خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی چی! من مهر و ماه گرفتم با پستی مثل پست شما! تخته سیاه هم گرفتم با پستی مثل شما! کوله پشتی رو کلی تحقیق کردم و گرفتم! حالا میگین مبتکران! ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اقا من نمی دونم, من در مورد این کتاب پرسیدم و راهنمایی در این مورد می خوام! نیاین هی کتاب معرفی کنین لطفاً!!!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام دوستان من رشته ی تجربی هستم و دیروز کتاب ریاضی عمومی کوله پشتی + پایشو خریدم!

کیفیت اموزش کتاب خوب بنظر میاد, اما این حجم سرسام اور رو کجای دلم بذارم؟ دو هفته ی دیگه ازمون قلمچی دارم و باید 19 صفحه ی کتاب درسی رو از فصل دوم ریاضی عمومی اماده باشم!

اما کتاب کوله پشتی از صفحه 60تا 130 کش داده!!!!!!!! تورو خدا بگید من چطوری باید ازش استفاده کنم دارم ناامید میشم!
      سلام شما به 4 بخش تقسیمش کن: 1- درجه 2 2- قدرمطلق 3- جز صحیح 4- بقیش تا اول دنباله. اینطوری بخش بندی کنی راحت میرسی خوب بخونیش. اگه میبینی زیاده برات میتونی بیشتر ریاضی رو بذاری و درسی که روش مسلط تری رو تایمش رو کمتر کنی و بدی به ریاضی
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون , مثالهای بسیاری اورده برای تفهیم! شاید اشتباهم اینه همرو همون موقع می خوام حل کنم! و این تایمو می گیره!

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام !

والا به قول شما مثال هاش عریض و طویله ، اما خداییش کیفیت کارش بالاس !

یه سوال

صحفه ی 60 پیش کوله / مساله نمونه / چرا تو جواب نهایی -4 هم حساب نشده ؟ یعنی منطورم اینکه باید بسته باشه ، اما باز گرفته

:-؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The KonT نمایش پست ها
      سلام !

والا به قول شما مثال هاش عریض و طویله ، اما خداییش کیفیت کارش بالاس !

یه سوال

صحفه ی 60 پیش کوله / مساله نمونه / چرا تو جواب نهایی -4 هم حساب نشده ؟ یعنی منطورم اینکه باید بسته باشه ، اما باز گرفته

:-؟
      نه درسته. کسر باید کوچکتر از صفر باشه نه کوچکتر مساوی. اگه منفی 4 رو بسته بگیری صفر میشه کسر
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حجمش زیاد نیست مناسبه اگه روزی دوساعت وقت بذاری براش راحت تمومش می کنی اونم نه یه بار بلکه دو سه بار می تونی تمومش کنی درضمن من هم مبتکران دارم هم کوله به جرئت می تونم بگم که مبتکران در مقابل کوله حرفی واسه گفتن نداره

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون , مثالهای بسیاری اورده برای تفهیم! شاید اشتباهم اینه همرو همون موقع می خوام حل کنم! و این تایمو می گیره!
      نه همه رو باید حل کنی.اول کتاب پایش نوشته که باید حداقل 3بار کتاب رو بخونین. پس برا بار اول دقیق و کامل همه تمرینات رو حل کن. اولش وقت میگیره اما به نظرمن ارزشش رو داره. بازم به نظرمن کتاب واقعا خوبیه.اما هرکسی یه کتابی به دلش میشینه
      لطفا با تامل ببینید...

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      نه درسته. کسر باید کوچکتر از صفر باشه نه کوچکتر مساوی. اگه منفی 4 رو بسته بگیری صفر میشه کسر

ahaa

اصلا حواسم نبود

ty

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا من هندسه هم باید بخونماً چطوری اخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من رشته ی تجربی هستم و دیروز کتاب ریاضی عمومی کوله پشتی + پایشو خریدم!

کیفیت اموزش کتاب خوب بنظر میاد, اما این حجم سرسام اور رو کجای دلم بذارم؟ دو هفته ی دیگه ازمون قلمچی دارم و باید 19 صفحه ی کتاب درسی رو از فصل دوم ریاضی عمومی اماده باشم!

اما کتاب کوله پشتی از صفحه 60تا 130 کش داده!!!!!!!! تورو خدا بگید من چطوری باید ازش استفاده کنم دارم ناامید میشم!
      منبع عوض کردن اشتباهه. اگه مباحث تابع منظورته که خيلي زياد بايد بگم تابع تو همه کتابا زياده مثلا شما مهر و ماهو نگاه کني ميبيني کل توابع رو تو چند فصل جداگانه توضيح داده. پس حوصله کن و شروع کن به خوندن.

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا من هندسه هم باید بخونماً چطوری اخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      منم باید بخونم. حجم مباحث کانون داره زیاد میشه دیگه. شما از هرمنبعی بخونی وضع همینه. پس غر نزن و برو سمتش
      لطفا با تامل ببینید...

12. Top | #27
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      منم تعریفشو اینجا شنیذم خریدم...الانم پشیمونم!
      پس وضعت خیلی خرابه

13. Top | #28
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

ریاضی کوله پشتی

من از ریاضی متنفر بودم

با استفاده از کوله پشتی عاشقش شدم

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بسیار عالی چند درصد رشد؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      واقعا؟ پس خوشبحالم همین امروز کوله پشتی به دستم رسیده
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

nitah، فوق العاده، فردا، فصل، فصل دوم، قلمچی، قوی، لطفاً، من، منابع، مهر، مهر و ماه، مورد، میگین، میای، میاد، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، مبتکران، متوسطه، مثل، مرسی، مطالب، معلمم، معجزه، معرفی، نمونه، نمی، چند، چه، نهایی، چی، ناامید، نتیجه، ندارم، نداره، چرا، چطوری، نظرتون، هفته، هم، هی، هستم، هستی، ولی، یکم، یعنی، کلی، کلاس، کنم، کنین، که، کوله، کوله‌پشتی، کار، کتاب، کتاب خوب، کجای، کدوم، کرد، کردم، کش، گیری، گاج، گرفتم، گزینه، گزینه دو، پیش، پرسیدم، پزشکی، پست، پستی، پشتی، آقایون، آموزش، آور، آزمون، اموزش، اما، اماده، اون، ای، این، اینکه، اگه، ادغام، از، ازمون، ازش، استفاده، اشکال، بنظر، به، بهتره، بود، بین، بگید، بگیرم، با، بالا، باید، باشم، باشه، برم، برای، بسیار، بسته، تو، توی، تورو، توضیح، تجربی، تحقیق، تخته، تخته سیاه، تست، جواب، جزوه، حوصله، حال، حالا، حجم، حرف، حساب، خوام، خوب، خیلی، خیلی سبز، خانوما، خاصی، خدا، خریدم، دلم، دلیل، دو، دوم، دونم، دوستان، دیگه، دیروز، داده، دادی، دارم، در، درسی، درسته؟، درصد، رفتن، رو، ریاضی، ریاضیات، راهنمایی، رشته، سوال، سیاه، سبز، سطح، شما، شاید، شده، صفحه، طعم، عمومی، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن