خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چند تا سوال در مورد تمامی دروس کنکوری(خیر ببینی ایشاله)

سلام بچه ها خوبید ایشاله من چند تا سوال داشتم که نمیدونستم گفتم شاید شما بدونید ممنون میشم ازتون اگر میدونید بهم بگید
      1-تو زیست شناسی میگن 80دردصد مفهومی از خود کتاب درسی هست وتنها 20 درصد ترکیبی میاد تو کنکور درسته؟پس با جزوه عمارلو میشه اون 20درصدو زد یا نه؟و اون قسمت مفهومی از چیا تشکیلی میشه80دردصد و اینکه اون 20دردصد ترکیبی رو میشه حدس زد یا نه؟منظورم اینه که چیارو با چی ترکیب میکنن
      ؟

2- تو درس زمین شناسی با کتاب درسی میشه راحت 80 زد یا باید خیلی تست زد ؟بیشتر مفهومیه یا حفظی یا..؟

3-ادبیات قرابت هامون سبطی کمکی میکنه به ادم یا نه
      برای ترکوندن قرابتای کنکور باید چیکار کرد؟

4-تو دین و زندگی میگن باید خیلی خوند یعنی با ارتباط دادن متن درس با ایات میشه این درسو صد زد؟میکن 65 درصد مفهومه بقیش متن درص و اندیشه تحقیقه درسته؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.facori نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبید ایشاله من چند تا سوال داشتم که نمیدونستم گفتم شاید شما بدونید ممنون میشم ازتون اگر میدونید بهم بگید
      1-تو زیست شناسی میگن 80دردصد مفهومی از خود کتاب درسی هست وتنها 20 درصد ترکیبی میاد تو کنکور درسته؟پس با جزوه عمارلو میشه اون 20درصدو زد یا نه؟و اون قسمت مفهومی از چیا تشکیلی میشه80دردصد و اینکه اون 20دردصد ترکیبی رو میشه حدس زد یا نه؟منظورم اینه که چیارو با چی ترکیب میکنن
      ؟

2- تو درس زمین شناسی با کتاب درسی میشه راحت 80 زد یا باید خیلی تست زد ؟بیشتر مفهومیه یا حفظی یا..؟

4-تو دین و زندگی میگن باید خیلی خوند یعنی با ارتباط دادن متن درس با ایات میشه این درسو صد زد؟میکن 65 درصد مفهومه بقیش متن درص و اندیشه تحقیقه درسته؟

1 زیست بیشتر از 90 درصد سوالاش مفهومیه ! اول کتاب درسی رو خوب بخون بعد تست حل کن ( نشر الگو یا گاج جامع ) بعد نشر دریافت عمارلو رو بخون . اینجوری بیشترین نتیجه رو میگیری

2 اطلاعی ندارم ( زمین شناسی رو کنار گذاشتم )

3 خودم تو قرابت مشکلی ندارم واسه همین دنبال کتاب کمک آموزشی نرفتم اما شنیدم که میگن نشر الگو و خیلی سبز خوبه

4 نه اتفاقا دینی خیلیم آسونه ولی باید عمیق بخونی ! یه کتاب آیات و نکات گاج بگیر تضمینی بالای 70 میزنی . ولی باید خوب اون کتابو بخونیا . حجمشم کمه

موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.facori نمایش پست ها
      ؟

سعی کنید هر سوالی رو توی بخش خودش بپرسید...
      1- نمیشه گفت که با جزوه ی اقای عمارلو میشه یا نمیشه!! بستگی به خودتون داره که بتونید باهاش خوب کار کنید یا نه...دقیقا نمیشه گفت از کدوم بخش ترکیبی میدن ...ولی فصول مرتبط رو باید بدونید ...مثلا ژنتیک که بخوان سوال بدن از فصول مرتبط سوال میدن، مثلا فصول 5-6-7 سال سوم خیلی به هم مرتبط هست و میتونه سوالات ترکیبی و مفهومی داشته باشه...
      2- زمین درس خیلی سنگینی نیس...
      3- برا ترکوندن قرابت باید تست زیاد کار کنی و البته مطالعه ی خوب هم داشته باشی تا مفهوم ابیات رو درک کنی...بستگی به خودتون داره که بتونید با کتاب دریافت ارتباط برقرار کنید یا نه
      4- دین و زندگی خیلی از تستا مربوط میشن به پیام ایات
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای قرابت معنایی هرشب قبل خواب حافظ بخون...شاهنامه و...همون دیوان حافظ بهتره یک ربع بخون مطمئن باش تاثر میذاره
      دینی هم کتاب آیات نکات گاج و گاج میکرو خیلی خوبن.حتی با مهر و ماهم میتونی مفهمومی بخونی
      روزی
      خواهم آمد و پیامی خواهم آورد
      .
      .
      .
      مادیان تشنه , سطل شبنم را خواهم آورد
      خر فرتوتی در راه من مگس هایش را خواهم زد.
      خواهم آمد سر هر دیواری میخکی خواهم کاشت.
      پای هر پنجره ای شعری خواهم خواند.
      هر کلاغی را کاجی خواهم داد.
      مار را خواهم گفت: چه شکوهی دارد غوک!
      آشتی خواهم داد.
      آشنا خواهم کرد.
      راه خواهم رفت.
      نور خواهم خورد.
      دوست خواهم داشت.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیست رو باید خورد و بعد تست کار کرد
      منابع خوب هم کم نیست خیلی سبز یا الگو یا نشر دریافت یا گاج جامع تستای خوبی داره واقعا

قرابت هم اول باید رو لغات مسلط باشی که معنا رو خوب بفهمی بعلاوه حل تست زیاد که تکنیک تستا رو یاد بگیری قرابت الگو بیتای مشابه زیاد خوبی داره برا هر بیت که اونا رو بخونی و تست کار کنی راه می افتی

دینی هم چون تعداد درسا و مطالب زیاده در هفته باید براش وقت بزاری من خودم از جامع الگو استفاده می کنم و راضیم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو زمین سوال های نسبتا ساده ای میدن راحت میشه 50 زد، شکل هایی که میدن هم از همه راحت تر

لاحَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو
      پیش من جز سخی شمع و شکر هیچ مگو
      سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
      ور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن