خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      شما با این سایتم برین گفتم شاید بشه تحت شرایطی بتوان شرکت کرد...ولی اونی که منو مشاور عزیز عرض کردیم قانونش بود
      MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines
      شاید برای سال 92 هم قانونی باشه...متن زیر تو پرسش و پاسخ بچه ها با دکتر توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور هستش
      سوال: با سلام، اگر کسی کنکور 90 روزانه قبول شده باشد در کنکور 91 می تواند شرکت کند؟ در کنکور 92 چطور؟
      جواب از دکتر توکلی:
      اگر در کنکور 90 قبول شده باشید حتی با انصراف قطعی از تحصیل حق شرکت در کنکور 91 را نداشته و برای کنکور 92 اگر شرایط آن را داشته باشید می توانید شرکت کنید البته به دلیل اینکه شما در دوره روزانه قبول شدید نمی توانید در کنکور 91 شرکت کنید اما اگر در دوره شبانه یا دوره های دیگر قبول شده بودید می توانید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      تشکر از کوروش عزیز. پاسخشون کامل و دقیقه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      تشکر از کوروش عزیز. پاسخشون کامل و دقیقه.
      محمودی جان خیلی مخلصیم...بچه ها ماشالا همشون زود شاکی میشن ما از اولشم به همه گفتیم ما علامه دهر نیستیم که همه چیزو بلد باشیم قصدمون فقط راهنمایی بچه هاس..تا اینجاشم هرچی گفتیم از خودمون در نیاوردیم و همیشه گفتیم اگه به ما اعتماد ندارین برین از مسئولین دانشگاه یا مدرسه تون بپرسین....الان پارسای عزیز سوال و شبهه یی ندارین؟الان گفته های ما مستنده یا حرف و سرگذشت دوستان شما؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      محمودی جان خیلی مخلصیم...بچه ها ماشالا همشون زود شاکی میشن ما از اولشم به همه گفتیم ما علامه دهر نیستیم که همه چیزو بلد باشیم قصدمون فقط راهنمایی بچه هاس..تا اینجاشم هرچی گفتیم از خودمون در نیاوردیم و همیشه گفتیم اگه به ما اعتماد ندارین برین از مسئولین دانشگاه یا مدرسه تون بپرسین....الان پارسای عزیز سوال و شبهه یی ندارین؟الان گفته های ما مستنده یا حرف و سرگذشت دوستان شما؟

مشاورین گرامی من اگر حرفی زدم با تشکر و احترام فراوان همراه بوده و الا خدای نکرده قصد بی احترامی نداشتم!!!همینجاهم اگر خاطر شما بخاطر حرف بنده آزرده شده پوزش میطلبم...
      اما من هنوزم سرحرفم هستم با اجازتون خانم سوگل میتونه شرکت کنه-اما به حرف من اعتنا نکنه و بره پیگیری کنه_من هم دارم همونحرف دکتر توکلی رو میگم به مدت یکسال محرومیت رو در پی داره و این قانون همیشه در صفحات اول دفترچه کنکور نوشته شده (حالا جزئیات دقیق در مورد انصرافی یا اخراجی رو اطلاع ندارم)

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa نمایش پست ها
      مشاورین گرامی من اگر حرفی زدم با تشکر و احترام فراوان همراه بوده و الا خدای نکرده قصد بی احترامی نداشتم!!!همینجاهم اگر خاطر شما بخاطر حرف بنده آزرده شده پوزش میطلبم...
      اما من هنوزم سرحرفم هستم با اجازتون خانم سوگل میتونه شرکت کنه-اما به حرف من اعتنا نکنه و بره پیگیری کنه_من هم دارم همونحرف دکتر توکلی رو میگم به مدت یکسال محرومیت رو در پی داره و این قانون همیشه در صفحات اول دفترچه کنکور نوشته شده (حالا جزئیات دقیق در مورد انصرافی یا اخراجی رو اطلاع ندارم)
      اگه میگین یکسال محرومیت داره چرا بازم میگین میتونه؟بنا به استناد دوستاتون؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه میگین یکسال محرومیت داره چرا بازم میگین میتونه؟بنا به استناد دوستاتون؟

چونسو گل خانم گفتن بعد از 3سال یعنی اون یکسال محرومیت رو پشت سر گذاشتن (دوستان مثال زده شده هم به عنوان شاهد)

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چونسو گل خانم گفتن بعد از 3سال یعنی اون یکسال محرومیت رو پشت سر گذاشتن (دوستان مثال زده شده هم به عنوان شاهد)
      پارسای عزیز سوگل خانوم فرمودن که در حال حاضر دانشجون و سه ساله درس میخونن و الان میخوان انصراف بدن کجا گفتن سه سال انصراف داده؟ایشون میخواد الان انصراف بدن و کنکور امسالم شرکت کنن
      ویرایش توسط kourosh khan : 28 آبان 1391 در ساعت 16:37

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پارسای عزیز سوگل خانوم فرمودن که در حال حاضر دانشجون و سه ساله درس میخونن و الان میخوان انصراف بدن کجا گفتن سه سال انصراف داده؟ایشون میخوام الان انصراف بدن و کنکور امسالم شرکت کنن
      من نگفتم ایشوم 3ساله انصراف دادن!!!منظور بنده این بود که از زمان قبولی ایشون در دوه ی روزانه 3سال میگذره...(شما منظورتون اینه که اگه فردی انصراف بده از کنکور سال بعد محرومه_اما من به این حرف شک دارم)من چیزی که ازش میدونستم رو عنوان کردم با تشکر از همه سوگل خانم شما هم همونطور که کوروش خان گفتن برو از مسئول آموزشتون بپرس و یا تو سایت سازمان سنجش سوال خودتو مطرحکن که مطمئن مطمئن باشی...از کوروش خان هم کمال تشکر رو دارم و اگه آزرده خاطرشون کردم معذت میخوام
      موفق باشید.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نگفتم ایشوم 3ساله انصراف دادن!!!منظور بنده این بود که از زمان قبولی ایشون در دوه ی روزانه 3سال میگذره...(شما منظورتون اینه که اگه فردی انصراف بده از کنکور سال بعد محرومه_اما من به این حرف شک دارم)من چیزی که ازش میدونستم رو عنوان کردم با تشکر از همه سوگل خانم شما هم همونطور که کوروش خان گفتن برو از مسئول آموزشتون بپرس و یا تو سایت سازمان سنجش سوال خودتو مطرحکن که مطمئن مطمئن باشی...از کوروش خان هم کمال تشکر رو دارم و اگه آزرده خاطرشون کردم معذت میخوام
      موفق باشید.
      حرف شما تا حدودی درسته...تو کارشناسی ارشد یکی از دوستام بعد 2ترم درس خوندن انصراف داد و معاون اموزش دانشکده بهشون گفتن شما یکسال محرومین ولی چون یکسال اینجا درس خوندنین به جای محرومیت لحاظ میشه(یعنی یکسالی که درس خونده بود به عنوان محرومیتش تلقی میشدو کنکور سال بعد میتونست شرکت کنه دقیقا حرف شما پارسا جان) ولی رییس دانشکده گفت نمیشه..و دوستم رفتن خدمت..من از حرف شما ناراحت نشدم از گفته هاتونم استفاده کردم
      ویرایش توسط kourosh khan : 28 آبان 1391 در ساعت 16:55

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشید.
      هرکسی اینجا هر چی بلده بدون هیج منتی در اختیار دیگران میذاره و کسی م از گفته کسی نباید ناراحت شه من خودم به شخصه از کسانی که در تایپیک ها و جواب دادن ها فعالن استقبال میکنم...این سوگل خانوم تا حدودی حساب کار دستش اومد حالا باید بره از دانشگاه بپرسه ببینه این سه سال تحصیل که عملا هیچی میشه یا شایدم مدرک کاردانی بهش بدن جز محرومیتش لحاظ میشه یا عملا یه سال دیگه م پشت کنکور بمونه....

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام....خیلی خیلی ازتون ممنونم به خاطر راهنمائیهاتون.. مرسی به خاطر اینکه وقتتونو در اختیارم گذاشتین

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sogol نمایش پست ها
      سلام....خیلی خیلی ازتون ممنونم به خاطر راهنمائیهاتون.. مرسی به خاطر اینکه وقتتونو در اختیارم گذاشتین
      اگر باز هم در این مورد به نتیجه ای نرسیدید اطلاع بدید تا در این مورد تحقیق بیشتری کنیم. البته من با نظرات دوستان موافقم و یقینا یکسال محرومیت رو دربر خواهد داشت.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشید دوست عزیز...شما حتما برای رفع شبهه تون به آموزشتون سر بزنید و مارم درجریان بذارین...ایشالا کارتون درست میشه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه..........
      میخواستم یافته هام رو با شما در میون بذارم دوستای عزیزم! من دفترچه کنکورم رو تازه پیدا کردم و مطلبی خوندم مبنی بر اینکه: اگر کسی سال 88 کنکور شرکت کرده باشه و دوره روزانه پذیرفته شده باشه چه ثبت نام کرده باشه یا نه حتی به شرط انصراف قطعی از تحصیل حق شرکت در کنکور 89 را نخواهد داشت!!
      دقیقا عدد سالهایی که اونجا اومده بودو گفتم که واضح تر باشه قضیه...اینجا میبینیم که حرفی از پذیرفته شده های 87 یا 86و... به میون نیومده ینی اگر اونا بخوان و انصراف بدن و غیره میتونن شرکت کنن تو کنکور اون سال ..خواه اون سال درخواست انصرافشونو بذارن رو میز مسئول آموزش خواه یه سال قبل این کارو کرده باشن..چون اصن در این مورد حرفی نزده بود
      بازم ممنونم به خاطر همراهی صمیمانتون

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه..........
      میخواستم یافته هام رو با شما در میون بذارم دوستای عزیزم! من دفترچه کنکورم رو تازه پیدا کردم و مطلبی خوندم مبنی بر اینکه: اگر کسی سال 88 کنکور شرکت کرده باشه و دوره روزانه پذیرفته شده باشه چه ثبت نام کرده باشه یا نه حتی به شرط انصراف قطعی از تحصیل حق شرکت در کنکور 89 را نخواهد داشت!!
      دقیقا عدد سالهایی که اونجا اومده بودو گفتم که واضح تر باشه قضیه...اینجا میبینیم که حرفی از پذیرفته شده های 87 یا 86و... به میون نیومده ینی اگر اونا بخوان و انصراف بدن و غیره میتونن شرکت کنن تو کنکور اون سال ..خواه اون سال درخواست انصرافشونو بذارن رو میز مسئول آموزش خواه یه سال قبل این کارو کرده باشن..چون اصن در این مورد حرفی نزده بود
      بازم ممنونم به خاطر همراهی صمیمانتون
      که اینطور..............

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)