خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

منبع مناسب فیزیک برای دانش آموز ضعیف

سلام دوستان
      تقریبا بقیه درسامو به جایی رسوندمو ، تا حدودی راضیم...ولی امان از دست این فیزیک،راستش توو دوران دبیرستان هم زیاد بهش علاقه نداشتم..وحالا ک میبینم برای کنکور و هدفی ک دارم باید حتما بخونمش...چه منبعی رو مناسب میدونین ک باهاش شروع کنم؟؟؟راستی حوصله و وقت کافی برا تماشای دی وی دی ندارم و کلاسم رفتنم ک موقش نیس ..لطفا کمکم کنین..درصد کنکوم 30 تا
      50 کافیه
      ویرایش توسط morteza20 : 20 مهر 1396 در ساعت 14:12

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      گاج نقره ای

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      تقریبا بقیه درسامو به جایی رسوندمو ، تا حدودی راضیم...ولی امان از دست این فیزیک،راستش توو دوران دبیرستان هم زیاد بهش علاقه نداشتم..وحالا ک میبینم برای کنکور و هدفی ک دارم باید حتما بخونمش...چه منبعی رو مناسب میدونین ک باهاش شروع کنم؟؟؟راستی حوصله و وقت کافی برا تماشای دی وی دی ندارم و کلاسم رفتنم ک موقش نیس ..لطفا کمکم کنین..درصد کنکوم 30 تا
      50 کافیه
      به نظر من از کتابهای کانون بگیری باصرفه تره
      وتوصیه من بهت = پیش2+فیزیک اول دبیرستان و دوم دبیرستان رو بخونی به راحتی 40درصد میزنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      گاج نقره ای!
      اگه وقت نداری فقط تست های ستاره دارشو بزن!
      برای تغییر دادن اول باید باور کرد...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI0241 نمایش پست ها
      به نظر من از کتابهای کانون بگیری باصرفه تره
      وتوصیه من بهت = پیش2+فیزیک اول دبیرستان و دوم دبیرستان رو بخونی به راحتی 40درصد میزنی
      کانون ک درسنامه جالبی نداره اصلا!به نظر من فار بهتر تره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      50 کافیه
      گاج نقره ای رو که آقای دلیجه هم فرمودند بسیار بهت کمک میکنه. برای تست زدن هم اگه بخوای مباحثی که سوالاتش معمولا روتینه و خود مطالب هم سریعتر خونده میشه رو مدنظر قرار بدی بهتره»» سال اول ، سال دوم (فصل 4و 5 و 6 ) ، سه فصل آخر فیزیک پیش + نوسان
      موفق باشی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      گاج نقره ای...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای دانش آموزان ضعیف گاج نقره ای عالیه از کف میارتت به سقف
      برای دانش آموزان قوی هم این کتاب پایینی بنظرم عالیه البته در کنارشم باید تستای کنکورای سال گذشته رو زد

phisics_jame_tajrobi-konkoor93.png

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فیزیک دوم آسون تره یا سوم ؟از الان پایه میخوام شروع کنم, به نظرتون اول و دوم رو بخونم یا اول و سوم رو ،؟واقعا با فیزیک عجیب مشکل دارم دیگه قیدشو زدم هیچیش برام مهم نیست نه درصد نه ... فقط میخوام بخونم...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      فیزیک دوم آسون تره یا سوم ؟از الان پایه میخوام شروع کنم, به نظرتون اول و دوم رو بخونم یا اول و سوم رو ،؟واقعا با فیزیک عجیب مشکل دارم دیگه قیدشو زدم هیچیش برام مهم نیست نه درصد نه ... فقط میخوام بخونم...
      ببین اینکه خود مطالب چقدر پیچیدگی دارند یه موضوعه ولی اینکه به سوالاتش توی کنکور میشه راحت تر جواب داد یه موضوع دیگه!
      فیزیک سوم به خودی خود سخت نیست ولی بچه های تجربی معمولا با الکتریسیته و مغناطیس مشکل پیدا میکنند ( شاید به دلیل اینکه با روش تحلیلهای معمول زیاد رابطه برقرار نمیکنند) فیزیک دوم هم سه بخش آخرش معمولا سوالهاش طوریه که با کمی وقت گذاشتن میشه بهشون جواب داد.
      بنابراین :
      فیزیک 1 رو که حتما بخون حیفه از دستش بدی
      اگه کمبود وقت داری (فصلهای 5و6 و اگه شد 4 ) از فیزیک 2 رو بخون ولی نکته ی مهم اینه که خوندن خالی نباشه ، خوندن + حل مثال و تست +مرور باشه
      اگه دیدی بازهم وقت داشتی فیزیک 3 رو هم میتونی بخونی (چون واقعا برای پاسخ به خیلی از سوالهاش نیازی نیست زیاد وقت بذاری) ولی اولویتت روی این باشه اون چیزهایی رو که خوندی و کار کردی کامل مسلط باشی تا در کنکور به سوالهاش پاسخ بدی
      ناامید نشو ، دیر نشده هنوز
      یه سری نکته هم در همین تاپیک گفتم اونها هم میتونه برای شما راهگشا باشه، برای کتاب هم میتونی از گاج نقره ای استفاده کنی
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حیفه فیزیک 1 و 2 رو نخونی...توو کنکورم ساده میان

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raminphys نمایش پست ها
      ببین اینکه خود مطالب چقدر پیچیدگی دارند یه موضوعه ولی اینکه به سوالاتش توی کنکور میشه راحت تر جواب داد یه موضوع دیگه!
      فیزیک سوم به خودی خود سخت نیست ولی بچه های تجربی معمولا با الکتریسیته و مغناطیس مشکل پیدا میکنند ( شاید به دلیل اینکه با روش تحلیلهای معمول زیاد رابطه برقرار نمیکنند) فیزیک دوم هم سه بخش آخرش معمولا سوالهاش طوریه که با کمی وقت گذاشتن میشه بهشون جواب داد.
      بنابراین :
      فیزیک 1 رو که حتما بخون حیفه از دستش بدی
      اگه کمبود وقت داری (فصلهای 5و6 و اگه شد 4 ) از فیزیک 2 رو بخون ولی نکته ی مهم اینه که خوندن خالی نباشه ، خوندن + حل مثال و تست +مرور باشه
      اگه دیدی بازهم وقت داشتی فیزیک 3 رو هم میتونی بخونی (چون واقعا برای پاسخ به خیلی از سوالهاش نیازی نیست زیاد وقت بذاری) ولی اولویتت روی این باشه اون چیزهایی رو که خوندی و کار کردی کامل مسلط باشی تا در کنکور به سوالهاش پاسخ بدی
      ناامید نشو ، دیر نشده هنوز
      یه سری نکته هم در همین تاپیک گفتم اونها هم میتونه برای شما راهگشا باشه، برای کتاب هم میتونی از گاج نقره ای استفاده کنی
      موفق باشی

مرسی از پاسختون
      والا زیاد گفتم, دبیر فیزیک نداشتم . امسال هم برا فیزیک واقعا نمیفمیم معلمه چی میگه . دیگه به مدیر و همه گفتیم سر کلاسش رسما نمیریم , دیگه آب از سرمون گذشته . الان برا فیزیک واقعا موندم چیکار کنم . یه جورایی رو اعصابه , باهاش نمیتونم کنار بیام
      گاجو پیشو فعلا میخونم, پایه هم احتمالا به جای سال, چند مبحثو انتخاب میکنم...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)