خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پاسخ به پرسش های متداول کنکوری ها در آذرماه _ قسمت اول

پاسخ به پرسش های متداول کنکوری ها در سه هفته ابتدایی آذرماه 93 توسط استاد علیرضا افشار در سایت ایشان بگریدین شاید سوال متداول و تکراری شما هم اینجا باشه !!

جمعه 21 آذر 1393 یسرا حقیقت گمشده (از الانم میشه خوند ؟ دیر نشده)
      سلام دکتر ازتون تشکر میکنم واقعا مطابیتون خیلی تحسین برانگیزه من که کلی انرژی گرفتم ایشاالله که همبشه سلامت باشین و بتونین ب بچه ها کمک کنین
      من ی سوال داشتم نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم من ازمون سنجش شرکت کردم اویل اذر هم شرو به خوندن کردم دیر نیس برا دندون پزشکی اگه بکوپ بخونم و ی لحظه هم کوتا نیامپاسخ : بستگی به سرعت و روند خودت داره

جمعه 21 آذر 1393 yayam کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      انگیزشی بذارید استاد

ما حالمون خوب نیستپاسخ : مقاله بخوان

جمعه 21 آذر 1393 misagh کتاب های برگزیده کنکور 94 همه رشته
      سلام استاد
      با تشکر از سایت خوبتون
      ببخشید استاد برای دروس عربی و ادبیات از جزوه های خودمون و کتب کمک اموزشی استفاده کنیم یا این جزوه هایی که شما تو سایت گذاشتین؟
      بازم ممنونپاسخ : سلام
      مسلما" کتاب ها کامل تر هستند

جمعه 21 آذر 1393 shaghayegh کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      ی صبح دیگه..
      ی صدایی توی گوشم میگه
      ثانیه های تو داره میره
      امروزو زندگی کن
      فردا دیگه دیره...
      نم نم بارون
      میزنه ب کوچه و خیابون
      یکی میخنده یکی غمگینه
      زندگی اینه
      همه ی قشنگیش همینه..
      خورشیدو نورو
      ابرای دورو
      هر چی ک تو زمین و اسمونه بهم انگیزه میده ...
      رها کن دیروزو
      زندگی کن امروزو
      هر روزی زندگی دوبارست ی شروع جدیده...
      دوست دارم زندگیرو..دوست دارم زندگیرو
      خوب یا بد اگه آسون یا سخت نا امید نمیشم
      چون..
      دوست دارم زندگیرو....اووووووو2
      چشماتو وا کن..
      ی نگاه ب خودتو دنیا کن
      اگه ی هدف )پزشکی(تو دلت باشه
      میتونه کل دنیا تو دستای تو جاشه...
      جاده ی دنیا ...
      میسازه واست کابوس و رویا)کنکور(
      یکی بیداره و یکی خوابه..
      راهتو مشخص کن این ی انتخابه...
      اگه ابرای سیاه رو دیدی..
      اگه از اینده ترسیدی
      پاشو و پرواز کن تو افقای پیش رووووو
      نگو ب سرنوشت میبازی...
      تو بخوای فردارو میسازی
      پس دستاتو ببر بالا و بوووووو....
      دوست دارم زندگی رو ...دوست دارم زندگی رو
      خوب یابد اگه اسون یا سخت نا امید نمیشم
      چون...
      دوست دارم زندگیرو ..اووووو
      دوست دارم زندگی رو....اوووو
      وقتی سیروان با اقای افشار میشینه

جمعه 21 آذر 1393 مریم برنامه ریزی،سرعت عمل،انگیزشی (92) + لینک اصلاحی
      سلام اقای افشار
      من میخام دیگه شرو کنم ولی نمیدونم از کجا ...
      میخواستم شما راهنماییمکنین که اگه مشاوره تک جلسه ای بگیرم باهاتون بهم میگین یا باید ماهانه باشه چون راستش نوشتین مشاوره سوال و جواب تک جلسه ای یکم گیج شدممیخام که چارچوب رو بهم بدین وراهنماییم کنین که بااین شرایط من چطور درس بخونم که موفق بشم
      باتشکرپاسخ : مشاوره تک جلسه برنامه نمیدم
      برنامه ریزی کاری مستمر هست و در مشاوره های ماهانه بر قراره

جمعه 21 آذر 1393 سارا جبران عقب ماندگی از آزمون ها
      سلام استاد خسته نباشید من متاهلم ویک پیکساله دارم رشته ام هم تجربیه معدلم هم پآیینه موقعیتم طوری هست که نمیتونم پیش مشاوربیرون برم تازه میخوام درس رو شروع کنم به نظرتون دیره? دوست دارم پزشکی قبول بشم نمیدونم چطوری برنامه ریزی کنم تو روخداکمکم کنیدپاسخ : سلام سارا خانم
      کار برای شما ساده نخواهد بود
      هم تحمل سختی راه و هم زمان گذاشتن برای کنکور دو فاکتور موثر برای موفق شدن هستند

پنجشنبه 20 آذر 1393 nima piry کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام.استاد خسته نباشین. واقعا نمیدونم با چه زبونی ازتون بابت زحمتایی که واسه ما کنکوریا میکشین تشکر کنم.میتونم برناممو واستون بفرستم که اگه وقت داشتین لطف کنین و اشتباهت و ضعفاشو بهم بگین؟؟؟
      پاسخ :

پنجشنبه 20 آذر 1393 راضیه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد.منو از انجمن حذف کردید یا نه؟
      هرچی فرم عضویتو پر میکنم میگه شما با این ایمیل قبلا ثبت نام کردید...پاسخ : raziyeh حذف کردم
      با همین نام و ایمیل معتبر دوباره ثبت نام کن

پنجشنبه 20 آذر 1393 راضیه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      استادسلام.
      نام کاربریم raziyeh یا ghazaleeshgh95نمیدونم کدومهپاسخ : raziyeh حذف کردم
      با همین نام و ایمیل معتبر دوباره ثبت نام کن

پنجشنبه 20 آذر 1393 sahar.n کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      دکتر واقعن به اون متنای انگیزشی خاصتون نیاز دارم.....
      از اون متنایی که آدم و زیر و رو میکنه
      پاسخ : یک متن بداهه دیروز اول صبح نوشتم
      بخونید ببینید چقدر موثره

پنجشنبه 20 آذر 1393 فاطمه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد
      من الان دانشگاه شهید بهشتی رشته زیست گیاهی روزانه قبول شدم. من از شما خیییییلللی ممنونم چون شما بودید که به من کمک کردید البته من از شما مشاور ه خصوصی نگرفتم ولی فقط هر هفته یکی دو بار به سایتتون سر میزدم یا براتون ایمیل میفرستادم وسوال میکردم وشما هم با متانت تمام جوابامو میدادین.
      الان تو رشته ای که درس می خونم خیلی راضی ام .قبلا فکر می کردم باید تو رشته پزشکی قبول بشم. استاد من رشتمو خیلی دوست دارم تا حدی که تا خود صبح درس می خونم زمانی که حتی ارشدا درس نمی خونن من بیدارم . استاد تر خدا برام دعا کنید که موفق شم .یه سوال می تونم چند تا ازتون سوال بپرسم.
      یکی این که من اگه بخوام برای المیاد دانشجویی شرکت کنم از الان بخونم زود نیست.بعد اگه قبول بشم میتونم بدون کنکور برم ارشد.برای معدل الف شدن به تمام معدل های 8 ترم نگاه میکنن یا فقط به سه سال اخرپاسخ : سلام
      خواهش می کنم
      پیش خودمونی که فاطمه خانم
      نه دیر نیست ولی سعی کن به معدل کارشناسی ات لطمه نزنه

پنجشنبه 20 آذر 1393 م کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد
      آقا ما منتظر همایش و صوتهای جنجالیتون هستیم. چند روزه همش طرفای ظهر بعد از مطالعه عالی میام تا ببینم فایل صوتی یا متنی جدید چی گذاشتید ولی چیز جدیدی نمی بینم.
      باور کنید این همایشاتون قوت قلبی است برای ما کنکوریایی که تو این جو ***** کنکور و موسسات و مشاورای بی تجربه پولی افتادیم.
      ما منتظر دومی هستیم/میریم درس میخونیم بعدش ایمجا هستیم!!پاسخ : سلام
      کاسه کوزه خودمون هم باید جمع کنیم زیاد جنجالی باشیم
      هرچیزی بجای خودش

پنجشنبه 20 آذر 1393 مینا کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد،چن روزه میام سایت مطلب جدیدی نذاشتین افسردگی گرفتم!!آخه وقتی میام مطالب جدیدتونو میخونم اکلی انرژی میگیرم و تنوعی هم واسم ایجاد میشه ولی وقتی ک میبینم مطلب جدیدی نیس هم یکم ناراحت میشم بعد واسه تنوع سری به سایتای دیگه هم میزنم ک کلی وقتم گرفته میشه.استاااد خوااهش میکنممم میدونم وقتتون پره و سرتون شلوغه اما سایتو زود به زود آپدیت کنینن خوااااااهش میکنم....پاسخ : واقعا وقت نمی کنم
      بحث های مشابه سال 92 و 91 از آرشیو دنبال کنید . بحث های فنی و راهبردی تکراری هست باور کن

پنجشنبه 20 آذر 1393 فاطمه تقی زاده کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      حالا که براتون پی ام میزارم .. تو راه کلاسم .
      کلاسی که با پای پیاده 30 مین راهه ..
      تاکسی نمیاد و منم مجبورم تو هر شرایطی با اشتیاق برم.
      راستش هدفم فقط جواب ی سواله ؟؟
      94 هم تربیت معلم میگیره ؟؟
      من انسانیم
      باور کنید من این مسیرو 20.15 دقیقه هم طی میکردم فقط برای اینکه دوست داشتم بیشتر درس بخونم ..
      زودتر برسم تا ی سوال بیشتر از معلمم بپرسم.
      اما با حرفای چند تا مشاوره داره کم کم باورم میشه .. تربیت معلمی در کار نیست .
      و تنها ی سرابه ///

من مازندرانیم .. جویباری.
      شما میدونید سهمیه این جا چ جوریه ؟؟پاسخ : سلام
      تربیت معلم همه ساله میگیرن ولی اینکه چند نفر و سهمیه هر استان چقدر باشه برمی گرده به نیازش

پنجشنبه 20 آذر 1393 مهدی بانک سوالات متداول کنکوری ها
      سلام اقای افشار من سال دوم تجربی دبیرستانم .
      برنامه ای برا درس خوندن ندارم،امیدم ندارم. ینی دلم خورد خورد شده . نمیدونم چیکارکنم . انگیزه صفر. تراز قلمچی پنجهزار .به فایل های صوتیتونم گوش میدم ولی بعد یه مدت به همون روال قبلی برمیگردم.
      نسبت به هدفم زیاد با حس نیستم.
      تورو خدا کمک...پاسخ : انگیزه از طرف نفر دوم که من باشم مثل جرقه شاید روشن ات کنه ولی خودت باید در ادامه کار بروی اون هیزم بریزی و پرورشش بدی تا بتونی ثابت و دائم برای خودت پر انرژی باشی

پنجشنبه 20 آذر 1393 atena کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام آقای افشار. وقت بخیر
      شاید بخندین و مسخرم کنین. خودمم قبول دارم که دارم بچگانه رفتار میکنم. ولی نیاز به کمک دارم.استاد من به یکی از هنرمندان علاقه پیدا کردم.دائما تو سایتا و صفحه های اجتماعی پیگیرش هستم. هر لحظه گوشیم دستمه و منتظرم که یه عکسی یا خبری ازش منتشر بشه.تو ذهنمم مدام بهش فکر میکنم. خسته شدم. میخوام دیگه بهش فکر نکنم ولی نمیتونم.من امسال کنکور دارم.اصلا تمرکز ندارم. کتابو برمیدارم که درس بخونم ولی تصویر اون میاد جلو چشمم.استاد خسته شدم.هرلحظه از زندگیم تو خیالم دارم با اون زندگی میکنم. خواهش میکنم کمکم کنید. زندگیم و آیندم داره خراب میشه.خودم میخوام بهش فکر نکنم ولی نمیشه. نیاز به کمکتون دارم.ممنونمپاسخ : سلام
      بحث اش خارج درسی هست و نیاز به ی مصاحبه کامل با خودت داره

اگر خواستی دفتر بیا پاسداران تهران یا جهاد دانشگاهی کرج تا حرف بزنیم
      اگرهم این طرف ها نیستی پیامک بزن ، بهت وقت تلفنی بدم

09358960503

پنجشنبه 20 آذر 1393 hadis دومین کارگاه آموزشی آذر (انگیزشی،افزایش تمرکز و دقت، عوامل جا ماندن از برنامه آزمون)
      سلام دکتر
      ممنون همایشاتون عالین بخصوص طی این 2هفته همیشه ییکی همرنگ شما بود ک هر وقت باهاشون میحرفیدیم انگیزمونو دو برابر میکرد و بخاطر تراز خ کم ،ازمون جداشده..
      دکتر یه سوال خ مهم ک خیلی وسوسم کرده دوستدارم کامل جوابمو بگیرم
      واسه اونایی ک دیپلم ریاضی گرفتند و کنکور تجربی میخوا ن بدن اگ معدلشون واسه هندسه وجبر ک حدودا 11شده معدلشون کم شده و بقیه رو بالای 17بگیرن کنکورشون ک لطمه نمیزنه؟؟؟ملاک فقط نمره هر درسه دیگ؟پاسخ : سلام
      خواهش می کنم
      فقط درس های مشترک شون ملاک هست
      پس ریاضی خود کنکور شما ملاک 100% هست

سلام استاد خیلی ممنون از زحمت هاتون من تازه با اینجا اشنا شدم واقعا عالی نوشتین ...
      با توجه به اینکه فقط 6 ماه تا کنکور تجربی مونده با این فرصت کم برای کسی که تا حالا نخونده به نظرتون ایا واقعا میشه به پزشکی فکر کرد؟پاسخ : سلام
      6 ماه باید خودت بکوب بکوب بخوانی تا بشه روی پزشکی هم فکر کرد و اونو آورد

پنجشنبه 20 آذر 1393 فرشید کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام
      استاد من می خوام برم دارو سازی
      به نظر شما زمین بین 80تا90 تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟
      و گرنه می خوام نخونم؟؟؟
      با تشکرپاسخ : بازم هم برای دارو ضریب شیمی و زیست از دارو بیشتره
      پس بهتره زمین در حد خوبه 50 الی 60 باشه

پنجشنبه 20 آذر 1393 Anonymous کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام
      استاد، علت اینکه دعوتنامه فرستادید رو میشه بدونم؟! آخه من سمت هیچ شبکه اجتماعی ای نمیرم،(البته فقط afsaran.ir) ، میشه بدونم این شبکه اجتماعیش چه مزیت و ویژگی ای داره؟!
      و
      استاد، اون ویدئو دوم که آپلود کردم رو ملاحظه کردید؟! خوب بود؟! میشه نظرتون رو بدونم؟!
      باتشکر...پاسخ : همه ایمیل هایی که داری برات تجمیع میکنه یک جا

پنجشنبه 20 آذر 1393 شایان کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      استاد میشه یه کارگاه هم برا مرور بذارین؟ مشکل اساسی من توی مرور هست. از هر کسی هم میپرسم میگه منم همین مشکلو دارم!!
      مخصوصا کم کم وقت مرور کل درسا هست.
      خواهش میکنم کمکم کنید...!
      این مرور اعصاب منو خرد کرده! پاسخ : برای مرور تقریبا همین ماه پیش دو تا برنامه مفصل داشتم

برنامه ریزی و مشاور از آبان تا کنکور سراسری 94

روش صحیح خلاصه نویسی دروس مختلف کنکور

پنجشنبه 20 آذر 1393 shaghayegh کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام
      استاد !!ب یک راه اساسی برای کاهش هرچه بیشتر تعداد سوال های غلط؛ شدیدا نیازمندم
      با سپاس فراوان پاسخ : دانلود کن و دقیق گوش بده

چگونه در آزمون نتیجه بهتری بگیریم ؟

پنجشنبه 20 آذر 1393 elen جبران عقب ماندگی از آزمون ها
      سلام استادخوبین؟من سال سوم تجربی هستم!استرسم بیییییییییششش از اندازه است واسه معدلم.هم ترم اول هم ترم اخر...!من نه پایه ام قوی هستونه امسال دبیرای خوبی دارم.
      کمک کنین ...
      من نمی دونم چیکارکنم!!!احساس میکنم هیچچچچچی بلدنیستم!خودتونم میدونین که تا یکی دو هقته امتحانات شروع میشه!!!
      میخواهم فبل از شروع امتحانات مدرسه ام روعوض کنم...!
      ولی........
      واقعا نمی دونم چیکار کنم!یعنی ذهنم انقدر درگیره این مساله شده که حتی نمیتونم درس بخونم!!!!!!
      هرچی انگیزه داشتم رو از دست دادم...!
      هدفم رو دیگه یادم رفته!
      استادخواهششششششششششششششش میکنم کمکم کنین!
      در ضمن من سال اول دوم هم اصلا خوب نخوندم و پایه ام افتضااااااح ضعیفه!
      الان سوالم اینه که چجوری پایه ام رو جبران کنم؟
      و امسال رو چیکار کنم؟؟؟؟؟چون درس های امسال رو هم بلندیستمپاسخ : سلام
      آرامش ات حفظ کن
      در پروسه 3 هفته ای امتحاناتت سعی کن دروس سال چهارم با تست جمع کنی
      یعنی در فرجه هر امتحان فقط یک درس کار بشه اما با تست جمع بشن

چهارشنبه 19 آذر 1393 shaghayegh کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام
      استاد تراز 6200گاج با چند قلمچی براره؟تقریبا؟تراز خوبی هست ؟پاسخ : سلام
      تقریبا 6 هزار کانون هست
      خوبه ولی جا برای پیشرفت حداقل راحت تا 500 تا داره

چهارشنبه 19 آذر 1393 shaghayegh کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد عزیز!!
      استاد ی سوال ::چی کار کنم از دست این جمله ترسناک رها بشم )اگه نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟(
      باتشکرپاسخ : انقدر کار کن و بخون تا هیچ راه نشدی تو کارت راه نداشته باشه

چهارشنبه 19 آذر 1393 شیری کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام خسته نباشین ممنونم بابت مطالب انگیزیشیتون خیلی عالی بود
      من فارغ التحصیل رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی هستم سال ۸۹ به دانشگاه رفتم وسال۹۲ فارغ التحصیل شدم از رشتم راظی نبودم و به اجبار تمومش کردم وچون دانشگاه دولتی بودم فک میکردم نمیتونم دوباره کنکور بدم ولی امسال فهمیدم بدون داشتن نظام وظیفه وبدون داشتن طرح میشه دوباره کنکور منم طرح دارم ولی خوشبختانه طرحم اختیاری هست وقتی فهمیدم که میتونم دوباره کنکور بدم خیلی خوشحال شدم وتصمیم گرفتم کنکور مجدد بدم(بجای کنکور ارشد میخام کنکور سراسری بدم) الان کتابای دوم رو تموم کردم و سوم وپیش مونده چون دیر شروع کردم
      میخاسم بدونم با اطلاعات وروحیه ای که دارید بنظرتون من موفق میشم؟
      البته اینم بگم که خونوادم خیلی راظی نیستن من کنکور بدم بخصوص مادرم دوست نداره من ازش جدا بشم ودوست داره من برم سرکار ولی من فقط پزشکی میخام ودوست ندارم برم سرکار
      میشه کمکم کنید؟پاسخ : سلام
      اگر خوب کار کنی شاید بتونی در همان شهر خودت رشته ای بهتر قبول بشی و پیش مادرت هم باشی
      5 ماه داره میگذره، پس باید پر شدت و پر شتاب کار کنی اگر میخوای برای 94 انشالله برسی
      کارگاه های مشاوره ای هر از گاهی گوش کن از تابستان 92 و 91 و همین امسال

چهارشنبه 19 آذر 1393 yalda کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام دکتر!
      واقعا شماعالی هستی...امسال باتون اشناشدم وتواین مدت تماااام فایلای صوتیتونو گوش کردم!
      استادمن امسال سومین ساله میخونم براکنکور
      92شدم8000منطقه3و93هم شدم1000معدل کتبیم19 بود
      فقط دندان یاپزشکی میخوام
      ترازای کانونم بین6800تا7000درجامیزنه...پیشرف نمیکنم...واین تراز کمه براپزشکی تهران یاتبریز
      چیکار کنم؟
      ساعت مطالعم6ساعت درروزه..چطور ببرم بالا؟
      و ریاضی خ.سبز93 خوبه؟زیادی اسون نیست؟برا94کفایت مینه؟
      اخه ریاضیو هی میسختن!
      درسته 94فیزیکش سخت خواهدبود؟
      وضع مالیمون برا مشاوره خصوصی ی کم...
      حیف.... خیلی دلم میخواست...

چهارشنبه 19 آذر 1393 امیرحسین کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      آقا یا خانم \"به خاطر یه نمره غلط شدم 19\" ایشالا بعد موقع انتخاب رشته باهم میریم پیش استاد براش نان برنجی و کاک ببریم البته با یه رتبه دو رقمی

چهارشنبه 19 آذر 1393 ویانا حقیقت گمشده (از الانم میشه خوند ؟ دیر نشده)
      سلام دکتر خسته نباشین .با توچه به اینکه فقط 6 ماه تا کنکور تجربی94 باقی مونده ایا این 6 ماه برای شروع کافیه؟برای کسی که تا حالا درس نخونده... اخه دائم همه میگن دیگه نمیشه و باید به سال بعد فکر کرد.خیلی نا امیدم بیشتر از درس خوندن کارم شده گریه و زاری لطفا کمکم کنید..پاسخ : بستگی به سرعتت داره
      به نوع کارت
      شده و بودن کسایی که در شش ماه عالی کار کنن و حتی زیر 500 نتیجه بگیرن ولی خب بستگی داره بعد از 6 ماه نخونده الان از چه Baise بخوای کار کنی

چهارشنبه 19 آذر 1393 مهدی کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      مشکلات پارسال نتونستم دیپلم رو بگیرم که کنکور شرکت کنم و امسال از تابستون شروع کردم برای کنکور زبان،ولی رفته رفته سرد شدم از اطرافیان و مخصوصا به خاطر بازار کارش و شغلاش
      از طرفی هم تا حدودی پشتیبانی مالی پدرمم رو دارم و
      همیشه دوست داشتم تاجر بشم یا تو بیزینس و کارهای اقتصادی باشم یا ایده ای برای تاسیس شرکت داشته باشم
      خود شما گفتید رشته مدیریت بازرگانی خوبه کنارشم زبان بخونم
      به نظر شما با توجه به اینکه فقط 6 ماه مونده و من تا الان عمومی ها رو فقط خوندم و فقط دوست دارم تهران زندگی دانشجویی و استارت کارهای اقتصادی رو تجربه کنم
      اینکه الان آزمون قلم چی رو از زبان دوباره به تجربی تغییر بدم و رو عمومی ها بیشتر حساب باز کنم و کنارش زیست و شیمی و فیزیک رو تا حدودی بخونم میتونم مدیریت بازرگانی تهران قبول شم یا همون زبان رو ادامه بدم؟اصلا کار درستی هست به نظرتون؟!
      میترسم زبان رو هم از دست بدم و نتونم تهران قبول شم
      و اینکه چه رتبه ای میخواد برای دولتی یا آزاد؟
      میارزه آزاد بخونم و خونه بگیرم کنارش؟
      مشکل مالی نداریم خداروشکر از لحاظ بازده عرض میکنم
      با تشکرپاسخ : سلام
      مدیریت در دانشگاه خوب بخوانی خیلی خیلی ارزش داره
      موافق ترم

چهارشنبه 19 آذر 1393 نگین همایش شکر گزاری از معبود + (با معدل کم نهایی هم میشه رتبه خوب شد)
      سلام.دکتر افشار من یه سوال داشتم.اگه بخوام دیپلم تجربی رو باطل کنم و دیپلم ریاضی رو بگیرم طوری که معدل 19 ریاضی جایگزین معدل 14 تجربی بشه (اجازه دارم همه درسارو دوباره امتحان بدم در 2 نوبت شهریور و دی برای کنکور95)و با دیپلم ریاضی تو کنکور تجربی شرکت کنم سنجش ریز سوابق تحصیلیم رو همون دیپلم اول حساب میکنه؟چیکار کنم که دیپلم دوم ثبت شه؟خودشون اینکارو میکنن یا نه؟ممنون میشم اگه جوابمو بدید.پاسخ : اگر تغییر دیپلم بدی همه دروس نمیذارن امتحان بدی و فقط چند درس متفاوت با عنوان دیپلم جدیدت مثل جبر و هندسه و حسابان و فیزیک امتحان میدی
      در اینصورت سوابق عنوان رشته دیپلم جدیدت که ریاضی هست برات حساب میاد

چهارشنبه 19 آذر 1393 كنكور کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام.فارغ اتحصيلاي93هم بايدواسه مشاهده وتاييدسوابق تحصيليشون اقدام كنن؟پاسخ : بهتره برن چک کنن ببینن همون قبلی پارسال هست یا نه

چهارشنبه 19 آذر 1393 ......... کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام اقای افشار....من نمیدونم چرا اینجوریم الان که دارم درس میخونم همش فک میکنم بازده درس خوندنم فقط واسه ازمون پیش روس..و اگه بعدن برگردم نمیتونم اون مبحثو روون کار کنم؟
      یکی دیگه .بنطدتون خوبه مثلن هفته بعد مباحث زیست پایه که تا بهمن مرور نمیشه رو بخونم به خصوص 4 فصل اول؟
      واینکه اگه من یه سوال مشاوره ای بپرسم و متنشو پاک کنید امکانش وجود داره؟از همه مهمتر همین سواله.پاسخ : سلام
      بله امکانش هست
      در ثانی بهتره فعلا مطابق برنامه های جدید کانون پیش بری و اجازه بدی تا برنامه های قبلی که جا موندی در بازه های 26 دی و 10 بهمن بخوانی و جمع جورش کنی

مگر اینکه قسمت های جدید برنامه به قبلی های خودشون کاملا" نرتبط باشند و مجبور باشی برگردی عقب

چهارشنبه 19 آذر 1393 ali کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد من نمیدونم چ مرگمه همش با خودم میگم سال دیگه چهارم تجربی ام من زیست پایه ازمونای کانونو 50 به بالا میزنم 80 هم داشتم ولی چن روز پیش روز فهمیدم کلا نکته ها یادم رفته -در ضمن عمومی ها و ریاضی رو هم از تابستون تا الان هیچی کار نکردم (اگه هم خوندم مفید نبوده ) شیمی هم خوبه در حد 70-60 کانون فیزیک پیش 50 ولی پایه کم شیمی 3 تابسظتون همیشه بالا 50 حتی 90 هم داشتم ولی شیمی 2 از اول مهر قرار بود زوج بزنم ولی نمیرسم بخونم تراز اختصاصی 5500 عمومی 4800 تا الان ماکزیمم ساعات مطالعه ام 40 بوده (تو مهر الان کم شده) نقطه ضعفم عمومی هاس معدل نهایی19 شدم میخوام با تمام وجود تلاش کنم و موفقیتو از خودم کنم
      باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ساعات مطاله ام رو طی چه مدت؟به چه مقداری برسونم ؟(زیستو هفته ای 15 ساعت دارم میخونم )
      اگه از الانم جدی بخونم به هدفم میرسم؟
      دانش اموز شهرستانم منطقه 2
      خیلی طولانی شد شرمنده منتظر جوابم..... پاسخ : اصول برنامه ریزی ات با اصول بیان شده در سایت در این صوت چک کن
      کنکور94
      و بعد تحلیل و ارزیابی و مدیریت آزمون گوش بده
      modiriyar va tahlil azmoon (Ostad Afshar 09358960503)

چهارشنبه 19 آذر 1393 h.t کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      slm.ostad shoma ta payan sal vaght nadarin dg?vase moshavare mahane ya faghat azar takmile zarfiat?!!پاسخ : سلام
      فعلا که آذر پر هستم .
      همین بچه ها تمدید کنن دی هم پر هستم ولی حالا باز تا ببینیم چی میشه

چهارشنبه 19 آذر 1393 Observant کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      استاد اسم كتابتون چيه ؟ چه طوري تهيش كنيم ؟پاسخ : " همیشه زود دیر میشه !! "

چاپ شد در سایت میذارم Pdf هاش رو

چهارشنبه 19 آذر 1393 فاطمه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استادشمافوق العاده ایدخیلی انرزی بهم میدیدممنونم ازتون فقط یه سوال استادمن درسهای پیش عالی میخونم ولی نرسیدم درسهای سوم ودوم بخونم ازمون هم شرکت نمیکنم جمع بندی بعدازعیدمیخوام شرکت کنم ازالان بخونم به نظرتون دانشگاه الزهرا روانشناسی قبول میشم من رشتم انسانی معدلم هم 16ونیم اینا.ممنوم میشم کمکم کنید .پاسخ : سلام
      هم سنگ برنامه های سال چهارم برای کنکور باید روی دروس پایه هم که حجم قابل توجهی دارند تمرکز کنی

سلام استادعالییییی هستیدیه سوال:کسی که رشتش تجربیه ودیپلم تجربی داره میتانه هم کنکورریاضی شرکت کنه هم تجربی بعدتودوتاشانم انتخاب رشته کنه؟زیادمرسیپاسخ : سلام
      خیر
      بین ریاضی _ تجربی و انسانی فقط یکی
      اما می تونه در رشته های بدون آزمون هر گروهی که میخواد انتخاب رشته کنه

چهارشنبه 19 آذر 1393 فاطمه تقی زاده کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      اهوووم ... این دختره ی معتاد اینترنتی بوده .. هفته ای 2 ساعتم نــمیخونده ..

حالا 1 ماهه درسو به طور جدی شروع کرده ..

تایمشم کم کم داره بالا میره ..

برا همینم کله پا شده ..
      براش خیـــــــــلی سخته ..
      ولی میتونه .. میتونهپاسخ : خودت معتاد درس بشی انشالله

چهارشنبه 19 آذر 1393 milad کارگاه چگونگی برنامه ریزی به روش کیفی(*خیلی مهم*)
      ممنون استاد
      معذرت میخوام منظورتون از کلاس مشاوره کنکور کدومه؟کدوم یکی از کارگاها منظورتونه؟
      بازم ممنون

پاسخ : یکی شون همین هست
      بقیه روهم از صفحات قبل پیدا کن

چهارشنبه 19 آذر 1393 milad کارگاه چگونگی برنامه ریزی به روش کیفی(*خیلی مهم*)
      سلام استاد,خدا قوت
      سه ساله کنکور میدم ولی بدلیل کم کاریم موفق نمیشم رتبه دلخواهمو بیارم,اخه فقط دارو دولتی میخوام.بین الملل رو اوردم اما نرفتم.
      امسالم مشکلی برام پیش اومد و فاصله گرفتم و هرکار میکنم نمیتونم محکم شروع کنم.
      بنظر شما بااستفاده از مطالب سایت و روش برنامه ریزیه نوع سوم و مطابق با برنامه کانون جوری پیش بیام که به جمعبندی بهمن برسم و دیگه با کانون و ازموناش برم تا اخر یا راهه دیگه ای پیشنهاد میدین یا اصلا باید مشاوره تلفنی بگیرم ازتون؟؟؟
      ممنون از حضورتونپاسخ : سلام
      طبق بحث هایی که در کلاس مشاوره کنکور گفتم پیش بری و خوب و جون دار هم بخونی می تونی موفق بشی

سه شنبه 18 آذر 1393 ali کتاب های برگزیده کنکور 94 همه رشته
      با سلام خدمت شما استاد بزرگوار و خدا قوت به شما استاد یک سوالی داشتم برای تفهیم معانی درس ها و اشعار درس های ادبیات گاج محوری بهتر است یا کلک سبز و همچنین تست زدن درس به درس ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکرپاسخ : سلام
      قرابت و مفهوم حفظی نیست که بگی مثلا با فلان کتاب
      دانش ادبی هست و خودت انقدر باید تست بزنی و بیت ببینی تا برات کامل و مفصل جا بیفته

سه شنبه 18 آذر 1393 bahar کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد
      خسته نباشید
      چند مدت پیش که رفته بودم کارناممو بگیرم وقتی ترازمو دیدم هم جا خوردم هم کلی ناراحت که اره ت نمیتونیو اینا بعد کنار دستیمو دیدم که با چه ذوقی کارنامشو نگاه کرد و از خوشحالی حتی جیغ کشید با خودم گفتم لابد 6000 شده اما وقتی کارنامشو دیدم ترازش4200 شده بود و منی که افسردگی گرفته بودم 4900 اولش گفتم اینو باش چه دلش خوشه اما وقتی برای پدرم تعریف کردم گفت همونه که پیشرفت میکنه الان فهمیدم تلاش اون از من بیشتر بوده و ی جورایی کم کاری میکردم ولی میخوام جبرانش کنم ....
      بابت صحبت های مفیدتون ممنون پاسخ : بهار خانم
      همه تلاشت کن
      بالا میاد
      قاطی باقالی ها خیلی شلوغ پلوغ هست
      ی قدری اوج بگیری و بیای بالا ... هوا خیلی بهتره

سه شنبه 18 آذر 1393 hadise کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد
      خوبید؟
      استاد من هنوز برای کنکور چیزی نخوندم.بخاطر مشکلاتی که داشتیم.از حالا به بعد میخوام بخونم. میشه تا قبل عید کتابارو یه دور خوند؟ طبق برنامه کدوم آزمون پیش برم؟ قلمچی؟سنجش؟یا گزینه دو؟؟
      میشه که موفق بشم؟
      من سال پیش هم کنکور دادم و کنکور 94 میشه دومین بار
      ممنونم استادپاسخ : در ایت چرخی بزن
      جواب سوالاتت هست
      در مورد برنامه آزمون هم چون سطح شما رو نمی دونم مردد هستم ولی ترجیح قلمچی از آزمون جمع بندی دی ماه به بعدش هست
      دروس هم بهتره تا پایان فروردین کار کنی تا قوی تر باشی و نه ماست مالی

سه شنبه 18 آذر 1393 محیا کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام
      من بعد از چندسال دور بودن از درس تازه شروع کردم تو برنامه ریزی مشکل دارم
      برای ریاضی و فیزیک روزی 3ساعت وقت گذاشتم نمیدونم هرروز هردوشون رو توتایمای 1/5بخونم یا اینکه یه روز در میون یه روز 3ساعت فیزیک بخونم یه روزم 3ساعت ریاضی؟؟؟
      در مورد عمومیام برا ادبیات و عربی و زبان روزی 45دقیقه وقت میذارم خوبه یا اینکه یه روز در میون 1/5ساعتی بخونمشون؟؟پاسخ : سلام
      ریاضی فیزیک زوج و فرد باشن بهتره (یک روز در میان)
      عمومی ها روهم دو تا امروز و دو تا فردا
      فقط در صورتی که خیلی ریاضی و فیزیک ضعیفی داری هر روز باهم بذار و به هر کدام وقت کمی در حد یک درسنامه و چند تا تست اختصاص بده

سه شنبه 18 آذر 1393 sara jozadeh کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد من هیچ آزمونی رو حضوری نمیرم هیچ موسسه ایی ثبت نام نکرم ,از دوستام دفترچه هاشونو میگیرم و خودم با شبیه سازی آزمون میدم بعد درصدامو حساب میکنم و تو سایت تخمین رتبه حدود رتبه م رو میفهمم ,به نظرتون کار اشتباهیه که موسسه نمیرم؟
      حالا درمورد خودم رشته م ریاضیه معدل کتبیم 12 هستش ولی انگیزه م به سقفه در این حد که دو روز بعد از امتحانات نهایی درس خوندن رو شروع کردم تو تابستون تونستم دوم و سوم و حتی پیش رو بخونم ,از درس خوندنم خییییییلی راضیم همیشه هم جلسه هاتونو دانلود میکنم و هرشب حتی تکراری هاشو گوش میدم ,روزایی که مدرسه نیستم 13 ساعت درس میخونم و روزایی که مدرسه م7 ساعت
      ممنون میشم اگه جوابتونو بگیرم
      روزگار بکامپاسخ : سلام
      استاندارد از خودت آزمون بگیری
      مشکلی نداره

بارها گفتیم ساعت مطالعه به تنهایی مهم نیست و تعداد تست و تمرین ها تعین کننده تر هست

سه شنبه 18 آذر 1393 پریا ارزش گذشته و آینده برابر نیست
      سلام استاد.چرانظرات روجواب نداده تایید کردین؟پاسخ : وقت کم و ....

سه شنبه 18 آذر 1393 ریحانه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      استادعالی بود..یه دنیاممنون..کاملأحرفای دلم بود..انگیزم به شدت پایین رفته..حالم بدمیشه وسعی می کنم باگریه خودمو
      آروم کنم..اصن ازهرچی کتابه حالم بدمیشه..مخصوصأاینکه تومدرسه نمونه درس بخونی ازهمش بدترچون جوخیلی استرسی وحشتناکی داره وهمه اقوامم توفکراینن که سال دیگه چی قبول میشی..وای استاداگه نتونستم چی میشه!!!؟پاسخ : فقط به شدن فکر کن
      برای شدن عمل کن
      در حد شدن کار کن

عجب جملات حکیمانه گفتم ها !!!
      داخل کتابم بود

دوشنبه 17 آذر 1393 مهدیه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد خوب هستید؟من مهدیه هستم من تلفن همراه مادرم گم شد دیگه نتونستم با شما تماس بگیرم به اینترنتم دسترسی نداشتم الان وصل شد و اولین کاری کردم اومدم سایت شما اول اینکه ببخشید تولدتون تبریک نگفتم انشاالله سایتون همیشه بالای سر بچه ها باشه و وجودتون ارامش بخش بچه های کنکوری باشه..راستش به خاطر یه سری دلایل نمیتونم بازم با شما مشاوره ماهانه داشته باشم ولی شما بهترین استاد من بودید و مهم ترین درس زندگیمو بهم دادید از موقعی که بهم گفتید ظرفیتوو ببر بالا کلا یه مهدیه جدید شدم سرشار از انرژی و من سال دیگه حتما وقتی رو صندلی دانشگاه شهید بهشتی نشستم برای قدردانی حتما به شما مراجعه میکنم من الان دیگه نمیگم من میشم رتبه فلان من الان میگم رتبه فلان با منه و برای منه و من جای خودمو تو دانشگاه مشخص کردم وبه کسی هم اجازه نمیدم سر جای من بشینه واقعا از شما ممنونم..ممنون میشم بتونم برنامه های درسیو واستون ایمیل کنم شما روی برنامه نظاره داشته باشین گرچه میدونم سر شما خیلی شلوغ هست..موفق باشیدnazaninzahra_barzegar@yahoo.comپاسخ : سلام
      باشه موفق باشی
      اشکال نداره بفرست

دوشنبه 17 آذر 1393 z کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام آقای افشارکمک خواهش میکنم جواب بدید:امسال چیزی که خیلی منواذیت میکنه اینه که خیلی به رشته فکرمیکنم من خیلی به دبیرشدن ودانشگاه فرهنگیان علاقه دارم ولی وقتی به نظردیگران درموردخودم فکرمیکنم میبینم من وقتی دبیربشم(نخندینا)کلاس نداره پرستیژنداره که برم دانشگاه فرهنگیان البته یکی یه باربه من گفت:توهیچی نمیشی به خاطرهمین میخوام پزشک یادندونپزشک بشم که اینجورآدماروچزشون بدم ولی بازوقتی فکرمیکنم میبینم که من بادبیر شدنه که پیشرفت میکنم ولی ازیه طرف فکرمیکنم که استادای دانشگاه فرهنگیان خوب نیستن دانشجوهاش زیادبه فکردرس نیستن ودرجه یک نیستن بعدشم من بااستعدادی که دارم وترازبالاواین چیزایی که گفتم حیف نیست برم فرهنگیان؟اون جاهم میتونم موفق بشم؟خیلی ممنونپاسخ : سلام
      موافق نیستم
      دانشگاه فرهنگیان شغل و کار ثابت و سالمی داره
      بخصوص اگر خانم باشی

سطح دانشگاه های شهرستان اطزلاعی ندارم زیاد ولی تهران خوبه

دوشنبه 17 آذر 1393 آروین کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد.نحوه ی استفاده ی درست و برنامه ریزی درست dvd های آموزشی چطوره؟من دارمشون اما نمیدونم چطور از اونا استفاده کنم که بتونم برسم و وقت کم نیارم.پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.همیشه شاد باشین.پاسخ : سلام
      از هرکسی خرید از خودشون سوال کن
      بهتر از من می دونن ماشالله

