خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      تخته سیاه برای اموزش بدترین کتابه ی سری خلاصه درسنامه داره اما تست ها و پاسخ های تشریحی قابل قبولی داره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

فارغ التحصیلی؟
      من ریاضیات جامعه نگفتم
      یه کتاب داره آموزش پیش دانشگاهی

2. Top | #17
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      نه . چهارمم .
      ریاضی شما در چه سطحیه؟
      قلم چی یا ازمون ازمایشی میری؟چند میزنید؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      من ریاضیات جامعه نگفتم
      یه کتاب داره آموزش پیش دانشگاهی
      اها اونو ندیدیم

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ریاضیم یکم ضعیفه رو به متوسطه . بعضی مباحثو خوبم بعضی ن . ذر کل چون از ریاضی اصلا خوشم نمیاد دوست ندارم بخونم, برا همین ضعیفم...
      تو آزمون قلمچی یا نمیزنم یا اگه میزنم از رو اونایی که یادمه و با رد سایر گزینه ها و اینا در حد ۱۲-۱۳ درصد . احتمالو نخونده ۳۷ زدم ... اصلا تا الان برا آزمون کانون و کنکور دست به ریاضی نزدم .

4. Top | #19
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ریاضیم یکم ضعیفه رو به متوسطه . بعضی مباحثو خوبم بعضی ن . ذر کل چون از ریاضی اصلا خوشم نمیاد دوست ندارم بخونم, برا همین ضعیفم...
      تو آزمون قلمچی یا نمیزنم یا اگه میزنم از رو اونایی که یادمه و با رد سایر گزینه ها و اینا در حد ۱۲-۱۳ درصد . احتمالو نخونده ۳۷ زدم ... اصلا تا الان برا آزمون کانون و کنکور دست به ریاضی نزدم .
      من تابستون ریاضیو دقیقا مثل تو بودم از تراز 5300شروع کردم الان اخرین ازمون شدم 7122 چرا؟چون منابع بی نظیری دارم من از وقتی کوله رو گرفتم عاشق ریاضی شدم و از نزدن یا فوقش 40 50 (ب ندرت)زدن رسیدم ب بالای 70

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ینی کوله با خیلی سبز؟
      عمومی کوله رو دارم, پایه گیر نیاوردم .
      کوله پشتی با بانک تست طلایی مبتکران چطوره؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ینی کوله با خیلی سبز؟
      عمومی کوله رو دارم, پایه گیر نیاوردم .
      کوله پشتی با بانک تست طلایی مبتکران چطوره؟
      ببین کوله از نظر درسنامه خیلی غنی هست و کامل اگه وقت داشتی ک مطمئنم نداری درسنامه ی خیلی سبزم ی نگاه بنداز
      اما تست بهترین منبع خیلی سبز هست و بس
      ترازت چنده؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      وفت که اصلا نمیکنم . الان فیزیک هم یه وضعیتی مثل ریاضی دارم ولی شاید بدتر . زیست و شیمی هم خیلی از برنامه عقب افتادم . هم پایه هم پیش . اصن یه وضیه باز این تعطیا خوبه هم بهتر میشه .
      ترازم قبلم ۵ شد . میشه لیست کامل منابعتو از وقت داری برام پ.خ کنی؟

8. Top | #23
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      وفت که اصلا نمیکنم . الان فیزیک هم یه وضعیتی مثل ریاضی دارم ولی شاید بدتر . زیست و شیمی هم خیلی از برنامه عقب افتادم . هم پایه هم پیش . اصن یه وضیه باز این تعطیا خوبه هم بهتر میشه .
      ترازم قبلم ۵ شد . میشه لیست کامل منابعتو از وقت داری برام پ.خ کنی؟
      نمیخوام نامیدت کنم ولی بزاری سال بعد بهتره من پارسال 12اوردم ولی امسال در حد زیر 1000هستم
      پ خ میکنم

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دستت درد نکنه . خب سال دیگه بدم که بهتره, ولی من متولد نیمه دوم ۷۵ هستم, میگن فقط یکبار میتونم کنکور بدم . ساعت مطالعمه بیشتر کنم حل میشه , هفته ای ۲۵ _ ۳۰ ساعت کمه به نظرم .

10. Top | #25
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دستت درد نکنه . خب سال دیگه بدم که بهتره, ولی من متولد نیمه دوم ۷۵ هستم, میگن فقط یکبار میتونم کنکور بدم . ساعت مطالعمه بیشتر کنم حل میشه , هفته ای ۲۵ _ ۳۰ ساعت کمه به نظرم .
      نمیدونم البته بعضی ها سال دوم هم فرقی با سال اولشون نمیکنه
      ببین تو مدرسه میری وقتت کلی میره البته باید بری چون پیش رو باید یاد بگیری اما من چون مدرسه نمیرم وقت ازادم خیلی بیشتره من هر روز ریاضی فیزیک شیمی و زیستو +دوتا عمومی میخونم هر اختصاصی 2ساعت و هر عمومی 1.5
      اگه مشکل سربازی داری میتونی بری پیام نور بعد مرخصی بگیری یا بنظرم از ی نفر ک اطلاعات کامل داره بپرس شاید بتونی دوبار بدی من ی دوست داشتم نیمه دوم بود امسالم میخواد کنکور بده

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      نمیدونم البته بعضی ها سال دوم هم فرقی با سال اولشون نمیکنه
      ببین تو مدرسه میری وقتت کلی میره البته باید بری چون پیش رو باید یاد بگیری اما من چون مدرسه نمیرم وقت ازادم خیلی بیشتره من هر روز ریاضی فیزیک شیمی و زیستو +دوتا عمومی میخونم هر اختصاصی 2ساعت و هر عمومی 1.5
      اگه مشکل سربازی داری میتونی بری پیام نور بعد مرخصی بگیری یا بنظرم از ی نفر ک اطلاعات کامل داره بپرس شاید بتونی دوبار بدی من ی دوست داشتم نیمه دوم بود امسالم میخواد کنکور بده
      خب برا اون هم راه هست, یک درسو بندازم و....
      ولی مدرسه خیلی وقت گیره و خسته کننده .
      ایشالله عکستو تو تلوزیون ببینیم ؛)

12. Top | #27
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب برا اون هم راه هست, یک درسو بندازم و....
      ولی مدرسه خیلی وقت گیره و خسته کننده .
      ایشالله عکستو تو تلوزیون ببینیم ؛)
      اره برای پیچوندن خیلی راه داری اگه امسال خدای نکرده خب نشد نامید نشو مثل من امیدتو حفظ کن و بکش بالا
      دیدی ک گفتم من اولین ازمونم 5300شدم ولی امیدمو از دست نذادم و الان رسیدم ب بالای7000
      قربونت ولی خیلی خیلی بعیده انقد نابغه هستن ک جایی برای من نیست من ب همون زیر 1000 قانعم برادر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن