خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      عزیز دل معدل رو میشه جبران کرد اما تا یه حدی !

مطمن باش کسی که رتبه یک میشه ادم ساده لوح و بدبخت و خاک بر سری نبوده که مثلا همه درس هاشو یک و دو بگیره بعد یهو بیاد بشه رتبه یک یک مملکتی اونم مثل ایران

با این همه گرگ تازه اونم تو 4-5 ماه !
      چون نقل قول کردی میگم اینو
      برادر اولا رستگار رحمانی بخاطر معدل 13 اش اینقدر حرف ساز شد
      دوما سال 88 معدل تاثیر مثبت و منفی نداشت که باعث بشه معدل کمش تا حدودی تاثیر کنه رو کنکورش
      مشاور

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      چون نقل قول کردی میگم اینو
      برادر اولا رستگار رحمانی بخاطر معدل 13 اش اینقدر حرف ساز شد
      دوما سال 88 معدل تاثیر مثبت و منفی نداشت که باعث بشه معدل کمش تا حدودی تاثیر کنه رو کنکورش
      من کاری به رستگار و مستگار ندارم شما نوشتی من قبلا تو تاپیک های دیگه گفتم میشه معدل رو جبران کرد حتما در مورد سال 93 و 94 گفتید !؟ نه ؟!

قطعا همینطوره و باید خدمتتون عرض کنم که منم موافقم و میشه معدل رو جبران کرد ولی کسی با معدل 10-11 و تجدیدی و درس ضعیف نمی تونه بره رتبه یک بشه

شاید بشه یه خورده جبران کرد ولی صد در صد نمیشه

تموم

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کاری به رستگار و مستگار ندارم شما نوشتی من قبلا تو تاپیک های دیگه گفتم میشه معدل رو جبران کرد حتما در مورد سال 93 و 94 گفتید !؟ نه ؟!

قطعا همینطوره و باید خدمتتون عرض کنم که منم موافقم و میشه معدل رو جبران کرد ولی کسی با معدل 10-11 و تجدیدی و درس ضعیف نمی تونه بره رتبه یک بشه

تموم
      من نمیدونم شما پست های من توی اون تاپیک ها رو خوندی یا نه
      اگه نخوندی که بدون اطلاع نباید میگفتی
      اگه خوندی من توی اون پست ها اصلا نگفتم معدل 10-11
      بحث رحمانی ام ربطی نداشت به این چیزا
      مشاور

4. Top | #34
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      هدف از کارنامه رستگار رحمانی مگه فقط یه انرژی و تشویق برای بچه های با معدل کم نبود؟

وقتی تاپیک میزنید هر نظر و پستی میتونه در حیطه عنوان تاپیک شما مطرح بشه!

دلیل نداره بصورت اسپم وار موضوع کلیشه ای رو یادآوری کنید. که "آی مردم نمیخواد حرف اضافی بزنید و فقط کارنامه رحمانی رو قرار بدین."

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      هدف از کارنامه رستگار رحمانی مگه فقط یه انرژی و تشویق برای بچه های با معدل کم نبود؟

وقتی تاپیک میزنید هر نظر و پستی میتونه در حیطه عنوان تاپیک شما مطرح بشه!

دلیل نداره بصورت اسپم وار موضوع کلیشه ای رو یادآوری کنید. که "آی مردم نمیخواد حرف اضافی بزنید و فقط کارنامه رحمانی رو قرار بدین."
      من فکر نمی کنم شروع کننده ی تاپیک حرفی از معدل زده باشه! یکی اومد گفت معدل و بقیه شروع کردن به دعوا.
      اگه منظورت از اسپم پست منه که من سعی کردم مسیر صحبت رو به سوال اولیه ربط بدم. فکر نمی کنم این اسپم باشه

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تموم
      خب از کجا معلوم اون سالی که امتحان نهایی داده ( خیلی ها بزرگسال و شبانه امتحان میدن ) درس خونده بوده؟ شاید مثل خود من آخرای بهمن رفته درس رو انتخاب کرده و سرکلاساشم نرفته و وقت هم نشده که کتابا رو بخونه و همینطوری الکی رفته امتحان داده که دیپلمش رو بگیره.

من دقیقا همین وضعیت رو دارم. امتحان حسابان رو 4.25 گرفتم و دینی رو 12 و فیزیک و شیمی رو هم زیر10
      اما:
      از کل آزمون های سنجش که تا الان شرکت کردم همه سوالات فیزیک 3 رو تا الان درس پاسخ دادم و ریاضی و شیمی هم درصدام خیلی عالی بودن.

پارسال با یه نفر دوست شدم توی کتابخونه که معدلش پایین نبود ولی عربی و ریاضی رو جفتشونو امتحان نهایی سال سوم زیر 10 گرفته بود ولی پارسال انقدر عربی کانون رو 100 زد که نگو. همین امسال بعد کنکور هم کتابهای صرف و نحو عربی کارشناسی رو هم تموم کرده خیلی سبز هم یه نسخه از عربی جمع بندیشو فرستاده براش که در ویرایشش شرکت کنه. ریاضی کنکور هم 50% زد. از کل مباحثی که انتخاب کرده بود برای کنکور زیر 70% رو پوشش میدادن ولی این 50% زده بود و شاید در سطح کشور جزء معدود کسایی بوده که در درصدهای بالا همه جواب هاش بدون غلط بودن در درس ریاضی.
      الانم داره منو برای عربی کنکور آماده میکنه.

یکی از بهترین های کانون در شهرما هم شنیدم که امسال نیمی از امتحان نهایی هاشو خیلی پایین گرفته ولی الان تراز خیلی بالایی داره.اینم شاید وسطای امتحانا مریض شده یا با دوست جنس مخالـف به هم زده و ...

اینا رو گفتم که درنظر داشته باشیم نمیشه اصلا از روی نمره نهایی قضاوت کرد.

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینطوری که شما ها میگید و الکی روحیه به خودتون میدین معدل ۲۰ ها تار میزنن تو کنکور خخ.. بعدشم دوست عزیز کسی با چند ماه خوندن و معدل کم رتبه یک نمیشه خیالت تخت اینقدر گرگ ریخته که از دو س سال پیش برنامه ریزی کرده و بهترین معدل داره که سفیدم تحویل بذه روزانه میاره والا بخدا دلتون به چیا خوش کسی که فرضا شیمی نهایی ۲۰ گرفته ینی تمام مطالب فول هست و کارشم راحت تره تا کسی که ۴ گرفته و سه ماهم بیشتر وقته نداره...

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینطوری که شما ها میگید و الکی روحیه به خودتون میدین معدل ۲۰ ها تار میزنن تو کنکور خخ.. بعدشم دوست عزیز کسی با چند ماه خوندن و معدل کم رتبه یک نمیشه خیالت تخت اینقدر گرگ ریخته که از دو س سال پیش برنامه ریزی کرده و بهترین معدل داره که سفیدم تحویل بذه روزانه میاره والا بخدا دلتون به چیا خوش کسی که فرضا شیمی نهایی ۲۰ گرفته ینی تمام مطالب فول هست و کارشم راحت تره تا کسی که ۴ گرفته و سه ماهم بیشتر وقته نداره...
      رستگار حتی اگه چند هفته هم خونده بوده باشه براش کافی بوده. قبلا رتبه سه رقمی ریاضی آورده بود و دانشگاه صنعتی شریف قبول شده بود و به جای دانشگاه رفته بود خدمت. کسی بتونه شریف قبول بشه یعنی کل دروس عمومی + ریاضی و فیزیک و شیمی رو فول فول هست. کافی بوده که فقط کتابهای خلاصه نویسی شده دوسال پیشش رو مرور کنه تا رتبه بشه.
      الان اینهمه آدم با عربی و ادبیات و ریاضی و فیزیک مشکل دارن واسه اینه که نحوه مطالعه و نحوه تست زن رو بلد نستند. اگه کس بلد بوده باشه و فقط تست های مرور رو حل کنه کافه واسش.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      رستگار حتی اگه چند هفته هم خونده بوده باشه براش کافی بوده. قبلا رتبه سه رقمی ریاضی آورده بود و دانشگاه صنعتی شریف قبول شده بود و به جای دانشگاه رفته بود خدمت. کسی بتونه شریف قبول بشه یعنی کل دروس عمومی + ریاضی و فیزیک و شیمی رو فول فول هست. کافی بوده که فقط کتابهای خلاصه نویسی شده دوسال پیشش رو مرور کنه تا رتبه بشه.
      الان اینهمه آدم با عربی و ادبیات و ریاضی و فیزیک مشکل دارن واسه اینه که نحوه مطالعه و نحوه تست زن رو بلد نستند. اگه کس بلد بوده باشه و فقط تست های مرور رو حل کنه کافه واسش.
      شنیدم میگن رستگار رحمانی بار اول به جای داداشش کنکور میده و لو میره وسازمان سنجش دوسال ایشون رو از کنکور دادن محروم می کنه
      واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.
      ویرایش توسط SolD!3r : 06 اسفند 1393 در ساعت 15:34

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      معدل اونقدرا هم تاثیر نداره که شما روش حساسید.دوست صمیمی من همین امسال با معدل کتبی 15 و دیپلمه سال 92 که اکثرا معدل بالا بودیم رتبه 500 منطقه 2 آورد.یکی دیگه از اشناهامم با معدل 16 رتبه 53 منطقه 3 شد و پزشکی اصفهان قبول شد.
      کسایی که معدلشون پایینه ناامید نباشن.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      تو که داری خودت میگی ! خودتم جواب خودت میدی که منم دارم همینو میگم ...میگم این یارو مغزش پر بوده واسه دو سه ماه خوندن نبوده که قبول شده و معدلشم خوب بوده

دوستانی که معدل 10 11 12 13 14 من همین الان به تک تکتون تضمین میدم رتبه برتر نمیشین ! شک نکنین رتبتون خوب میشه ولی هیچوقت نمی تونین رتبه 123 کشور بشین

چون اونی که رتبه 123 میشه هم معدلش عالیه همم درصداش

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا اصرار دارین معدل یکی رو بگین خوب بوده
      معدل رحمانی 13 بود
      در ثانی هر معدلی که داشت الان سال 6 پزشکیه که چی این همه بحث
      اصلا تو بردی حرف تو درست که چی بهت جایزه میدن؟ یا چه اتفاقی میفته
      بحث بیخود میکنید چرا
      هر کسی با هر معدلی الان داره میخواد قبول شه نمیخواد قبول نشه
      یکی گفت کارنامشو داری بذار همین
      بقیه اومدن گفتن معدلش این شد اون یکی گفت معدل کمه اون یکی گفت معدل بالاست
      عنوان تاپیک کارنامه رحمانیه دارین بذارین ندارین انقد بحث نکنید
      مشاور

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا اصرار دارین معدل یکی رو بگین خوب بوده
      معدل رحمانی 13 بود
      در ثانی هر معدلی که داشت الان سال 6 پزشکیه که چی این همه بحث
      اصلا تو بردی حرف تو درست که چی بهت جایزه میدن؟ یا چه اتفاقی میفته
      بحث بیخود میکنید چرا
      هر کسی با هر معدلی الان داره میخواد قبول شه نمیخواد قبول نشه
      یکی گفت کارنامشو داری بذار همین
      بقیه اومدن گفتن معدلش این شد اون یکی گفت معدل کمه اون یکی گفت معدل بالاست
      عنوان تاپیک کارنامه رحمانیه دارین بذارین ندارین انقد بحث نکنید
      الان تو چرا خودت ناراحت میکنی ؟ ناظری ؟ مدیری ؟ اینجا فروم هست محلی واسه صحبت و تبادل نظر صحبت می کنیم حرف میزنیم تا یه چیز یاد بگیذیم به ی نتیجه برسیم

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان تو چرا خودت ناراحت میکنی ؟ ناظری ؟ مدیری ؟ اینجا فروم هست محلی واسه صحبت و تبادل نظر صحبت می کنیم حرف میزنیم تا یه چیز یاد بگیذیم به ی نتیجه برسیم
      نقل قول نکن
      خب مشکل همینه چیز یاد نمیگیرین همش شده بحث بیهوده من کاری باهات ندارم میگم ببین عنوان تاپیک چیه
      در ضمن من ناراحت نشدم اتفاقا خوشحالم که بحث میکنین
      مشاور

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نکن
      خب مشکل همینه چیز یاد نمیگیرین همش شده بحث بیهوده من کاری باهات ندارم میگم ببین عنوان تاپیک چیه
      در ضمن من ناراحت نشدم اتفاقا خوشحالم که بحث میکنین
      تا بحث نشه مطلبی یاد گرفته نمیشه بحث از اولش بیهوده بوده عنوان تاپیک خودش مسخرس یه ادمی یه زمانی یه چیزی شده ... دیگه دنبال کارنامه و روشش گرفتن الکیه...

در ضمن حالا شما بیا چهارتا کلمه بحث قشنگ بکن تا بچه ها چهارتا چیز یاد بگیرین مثلا بیا در مورد محصولات افبا برامون یه توضیحی بده خخ

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن