو نگو شنبه امتحان بود...تو ترم هم یه دور فیزیک نخونده بودم..10/5 تا4 صبح فیزیکو جمع کردم اخرشم نمرم بااونی که2 روز داشت میخوند و تو طول ترم خودشو کشته بود یکی شد...اگه نمیخوندمم قبول بودم ولی...
      کلا راهیو که ما رفتیم شما نرید...ما اکثر فارغ التحصیلا مثه شماها فکر میکردیم...یادش بخیر
      فقط بخونید نزارید سال بعد...
      من کلا سال چهارم همشون رو ده نمره مینوشتم میدادم تحویل
      یادش بخیر پارسال
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arashp74 نمایش پست ها
      هعی
      چاره چیست
      تو تجربی
      یا دکتر میشی
      یا کلا هیچی نمیشی
      متاسفانه این واقعیته کشور ماست
      اینه واقعیت کشور ما؟؟اما 50% واقعیت کشور رو ادماش میسازن:yahoo (21)نه بیشتر)
      من نمیدونم چرا استعدادو نمیبینیم...فقط پولو میبینیم...
      اما از نظر من اگه رشته ای رفتی توش دست وپا در نیووردی هیچی نمیشی
      خیلی از دکترا بی سوادن...خیلیا با جون ادم بازی میکنن...اینا همونایین که تو دانشگاه سوگند میخورن..ایناتنها مدیون مردم نمیشن مدیون خودشونم میشن بخاطر اون سوگنده....منم ارزو میکنم اگه علاقتون این رشتست بش برسید اما ازین دکترا نباشین که...
      کلا شما بهترین رشتتون باش بعد بورسیه شو مطمینا خیلی بهتر از رشته ای میشه که هم روزانه داره میگیره هم شبانه هم ازاد هم بین الملل
      همیناست که طرف بعده کنکور افسردگی میگیره...بخدا اگه این در به روتون بسته بشه دره دیگه ای بازه فقط باید راهمونو پیدا کنیم:yahoo (1):
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینه واقعیت کشور ما؟؟اما 50% واقعیت کشور رو ادماش میسازن:yahoo (21)نه بیشتر)
      من نمیدونم چرا استعدادو نمیبینیم...فقط پولو میبینیم...
      اما از نظر من اگه رشته ای رفتی توش دست وپا در نیووردی هیچی نمیشی
      خیلی از دکترا بی سوادن...خیلیا با جون ادم بازی میکنن...اینا همونایین که تو دانشگاه سوگند میخورن..ایناتنها مدیون مردم نمیشن مدیون خودشونم میشن بخاطر اون سوگنده....منم ارزو میکنم اگه علاقتون این رشتست بش برسید اما ازین دکترا نباشین که...
      کلا شما بهترین رشتتون باش بعد بورسیه شو مطمینا خیلی بهتر از رشته ای میشه که هم روزانه داره میگیره هم شبانه هم ازاد هم بین الملل
      همیناست که طرف بعده کنکور افسردگی میگیره...بخدا اگه این در به روتون بسته بشه دره دیگه ای بازه فقط باید راهمونو پیدا کنیم:yahoo (1):

فکرشو بکن
      اگه پزشک نشی باید وردست پزشک شی
      این عذاب آور ترین احساس دنیاس
      یه پرستار
      یه تکنسین اتاق عمل
      یه هوشبر
      اینا همه زیر دست پزشکان
      پزشکی یعنی اوج همه چی
      شما خودت اگه نشه باز میمونی؟

.
      .
      .
      بر میگردم

4. Top | #19
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حیف نیست جوونیت رو سر ریتالین هدر میدی؟........تا مودافینیل هست چرا ریتالین؟؟؟
      بلد نیست از متخصص کمک بگیر ( خودم) این نسخه مارو بپیچ طبق دستور پزشک آینده (خودم) مصرف کن
      دونپزیل 10 یک بار در روز + ممانتین 10 یک بار در روز + پیراستام 800 هر 10 ساعت دوتا! ( بیشتر از 20 گرم نشه در روز) + مودافینیل از 12 شب هر 4 ساعت یدونه 100 میلی گرمی + جنیکوبیلوبا دو عدد عصر + ریتالین ( نصف قرص فقط وقتی حس درس پرید بخور دوباره حس درس بر میگرده) + فلوکستین 70 صبح 1 شب 1 + پروتریپتیلین 75 شب یدونه + بوپروپیون 150 پیوسته رهش یک صبح یک شب + پروپرانولول ( ایندرال) 40 میل بعد اینکه ریتالین خوردی بخور تا ضربان قلبت بر گرده + سرم آمینو اسیدی 500 میلی لیتر هر دو روز یه بار + آمپول سیتی کولین 250 میل هر سه روز یه بار + لسیتین 1200 میل صبح یک شب یک + متیلدوپا سی + متیل دوپا بی هر 12 ساعت 2 عدد + یدنه کبد تمیز گوسفند و یدونه کلیه تازه آدمیزاد رو هم برا پیوند آماده کن بعدا کبدت و کلیت ****** رفت دم دست حاظر باشه یهویی تلف نشی.

دفترچه بیمه داری یا رو کاغذ خودم برات بنویسم؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ریتالین عااااااااااااااااااااالیه . معرکس . حیف زیاد نمیدن بم مجبورم مواقع ضروری بخورم

.
      .
      .
      بر میگردم

6. Top | #21
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ریتالین عااااااااااااااااااااالیه . معرکس . حیف زیاد نمیدن بم مجبورم مواقع ضروری بخورم
      ها.. چیه شنگول شدی؟؟؟ رینالین زدی؟؟
      دقیقا حیفش همینه.... متخصص رو دفترچه برام نوشته روزی 3 عدد ولی بهم گفته روزی بیشتر از یدونه مصرف نکنم....گفت بیشتر از این مصرف کنی یا تا ویزیت بعدی قرص کم بیاری دیگه ریتالین بی ریتالین
      یدونه که میندازی بالا درس به کامت شیرین میشه...یعنی من از فیزیک متنفرم ولی یه نصف قرص که میخورم میرم در اعماق وجود فیزیک حل میشم....
      ریتالین رو برا خواب مصرف نکن بجاش مودافینیل بگیر...هم وابستگی نداره و هم طول عمر موثر 2 برابر ریتالین...قدرت ضد خوابشم 2 برابره...بدون نسخه هم میدن!
      امشب یدونه مودافینیل 200 زدم تو رگ الان ساعت حدود 5 صبحه مغزم مثل ماشین داره کار میکنه اصلا خواب بی خواب......ولی سرخوشی نمیاره مثل ریتالین به درس علاقمندت نمیکنه

آی اونایی که داری پستام رو میخونید بدونید و بدانید که ریتالین براتون مضر است این قرصا رو فقط واسه جانورای مثل من ساختن به کبد و گلوی شما سازگار نیست

الانکه مدیر عزیز از خواب بیدار شه ما معتادان و انگلان جامعه رو شوت کنه بیرون....

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فکرشو بکن
      اگه پزشک نشی باید وردست پزشک شی
      این عذاب آور ترین احساس دنیاس
      یه پرستار
      یه تکنسین اتاق عمل
      یه هوشبر
      اینا همه زیر دست پزشکان
      پزشکی یعنی اوج همه چی
      شما خودت اگه نشه باز میمونی؟
      من یه دف موندم پشت کنکور برا 7 پشتم بسه
      این تفکر خوبه...اما همیشه واقعیت این نیست
      من اگه دندون نیارم-پروتز نیارم میرم دام پزشکی...اگه هم نشد ازاد بدون ازمون اگه خواستم برم عمران میرم:yahoo (21):
      ولی شما تا خوده کنکور همین حرفو بزن...اما بعدش دیگه نگو چون افسردگی میاره
      من و خدا ...تو و همه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یه دف موندم پشت کنکور برا 7 پشتم بسه
      این تفکر خوبه...اما همیشه واقعیت این نیست
      من اگه دندون نیارم-پروتز نیارم میرم دام پزشکی...اگه هم نشد ازاد بدون ازمون اگه خواستم برم عمران میرم:yahoo (21):
      ولی شما تا خوده کنکور همین حرفو بزن...اما بعدش دیگه نگو چون افسردگی میاره
      مگه میشه تجربی بره ریاضی بخونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.
      .
      .
      بر میگردم
      ویرایش توسط sawyer : 15 اسفند 1393 در ساعت 12:51

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      ها.. چیه شنگول شدی؟؟؟ رینالین زدی؟؟
      دقیقا حیفش همینه.... متخصص رو دفترچه برام نوشته روزی 3 عدد ولی بهم گفته روزی بیشتر از یدونه مصرف نکنم....گفت بیشتر از این مصرف کنی یا تا ویزیت بعدی قرص کم بیاری دیگه ریتالین بی ریتالین
      یدونه که میندازی بالا درس به کامت شیرین میشه...یعنی من از فیزیک متنفرم ولی یه نصف قرص که میخورم میرم در اعماق وجود فیزیک حل میشم....
      ریتالین رو برا خواب مصرف نکن بجاش مودافینیل بگیر...هم وابستگی نداره و هم طول عمر موثر 2 برابر ریتالین...قدرت ضد خوابشم 2 برابره...بدون نسخه هم میدن!
      امشب یدونه مودافینیل 200 زدم تو رگ الان ساعت حدود 5 صبحه مغزم مثل ماشین داره کار میکنه اصلا خواب بی خواب......ولی سرخوشی نمیاره مثل ریتالین به درس علاقمندت نمیکنه

آی اونایی که داری پستام رو میخونید بدونید و بدانید که ریتالین براتون مضر است این قرصا رو فقط واسه جانورای مثل من ساختن به کبد و گلوی شما سازگار نیست

الانکه مدیر عزیز از خواب بیدار شه ما معتادان و انگلان جامعه رو شوت کنه بیرون....
      لعنت به دنیایی که هر چی چیز خوبه توش ممونوعهههه

.
      .
      .
      بر میگردم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

باره اوله میخوای کنکور بدی؟
      ببین تاروز قبل کنکور از استرس هی خواب الودی اما شبی که میخوای فرداش کنکور بدی از استرس خوابت نمیبره
      منم دبیرستان که میرفتم عشقم شبا خوندن بود...دقیقا یکی مثه خودتون...یادم نمیره شبی ک امتحان فیزیک داشتم نمیدونستم تااینکه 10/5 دوستم اس داد چقد خوندی؟ منم گفتم چقد خرخون شده و..من فکر میکردم 1شنبه امتحان داریم اما تو نگو شنبه امتحان بود...تو ترم هم یه دور فیزیک نخونده بودم..10/5 تا4 صبح فیزیکو جمع کردم اخرشم نمرم بااونی که2 روز داشت میخوند و تو طول ترم خودشو کشته بود یکی شد...اگه نمیخوندمم قبول بودم ولی...
      کلا راهیو که ما رفتیم شما نرید...ما اکثر فارغ التحصیلا مثه شماها فکر میکردیم...یادش بخیر
      فقط بخونید نزارید سال بعد...
      داداش قربونت بنده با دومه ک میخوام کنکور بدم و همه چیزو تجربه کردم....پارسالم بادوستام جمع شدیم رفتیم تفریح و کوه اومدیم خونه ساعت 9خوابمون برده بود...اینکه شب بخونی یا روز مهم نیس مهم اینه ک چی وچطوری میخونی...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      حیف نیست جوونیت رو سر ریتالین هدر میدی؟........تا مودافینیل هست چرا ریتالین؟؟؟
      بلد نیست از متخصص کمک بگیر ( خودم) این نسخه مارو بپیچ طبق دستور پزشک آینده (خودم) مصرف کن
      دونپزیل 10 یک بار در روز + ممانتین 10 یک بار در روز + پیراستام 800 هر 10 ساعت دوتا! ( بیشتر از 20 گرم نشه در روز) + مودافینیل از 12 شب هر 4 ساعت یدونه 100 میلی گرمی + جنیکوبیلوبا دو عدد عصر + ریتالین ( نصف قرص فقط وقتی حس درس پرید بخور دوباره حس درس بر میگرده) + فلوکستین 70 صبح 1 شب 1 + پروتریپتیلین 75 شب یدونه + بوپروپیون 150 پیوسته رهش یک صبح یک شب + پروپرانولول ( ایندرال) 40 میل بعد اینکه ریتالین خوردی بخور تا ضربان قلبت بر گرده + سرم آمینو اسیدی 500 میلی لیتر هر دو روز یه بار + آمپول سیتی کولین 250 میل هر سه روز یه بار + لسیتین 1200 میل صبح یک شب یک + متیلدوپا سی + متیل دوپا بی هر 12 ساعت 2 عدد + یدنه کبد تمیز گوسفند و یدونه کلیه تازه آدمیزاد رو هم برا پیوند آماده کن بعدا کبدت و کلیت ****** رفت دم دست حاظر باشه یهویی تلف نشی.

دفترچه بیمه داری یا رو کاغذ خودم برات بنویسم؟؟؟

وقتی ک واسه حفظ کردن اینا گذاشتی(اگه الکی از خودت درنیاوردی)رو زیست میزاشتی 100 میزدی...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      یه مشکلی هست که واسه حلش ازتون راهنمایی میخوام
      تا قبل پیدا کردن اینجا ( هفته پیش ) اوج کیفیت مطالعه ی من شبا بود
      یعنی یازده تا پنج
      بعد پنج میخوابیدم تا نه و نیم
      نه و نیم پا میشدمو حدودا 10 شروع میکردم به خوندن
      و باز همون روال
      اما بدو آشناییم با اینجا یه مقاله خوندم که شبا نباید درس خوند و صبا باس بیدار شد و...
      این چند روز امتحان کردم دیدم واقعا صبا اصلا نمیتونم بخونم
      اون آرامش و حس شب خیلی برام شیرین تر بود و اصلا متوجه نمیشدم کی میشه ساعت پنج
      حالا واقعا هنگ کردم
      از یه طرف این مشاورا میگن شب نخون
      از یه طرف تایم بدن خودم اونجوری تنظیم شده
      لطفا راهنماییم کنید؟
      بهتر نیست شیوه ی خودمو ادامه بدم؟
      چیزی که شیش ماهه بدنم بش عادت کرده ...
      داداش هیچ کس بهتر از خودت با ویژگی های خودت آشنا نیست
      هر طور که خودت صلاح میدونی درس بخون
      من تابستون کم کمش روزی 12 ساعت درس میخوندم
      به اصرار مامانم رفتم پیش مشاور تا با برنامهمشاور پیش برم .میگفت 12 بخواب 5 بیدار شو منم نمیتونستم .ساعات مطالعم به روزی 6 ساعت رسید .بعد بدنم خسته شد
      سه هفته هیچی نخوندم و از درس زده شدم
      تا به حالت قبلم برگشتم خیلی طول کشید

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbay نمایش پست ها
      داداش هیچ کس بهتر از خودت با ویژگی های خودت آشنا نیست
      هر طور که خودت صلاح میدونی درس بخون
      من تابستون کم کمش روزی 12 ساعت درس میخوندم
      به اصرار مامانم رفتم پیش مشاور تا با برنامهمشاور پیش برم .میگفت 12 بخواب 5 بیدار شو منم نمیتونستم .ساعات مطالعم به روزی 6 ساعت رسید .بعد بدنم خسته شد
      سه هفته هیچی نخوندم و از درس زده شدم
      تا به حالت قبلم برگشتم خیلی طول کشید
      من کلا از بچگی شب زنده دار بودم داداش
      اصن حیفه ادم شب بخابه
      داداش یه لطفی میکنی؟
      این منو دیوونه کرد
      http://forum.konkur.in/thread21914.html#post385679
      ببین چی به چیه داره کم کم نابودم میکنه

.
      .
      .
      بر میگردم

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مگه میشه تجربی بره ریاضی بخونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بدون کنکور اره میشه خوند
      من و خدا ...تو و همه

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinghossein1 نمایش پست ها
      داداش قربونت بنده با دومه ک میخوام کنکور بدم و همه چیزو تجربه کردم....پارسالم بادوستام جمع شدیم رفتیم تفریح و کوه اومدیم خونه ساعت 9خوابمون برده بود...اینکه شب بخونی یا روز مهم نیس مهم اینه ک چی وچطوری میخونی...
      اخه تو اطلاعاتت فارغ التحصیل نبودی....الان زدی فارغ التحصیل
      داداش هم خودتی...
      خوشحالم که بار دوم کنکور میدی...
      منم میگم فرقی نداره شب یا روز..من خودم شب بهتر میفهمیدم اما روشمو تغییر دادم روز میخونم...که اصلا نتیجه نداده برام
      من و خدا ...تو و همه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)