خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ایثارگران: همسر و فرزندان شهدا، آزادگان و همسر و فرزندان آنان، جانبازان، همسر و فرزندان جانبازان با جانبازی 25 درصد به بالا، جزو سهمیه ایثارگران محسوب می شوند و تـابع ضـوابط مربوط بـه سهمیه ایثارگران هستند. ظرفیت اختصاصی برای این دسته از داوطلبان 20 درصد از ظرفیت هر کدرشـته محـل است و حدنصاب نمره این داوطلبان 80 درصد نمره گزینش آزاد برای تمامی رشته های تحت پوشـش وزارت بهداشت (رشته هایی که در دانشگاههای علوم پزشکی ارائه می شوند) و 70درصد نمره گزینش آزاد برای سایر رشته هاست.
      رزمندگان: رزمندگان (با حداقل شش ماه حضور در جبهه) جزو سهمیه رزمندگان محسوب می شوند و تابع ضوابط مربوط به سهمیه رزمندگان هستند. حدنصاب نمره برای این داوطلبان 75 درصد نمره گزینش آزاد در رشته محل مورد نظر است.
      خانواده شهدا: پدر، مادر، خواهر و برادر شهید جزو سهمیه خانواده شهدا محسوب می شوند و تابع ضـوابط مربوط به سهمیه خانواده شهدا هستند.
      داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی از سـال 1368 به بعد و داوطلبان مشمول سهمیه های رزمندگان و ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال 1376 به بعد، فقط یکبار می توانند با استفاده از سهمیه مربوط در رشته های تحصیلی دوره روزانه پذیرفته شوند. این داوطلبان مجاز به استفاده مجدد از سهمیه نیستند.
      داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران در دوره های نوبت دوم (شـبانه)، پیام نور، غیرانتفـاعی، نیمه حضوری، مجازی و پردیس های خودگردان آزمون سراسری پذیرفته شوند، در صـورت انصراف از قبولی اولیه، منحصراً یک بار دیگر مجاز به استفاده از سهمیه مذکور خواهند بود.
      گزینش آزاد: در کلیه کد رشته محل ها، انتخاب کنندگان بدون توجه به سهمیه و گزینش بـومی، صرفاً براساس نمره مرتب شده و نمره آخرین نفر پذیرفته شده هرکد رشته محل که صرفاً براساس ظرفیت آن کد رشته محل تعیین می شود، نمره گزینش آزاد نامیده می شود.
      ایثارگران: همسر و فرزندان شهدا، آزادگان و همسر و فرزندان آنان، جانبازان، همسر و فرزندان جانبازان با جانبازی 25 درصد به بالا، جزو سهمیه ایثارگران محسوب می شوند و تـابع ضـوابط مربوط بـه سهمیه ایثارگران هستند. ظرفیت اختصاصی برای این دسته از داوطلبان 20 درصد از ظرفیت هر کدرشـته محـل است و حدنصاب نمره این داوطلبان 80 درصد نمره گزینش آزاد برای تمامی رشته های تحت پوشـش وزارت بهداشت (رشته هایی که در دانشگاههای علوم پزشکی ارائه می شوند) و 70درصد نمره گزینش آزاد برای سایر رشته هاست.
      رزمندگان: رزمندگان (با حداقل شش ماه حضور در جبهه) جزو سهمیه رزمندگان محسوب می شوند و تابع ضوابط مربوط به سهمیه رزمندگان هستند. حدنصاب نمره برای این داوطلبان 75 درصد نمره گزینش آزاد در رشته محل مورد نظر است.

خانواده شهدا: پدر، مادر، خواهر و برادر شهید جزو سهمیه خانواده شهدا محسوب می شوند و تابع ضـوابط مربوط به سهمیه خانواده شهدا هستند.
      داوطلبان مشمول سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران و وزارت جهاد کشاورزی از سـال 1368 به بعد و داوطلبان مشمول سهمیه های رزمندگان و ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال 1376 به بعد، فقط یکبار می توانند با استفاده از سهمیه مربوط در رشته های تحصیلی دوره روزانه پذیرفته شوند. این داوطلبان مجاز به استفاده مجدد از سهمیه نیستند.
      داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران در دوره های نوبت دوم (شـبانه)، پیام نور، غیرانتفـاعی، نیمه حضوری، مجازی و پردیس های خودگردان آزمون سراسری پذیرفته شوند، در صـورت انصراف از قبولی اولیه، منحصراً یک بار دیگر مجاز به استفاده از سهمیه مذکور خواهند بود.
      گزینش آزاد: در کلیه کد رشته محل ها، انتخاب کنندگان بدون توجه به سهمیه و گزینش بـومی، صرفاً براساس نمره مرتب شده و نمره آخرین نفر پذیرفته شده هرکد رشته محل که صرفاً براساس ظرفیت آن کد رشته محل تعیین می شود، نمره گزینش آزاد نامیده می شود.

شاید بشی! قرمزرو بخون

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به دوستان اینم اضافه کنم اون دوست بنده تا جایی که یادمه باید از گیم نت جمعمش میکردی انقد که بازی میکرد درس اصلا براش تعریف نشده بود خوب منم اگه بابام جانباز بود یک سر ولو بودم تو خیابونا

3. Top | #33
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1375 نمایش پست ها
      به دوستان اینم اضافه کنم اون دوست بنده تا جایی که یادمه باید از گیم نت جمعمش میکردی انقد که بازی میکرد درس اصلا براش تعریف نشده بود خوب منم اگه بابام جانباز بود یک سر ولو بودم تو خیابونا

من شدیدا با سهمیه مخالفم
      اما اگه پدر شما 2تا پاش پریده بود کجا ولو بودی؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1375 نمایش پست ها
      نمیتونم دیگه تحمل کنم ببخشید دیگه ولی لعنت به همشون مفتخورای ***** حق یکی مثل من وشمارو دارن میخورن واقعا عوضین حیوونای نامرد نجس ایشالا اون دنیا حقمو از تک تک شما کثافتا میگرم
      من شدیدا با سهمیه مخالفم
      اما اگه پدر شما 2تا پاش پریده بود همینا رو میگفتی؟مطمئنم اگه سهمیه داشتی شیپور میگرفتی دستت ک پدر من فلان کارو کرده اگر نمیرفت جنگ الان فلان میشد
      برو برو ی بهانه ی دگ برای بی عرضگیت پیدا کن

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عذر میخوام دوستان.
      بنده هم مخالفم. هم با سهمیه هم با لحن حرف زدن برخی دوستان.
      در اینکه سهمیه در ۹۹٪ موارد بی عدالتی محض هست هیچ شکی نیس. دوست من هم دقیقا بیکار می گشت و الانم پزشکی میخونه.
      بله درسته ممکنه کسی باشه که به قول دوستان حق خوری بکنه و.... ولی دلیل نمیشه ما به این تندی قضاوت کنیم و اینطور یکطرفه به قاضی بریم.
      غافل نشیم از اینکه قطعا در زندگی بسیاری از جانبازان مشکلات زیادی وجودی داره. اما متاسفانه در قانون برای جبران این مشکلات راه نادرستی اندیشیده شده...
      عاشق و رند و نظر بازم و میگویم فاش
      تا بدانی که به چندین هنر آراسته ام

فلک به مردم نادان دهد زمام مراد
      تو اهل فضلی و دانش همین گناهت بس

6. Top | #36
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      بسته شد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)