خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      TVD
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

مشکلات و درد دل های یه کنکوری

سلام و یه خسته نباشیددددددد پر انرژی به برو بچ کنکوری 94 :yahoo (4):

من تازه واردم

یه چنتا مشکل داشتم ببخشین که وقت گرانبهای شما دوستای گلم رو میگیرم

ببخشین اگه تاپیکم بی ربطه ولی برام خیلی حیاتیه

راستشو بخواین من تیزهوشان درس میخونم ولی ***** ترین تیزهوشان ایرانه بی نظمی و بی برنامگی و کمبود امکانات و ضعف مدیریتی توش موج میزنه

ینی یکی از بزرگترین پشیمونی های زندگیم اینه که چرا همون اول دبیرستان که نمونه دولتی هم قبول شدم و سابقه مدرسش تو شهرمون بیشتر بود نرفتم و از سر احساس(اونموقع خب 13 سالم بیشتر نبود) تصمیم گرفتم که بیام این مدرسه که همه دوستام اینجان و اگه نرم تیزهوشان خونواده و فامیل چ فکری میکنن و ....

خلاصه سرتونو درد نمیارم 4 ساله که از این معلمای درب و داغون هیچ بهره ای نبردم و همش رو پای خودم اومدم بالا...که الانم بدون تحقیق اولیه رفتم کل درسای اختصاصی کنکور آسان است رو خریدم البته نمیخوام تبلیغ کنما ولی برا منی که معلمای داغونی دارم همینام کفایت میکنن بجز زیستش که اصن وقتی معلمشو نگا میکنم (دادگستری) حالت تهوع میگیرم

تابستونم رفت و مدارس شروع شد...از آبان با این مشاورای یزدانی که تماس گرفتم بد نبوده خیلی انگیزه پیدا کردم برا درس خوندن و دارم سفت و سخت میخونم کمتر به دی وی دیا و تکنیکا متکی ام وسعی میکنم ازشون مفهمو یاد بگیرم تا بالاخره یه جوری ضعف معلمایی که داشتم جبران شه ( باز این یارو مسعودیه جدا از بعضی تکنیکاش که 90 درصدشم تو کتابا هست صد شرف داره به معلم ریاضی 70 سالمون که آدم اصن رو کلاسش خواب میره و خودشم نمیدونه چی درس میده)

الان که دارم درس میخونم یه مشکل بزرگ جلو روم میبنم اونم مدرسه ی آشغالمه

بچه ها خواهشا جواب بدین که آیا انضباط پیش دانشگاهی تاثیری تو ورود به دانشگاه داره؟؟ آخه میگم تا اونجایی که میتونم سعی میکنم مدرسه نرم از وقتش واسه خوندن خودم بهره ببرم ولی این معاونمون چن روز پیش اومد تهدیدم کرد گفت انضباططو 10 میدم و اگه انضباط زیر 18 باشه دانشگاه رات نمیدن...

و آیا نمره های امتحانی پیش دانشگاهی تاثیری تو کنکور میزاره که بخوام وقتمو رو اونام تلف کنم؟؟

بچه ها تورو خدا ببخشین وقتتونو گرفتم خیلی داغونم و همش تو فکر و استرسم موقع درس خوندن ازتون خواهش میکنم یکم امید بهم بدین آیا میشه از الان هم که شروع کردم رتبه زیر 1000 بشم؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به خداغصه نخورهمه چیزحله توکل کن وتلاش خداباماست به خودش قسم دوستم موفق میشیم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوست گلم من ازاول راهنمایی تا الان غیرحضوری خوندم بدون امکانات وموفقم خداروشکر نگران نباش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به مام میگفتن نمره انضباط تاثیرداره
      من خودم پیش دانشگاهی روزیادجدی نمیگرفتم وبامدرسه پیش نمیرفتم
      ولی نهاییاروحتماخوب بخون
      رتبه زیر1000بستگی به تلاش وخوندنت داره غیرممکن نیست
      ویرایش توسط venus95 : 23 آذر 1393 در ساعت 10:43

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نمره ها اصلا تاثیر ندارن
      حرص نخور خیلی ازمدارس مثه ماله شماس ماله ما که تکو توکشون تمرینایه کتاب درسیو بلد بودن

5. Top | #5
      TVD
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      مرسی از روحیه ای که دادین...امتحانای نهایی پیش که 100% باید خوند این سازمان سنجشم هی خواب میبینه تعبیر میکنه ..پس کار از محکم کاری عیب نمیکنه

ولی بچه ها درمورد انضباط مطمنین؟!؟!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TVD نمایش پست ها
      سلام و یه خسته نباشیددددددد پر انرژی به برو بچ کنکوری 94 :yahoo (4):

من تازه واردم

یه چنتا مشکل داشتم ببخشین که وقت گرانبهای شما دوستای گلم رو میگیرم

ببخشین اگه تاپیکم بی ربطه ولی برام خیلی حیاتیه

راستشو بخواین من تیزهوشان درس میخونم ولی ***** ترین تیزهوشان ایرانه بی نظمی و بی برنامگی و کمبود امکانات و ضعف مدیریتی توش موج میزنه

ینی یکی از بزرگترین پشیمونی های زندگیم اینه که چرا همون اول دبیرستان که نمونه دولتی هم قبول شدم و سابقه مدرسش تو شهرمون بیشتر بود نرفتم و از سر احساس(اونموقع خب 13 سالم بیشتر نبود) تصمیم گرفتم که بیام این مدرسه که همه دوستام اینجان و اگه نرم تیزهوشان خونواده و فامیل چ فکری میکنن و ....

خلاصه سرتونو درد نمیارم 4 ساله که از این معلمای درب و داغون هیچ بهره ای نبردم و همش رو پای خودم اومدم بالا...که الانم بدون تحقیق اولیه رفتم کل درسای اختصاصی کنکور آسان است رو خریدم البته نمیخوام تبلیغ کنما ولی برا منی که معلمای داغونی دارم همینام کفایت میکنن بجز زیستش که اصن وقتی معلمشو نگا میکنم (دادگستری) حالت تهوع میگیرم

تابستونم رفت و مدارس شروع شد...از آبان با این مشاورای یزدانی که تماس گرفتم بد نبوده خیلی انگیزه پیدا کردم برا درس خوندن و دارم سفت و سخت میخونم کمتر به دی وی دیا و تکنیکا متکی ام وسعی میکنم ازشون مفهمو یاد بگیرم تا بالاخره یه جوری ضعف معلمایی که داشتم جبران شه ( باز این یارو مسعودیه جدا از بعضی تکنیکاش که 90 درصدشم تو کتابا هست صد شرف داره به معلم ریاضی 70 سالمون که آدم اصن رو کلاسش خواب میره و خودشم نمیدونه چی درس میده)

الان که دارم درس میخونم یه مشکل بزرگ جلو روم میبنم اونم مدرسه ی آشغالمه

بچه ها خواهشا جواب بدین که آیا انضباط پیش دانشگاهی تاثیری تو ورود به دانشگاه داره؟؟ آخه میگم تا اونجایی که میتونم سعی میکنم مدرسه نرم از وقتش واسه خوندن خودم بهره ببرم ولی این معاونمون چن روز پیش اومد تهدیدم کرد گفت انضباططو 10 میدم و اگه انضباط زیر 18 باشه دانشگاه رات نمیدن...

و آیا نمره های امتحانی پیش دانشگاهی تاثیری تو کنکور میزاره که بخوام وقتمو رو اونام تلف کنم؟؟

بچه ها تورو خدا ببخشین وقتتونو گرفتم خیلی داغونم و همش تو فکر و استرسم موقع درس خوندن ازتون خواهش میکنم یکم امید بهم بدین آیا میشه از الان هم که شروع کردم رتبه زیر 1000 بشم؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟

دوست عزیز معلماتون هرچقدر هم درب و داغون باشن از معلمای ما که بدتر نبودن؟!...
      من خودم یادم میاد که 4تا اختصاصیا رو که میرفتم سر کلاسشون اندازه ی خودم حالیشون بود!!!!...
      عمومیا هم که فقط زبان بدنبوده...
      یه حرف جالب داره کاظم قلم چی که میگه : دانش آموز ضعیف از معلم قوی نمی آموزد اما دانش آموز قوی از معلم ضعیف می آموزد....
      بهش فک کن ...حداقل 2-3 تا دبیر خوب دارین تو مدرسه...سعی کن قبل از اونا درسو پیش خونی کنی که بتونی سر کلاسشون ازشون یاد بگیری ...امتحان کن حتماً میشه...
      من خودم 2 سال آخرو کلاً نرفتم مدرسه : دی ...
      سعی کن تا اونجایی که میدونی وقتت تلف نمیشه بری مدرسه ...بقیه ی دبیرا نری به نظر من مشکل آنچنانی پیش نمیاد....
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش فکر کنم با هم تو یه مدرسه باشیم
      کلاً مدرسه ی ما فقط اسمش تیزهوشانه ، با اینکه میگن بهترین مدرسه شهرمونه ولی واقعا دبیراش چیز خاصی ندارن !
      بهترین دبیرها رو مدارس شاهد دارن
      من سوم تجربی هستم فقط به خاطر رفقا میرم مدرسه وگرنه یه جوری میپیچوندم
      چون همه ی درسها رو خودم یاد میگیرم !
      ببین الان انقدر کتابهای خوب هست که بدون دبیر هم میشه خیلی چیزها یاد گرفت
      شما باید خودت تلاش کنی

8. Top | #8
      TVD
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      داداش فکر کنم با هم تو یه مدرسه باشیم
      کلاً مدرسه ی ما فقط اسمش تیزهوشانه ، با اینکه میگن بهترین مدرسه شهرمونه ولی واقعا دبیراش چیز خاصی ندارن !
      بهترین دبیرها رو مدارس شاهد دارن
      من سوم تجربی هستم فقط به خاطر رفقا میرم مدرسه وگرنه یه جوری میپیچوندم
      چون همه ی درسها رو خودم یاد میگیرم !
      ببین الان انقدر کتابهای خوب هست که بدون دبیر هم میشه خیلی چیزها یاد گرفت
      شما باید خودت تلاش کنی
      بزا یه سوال بپرسم ببینم واقعا هم مدرسه ای هستیم یا نه؟؟ فامیل مدیرتون؟؟:yahoo (4):

ولی درکل بگم شاهد هم همون دبیرای تیزهوشانو و نمونه رو دارن ولی نظممممممم و برنامههههه و مدیریتتتتتتتتت تو کاره که متاسفانه تو مدرسه ما نیس

انوقتم میگن چرا اینقد این مدرسه کم پزشکی و مهندسی میده بیرون!!!!!!!!!!!!

الانم میگم دیگه کتابای بازار فوق العاده درس دادن و آدم راحت میتونه بدون دبیر با اینام رتبه برتر بشه البته منظورم دبیرای مدرسه ماست

ولی خب گفتم تنها مشکل من همین بحث انضباطه که آیا تاثیر داره یا نه!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من پیش دانشگاهی مدرسه نرفتم نمره انضباط ندارم پس دانشگاه رام نمیدن؟؟؟؟؟؟
      خخخخخخخ
      بریز دور این حرف های بچه بازی دوران قاجارو .
      اگه کم کرد برو حراست اموزش پرورش ازش شکایت کن.
      ویرایش توسط nahid : 24 آذر 1393 در ساعت 11:41

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثلا من که غیرحضوری خوندم وانضباطمو الکی میدادن دانشگاه نمیرم؟
      بهش ب
      و بیشین بینیم باووووووووو

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام گلم.عزیزم من فارغ التحصيلم.از انضباط نميدونم ولی امتحانای مدرسه مهمه چون درصد زیادی از نتیجه کنکورت تحت تاثیر اونه.البته فقط امتحان های هماهنگ و کشوری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز اگه الان پیش دانشگاهی هستی نه انضباط نه معدل پیش تو فرم ثبت نام وارد نمیشه پس هیچ تاثیری نداره اما واسه فارغ التحصیلا تو فرم ثبت نام معدلتو میخوان اما بازم تاثیر نداره همش الکیه من انضباطم16شد تازه ماکس کلاس بودم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن