خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

* جدیدترین کارگاه مشاوره کنکور هفتگی دکتر علیرضا افشار *

سلام کنکوری ها
      عرض ادب و احترام به همه همکاران عزیز و داوطلبان کنکور و پدر و مادرهای عزیزشون

برای تک تک تون در روزهای کم بارش و بهاری فصل زمستان آرزوی دلگرمی ، صحت و سلامت رو دارم .

امسال خدا کنه دوباره برف بیاد ...

یعنی میشه بازم جا پای آدم ها تو کوچه پس کوچه های شهر روی برف ببینیم

میشه دوباره از سرما همگی کلاف بشیم زیر یک پتو کوچیک ، در همه اتاق ها ببندیم و همگی رو تخت مامان و بابا بخوابیم ؟

یعنی میشه دوباره بعد از ساختن آدم برفی دستام از سرما بی حس بشه و گز گز کنه ؟

کاش دوباره برف بیاد و حداقل بشنوم بچه ها دبستانی تعطیل شدن

فکرش کن گاهی وقت ها بزرگ تر که میشی دلت تنگ میشه برای خاطرات توام با چالش ها و مشکلات گذشته ...

یادش بخیر کارتون های تکراری سیاه سفید تلویزیون

بازی قارچ خور میکرو که وقتی آدامپتورش داغ میکرد خودکار ریست میشد ... کجایی جوانی ؟؟
      منو با خودت ببر ، من به رفتن قانع ام
      نمی دونم چرا خیلی از ماها دنبال این هستین که خیلی بی رحمانه وقت ها به نفع رفتن تباه کنیم ؛ نمی دونم چرا دوس داریم بگیم وقتی نیست و کاری نمیشه کرد ... از اون مهلکه سختی و استرس خودمون نجات بدیم و به امید شادابی پس از تنبلی که دروغی بیش نیست ، منتظر فردا باشیم .

اما جالبه وقتی که همین روزها میگذره به یادش میفتیم و کلی تو حسرت این هستیم یکبار هم که شده برگردیم به اون سبک قدیمی و سنتی که البته پر از مشکلات ریز و درشت هم برامون بود و به مراتب تو زندگی شهر نشینی این روزها با بودن اختراعاتی چون دستگاه میوه خشک کن ،، زندگی خیلی راحت تر در جریان هست ...

گذشته ها همون لحظاتی بودن که با بی رحمی به دنبال سپری کردن شون بودم و الان که کمی بیشتر از اون روزها میگذره تک تک مون دوست داریم که کاش در اون موقعیت و زمان بودیم

همین حالا اگر به تو کنکوری بگیم دوست داری برگردی به نیمه مهر ماه و از اون موقع کارت ادامه بدی برای کنکور ، تو دل خیلی هاتون قند آب میشه ولی درست در همون زمان بود که خیلی ها جسارت و شهامت تلاش نداشتن ، دل به دریا نزدن و جانانه تلاش نکردن و اوج نگرفتن و به امید اومدن شادابی اعجاز انگیز پس از تنبلی ها که مسلما انتظار بیهوده ای هست ، دست دست کردن و زمان از دست دادن . فکرش کن الان به خودت بگن روز ۱ تیر ۹۳ هست ؛ مطمئن هستم حاضری برای کنکور ۹۴ و اینکه یک رتبه عالی بیاری برگردی به اون زمان .... ولی در اون موقعیت حاشیه ها فکری و اقتضای زمان برات اهمیت اون لحظات شفاف بیان نمی کرد . دیدی که هیچ کدوم از سیستم ها و دستاویزهایی مثل آزمون و کتاب و سی دی آموزشی خریدن و .... برات دردی دوا نکرد . چون تو خودت گم کردی بودی و تا وقتی هم دست از اون غرور کاذب برنداری و خودت به دقت آنالیز نکنی ، چیزی درست نمیشه و درست این سریال برات تکرار میشه میرسی به نیمه اردیبهشت و حسرت نیمه بهمن داری که خیلی بی رحمانه بهش اعتقاد نداشتی .

میخوام از تو بگذرم اما نمیشه ، تو رو از یاد ببرم اما نمیشه

حتی از یاد ببرم ، تو و خاطراتت رو .... بگو من با این دل خونه خرابم چه کنم

تو همونی که واسم ی روزی زندگی بودی ... توی رویای من عشق همیشگی بودی

اما اگه تو از همین الانم به خودت بیای و بیخوای مسئولیت این شرایط به عهده بگیری ،، مثل مازیار زارع (مدافع ملوان ) می تونی ضربه پنالتی حریف مهار کنی که حتی بهترین دروازه بان ها هم در گرفتنش مشکل دارن .

اون زمان هست که دلت خیلی زود سر شوق میاد و چشم انتظاره رسیدنت به موفقیت هست .
      باور کن زندگی همین امروزه ...لحظه ای که تکرار نمیشهفرصتی که هیچ وقتی نداشتی ... شاید تنها شانس تو همین امروزه ه ه ه ه

چند دقیقه ای کنار جمع مهمون ما باش تا حال و هوای بهتری داشته باشی عزیز جان

یک سوال مهم در خلال ثبت نام کنکور سراسری!!!!
      پاسخ به اشتباه متداولی که خیلی پرسیده میشه مثل هرسال در خلال ثبت نام کنکور
      صفحه 8 دفترچه ثبت نام اولیه کنکور سراسری سال94 مثل هرسال، بندی راجب حداقل معدل برای پذیرش مقاطع مختلف داوطلبانی که اتباع خارجی هستند ذکر کرده که شامل حال شما کنکوری ها عزیز نمیشه
      پس حتی با پایین ترین معدل هم اگر کنکور خوب بدی و درصدها بالایی داشته باشی ، می تونی حتی پزشکی و دندان قبول بشی

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثل مازیار زارع (مدافع ملوان ) می تونی ضربه پنالتی حریف مهار کنی که حتی بهترین دروازه بان ها هم در گرفتنش مشکل دارن .
      =))

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایی اجرت با خداست
      چون فکر می کنم کسی هستی که برا هم نوعات دل می سوزونی.......

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آدم های خوب هم پیدا میشن که قصدشون کمک به دانش آموز کنکوری باشه نه اینکه کلاهشو بردارن

یکی از آدمای خوب مطمئنن آقای افشار هست
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه یکی بعد کنکور برگرده به من بگه! تکفیر من کور مادر زاد بودم با 80% آسیب جسمی و رتبه نشدم! من میگم تقصیر خودته!

اگه یک کنکوری نتیجه نگیره صد در صد تقصیر خودشه!

نه تقصیر آزمون! نه کتاب! نه مریضیش! نه باباش! نه مامانش!

همه تقصیرات متوجه اونه!!!

هیچ بهونه ای قبول نیست!

تنها شرط لازم موفقیت و اولین قدم اینه که تمام مسئولیت هارو خودمون به عهده بگیریم!

دنبال بهانه جویی نباشیم از اینو اون!

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فقط در ریاضی هست که 1+1=2 میشه
      ولی خب اگر قالب ها بشکنی و آدم دیگه ای بشی ... حتما میشه ی کارهای دیگه ای کرد
      مثلا آتش نشانی که با همه جود تلاش میکنه تا کودکی از خطر مرگ حتمی در میان اون همه شعله سر به فلک کشیده نجات بده ، از نظر عقلی جان خودش هم به خطر می اندازه و گاهی میگن این حماقت هست.
      دروازه بانی که در دقایق آخر یک بازی تک حذفی فوتبال برای اینکه به تیم حرف فشار بیاره ، شش قدم خودش رها میکنه و تا محوطه جریمه تیم مقابل جلو میاد ، از نظر فنی کار درستی نمیکنه
      این بابایی که داره تک پا مثل تیر اسکی بازی میکنه هم خیلی دلش خوشه و حتما دوست داره اون یکی پای خودش هم از دست بده !!
      مادری که از خوشبختی یا لذت های خودش میزنه بخاطر فرزندش در بعضی جوامع یک برده بحساب میاد
      و هزار یک داستان و دلیل و منطق و علت و معلولی که تا نفهمی عشق یعنی چی معنا پیدا نمیکنه برات

الان هم اگر کنکوری بخواد موفقیت در آغوش بگیره باید عاشق باشه ... عاشقی یعنی اینکه دیگه چند و چوند نیاره و در هر لحظه خودش نشون بده .... نه اون خوده عادی ... بلکه بهترین خودش رو

پس تا دیر نشده دست بکار شو و نتیجه کنکورت تغییر بده

صحبت های این جلسه مشاوره خصوصی جهاد دانشگاهی سوال مشابه خیلی ها بود، براتون ضبط کردم تا بتوانید استفاده کنید و بدونید اگر کسی از الان که در حد ضعیف هست میخواد شروع کنه و دست به تغییر بزنه باید چه کارهایی کنه تا در نهایت در کنکور موفق بشه

این کلیپ جذاب انگیزشی هم که به فارسی دوبله شده از اینجا ببینید .

www.alirezael.ir

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      small changes = sustainable
      خیلی عالی بود استاد .

لطفا از ویدئو های انگیزشی در مطالب ارسالی بیشتر استفاده کنید . تاثیر فوق العاده ای در افزایش انگیزه داره ...

سپاس

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چ سحر خیز استاد !! ساعت 5 صبح تاپیک نوشته شده !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها
      چ سحر خیز استاد !! ساعت 5 صبح تاپیک نوشته شده !!

همینطوره ، استاد از هر فرصتی برای کمک به بچه ها استفاده میکنه

یه خاطره : سال 91-92 در سایت استاد چترومی وجود داشت که معمولا ماها اونجا گپ میزدیم . یادمه یه شب ساعت های 2 بامداد بود استاد آنلاین شدن (مثله اینکه خواب زده شده بودن) و خیلی شیک به صورت کاملا آنلاین به سوال جواب کنکوریا پرداخت .

متاسفانه بعضیا به این چیزا بی توجه هستن و با شعار های مختلف و کاذب خواهان جذب دانش آموزان هستن ( که مهم هم نیستن)

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . برای اولین بار فیلم برگزاری اردو های نوروزی و همایش ها قراره انشالله لا به لا عید جلسه به جلسه بذارم سایتم
      امیدوارم که انگیزه بده و سنگی از جلو پاهاتون برداره

www.alirezael.ir

11. Top | #11
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فقط تا چند روز دیگر سکوتی فراگیر همه این سالن را میگیرد و غم به روی صندلی ها و در دیوار آن می نشیند و همه انرژی و زندگی از فضای اینجا می رود ؛ حتی احساس می کنی در این دفتر خالی ، دیگر اکسیژن هم وجود ندارد ، نفست تنگ می شود و بغض گلویت را می گیرد . فقط چند روز دیگر آخرین بچه ها هم می آیند و می روند و دیگر هیچ ؛ من می مانم و قطعه ای از عشق مازوخیسمی ریچارد کلیدرمن .
      تمام این هیجان و اکسیژن و طراوت تو بودی ، تو بروی همه اینها با تو رفتنی هستند . نه انرژی برای من می ماند و نه توصیه ای برای گفتن . من به اشتیاق نگاه تو بود که فریاد زدم ، بال زدم و می خواستم پرواز کنم . روزهای روزمان با هم گذشت ؛ خوش یا بد ، همه اش برایم دوست داشتنی بود ؛ اما حالا که میخواهی پرواز کنی و بروی دلم تنگ می شود و میگیرد ؛ امسال هم کانتکت های گوشی ام مزین شد با ده ها اسم جدید و هزاران پیامک ... دلم میگیرد وقتی اسم قشنگت را در صفحه ی غبار گرفته گوشی رنجور و خسته ام می بینم ؛ دلم میگیرد وقتی دست خط یادگاری ات را در دفتر خاطرات، مرا به یادت می اندازد . ای پرنده قله های رفیع ؛ من هنوز هم چشم در راهم و تمام دلخوشی ام دیدن پرواز تو در بلندای آسمان خداست ؛ دوست دارم اوج گرفتن هایت را بیش از پیش ببینم و به تو دورادور افتخار کنم و سرشار از غرور و تازگی شوم ؛ مهم نیست که باشم یا نباشم ؛

مهم نیست که کنکورت را چگونه بگذرانی...فقط قول بده که آخرش متوقف نشوی ؛
      و منم قول میدهم که در همه حال برایت بهترین ها را از خدای خوبیها بخوام .

انگار همین دیروز بود که حسن ختام کنکور۹۳ برای بچه ها در سایت گذاشتم ؛ سمینار انتخاب و حرف های آخر برای کنکور ها (میخوای ببین)

بعدش سریع رفتیم سراغ کنکور۹۴؛راستی کی گام اول محکم برداشت ؟! (میخوای ببین)

اینم بگم برای FUN
      (سال قبل همچین روزی ، انگیزشی سوم خرداد ؛رکورد مسابقات سرعت در مشاوره کنکور را بخاطر ایما و اشاره همکاران که استاد وقت نداریم اصلا و فلان و بهمان،شکستم)

(میخوای گوش کن)

پاشو عین یه مرد برو دست و صورتتو با آب خنک بشور بشین پای درسات. کوتاه نیا برا هدفت.نذار له بشی زیر دس و پای بقیه
      خودتو با این 3 هفته نجات بده . دیگه زور اخرته. دیگه هرچی تفریح داری بنداز دور. خابت رو با ساعت کنکورت مرتب کن(گفتم مرتب نه کم.حواست باشه). بدون کتابات وقتتو نگذرون.
      به هیچی کمتر از هدفت راضی نشو.

از اون بالایی هدفتو بخواه ازش آرامش بگیر.با نماز حتما آرامش میگیری بخون.اصلا با زبون خودت باهاش حرف بزن. عین یه دوست.یکم صمیمی شو باهاش و ببین چطوری دستتو میگیره و آرومت میکنه
      فقط تو یه کار کن عزیز جان ،،،، قدم اول از تو

یه قهرمان ، یه مبارز ، یه درجه یک کولاک... بدون اینکه به نتیجه فکر کنه تا آخرین نفس و تا آخرین لحظه می جنگه
      یه دونده ... وقتی که تو چند قدمیه خطِ پایانِ به کم کاریهاش فکر نمیکنه به برگشتن و و از اول خوب دویدن و مدیریت زمان و انرژیش فکر نمیکنه ، وسطِ مسابقه ؛ تو حساس ترین لحظه نمی مونه و به این فکر نمیکنه که اگه نرسم و برنده نشم چی میشه ...

انگیزش نگاه ِ منتظر ِ همه آدمهاییه که چشم براهِ پیروزیشن اونوقته که هر چی تو توان داره میزاره که از جون مایه میزاره ، قوتِ قلبش لبخند ِ مهربونِ پروردگارشه که یه نگاهش کافیه تا لحظه هاشو با معجزه عجین کنه
      با تمام ِ وجودش پیروزی رو میخواد و بُرد رو با همه ی قلب و دلش ایمان داره
      تو لحظه هایی که خیلی ها خسته و ناامید میشن ، تو با توکلت ، با باور ِ قلبی و ایمانت تا آخرین ثانیه مث یه قهرمان ِ واقعی به عشق ِ پیروزی بجنگ و شک نکن به توانایی ها و رحمانیت ِ خدای بزرگت ...
      معبود ِ بینظیر تو برای موفق شدن تو ، کائنات رو با با گامهای تو همسو میکنه
      اگه تو بخوای ؛ اگه با تمام ِ وجودت پیروزی رو طلب کنی زمین و زمانش دست به دست هم میدن تا تو رو به مراد دلت برسونن
      مهم نیست که سی ماه مونده باشه یا سی روز یا کمتر از سه هفته،کافیه با همه ی جسم و روحت رسیدن رو باور کنی
      که خدای تو منتظر ِ خواستن ِ توئه
      برای اجابت دیدن؛ باید خواست ... و خواستن به عمل است .

** دانلود مشاوره صوتی دکتر افشار **

www.alirezael.ir

12. Top | #12

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم . خیلی صحبت مفیدی بود . به شدت نیاز داشتم یکی این حرفا رو بهم بزنه!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها

فقط تا چند روز دیگر سکوتی فراگیر همه این سالن را میگیرد و غم به روی صندلی ها و در دیوار آن می نشیند و همه انرژی و زندگی از فضای اینجا می رود ؛ حتی احساس می کنی در این دفتر خالی ، دیگر اکسیژن هم وجود ندارد ، نفست تنگ می شود و بغض گلویت را می گیرد . فقط چند روز دیگر آخرین بچه ها هم می آیند و می روند و دیگر هیچ ؛ من می مانم و قطعه ای از عشق مازوخیسمی ریچارد کلیدرمن .
      تمام این هیجان و اکسیژن و طراوت تو بودی ، تو بروی همه اینها با تو رفتنی هستند . نه انرژی برای من می ماند و نه توصیه ای برای گفتن . من به اشتیاق نگاه تو بود که فریاد زدم ، بال زدم و می خواستم پرواز کنم . روزهای روزمان با هم گذشت ؛ خوش یا بد ، همه اش برایم دوست داشتنی بود ؛ اما حالا که میخواهی پرواز کنی و بروی دلم تنگ می شود و میگیرد ؛ امسال هم کانتکت های گوشی ام مزین شد با ده ها اسم جدید و هزاران پیامک ... دلم میگیرد وقتی اسم قشنگت را در صفحه ی غبار گرفته گوشی رنجور و خسته ام می بینم ؛ دلم میگیرد وقتی دست خط یادگاری ات را در دفتر خاطرات، مرا به یادت می اندازد . ای پرنده قله های رفیع ؛ من هنوز هم چشم در راهم و تمام دلخوشی ام دیدن پرواز تو در بلندای آسمان خداست ؛ دوست دارم اوج گرفتن هایت را بیش از پیش ببینم و به تو دورادور افتخار کنم و سرشار از غرور و تازگی شوم ؛ مهم نیست که باشم یا نباشم ؛

مهم نیست که کنکورت را چگونه بگذرانی...فقط قول بده که آخرش متوقف نشوی ؛
      و منم قول میدهم که در همه حال برایت بهترین ها را از خدای خوبیها بخوام .

انگار همین دیروز بود که حسن ختام کنکور۹۳ برای بچه ها در سایت گذاشتم ؛ سمینار انتخاب و حرف های آخر برای کنکور ها (میخوای ببین)

بعدش سریع رفتیم سراغ کنکور۹۴؛راستی کی گام اول محکم برداشت ؟! (میخوای ببین)

اینم بگم برای FUN
      (سال قبل همچین روزی ، انگیزشی سوم خرداد ؛رکورد مسابقات سرعت در مشاوره کنکور را بخاطر ایما و اشاره همکاران که استاد وقت نداریم اصلا و فلان و بهمان،شکستم)

(میخوای گوش کن)

پاشو عین یه مرد برو دست و صورتتو با آب خنک بشور بشین پای درسات. کوتاه نیا برا هدفت.نذار له بشی زیر دس و پای بقیه
      خودتو با این 3 هفته نجات بده . دیگه زور اخرته. دیگه هرچی تفریح داری بنداز دور. خابت رو با ساعت کنکورت مرتب کن(گفتم مرتب نه کم.حواست باشه). بدون کتابات وقتتو نگذرون.
      به هیچی کمتر از هدفت راضی نشو.

از اون بالایی هدفتو بخواه ازش آرامش بگیر.با نماز حتما آرامش میگیری بخون.اصلا با زبون خودت باهاش حرف بزن. عین یه دوست.یکم صمیمی شو باهاش و ببین چطوری دستتو میگیره و آرومت میکنه
      فقط تو یه کار کن عزیز جان ،،،، قدم اول از تو

یه قهرمان ، یه مبارز ، یه درجه یک کولاک... بدون اینکه به نتیجه فکر کنه تا آخرین نفس و تا آخرین لحظه می جنگه
      یه دونده ... وقتی که تو چند قدمیه خطِ پایانِ به کم کاریهاش فکر نمیکنه به برگشتن و و از اول خوب دویدن و مدیریت زمان و انرژیش فکر نمیکنه ، وسطِ مسابقه ؛ تو حساس ترین لحظه نمی مونه و به این فکر نمیکنه که اگه نرسم و برنده نشم چی میشه ...

انگیزش نگاه ِ منتظر ِ همه آدمهاییه که چشم براهِ پیروزیشن اونوقته که هر چی تو توان داره میزاره که از جون مایه میزاره ، قوتِ قلبش لبخند ِ مهربونِ پروردگارشه که یه نگاهش کافیه تا لحظه هاشو با معجزه عجین کنه
      با تمام ِ وجودش پیروزی رو میخواد و بُرد رو با همه ی قلب و دلش ایمان داره
      تو لحظه هایی که خیلی ها خسته و ناامید میشن ، تو با توکلت ، با باور ِ قلبی و ایمانت تا آخرین ثانیه مث یه قهرمان ِ واقعی به عشق ِ پیروزی بجنگ و شک نکن به توانایی ها و رحمانیت ِ خدای بزرگت ...
      معبود ِ بینظیر تو برای موفق شدن تو ، کائنات رو با با گامهای تو همسو میکنه
      اگه تو بخوای ؛ اگه با تمام ِ وجودت پیروزی رو طلب کنی زمین و زمانش دست به دست هم میدن تا تو رو به مراد دلت برسونن
      مهم نیست که سی ماه مونده باشه یا سی روز یا کمتر از سه هفته،کافیه با همه ی جسم و روحت رسیدن رو باور کنی
      که خدای تو منتظر ِ خواستن ِ توئه
      برای اجابت دیدن؛ باید خواست ... و خواستن به عمل است .

** دانلود مشاوره صوتی دکتر افشار **

دیگه داشتم از استرس دق میکردم . خداقوت استاد .اروم شدم

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      یاد اون چت رومی که میگی بخیر
      انشالله یک روزی بشه شرایطی فراهم کرد تا بتونم به همه به اندازه تمام وقت و بقیه عمرم کمک کنم

همایش انگیزشی شروع کنکور 95 براتون آماده کردم که انشالله بچه های 95 خوب استفاده کنند و لپ مطلب رو بگیرن و رو پای خودشان بایستند و بدون اتلاف وقت و فرو رفتن در حاشیه و هر چه زودتر شروع کنن

همایش موفقیت در کنکور 95

در کنارش هم بد نیست دو کارگاه هدف گذاری 1 و 2 گوش کنید .

هدف گذاری1

و

هدف گذاری2

www.alirezael.ir

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . روز دختر بر همه دختر خانم های عزیز مبارک
      خوشحالم که انقدری استقبال از همایش های مشاوره ای در شهرستان ها زیاده که منم دائم ترغیب میشم همه جلسات براتون بذارم تا شما هم بی بهره نمانید . امیدوارم که سهم کوچیکی در جهت تقویت بنیه علمی و معلوماتی در مسیر کنکور داشته باشم و لایق این همه ابراز لطف و محبت شما باشم .
      بچه ها ازم خواستن برنامه هفتگی سفرهای استانی برای برگزاری همایش ها در سایت بذارم که عده ای که اطلاع ندارند ، مطلع بشن ؛ فکر خیلی خوبی ولی از آنجایی که من هم برخی از موسسات و کلاس های کنکور شهرستان رو نمی شناسم و دعوت از طرف آنها انجام میشه ، دوست ندارم بخاطر یک جلسه همایش ، مهر تاییدی به سیستم فلان آموزشگاه علمی آزاد بزنم و بخاطر من عده ای جذب بشن و خدایی نکرده کار علمی تدریس دروس در آنجا خوب از آب در نیاد. از طرف دیگه اگر معرفی نام و نشانی مرکز خاصی انجام بدم بچه ها در تحقیق و مقایسه بین آنها در مورد هزینه شرکت در برنامه های من در شهرهای مختلف و تایم برگزاری و ... تلاش هایی می کنند و این باعث میشه به حاشیه برن و وقت شان تلف بشه چون مسلما سیاست های هر مجموعه از برگزاری همایش یا کارگاه های مشاوره ای و حتی تدریس توسط مدرسان دروس مختلف می تونه مختلف و بنا به میزان سودهی و قیمت عرف و پایه منطقه با صرف زمان و هزینه های مختلفی باشه. پس تلاش می کنم بدون تبلیغ از مجریان برگزاری برنامه ها و حدالمقدور با حذف و ویرایش قسمت های حاشیه ای برنامه ها برای شما در سایت محتوایی کامل ، خاص و البته غیر تکراری از مباحث آموزشی گلچین شده بصورت رایگان قرار بدم و ازتون خواهش می کنم در وهله اول خودتان تا می تونید به توصیه ها جامه عمل بپوشانید و بعد اگر براتون مقدور هست در نشر لینک های دانلود فایل صوتی منتشر شده برنامه ها یا آپلود آن در صفحات اجتماعی برای استفاده ، اطلاع رسانی و کمک بقیه کنکوری ها و پرداختن زکات علم به من کمک کنید.

در همه جلسات مشاوره ای تاکید من همیشه به روی بازیکن طلائی میدان که خود شما بوده ،هست و هیچ وقت نمی توانم وجود عنصری دیگه در ترکیب موفقیت کنکور فراتر از خود شما ببینم ؛ اعتقاد دارم که هر کسی بخواد بار زحمت و جور تلاش برای رسیدن به آمال و آرزوهاش به گردن کس دیگه ای بیندازه ، خیلی زود متوجه میشه که به سراب زده و چیزی جز مدت ها تنبلی و توهم نصیبش نشده .
      اما کسی که از همین حالا یعنی هفته پایانی مرداد پر قدرت و معرکه قدم تو مسیر موفقیت میذاره و پا تو کفش آهنین داوطلبان با اراده ای می کنه که با وجود همه سختی ها آنها خودشان خوب نشان دادن ، قول از منه افشار مطمئن باشه که مقصد براش فقط ی بهونه میشه برای دیدن مسیر و این مسیر هست که هر روز شور و حال مضاعف به رگ های تو تزریق میکنه و در نهایت چیزی حتی فراتر از حد انتظار به تو هدیه می کنه .
      جلو آیینه بایست و خود فعلی ات فقط و فقط تو دل خودت و نه برای کس دیگه نقد کن .. شاید یک لیست ده تایی از بزرگترین موانع و مشکلات مرتبط با درس و کنکور در این دو ماه لازم باشه تا در بیاری و اینبار در خلاف جهت آنها حرکت کنی . مثل کنکوری که روند گذار روزها و هفته های اخیر خودش باعث شده تا پکر و پژمرده و منفعل بشه اما حالا می دونه با دست روی دست گذاشتن چیزی درست نمیشه و میخواد مردونه بیاد تو میدان مسابقه و خودی نشان بده .

ی حرفه ای و با جنبه میدونه پدر و مادر 24 ساعت با او در خانه در ارتباط هستند ، پس اگر نقد و انتقادی هم به او کنند ، بهتره بجای موضع گیری و ناراحت شدن و لج کردن ، ی قدری رو عملکرد خودش تمرکز کنه و اگر خودش احساس کرد میشه کار بهتر پیش برد ، حتما از پیشنهاد این عزیزان استفاده کنه.

ی کنکوری حرفه ای انقدری عالی درس ها در 40 روز باقی تا تابستان می خوانه که انگار از اول تابستان فوق العاده و کولاک کار کرده و با شروع مهر ماه پر از انرژی های مثبت و حس و حال خوب به کارش ادامه میده .

ی کنکوری درجه یک خوب می دونه اگر درسی اونو اذیت کرد نباید کمپلت بذاره کنار و باید خرد خرد و کم کم در زمان های زیاد و حجم کم روی آن کار کنه تا در نهایت بتونه غول بی شاخ و دم آن را در هم بشکنه

ی کنکوری زرنگ میدونه که بی حوصلی و کسالت برای همه پیش میاد و مهم اینه اگر پیش آمد نباید خیلی طول بکشه و حتما با متدها و روش های خاص خودش هرچه سریع تر سرحال و شاداب میکنه تا بازم فوق العاده بشینه پای درس و کتاب

با آرزوی سلامتی خودتان و پر و مادرهای عزیز و در این فرخنده و خجسته میریم به استقبال همایش داغ و تازه ده ساعت پیش

محتوا همایش هفته چهارم مرداد 94 :

www.alirezael.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)