دوشنبه 17 آذر 1393 الهام کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام استاد واقعا ممنونمممممممم.حرفاتونو گوش میکنم کلی انرژی میگیرم.
      یه سوال داشتم؟من چهارم تجربی ام.دیگه نمیتونم برم مدرسه دارم واقعا وقتمو تلف میکنم معلمام جز یکیشون بقیه اصلا خوب نیستن انگار الکی سرکلاس میشینم باید بیام خونه باز خودم بخونم تا بفهمم.کلاسمون هم فوق العاده پرجمعیت.اما نمیدونم میشه از وسط سال غیر حضوری خوند؟واینکه اگه غیرحضوری بخونم مشکلی برای بعدا پیش نمیاد؟برای امتحان نهایی و این چیزا؟ممنون میشم اگه جواب بدیدپاسخ : سلام
      وسط سال سخت تر میشه
      بذار بعد از این ترم
      اینجوری راحت تره
      بخصوص اگه اون غیرانتفاعی که میخوای باهاش برای غیرحضوری هماهنگ کنی در منطقه ای مدرسه قبلی خودت باشه حتی جابجایی پرونده بین آموزش پرورش مناطق هم نداری

دوشنبه 17 آذر 1393 h.t کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      salam ostad...khoda ghovat

ostad man taze mikham shoro konam va azmun28 azar sanjesh ham avalin azmuni hast ke az bade mehr mikham sherkart konam.shoma vase aghab mondan az azmun ghalamchi goftid ama man alan bayad bara jobran aghab mondgi sanjesh chi kar konam?
      alan kamtar az2 hafte monde man nmidunam kodum mabahes ro bkhunam behtare....bad ostad 1soal dg inke man age bekham az alan ta 1-2mah vase inke rah bioftam ba shoma moshavare telefoni dashte basham chejurie?!!akhe toye yeki az hamayeshatun goftid age mibini hey tasmim migiri k bkhuni o baz tanbali mikoni ba 1 moshaver kar *** azash barname bgir ta dir nashode...

hazine moshavere telefonitunam mishe bgin??bbakhshid tolani shod....dustetun darim.payande bashidپاسخ : سلام
      سیاست عقب افتادن فرقی نداره
      دو شرایط جلو پات هست
      عقب افتادگی پیش نیاز بوده باشه که الان مجبوری برگردی عقب و بخوانی
      و 2 اینکه عقب ماندگی پیش نیاز نیست و ترجیح میدم فعلا برای 28 آذر کار کنی و بخوای به اینها برسی

ماهانه حداقل 8 جلسه مشاوره برنامه ریزی ؛ نظارت روزانه بروی عملکردت بصورت پیامکی ، هرماه 200 تومان

البته الان دیگه ظرفیت تکمیل هست

دوشنبه 17 آذر 1393 پریسا اطلاعیه مهم در مورد نمایش سوالات و پاسخ به آنها در قسمت نظرات
      سلام.پشت کنکوری هستم . از درس فیزیک و عربی میترسم . سه ماهه شروع کردم و همه ی درسارو میخونم ب جز این دو درس . من قصدم این بود ک فیزیک پیش رو فقط بخونم چون میگن نصف سوالای کنکور از پیش هست . من گیج شدم نمیدونم از کجا شروع کنم . چون دلم نمیاد فیزیک دوم و سوم رو نخونم . و از طرفی میترسم وقت کم بیارم . میخوام تمام تمرکزم رو روی پیش بذارم . لطفا بگید من چیکار کنم . در مورد درس عربی هم توضیح مختصری بدید . ممنون پاسخ : سلام
      برای ریاضی ، فیزیک و عربی
      پیش نیازها اول بخوان
      برای هر سه این دروس در صورت اشکال وقت های کوچیک اما در تعداد زیاد در هر هفته قرار بده
      صبور باش و بدون که خیلی زوبازده نیستند و باید چند هفته ای کار خودت کنی و منتظر تغییرات چشم گیر نباشی
      از طرفی هم سعی کن با منابع ساده تر بخوانی و تک منبعی باشی و زودتر روی حل تست ها بیای

دوشنبه 17 آذر 1393 maryam کتاب های برگزیده کنکور 94 همه رشته
      سلام.
      من رشته ریاضی فیزیک بودم و دانشگاه هم رشته مهندسی فناوری اطلاعات قبول شدم و تموم کردم.
      به دلیل اینکه از رشته تحصیلیم خوشم نمیاد دوست ندارم ادامه بدم .
      میخواستم وارد رشته روانشناسی بشم و دوست دارم از ابتدا شروع کنم.
      میخواستم بدونم چجوری باید این کار رو بکنم؟ باید چه کنکوری بدم؟ ترجیحا هم میخوام دولتی بخونم و قصد دانشگاه آزاد رو ندارم.
      ممنون میشم که راهنماییم کنید.پاسخ : سلام
      خیلی مفصل هست و غیر مرتبط با بحث اینجا
      وقت تلفنی بگیرین " تک جلسه تلفنی " اسمس کن به خط خودم 09358960503

دوشنبه 17 آذر 1393 فایزه کارگاه کنکوری ، حرفه ای تر شو !!
      سلام واقعا حرف حساب بود من تازه با وبلاگتون اشناشدم قرار برای ازمون 21 اذر در کانون شرکت کنم فارق التحصیل رشته تجربی هستم پارسال کنور ازمایشی دادم وامسال از اول اذر شروع کردم وب شدت می خونم ولی برنامه ام رو نمی تونم کامل انجامش بدم واقعا وقتی میبینم که امروز پیش بینی کردم ده ساعت بخونم ده ساعته ام میشه هشت ساعت واقعا نا امید میشم ازتون می خوام کمکم کنید ممنونم از مطالب خوبتونپاسخ : کارگاه برنامه ریزی در جدول بالای سایت هست گوش کن

دوشنبه 17 آذر 1393 مریم برنامه ریزی،سرعت عمل،انگیزشی (92) + لینک اصلاحی
      سلام
      چشم...ممنون
      یعنی اگه از الان تلاش کنم میتونم موفق بشم؟پاسخ : بستگی به سرعت و شدت و خواستن خودت داره

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      آی پی های موجود در پست اول حذف شدند و پستهای در این مورد نیز حذف شدند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن