خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2759 نمایش پست ها
      اگه امکان داره قسمت بعدی درمورد بی انگیزگی باشه وچیکار کنیم که برای درس خوندن انگیزه بگیریم و زود خسته نشیم
      چشم انشالا در مورد افزایش انگیزه و ازبین بردن بی حوصلگی صحبت میکنیم.
      موفق باشید

2. Top | #32
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      ببین استاد ما مورد تخریب واقع میشه ولی بازم تایید میکنه...
      دمت گرم استاد...حال کردم
      نکته خوبی اشاره کردی
      از همه اتفاقات فضای سیاه اینترنت مطلع هستم و می دونم کی داره کار میکنه و کی داره زیر آب میزنه و زیر آبی میره
      اگرچه صحبت هایی تخریبی گفته شده ولی دلیل نداره ارزش کار خوب رو با یک دل درد بپوشونیم یا مثل کم ظرفیت ها دنبال بهانه جویی و تلافی باشیم .
      حامد دلیجه یا حامدهای دیگه پتانسیل های این کشور هستن و خیلی خوبه کوچکترین اقدام و کارهای مثبت و خیرخواهانه شون با جواب خوب و حمایت پشتیبانی کنیم و بهشون دلگرمی بدیم تا بازم ادامه بدم و پیشرفت کنن
      همه ما صفر بودیم و همین الان هم جای زیادی برای ادامه کار داریم ... اینکه بخوایم پشت هم باشیم به نفع همه هست و در نهایت پیشرفت برای همگی حاصل میشه
      بهانه جویی که ایشون در طبیعت مشاوره داده و باد میومد و ... و یا اینکهاصلا مهندس و چه به مشاوره زیست و .... حرف های خوبی نیست
      منم کلی اشکال دارم و بی ادعا هم اکنون هم در حال یادگیری هستم و هرسال سعی می کنم بیشتر بدونم و با تجربه تر بشم
      به نظرم بهتره بخشی از وقت خودمون رو برای استفاده از تجربیات دیگران در زندگی بذاریم تا نقد و قضاوت و ....
      اگه حرفه ای رفتار کنیم ، مسلما همه با هم دوستیم
      موفق باشین

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 15 دی 1393 در ساعت 01:51

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      نکته خوبی اشاره کردی
      از همه اتفاقات فضای سیاه اینترنت مطلع هستم و می دونم کی داره کار میکنه و کی داره زیر آب میزنه و زیر آبی میره
      اگرچه صحبت هایی تخریبی گفته شده ولی دلیل نداره ارزش کار خوب رو با یک دل درد بپوشونیم یا مثل کم ظرفیت ها دنبال بهانه جویی و تلافی باشیم .
      حامد دلیجه یا حامدهای دیگه پتانسیل های این کشور هستن و خیلی خوبه کوچکترین اقدام و کارهای مثبت و خیرخواهانه شون با جواب خوب و حمایت پشتیبانی کنیم و بهشون دلگرمی بدیم تا بازم ادامه بدم و پیشرفت کنن
      همه با صفر بودیم و همین الان هم جای زیادی برای ادامه کار داریم ... اینکه بخوایم پشت هم باشیم به نفع همه هست و در نهایت پیشرفت برای همگی حاصل میشه
      بهانه جویی که ایشون در طبیعت مشاوره داده و باد میومد و ... و یا اینکهاصلا مهندس و چه به مشاوره زیست و .... حرف های خوبی نیست
      منم کلی اشکال دارم و بی ادعا هم اکنون هم در حال یادگیری هستم و هرسال سعی می کنم بیشتر بدونم و با تجربه تر بشم
      به نظرم بهتره بخشی از وقت خودمون رو برای استفاده از تجربیات دیگران در زندگی بذاریم تا نقد و قضاوت و ....
      موفق باشین
      وقتی دیگه استاد افشار یه حرفیو میزنه دیگه رو حرفش نمیشه حرف زد...تنها مرد کنکور ایرانه،(به خداااااا)
      واقعا کیه که این همه مایه برای بچه ها ی کنکوری اونهم رایگان بذاره؟؟!!!!
      ممنون استاد دمتون آتشفشان
      افشاااااااااااار....افشاااا اار...هی ،هی......

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همه ی کسایی که در زمینه جزوه -تدریس به شکل فیلم و کتاب و غیره چه این این سایت و چه جاهای دیگه ویا مشاوره وبرنامه ریزی فعالیت دارن تشکر میکنیم.
      البته سایتی هم که میاد بستری برای این نوع خدمات ارائه میده واقعا شایسته تقدیره.
      از حالا به بعد نوع ادبیات کمی عوض میشه...آقای رئیس چیکار کنیم مجبوریم میدونی مجبور!!
      آهای اونهایی که با هوچیگیری دارین شیطنت میکنین من هم از فایل های دکتر افشار استفاده کردم هم تا حدودی بافعالیت های مهندس دلیجه آشنایی دارم, شیطنت کردن بین این ها یعنی چی آخه ؟میگم نکنین اینکارهارو!! ای بابا میگم نکنین این کار هارو !!.ببینین اینبار تکرار بشه یکی از اون افراد خل تکفیری که هیچی حالیشون نیست میگم یه 20 کیلو تی انی تی به خودشون ببندند بعد هم بهشون میگم تو پرو فایل شما حوریان بهشتی لونه کردن .بعدا دیگه خود دانید و اون 20 کیلو تی انی تی.حالا کی تو پروفایلش حوری بهشتی لونه کرده؟
      برای مهندس دلیجه و دکتر افشار آرزوی توفیق دارم.با تشکر از زحمات هر دو عزیز.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهندس شما گرگان تشریف دارید؟

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassaniiii نمایش پست ها
      مهندس شما گرگان تشریف دارید؟
      بله الانم آفتاب خوبی داشت پارک شهر

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      نکته خوبی اشاره کردی
      همه ما صفر بودیم و همین الان هم جای زیادی برای ادامه کار داریم ... اینکه بخوایم پشت هم باشیم به نفع همه هست و در نهایت پیشرفت برای همگی حاصل میشه
      موفق باشین
      ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      ببین استاد ما مورد تخریب واقع میشه ولی بازم تایید میکنه...
      دمت گرم استاد...حال کردم
      فرض کن آرژانتین همیشه به ایران بگه فوتبال بلد نیستی و ایران باز آرژانتین را تایید کنه و تو بگی ایران دمت گرم.
      هرکسی یک دلیلی داره.مشکل من در حال حاضر اینه مدیریت افراد کم هوش را بلد نیستم.چون همه باهوش بودن تو دانشگاهمون.الان میبینم بیرون دانشگامون باید یجور دیگه برخورد کرد.چون اکثریت ...
      اعتراف میکنم.باید خوب و دقیق مطالعه کنم.
      ویرایش توسط hamed2357 : 15 دی 1393 در ساعت 15:59

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام عرض میکنم به همه ی دوستان و مشاوران مخصوصا آقایان دکتر علیرضا افشار (که مدتی از ایشون مشاوره تلفنی می گرفتم ) و مهندس حامد دلیجه
      من برخی نظرات را خواندم و اینجا بعنوان یک دوست می خواهم جمع بندی خودم رو از بین مباحث عنوان کنم:
      خود من امسال چهارم تجربی ام
      در این مدت سایتهای مختلفی رو در تابستان مشاهده کردم و تا حدودی در این زمینه تجربیات با ارزشی کسب کردم.
      خدا شاهد است که اینجا قصد ندارم از کسی دفاع کنم. بلکه می خواهم بعنوان یک بی طرف نظرم رو اعلام کنم:
      اینکه آقای دلیجه وارد مسیر مشاوره شدن جای بسی امید است و این نوید را به کنکوری ها میدهد که آنها تنها نیستند و دوستان و کنکوری های دیروز و رتبه های برتر ، امروز اومدن تا به اونها کمک کنن.
      اما باید دقت کنیم که وقتی بعنوان یک تازه کار وارد این مسیر می شویم سعی نکنیم که دیگران و اساتید این حرفه را کنار بزنیم (البته منظورم آقای دلیجه نیست.بلکه برای دیگر از سایتها و مدیرانشان است که مثل قارچ دارن تو اینترنت سبز میشن.وگرنه به قول آقای دلیجه ایشان ۴ سال است که در این زمینه فعالیت می کنن و تجربیاتی رو دارن)
      اما اینکه توانایی،علم،تجربه و سابقه ی فعالیت آقای دکتر افشار خیلی خیلی بیشتر از آقای دلیجه و دیگر رتبه های برتر است هیچ شکی نیست و مطمئنم که آقای دلیجه هم اینو قبول دارن.اما این حرف من بدین معنی نیست که کارها و مشاوره های آقای دلیجه به درد نمی خورد.
      بگذارید یک مثال بزنم: همه میدونن که مثلا کتاب شیمی ۴ مبتکران با خیلی سبز از لحاظ سطح علمیشون هیچ فرقی ندارن.اما ما میبینیم که بعضیها با خیلی سبز موافق اند و برخیها با مبتکران.مثلا من خودم با لحن و نوشته های بهمن بازرگانی بیشتر حال میکنم پس اون رو خریدم. اما دوستم اینجور اخلاق منو نداره و رفت خیلی سبز رو گرفت. در حالی که همه میدونن که سابقه شیمی مبتکران بیشتر از خیلی سبزه و این دو تا هیچ تناقضی با هم ندارن.
      اینجا هم مسئله همینه. من دانش آموز با لحن آقای دکتر و اطلاعاتی که میدن بیشتر حال میکنم و برام مهم نیست که ایشون فلان درس رو ۱۰۰ زده یا نه.چون این اخلاقمه. ولی یکی دیگه دوست داره با یه رتبه برتر کنکور کار بکنه به همین خاطر آقای دلیجه رو انتخاب میکنه.
      از طرفی سن و رتبه برتر بودن برای مشاوره حتی یک درصد هم مهم نیست. تمام اساتید بنام مشاوره کشور اینو اذعان میکنن که بهترین مشاور یک کنکوری پدر و مادرش.اما آیا همه ی پدران رتبه برتر کنکور بودن؟؟؟!! پس نتیجه میگیریم این حرف از اساس اشتباه است.
      پس نتیجه میگیریم که هرکسی خودش باید انتخاب کنه که آیا بیشتر با دکتر افشار راحت تره یا با مهندس دلیجه.
      پس دانش آموزان حق ندارن بگن که فلانی خوبه و دیگری به درد نمیخوره.چون این از دیدگاه اون فرده و ممکنه نظر من یا شما برخلاف نظر او باشه
      دوستان عزیز من ادعا نمیکنم که این حرفام ۱۰۰ درصد درست اند.پس ازتون خواهش میکنم اگر دوست داشتید حرفهایم رو نقد کنید تا اشتباهاتم رو متوجه بشم.
      و من الله توفیق

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibeiginejad نمایش پست ها
      سلام عرض میکنم به همه ی دوستان و مشاوران مخصوصا آقایان دکتر علیرضا افشار (که مدتی از ایشون مشاوره تلفنی می گرفتم ) و مهندس حامد دلیجه
      من برخی نظرات را خواندم و اینجا بعنوان یک دوست می خواهم جمع بندی خودم رو از بین مباحث عنوان کنم:
      خود من امسال چهارم تجربی ام
      در این مدت سایتهای مختلفی رو در تابستان مشاهده کردم و تا حدودی در این زمینه تجربیات با ارزشی کسب کردم.
      خدا شاهد است که اینجا قصد ندارم از کسی دفاع کنم. بلکه می خواهم بعنوان یک بی طرف نظرم رو اعلام کنم:
      اینکه آقای دلیجه وارد مسیر مشاوره شدن جای بسی امید است و این نوید را به کنکوری ها میدهد که آنها تنها نیستند و دوستان و کنکوری های دیروز و رتبه های برتر ، امروز اومدن تا به اونها کمک کنن.
      اما باید دقت کنیم که وقتی بعنوان یک تازه کار وارد این مسیر می شویم سعی نکنیم که دیگران و اساتید این حرفه را کنار بزنیم (البته منظورم آقای دلیجه نیست.بلکه برای دیگر از سایتها و مدیرانشان است که مثل قارچ دارن تو اینترنت سبز میشن.وگرنه به قول آقای دلیجه ایشان ۴ سال است که در این زمینه فعالیت می کنن و تجربیاتی رو دارن)
      اما اینکه توانایی،علم،تجربه و سابقه ی فعالیت آقای دکتر افشار خیلی خیلی بیشتر از آقای دلیجه و دیگر رتبه های برتر است هیچ شکی نیست و مطمئنم که آقای دلیجه هم اینو قبول دارن.اما این حرف من بدین معنی نیست که کارها و مشاوره های آقای دلیجه به درد نمی خورد.
      بگذارید یک مثال بزنم: همه میدونن که مثلا کتاب شیمی ۴ مبتکران با خیلی سبز از لحاظ سطح علمیشون هیچ فرقی ندارن.اما ما میبینیم که بعضیها با خیلی سبز موافق اند و برخیها با مبتکران.مثلا من خودم با لحن و نوشته های بهمن بازرگانی بیشتر حال میکنم پس اون رو خریدم. اما دوستم اینجور اخلاق منو نداره و رفت خیلی سبز رو گرفت. در حالی که همه میدونن که سابقه شیمی مبتکران بیشتر از خیلی سبزه و این دو تا هیچ تناقضی با هم ندارن.
      اینجا هم مسئله همینه. من دانش آموز با لحن آقای دکتر و اطلاعاتی که میدن بیشتر حال میکنم و برام مهم نیست که ایشون فلان درس رو ۱۰۰ زده یا نه.چون این اخلاقمه. ولی یکی دیگه دوست داره با یه رتبه برتر کنکور کار بکنه به همین خاطر آقای دلیجه رو انتخاب میکنه.
      از طرفی سن و رتبه برتر بودن برای مشاوره حتی یک درصد هم مهم نیست. تمام اساتید بنام مشاوره کشور اینو اذعان میکنن که بهترین مشاور یک کنکوری پدر و مادرش.اما آیا همه ی پدران رتبه برتر کنکور بودن؟؟؟!! پس نتیجه میگیریم این حرف از اساس اشتباه است.
      پس نتیجه میگیریم که هرکسی خودش باید انتخاب کنه که آیا بیشتر با دکتر افشار راحت تره یا با مهندس دلیجه.
      پس دانش آموزان حق ندارن بگن که فلانی خوبه و دیگری به درد نمیخوره.چون این از دیدگاه اون فرده و ممکنه نظر من یا شما برخلاف نظر او باشه
      دوستان عزیز من ادعا نمیکنم که این حرفام ۱۰۰ درصد درست اند.پس ازتون خواهش میکنم اگر دوست داشتید حرفهایم رو نقد کنید تا اشتباهاتم رو متوجه بشم.
      و من الله توفیق
      قبول دارم.
      cristiano_ronaldo_558_jose_mourinho_sliding_knee_goal_celebration_showing_all_his_joy_and_rage_a.jpg
      این آقا سابقه ی فوتبالی درخشان (رتبه برتر کنکور)نداره ولی بهترین مربی فوتبال (مشاورکنکور) هست.
      همیشه هم این آقای خاص الگوم بوده

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      قبول دارم.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: cristiano_ronaldo_558_jose_mourinho_sliding_knee_goal_celebration_showing_all_his_joy_and_rage_a.jpg
مشاهده: 64
حجم: 135.2 کیلو بایت
      این آقا سابقه ی فوتبالی درخشان (رتبه برتر کنکور)نداره ولی بهترین مربی فوتبال (مشاورکنکور) هست.
      همیشه هم این آقای خاص الگوم بوده
      اعتماد به نفست از عرض و طول تو حلقم

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ImmortalMadGuys نمایش پست ها
      اعتماد به نفست از عرض و طول تو حلقم
      عمق هم یادت نره
      تازه بعدچهارم زمان هست.
      یعنی همیشه هر سه بعد

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      عمق هم یادت نره
      تازه بعدچهارم زمان هست.
      یعنی همیشه هر سه بعد
      خیلی خوشحالی )

اعتماد به نفس تورو اگه صندق صدقات داشت الان بانک مرکزی بود )

12. Top | #42
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      از موضوع اصلی خارج شده است

بسته شد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)