خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      سرکار خانم میرزاخانی به عنوان بک نابغه به تمام معنا باعث افتخار ایرانیان در زمینه علمی هستند!! همه ما هم آگاهیم که ایشان اگر در ایران می ماندند شاید شرایط به گونه ای که در حال حاضر برای ایشان مهیاست آماده نبود! کاملا مبرهن است که تلاش های ایشان در جهت پیشبرد علم بشر در زمینه ریاضیات موثر است! ولی در حال حاضر تلاش های ایشان به عنوان یک نابغه پرسود برای من ایرانی که تشنه علمم و تهدیدات و مشکلات زیادی بر سر راه کشورم وجود دارد معنای خاصی ندارد! هستند کسانی مانند پروفسور سمیعی که با وجود کسب عنوان برترین جراح جهان ولی هنوز با کشورشان در ارتباطند و در جهت پیشرفت روزافزون کشورشان تلاش می کنند!حکومت کشورمان هرچه باشد ولی ایرانی بودنمان ثابت است! نباید برخی افراد از روی عناد چون با حکومت مشکل دارند هم وطنانشان را در این وضعیت رها کنند!(مورد خطابم سرکار خانم میرزاخانی نیستند!) ولی چه خوب بود ما هم مستقیما ار علم ایشان بهره می بردیم! لطفا قبول کنید که ایشان می توانند مانند خیلی ها..................! شاید خودشان این گونه می خواهند! نمی دانم!
      مخالفم
      پروفسور سمیعی یک مرد است خانم میرزاخانی یک زن هست
      درثانی از کجا میدونین ایشون نخواستن در کشور فعالیت کنن اما اجازه داده نشده؟
      ثالثا زن بود خیلی فرق میکنه اگر یک زن ایرانی به خارج بره و به هر دلیلی جبه ملی پیدا کنه بازگشتش به کشور خیلی سخته
      مطمئنن اگر مزایا و تسهیلات خوبی برای ایشون در داخل کشور فراهم میکردند ایشون بازمیگشت
      ویرایش توسط artim : 10 اسفند 1393 در ساعت 21:08

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      سرکار خانم میرزاخانی به عنوان بک نابغه به تمام معنا باعث افتخار ایرانیان در زمینه علمی هستند!! همه ما هم آگاهیم که ایشان اگر در ایران می ماندند شاید شرایط به گونه ای که در حال حاضر برای ایشان مهیاست آماده نبود! کاملا مبرهن است که تلاش های ایشان در جهت پیشبرد علم بشر در زمینه ریاضیات موثر است! ولی در حال حاضر تلاش های ایشان به عنوان یک نابغه پرسود برای من ایرانی که تشنه علمم و تهدیدات و مشکلات زیادی بر سر راه کشورم وجود دارد معنای خاصی ندارد! هستند کسانی مانند پروفسور سمیعی که با وجود کسب عنوان برترین جراح جهان ولی هنوز با کشورشان در ارتباطند و در جهت پیشرفت روزافزون کشورشان تلاش می کنند!حکومت کشورمان هرچه باشد ولی ایرانی بودنمان ثابت است! نباید برخی افراد از روی عناد چون با حکومت مشکل دارند هم وطنانشان را در این وضعیت رها کنند!(مورد خطابم سرکار خانم میرزاخانی نیستند!) ولی چه خوب بود ما هم مستقیما ار علم ایشان بهره می بردیم! لطفا قبول کنید که ایشان می توانند مانند خیلی ها..................! شاید خودشان این گونه می خواهند! نمی دانم! بنده که اطلاعی از همکاری ایشان ندارم!
      هیچ می دانی چند کودک ایرانی عاشق ریاضیات شد بعد از جایزه میرزاخانی؟
      هیچ میدانی چندبانوی ایرانی اعتماد به نفس یافتند؟؟
      این ها فایده نیست؟؟؟
      همین اینترنت حاصل تلاش آمریکایی ها هست الان داری بوسیله اون کامنت میدی

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      هیچ می دانی چند کودک ایرانی عاشق ریاضیات شد بعد از جایزه میرزاخانی؟
      هیچ میدانی چندبانوی ایرانی اعتماد به نفس یافتند؟؟
      این ها فایده نیست؟؟؟
      همین اینترنت حاصل تلاش آمریکایی ها هست الان داری بوسیله اون کامنت میدی
      مهم ترین درد ما اینه که یادمون رفته همه ی اینا رو فقط خدا خلق کرده ؛ بجای اینکه به منبع اصلی مراجعه کنیم داریم سرمون رو با تیکه کاغذ ها گرم میکنیم ؛ شما از حضرت علی با علم تر سراغ دارین که میگین به گفته گوگل اعتقادات مذهبی با هوش رابطه ی معکوس داره ؟ ما منبع نور رو کنارمون داریم ولی با نور شمع خودمون رو سرگرم میکنیم ؛ از زمان حضرت علی 1400 ساله داره میگذره ؛ هنوز نهج البلاغه کاملترین کتاب حکومت داریه ؛ اگه شما راست میگین کسی رو بیارین که حرفش بیشتر از 100 سال دوام آورده باشه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      مهم ترین درد ما اینه که یادمون رفته همه ی اینا رو فقط خدا خلق کرده ؛ بجای اینکه به منبع اصلی مراجعه کنیم داریم سرمون رو با تیکه کاغذ ها گرم میکنیم ؛ شما از حضرت علی با علم تر سراغ دارین که میگین به گفته گوگل اعتقادات مذهبی با هوش رابطه ی معکوس داره ؟ ما منبع نور رو کنارمون داریم ولی با نور شمع خودمون رو سرگرم میکنیم ؛ از زمان حضرت علی 1400 ساله داره میگذره ؛ هنوز نهج البلاغه کاملترین کتاب حکومت داریه ؛ اگه شما راست میگین کسی رو بیارین که حرفش بیشتر از 100 سال دوام آورده باشه
      خداپدرتو بیامرزه خودتم داری میگی علم داری میگی علم خوبه که حضرت علی رو رو مثال زدی این خانوم بنده خدا هم در راه علم و بنا به گفته شما در راه حضرت علی قدم گذاشتند و پرچم علم رو تا حدی بالا بردند این بده؟ که الان اینجوری بهشون گفتن؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک کنم بیشتر از همه ما خدا رو شناخته باشه!
      چه آدمایی پیدا میشن!

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      فک کنم بیشتر از همه ما خدا رو شناخته باشه!
      چه آدمایی پیدا میشن!
      نه اصلا ؛ مصداقی ام تو حرفام پیدا نمیکنین که نظر شما رو توجیه کنه

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دین‌داری و هوش

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

موضوع ارتباط میزان مذهبی بودن با هوش، مطالعه رابطه آماری میان هوش و دینداری است. تحقیقاتی به رابطه میان میزان دینداری با هوش و تحصیلات پرداخته‌اند.[۱]
      تحقیقات بیشتر نشان داده‌اند معمولاً سبک تفکر شهودی و استقرایی با عقیده دینی بالاتر می‌رود، و به طور کلی به طرز فکر محافظه‌کارانه‌تر اشاره دارد. افرادی که کمتر مذهبی هستند تفکر تحلیلی و استنتاجی را ترجیح می‌دهند. آی‌کیو قابلیت‌های تحلیلی و ریاضیاتی را اندازه می‌گیرد و به این دلیل معمولاً با دینداری کمتر در ارتباط است.[۲]

اگرچه مطالعات آماری نشان می‌دهند کشورهای فقیرتر مذهبی‌ترند، متخصصان معتقدند علت این امر می‌تواند این باشد که در این کشورها دین نقش فعال‌تری در زمینه اجتماعی، اخلاقی و فرهنگی و به نوعی نقش مشابه ملی‌گرایی را ایفا می‌کند.[۳] درحالیکه در کشورهای ثروتمندتر دین بیشتر نقش معنوی و اخلاقی دارد.[۴]

8. Top | #23
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اصلا ؛ مصداقی ام تو حرفام پیدا نمیکنین که نظر شما رو توجیه کنه
      چیکار به حرف شما دارم من نظرمو گفتم

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      چیکار به حرف شما دارم من نظرمو گفتم
      ببخشید فکر کردم با من بودید ؛ اخه اینجا الان قریب به اتفاق همه مخالف منن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خخخخ
      بازم کار به دین و دینداری و اسلام واقعی و دروغین کشیده شد.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      دین‌داری و هوش

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

موضوع ارتباط میزان مذهبی بودن با هوش، مطالعه رابطه آماری میان هوش و دینداری است. تحقیقاتی به رابطه میان میزان دینداری با هوش و تحصیلات پرداخته‌اند.[۱]
      تحقیقات بیشتر نشان داده‌اند معمولاً سبک تفکر شهودی و استقرایی با عقیده دینی بالاتر می‌رود، و به طور کلی به طرز فکر محافظه‌کارانه‌تر اشاره دارد. افرادی که کمتر مذهبی هستند تفکر تحلیلی و استنتاجی را ترجیح می‌دهند. آی‌کیو قابلیت‌های تحلیلی و ریاضیاتی را اندازه می‌گیرد و به این دلیل معمولاً با دینداری کمتر در ارتباط است.[۲]

اگرچه مطالعات آماری نشان می‌دهند کشورهای فقیرتر مذهبی‌ترند، متخصصان معتقدند علت این امر می‌تواند این باشد که در این کشورها دین نقش فعال‌تری در زمینه اجتماعی، اخلاقی و فرهنگی و به نوعی نقش مشابه ملی‌گرایی را ایفا می‌کند.[۳] درحالیکه در کشورهای ثروتمندتر دین بیشتر نقش معنوی و اخلاقی دارد.[۴]
      دقیقا اینو درک میکنم
      هر چی علمم بالاتر رفته تو این مدت مذهبی بودنم به همون نسبت کمتر شده
      چن سال پیش نمیتونستم قبول کنم ک یه نفر ب روح اعتقاد نداشته باشه
      اما الان خودم توش شک کردم
      هر چی ذهن آدم منطقی تر بشه نمیتونه این چیزارو قبول کنه
      حالا هر فردی با توجه ب انتخاب خودش میتونه تو یکی از این دسته ها قرار بگیره
      بعضیام خیلی خوشبختن ب هردوش میرسن
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      دقیقا اینو درک میکنم
      هر چی علمم بالاتر رفته تو این مدت مذهبی بودنم به همون نسبت کمتر شده
      چن سال پیش نمیتونستم قبول کنم ک یه نفر ب روح اعتقاد نداشته باشه
      اما الان خودم توش شک کردم
      هر چی ذهن آدم منطقی تر بشه نمیتونه این چیزارو قبول کنه
      حالا هر فردی با توجه ب انتخاب خودش میتونه تو یکی از این دسته ها قرار بگیره
      بعضیام خیلی خوشبختن ب هردوش میرسن
      نه برعکس ؛ آدم هرچقدر که بیشتر با علم آشنا میشه ؛ بیشتر به بزرگیه خدا پی میبره ؛ همین بدنتون رو در نظر بگیرید که واسه خودش شبیه به یه کشور میمونه ؟؟ کی اینو آفریده ؟ یا شیمی ؛ اگه اکسیژن جو بصورت تک اتمی بود میدونستید دیگه آتیشی اختراع نمیشد ؟ اگه اتیش نبود به نظرتون انیشتین و نیوتون و بقیه دانشمندا میتونستن نظریه بدن و علم رو پیش ببرن ؟ حرف من اینه ؛ چرا وقتی به یه موفقیت علمی یا هر چیز دیگه که سرچشمه اش از خداست میرسیم ؛ اولین کاری که میکنیم اینه که خدا رو فراموش کنیم ؟ من میگم همون سیبی که افتاد کله ی نیوتون قبل از همه چیز آفریده ی خداست ؛ پس چرا باید دین خدا رو بخاطر اون سیب ( منظورم ظاهر علمه ) فراموش کنیم؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه برعکس ؛ آدم هرچقدر که بیشتر با علم آشنا میشه ؛ بیشتر به بزرگیه خدا پی میبره ؛ همین بدنتون رو در نظر بگیرید که واسه خودش شبیه به یه کشور میمونه ؟؟ کی اینو آفریده ؟ یا شیمی ؛ اگه اکسیژن جو بصورت تک اتمی بود میدونستید دیگه آتیشی اختراع نمیشد ؟ اگه اتیش نبود به نظرتون انیشتین و نیوتون و بقیه دانشمندا میتونستن نظریه بدن و علم رو پیش ببرن ؟ حرف من اینه ؛ چرا وقتی به یه موفقیت علمی یا هر چیز دیگه که سرچشمه اش از خداست میرسیم ؛ اولین کاری که میکنیم اینه که خدا رو فراموش کنیم ؟ من میگم همون سیبی که افتاد کله ی نیوتون قبل از همه چیز آفریده ی خداست ؛ پس چرا باید دین خدا رو بخاطر اون سیب ( منظورم ظاهر علمه ) فراموش کنیم؟
      من نمیگم هر چی علمت بیشتر شه خدا رو تکذیب میکنی
      منظورم دین و اعمال دینی بود
      اتفاقا قبول دارم آدم بیشتر ب عظمت خدا پی میبره وقتی دانا تر میشه
      من خودم خدارو قبول دارم
      اما خیلی از جزئیاتو نمیتونم قبول کنم.
      منظورم اینا بود
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آدمها را به میزان درکشان بسنج نه به اندازه مدرکشان؛ چرا که فاصله ی زیادی از مدرک تا درک وجود دارد.
      مدرکی که درک بالاتری به ارمغان نیاورد ، کاغذ پاره ای بیشتر نیست.
      مهمترین نشانه ی درک بالاتر تواضع بیشتر است .

نقل قول نکنید جواب نمیدم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      30gipw60xksrd2kayc3p.jpg

We Love Maryam Mirzakhani

Shi is proud Of Persian

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)