خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

تست نزدم :| منتظر پاسخ شما ملت غیور هستم ؟؟

سلام بر حامیان یوم الله 22 بهمن :yahoo (3):

آقا ی سوالی دارم گرچه شاید کمی جوابش بستگی طرز خوندن طرفی ک این سوالو طرح میکن باش (خودم)

من کلا تا حالا با تست خیلی کار نکردم !!! میخوندما ولی تست نمیزدم و این ینی ی وضع داغون
      حالا میخام تست بزنم و با وجود 4 ماه تعدا تستی ک واس هر درس مناسب و معقول باش چ قدر ؟؟

همه ی تستارو هم ک نمیشه بزنم (سراسری بزنم یا تالیفی )
      بعضی از این کتابا هم اینقد تست داره ک ناامیدت میکن !!

بعضی از مباحث تست سراسری کم داره !!

الکی نظر ندین خواهشا ی نظر بدین واس من یا واس ی نفر دیگ مفید باش و بتونه استفاده کنه و واسش مفید باش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      ملت غیور رفتن راهپیمایی ، نیستن الان

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ادبیات (فرض بگیرم از ادبیات موضوعی بخونی)
      ++ قرابت : چون روند تست زنیش یه جور حالت انحلال الکل و استون در آب رو داره و هرچقدر هم ازش تست بزنی، تمومی نداره !! به جاش بهتره که یه نیم ساعت (یعنی بازه زمانی) واسش مشخص کن و تست بزن تا کم کم را بیفتی
      ++ آرایه : اصلش درک عمیق و دقیق هر مفهومه، از ادبیات موضوعی اون تستای سری اول که مربوط به هر یک از 17 آرایه هستش رو کامل تست بزن و بقیش رو خودت متوجه میشی که به تست زنی بیشتر نیاز داری یا نه ! (هر تستی هم ترکیبی میزنی، آرایه هاشو یکی یکی چک کن )
      ++ املا و لغت : اگه به حافظه خودت اعتماد داری، بشین کیلویی همشو حفظ کن : و گرنه هم از اول بخش املا و لغت ادبیات موضوعی که میتونی تست بزن برو جلو، تموم شد یا نشد چندان مهم نیست، کمی که بگذره خودت متوجه میشی که کجای کاری (سرفصلاش هم نگاه کن که همه ی کتابا تست زده باشی)
      ++ زبان فارسی : هم از تست اول ادبیات موضوعی یا جامع خیلی سبز!، باید تست بزنی و دقیق تحلیل کنی بری جلو، و یادگیری دقیق این خیلی مهمه و ربطی به چقدر و چی تست بزنی نداره !!
      ++ تاریخ ادبیات : اینم اگه به حافظه ات اعتماد داری که همش کار سه چهار روزه ! و گرنه از ادبیات موضوعی مثل قرابت یه تایمی مشخص کن و تست کار کن (اگه از ادبیات موضوعی هم تست بزنی، به سرفصلا نگاه کن که از انواع مدلاش تست زده باشی، همش هم نزدی مهم نیست، ولی پاسخ تشریحیش رو حتمن بخون، نکاتی رو بهت میگه که یادگیری واست راحت میشه )

++ دین و زندگی زیپ فائق همه جوره یه حلال قوی هستش !
      ++ زبان : یه دور کامل گرامر بخون : بقیش فقط تست کنکور سراسری کار کن : فوقش یه کتاب همایش نشر دریافت یا خط ویژه گاج بگیر سریع بخون و بعد تست بزن
      ++ عربی : ترجمه اش ساده است : قواعد رو یه دور کامل بخون : و بعد همشو واسه خودت توضیح بده : بزن به بی خیالی ! و مثل مرد همه ی قواعد رو توضیح بده : هرچی بلدی بگو : و بعد تست بزن که بتونی به درک و توضیح بهتری از این جامعیت قواعد برسی (هرچی تست زدی، زدی، فقط پاسخ تشریحی و دقت رو هم متوجه باش)

++ زیست : همایش نشر دریافت کامل بخون : و بعدش هم روزی یه ساعت تا دو ساعت ثابت تا میتونی زیست بخون و تست بزن : که هم یه کتاب زیست جامع گاج عالی و کافیه !

++ ریاضی : همایش ریاضی تجربی نشر دریافت عالی و کافیه !! (یا دو سه مبحث رو مشخص کن، رو همون دقیق کار کن و بقیشو بی خیال )

++ شیمی : اگه از مبتکران یا خیلی سبز! یا گاج ... هرجا میخونی (اول حتمن درسنامه رو بخون و بعد نسبت به هر زیرمبحث چند تست بزن (همش نیاز نیست : مثل تستای vip مبتکران) که متوجه بشی مبحث رو خــوب یاد گرفتی، و بعدش تا میتونی تستای کنکور بزن، : و بعد مباحث محاسباتی رو مشخص کن از اونو تست تالیفی کمی بیشتر کار کن)

++ فیزیک : با گاج که پیش بری : فقط تستای ستاره دار عالی و کافیه !

++ زمین : همایش نشر دریافت عالی و کافیه

++ ریاضی که ریاضیایی میخونن : همش حل تست و تمرینه ! چقدرش بستگی به داوطلب داره با چند تا به تسلط میرسه ! ولی حداقل روزی دو ساعت تمرین ثابت نیاز دارن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها

آقا ی سوالی دارم گرچه شاید کمی جوابش بستگی طرز خوندن طرفی ک این سوالو طرح میکن باش (خودم)

من کلا تا حالا با تست خیلی کار نکردم !!! میخوندما ولی تست نمیزدم و این ینی ی وضع داغون
      حالا میخام تست بزنم و با وجود 4 ماه تعدا تستی ک واس هر درس مناسب و معقول باش چ قدر ؟؟

الکی نظر ندین خواهشا ی نظر بدین واس من یا واس ی نفر دیگ مفید باش و بتونه استفاده کنه و واسش مفید باش
      بعله همه تست ها رو نمیشه زد یعنی وقتشو نداری اما:
      اول همه برو سراغ تست های سراسری/سنجش/وآزاد رو هم اگه دوس داشتی ووقتشوداشتی بزن.
      واسه زیست سعی کن تالیفی هم بزنی اما نه خیلی
      واسه شیمی اگه مبتکران استفاده میکنی وی ای تی ها و حفظیاتیا رو هم بزن درکنارسراسری
      واسه ریاضی فیزیک سراسری وسنجش بنظرمن کفایت میکنه اگه که خوب خونده باشی تشریحی
      واسه درسای عمومی هم همینطور
      دیگه خودت باید تعیین کنی چه مقدار تست واسه یه درس مثلا زیست یا ادبیات بزنی
      موفق باشیم
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها

سلام

در حال حاضر بهترین منبع تست زنی برای شما همان تست های سراسری سال های قبله

یک فصل رو بخونین و بعد هر چی تست از اون فصل در کنکور های سال های قبل اومده جواب بدین

فعلا سراغ تست تالیفی نرین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سپاس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)