خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ترس من از تكرار تاريخ

سلام بچه ها
      تو خونواده ي ما يه چيزيكه واسه بچه درسخون هاي خونواده اتفاق ميافته اينه كه تو سال پيش دانشگاهي يكي از پدربزرگ ها فوت ميكنه مثلا : يه ماه قبل از اينكه خواهرم كنكور بده باباي بابام افتاد مرد و همه شرايط به هم ريخت و ما مجبور شديم بريم شهرستان و چون بابام تك پسر بود خيلي شرايط واسه خونواده ما سخت شد و خواهرم نتونست به هدفش برسه يه مثال ديگه: دختر دايي من ( اوني كه تو تيزهوشان بود) درست دو هفته قبل كنكور باباي ننش افتاد مرد و اون هم با وجود اينكه يه بچه كاملا باهوش و با استعداد بود هم نتونست ب هدفش برسه

يه مثال ديگه : پسر دختر دايي بابام هم همينجور اون البته يه دو ماه قبل اتفاق افتاد و باباي مادرش يعني دايي بابام افتاد مرد و اون هم به همين ترتيپ نتونست به هدفش برسه

همه ي اين اتفاق ها واسه بچه هاي درسخون و زرنگ فك وفاميل اتفاق افتاد نه بقيه حالا حرف من اينه كه اگه واسه من اتفاق بيفته چي؟ چون فقط باباي مادرم مونده اگه اون هم بيفته بميره و تمركز من به هم بخوره چي؟ شما ميگين اتفاق ميفته ؟ ميدونم كه نبايد ذهنم رو با اين چيزا مشغول كنم ولي كم الكي هم نيستا

با تشكر

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      تو خونواده ي ما يه چيزيكه واسه بچه درسخون هاي خونواده اتفاق ميافته اينه كه تو سال پيش دانشگاهي يكي از پدربزرگ ها فوت ميكنه مثلا : يه ماه قبل از اينكه خواهرم كنكور بده باباي بابام افتاد مرد و همه شرايط به هم ريخت و ما مجبور شديم بريم شهرستان و چون بابام تك پسر بود خيلي شرايط واسه خونواده ما سخت شد و خواهرم نتونست به هدفش برسه يه مثال ديگه: دختر دايي من ( اوني كه تو تيزهوشان بود) درست دو هفته قبل كنكور باباي ننش افتاد مرد و اون هم با وجود اينكه يه بچه كاملا باهوش و با استعداد بود هم نتونست ب هدفش برسه

يه مثال ديگه : پسر دختر دايي بابام هم همينجور اون البته يه دو ماه قبل اتفاق افتاد و باباي مادرش يعني دايي بابام افتاد مرد و اون هم به همين ترتيپ نتونست به هدفش برسه

همه ي اين اتفاق ها واسه بچه هاي درسخون و زرنگ فك وفاميل اتفاق افتاد نه بقيه حالا حرف من اينه كه اگه واسه من اتفاق بيفته چي؟ چون فقط باباي مادرم مونده اگه اون هم بيفته بميره و تمركز من به هم بخوره چي؟ شما ميگين اتفاق ميفته ؟ ميدونم كه نبايد ذهنم رو با اين چيزا مشغول كنم ولي كم الكي هم نيستا

با تشكر
      چیزی زدی؟
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها

با تشكر
      این چه تیتری هست که نوشتین طوری زدین تکرار تاریخ انگار دوباره در اروپا داره جریان رنسانس رخ میده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

....

کلید اسرار این قسمت روح پدر بزرگ

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      عجب نگرانی جالبی!

وضع اون عزیزی که باقی مونده خیلی خرابه که شما نگرانی؟!

اگه حالش خوبه زیاد نگران نباش

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخخخ
      داداچه قوه ی تخیلی داریا؟
      بشین درستوبخون ایناچیزی نیست که فکرتوداغون کنه.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما هم درسخونو زرنگی؟؟؟
      اگه هستی تجدید نظر کن خخخخخخ
      برای نجات جون اقوامت ســــــــــــعی کن زرنگ نباشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      وا این چه حرفیه:yahoo (21):
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شوماها عجب آدمایی هستین هاااا.
      خو یارو کمک خواسته کمکش کنین.
      بزارید الان یادتون میدم چجوری میشه کمکش کرد.
      .........................
      دوست عزیز دو تا راه حل بیشتر به ذهنم نمیرسه.
      1 به این قضیه ایمان بیاری که مرگ و زندگی دست خداست و این حرفای صدمن یه قاز رو بیخیال شی.
      2 قبل اینکه اقوام بتونن آیندتو خراب کنن تو بزنی آینده اونا رو خراب کنی.
      از مرگ نا به هنگام هرکدوم که میترسی خودت بیا و به هنگامش کن...(گرفتی چی میگم؟؟؟)
      اگه الان بمیره بهتره تا یه هفته قبل کنکور تو پس دست به کار شو تا دیر نشده.
      ...............................
      دوستان آموزش تموم شد الان تو تاپیک ها پخش شید و به مردم کمک کنید.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فوت اقوام فقط یکی از اتفاقاتی هست که میتونه باعث از بین رفتن تمرکز و درگیری تو بشه...ممکنه هزار تا اتفاق دیگه بیفته....
      مساله اینه ک هر اتفاقی(صد درصد اتفاقای بدتر از اینم هست ک شاید به ذهن ما هم نرسه)بیفته نباید برات تو راه هدفت مشکل پیش بیاره... برای حل هر مشکلی فقط کافیه منطقی فکر کنی
      اگــــــــــــر افتاد باهاش کنار میای و نمیذاری بهت غلبه کنه...
      اگه افراد فامیلتون لطمه دیدن چون ضعیف بودن تو سعی کن قوی باشی در برابر هر مشکلی....
      این حرفم برای این مشکلت و مشکلات دیگه ات بود...

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم دغدغه کم داری میخای برای خودت بسازیا !!
      به هر حال ... سال کنکور ما یکی به اسم مخمد استاد محمدی رتبه ۱ کشور شد .. ایشون دقیقا کمتر از یک هفته مونده به کنکورش سالگرد فوت پدرش بود ... نه پدر بزرگش یا خالش یا داییش ... باباش ...
      لطفا قوی باش و دغدغه جدید برای خودت درست نکن ...
      و این که حتی به این موضوع نیازی نیست فکر هم بکنی که بخوام بگم مثبت فکر کن ...
      سبز باشی
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من یه ماه پیش پدر بزرگم فوت کرد
      روزی ک فوت کرد رفتم مدرسه
      روزه بعدشم رفتم مدرسه
      فقط یه روز نرفتم مدرسه اونم چون زبان داشتیم و دیف هم میخواس آمار درس بده نرفتم
      الان اینارو میگم پیش خودت میگی لابد پدربزرگت برات مهم نبوده
      اتفاقا یکی از مهم ترین افراده زندگیم بود
      با تمام وجود دوسش داشتم
      اما الان کاملا به روال خودم برگشتم
      شاید شبا دلم تنگ شه براش و گریه کنم اما لطمه نمیزنم به درسم
      اتفاقا اگه این اتفاق بیفته باید خوشحال شی چون کسایی ک مشکل زیاد داشتن خیلی موفق شدن
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

13. Top | #13
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به چه چیزایی فک میکنیا داداش من شاید از حرف من ناراحت بشی شاید هفته قبل کنکور خودت برات اتفاقی افتاد...خدایی نکرده دستی پایی جاییت شکست...روش که ننوشته اتفاقه میفته حالا مثلا از الان کاسه چه کنم چه کنم بگیری دستت اگه پدربزرگم مرد چیکار کنم؟ من یه چیز میگم اگه نمرد چیکار میکنی؟ همون کارو بکن درستو بخون تابع حالت باش....نه تابع مسیر

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فقط باباي مادرم مونده اگه اون هم بيفته بميره و تمركز من به هم بخوره چي؟ شما ميگين اتفاق ميفته ؟
      من هی می خوام یه چیزی نگم بیخودی اخطار بهمون ندن نه اخه خدا وکیلی هر کی این پستو می بینه این جمله رو بخونه با کمی تامل نفس عمیق یه لیوان اب بگه من باید به این چی بگم ||||||||||
      You Can live your Dream

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برادر من آدمی که واسه کنکور خوب خونده یکسال اتفاق یک ماه مونده به کنکور روش تاثیر چندانی نمیذاره ... دو هفته مونده به کنکور که شک نکن همین موضوع رو بهانه کرده که بگه چرا کنکورم خراب شد ...
      آدمی که یکسال خوب تلاش کرده و نتایجش خوب بوده نمیذاره که این اتفاقا درگیرش کنه ... نمیذاره تلاشش به هدر بره ...

چند سال پیش ی دختری بود مصاحبه اش رو خوندم ... پزشکی تهران قبول شده بود فک کنم با رتبه 2 رقمی ... مادرش شب کنکور مرده بود ... مادر ... دیگه از مادر بالاترم داریم ؟!!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

امید داری که فردا زنده ای 100 % ؟؟؟؟؟؟ .... پس زندگی نکن دیگه ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)