خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 357
    1. Top | #196
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان من سال 94 فارغ شدم سال اول کنکور دادم قبول نشدم امسال دوباره کنکور دادم میخوام برم ولی تا حالا هیچ معافیتی از مدرسه نگرفتم. چون وقتی مدرسه بودم 18 سال کامل نبودم یعنی متولد 76/06 بودم برای همین نتونستن نامه بدن تا ببرم نظام وظیفه. الان میتونن گیر بدن برای دانشگاه رفتنم؟؟ یعنی من باید برم سربازی اینجوری که بدبخت شدم رفت پی کارش

2. Top | #197
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سلام

دوستان من متولد ابان 76 ام
      میخواستم بدونم اگه امسال انتخاب رشته نکنم و بمونم برای سال بعد مشکل پیش میاد؟
      معافیت تحصیلی هم گرفتم بهم گفتن تا شهریور 96 مهلت داری

3. Top | #198
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط max_hosein نمایش پست ها

سلام

دوستان من متولد ابان 76 ام
      میخواستم بدونم اگه امسال انتخاب رشته نکنم و بمونم برای سال بعد مشکل پیش میاد؟
      معافیت تحصیلی هم گرفتم بهم گفتن تا شهریور 96 مهلت داری
      اگه امسال پیش دانشگاهی بودی ک فک کنم بودی نه هیچ مشکلی نداره

4. Top | #199
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadj766 نمایش پست ها
      دوستان من سال 94 فارغ شدم سال اول کنکور دادم قبول نشدم امسال دوباره کنکور دادم میخوام برم ولی تا حالا هیچ معافیتی از مدرسه نگرفتم. چون وقتی مدرسه بودم 18 سال کامل نبودم یعنی متولد 76/06 بودم برای همین نتونستن نامه بدن تا ببرم نظام وظیفه. الان میتونن گیر بدن برای دانشگاه رفتنم؟؟ یعنی من باید برم سربازی اینجوری که بدبخت شدم رفت پی کارش
      باورکن نفهمیدم چی نوشتی
      اما تو اگه روال عادی رو سپری کردی یعنی جهشی نخوندی بعد فارغ التحصیلی یک سال وقت داری حالا چ نامه بگیری چ نگیری

5. Top | #200
      ARE
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه رشته ای از پیام نور انتخاب کنیم که هم خرجش کمتر باشه و هم راحت بشه انصراف داد برای شرکت مجدد در کنکور؟

6. Top | #201
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARE نمایش پست ها
      چه رشته ای از پیام نور انتخاب کنیم که هم خرجش کمتر باشه و هم راحت بشه انصراف داد برای شرکت مجدد در کنکور؟
      دمت گرم!هی دارم میگم فرقی نداره هر رشته ای باشی واسه انصراف باز میگه راحت انصراف بدم
      زیاد فرقی تداره چه رشته ای باشه.
      صنایع.مدیریت مکانیک برق هرچی باشه
      بعد واسه پول کم عمومی بردار و حذف کن
      یا مرخصی بگیر

7. Top | #202
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.شرایط من خیلی پیچیدس.لطفا کمک کنید.من کنکور 93 94 و 95 رو دادم.برا 95 مشکل سربازی داشتم واس همین پیام نور ثبت نام کردم و بهمن انصراف دادم.اما الان بازم میخوام بمونم.رفتم در خواست دادم انصرافمو لغو کنن و دوباره دانشجو پیام نور باشم و مثلا سال دیگ انصراف بدم.نظام وظیفه گفته میشه.نظر شما چیه؟؟؟لطفا جواب بدید

8. Top | #203
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا1053 نمایش پست ها
      سلام.شرایط من خیلی پیچیدس.لطفا کمک کنید.من کنکور 93 94 و 95 رو دادم.برا 95 مشکل سربازی داشتم واس همین پیام نور ثبت نام کردم و بهمن انصراف دادم.اما الان بازم میخوام بمونم.رفتم در خواست دادم انصرافمو لغو کنن و دوباره دانشجو پیام نور باشم و مثلا سال دیگ انصراف بدم.نظام وظیفه گفته میشه.نظر شما چیه؟؟؟لطفا جواب بدید
      سلام داداش
      خب اگه انصراف نمیدادی بدون مشکل میتونستی وایسی واسه سال بعد
      اما حالا ک انصراف دادی اگه بتونی انصرافت رو لغو کنی بدون مشکل میتونی دوباره کنکور بدی
      خیلی گذشته از انصرافت و سخته قبول کنن ولی تو برو بینم چی میشه

9. Top | #204
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا نظام وظیفه گفت دوتا نامه از دانشگاه بیار تا انصرافت لغو بشه.نامه اعاده از تحصیل و نامه موارد خاص دانشگاه.یکیش دست دانشگاس که گف مشکلی نداره بهت میدیم ولی یکی دیگش گف دست ما نیس و نامه دادن برای شورای استان تا اونا تصمیم بگیرن.من میترسم قبول کنن جفت نامه هم بدن و نظام وظیفه هم برم بعدا زمان انصراف یعنی بهمن بگن نه قبول نیس و دومین انصرافت هس و من مجبور شم برم سربازی.اگر قبول کنن دیگه بامبول در نمیارن؟اگر انصرافو پس بگیرم باز حق انصراف دارم،؟؟؟؟

10. Top | #205
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا نظام وظیفه گفت دوتا نامه از دانشگاه بیار تا انصرافت لغو بشه.نامه اعاده از تحصیل و نامه موارد خاص دانشگاه.یکیش دست دانشگاس که گف مشکلی نداره بهت میدیم ولی یکی دیگش گف دست ما نیس و نامه دادن برای شورای استان تا اونا تصمیم بگیرن.من میترسم قبول کنن جفت نامه هم بدن و نظام وظیفه هم برم بعدا زمان انصراف یعنی بهمن بگن نه قبول نیس و دومین انصرافت هس و من مجبور شم برم سربازی.اگر قبول کنن دیگه بامبول در نمیارن؟اگر انصرافو پس بگیرم باز حق انصراف دارم،؟؟؟؟
      ببین اگه قبول کنن دوباره برمیگردی به سنوات قبلی ک داشتی ک این مشکلی نداره و تو انصرافت ثبت نشده واسه این که خیالت راحت بشه به نظام وظیفه بگو جریانت رو ولی من کاملشو واست گفتم و قانونش رو کامل بلدم
      بعدشم چرا هی گیر میدی بهمن انصراف بدی؟صبر کن تا بعد نتایج
      این همون اشتباهی بوده ک انجام دادی و الان پشیمونی

11. Top | #206
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اگر درست شد دقیقا باید چه کنم؟نیمسال اول خودخوان بگیرم و فقط امتحانا رو برم و برا نیمسال دوم مرخصی بگیرم؟

12. Top | #207
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب اگر درست شد دقیقا باید چه کنم؟نیمسال اول خودخوان بگیرم و فقط امتحانا رو برم و برا نیمسال دوم مرخصی بگیرم؟
      ترم اول انتخاب واحد کن و امتحان هارو نرو ک حذف بشن ترم دوم هم مرخصی

13. Top | #208
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترم اول انتخاب واحد کن و امتحان هارو نرو ک حذف بشن ترم دوم هم مرخصی

14. Top | #209
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من کنکور اولم94بوده کنکور دومم هم95.اما هیچ برگه یا چیزی به نام معافیت تحصیلی نگرفتم.همه گفتن یک سال وقت داری چیزی نمیخواد بگیری.
      متولد شهریور هستم و خرداد(قبل 18سالگی تمام)پیش دانشگاهیمو قبول شدم.
      الان معافیت تحصیلی من تا کی هست؟باتوجه به اینکه امسال نتایج31شهریور میاد،من باید چکارکنم؟توانتخاب رشتم پیام نور روهم زدم وقصد دارم یه سال دیگه هم بمونم

15. Top | #210
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      من کنکور اولم94بوده کنکور دومم هم95.اما هیچ برگه یا چیزی به نام معافیت تحصیلی نگرفتم.همه گفتن یک سال وقت داری چیزی نمیخواد بگیری.
      متولد شهریور هستم و خرداد(قبل 18سالگی تمام)پیش دانشگاهیمو قبول شدم.
      الان معافیت تحصیلی من تا کی هست؟باتوجه به اینکه امسال نتایج31شهریور میاد،من باید چکارکنم؟توانتخاب رشتم پیام نور روهم زدم وقصد دارم یه سال دیگه هم بمونم
      مشکلی نداره و پیام نور ثبت نام کن خودشون واست معافیت میفرستن و میگن فلان دانشجو از تاریخ....تا .... معافیت داره

صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)