خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

موضوع: کم خوابی :(

1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      دقیقا این الان حکایت حال منه!
      دیشب ساعت 2 خوابیدم و صبح ساعت 7 بیدار شدم. شب قبلش هم کمتر از این خوابیدم و دیروز ظهر رو هم استراحت نکردم.
      الان یه لیوان بزرگ قهوه غلیط جلوامه ولی بازم خوردنش سر دردم رو خوب نکرده.
      بخواد اثر هم بکنه فوقش برای نیم ساعت تا 1 ساعت خواب رو از سرم دور کنه.
      نکن این کارو با خودت پسر جان.

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN__SALEHI نمایش پست ها
      آخه برنامه های مدرسمون سنگینه تا 2 و نیم مدرسه هستیم برنامه ریزی مدرسه هم زیاد خوب نیست مثلا ریاضی شیمی زیست و فیزیک همه تو یه روزن که خیلی سنگینه روز قبلش هم که دو و نیم میام خونه وقت نمیکنم همه درس ها رو تموم کنم
      در ضمن فقط تشریحی یا تستی میخونم یعنی تعادل ندارم به همین خاطر قلم چی کم میارم

الان این هفته هیچی تست کار نکردم
      مدرسه رو بپیچون .... یا کلا نرو یا درس های مهم رو برو

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به نظرم من خواب باید همیشه تکمیل باشه
      من از اول سال تحصیلی شب 12یا 1 میخوابیدم صبم 6 بیدار میشدم ولی درطول روز همش خسته بودم ،ورزشم میکردم ولی بازم فایده نداشت....
      الان چند روز 8 ساعت میخوابم کلی انرژی دارم .....

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی من تو خوابم فک نمیکنم مغزم در حال استراحت باشه ... اکثرا دارم ی خوابی میبینم که مغزم حس میکنم در حال تجزیه و تحلیل ادامه ی اون خواب هست که صحنه های بعدی رو بیافرینه !!!!!!!!

نمیدونم واقعا اگه کسی میدونه به منم بگه خواب از کجا نشات میگیره ؟ از ذهن خودمون ؟ از ذهن دیگران نسبت به ما ؟
      مثلا دیشب ی خوابی دیدم حس میکنم این خواب از ذهنیت یکی دیگه نسبت به من نشات گرفته بود ...

یا من اصلا قدرت تجزیه و تحلیلم رو تو خواب از دست نمیدم ... یعنی میتونم ی مسئله ریاضی رو تو خوابم حل کنم ... تا حالا چند بار اینکارو کردم ...
      یا کاملا تو خواب آگاهم ... یعنی مثلا اگه تو خوابم کسی رو ببینم که باهاش قهرم در واقعیت ... تو خواب هم محلش نمیذارم ....

ببخشید استارتر تاپیک خواب نیست ولی واقعا این مسئله که میگید روزی انقدر ساعت باید خوابید به نظر من جالب اومد ... چون من حس نمیکنم تو خوابم خیلی استراحت کنم ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      ولی من تو خوابم فک نمیکنم مغزم در حال استراحت باشه ... اکثرا دارم ی خوابی میبینم که مغزم حس میکنم در حال تجزیه و تحلیل ادامه ی اون خواب هست که صحنه های بعدی رو بیافرینه !!!!!!!!

نمیدونم واقعا اگه کسی میدونه به منم بگه خواب از کجا نشات میگیره ؟ از ذهن خودمون ؟ از ذهن دیگران نسبت به ما ؟
      مثلا دیشب ی خوابی دیدم حس میکنم این خواب از ذهنیت یکی دیگه نسبت به من نشات گرفته بود ...

یا من اصلا قدرت تجزیه و تحلیلم رو تو خواب از دست نمیدم ... یعنی میتونم ی مسئله ریاضی رو تو خوابم حل کنم ... تا حالا چند بار اینکارو کردم ...
      یا کاملا تو خواب آگاهم ... یعنی مثلا اگه تو خوابم کسی رو ببینم که باهاش قهرم در واقعیت ... تو خواب هم محلش نمیذارم ....

ببخشید استارتر تاپیک خواب نیست ولی واقعا این مسئله که میگید روزی انقدر ساعت باید خوابید به نظر من جالب اومد ... چون من حس نمیکنم تو خوابم خیلی استراحت کنم ...
      همه ی این چیزا به نظرم عادی هست...منم توی خواب اختیار دارم...ینی اکثرا دارن...
      یه سری از خواب ها اگه توفیقشو داشته باشید الهام هست...
      من جواب یه سری از سوالام رو توی خواب پیدا میکنم!!!! خب این به نظرم طبیعی هست...
      بذارید یه داستانی رو بگم: سازنده ی چرخ خیاطی وقتی چرخ خیاطی رو ساخت، سوزن از سمت پایین به بالا حرکت میکرد...ینی سوزن در حالت عادی پایینه چرخ بود! بعد که کار میکرد سوزن میومد بالا و میزد تو پارچه...
      این عمل باعث میشد بارها و بارها سوزن بشکنه...همه چیز رو بررسی میکرد و میدید مشکلی نداره...کلافه شده بود
      یه شب توی خواب صحنه ی جنگ رو میبینه...خلاصه سربازا حمله میکنن و میندازنش رو زمین...بعد با نیزه میزنن توی سینه اش....اینم از خواب با وحشت میپره...یه مقدار که اروم میشه یاد اون صحنه میوفته! بعد میگه چرا سوزن خیاطی رو بالا نذارم؟ مثل اون ضربه ی نیزه به سینه اش! شاید درست شد!!!
      میره سوزن چرخ خیاطی رو میاره بالا، دیگه کمتر میشکنه و درست میشه! به همین صورت که چرخ های امروزی هستن...

شما فک میکنی مغزت استراحت نمیکنه...یه شب تا صبح بیدار بمونی میبینی چه بلایی سرت میاد!!!
      به نظرم قبل از خواب خودتو آروم کن....ریلکس بشی...ساعت خوابت رو هم اروم کن...خیلی بهت کمک میکنه...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............
      ویرایش توسط mohamadj07 : 05 آذر 1393 در ساعت 14:07

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      همه ی این چیزا به نظرم عادی هست...منم توی خواب اختیار دارم...ینی اکثرا دارن...
      یه سری از خواب ها اگه توفیقشو داشته باشید الهام هست...
      من جواب یه سری از سوالام رو توی خواب پیدا میکنم!!!! خب این به نظرم طبیعی هست...
      بذارید یه داستانی رو بگم: سازنده ی چرخ خیاطی وقتی چرخ خیاطی رو ساخت، سوزن از سمت پایین به بالا حرکت میکرد...ینی سوزن در حالت عادی پایینه چرخ بود! بعد که کار میکرد سوزن میومد بالا و میزد تو پارچه...
      این عمل باعث میشد بارها و بارها سوزن بشکنه...همه چیز رو بررسی میکرد و میدید مشکلی نداره...کلافه شده بود
      یه شب توی خواب صحنه ی جنگ رو میبینه...خلاصه سربازا حمله میکنن و میندازنش رو زمین...بعد با نیزه میزنن توی سینه اش....اینم از خواب با وحشت میپره...یه مقدار که اروم میشه یاد اون صحنه میوفته! بعد میگه چرا سوزن خیاطی رو بالا نذارم؟ مثل اون ضربه ی نیزه به سینه اش! شاید درست شد!!!
      میره سوزن چرخ خیاطی رو میاره بالا، دیگه کمتر میشکنه و درست میشه! به همین صورت که چرخ های امروزی هستن...

شما فک میکنی مغزت استراحت نمیکنه...یه شب تا صبح بیدار بمونی میبینی چه بلایی سرت میاد!!!
      به نظرم قبل از خواب خودتو آروم کن....ریلکس بشی...ساعت خوابت رو هم اروم کن...خیلی بهت کمک میکنه...
      جواب سوالا تو خواب .......... یا خدا ...... چطوری به این مقام رسیدی ؟؟ هر چند این سیر و سلوکی که جنابعالی داری از هر کسی بر نمیاد!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam74 نمایش پست ها
      جواب سوالا تو خواب .......... یا خدا ...... چطوری به این مقام رسیدی ؟؟ هر چند این سیر و سلوکی که جنابعالی داری از هر کسی بر نمیاد!
      عزیزم جواب تست زیست شناسی که توی خواب نمیاد!!!!!!
      یه سری اتفاقات رو نمیدونی چجوری میوفته...بعد توی خواب میبینی...جوابت رو میگیری...
      میگن در خواب روح شما هست، نمیخوام خیلی وارد جزئیات بشم...ولی میگن روح محدود به زمان و مکان نیس، واسه همین به گذشته یا آینده، به مکانی دور هم میری...که فک میکنم برای هممون اتفاق افتاده باشه...نیوفتاده؟!

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      عزیزم جواب تست زیست شناسی که توی خواب نمیاد!!!!!!
      یه سری اتفاقات رو نمیدونی چجوری میوفته...بعد توی خواب میبینی...جوابت رو میگیری...
      میگن در خواب روح شما هست، نمیخوام خیلی وارد جزئیات بشم...ولی میگن روح محدود به زمان و مکان نیس، واسه همین به گذشته یا آینده، به مکانی دور هم میری...که فک میکنم برای هممون اتفاق افتاده باشه...نیوفتاده؟!
      محمد خان شوخی کردم من ........
      اتفاقا دوران دبستان بودم مدادپاککنم رو یه هفته گم کردم خواب دیدم زیر تحت افتاده .. رفتم دیدم واقعا همونجاست ....

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اما كم خوابي تاثيري روبعضيا نمي ذاره.مثلا من خودم واسه امتحانات نهايي حدود يك ماه دو سه ساعت مي خوابيدم اما هيچ اثري رو من نذاشت .يا مثلا بيژن مرتضوي كه مي گفت چند ساله شبا دو ساعت مي خوابه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اما كم خوابي تاثيري روبعضيا نمي ذاره.مثلا من خودم واسه امتحانات نهايي حدود يك ماه دو سه ساعت مي خوابيدم اما هيچ اثري رو من نذاشت .يا مثلا بيژن مرتضوي كه مي گفت چند ساله شبا دو ساعت مي خوابه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a1s2d3f4 نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

منم چند ماه دو سه ساعت میخوابیدم
      ولی این نیس ک اثر نداره!!!
      اثرش رو وقتی چهل سالت شد میبینی!!!! یه سریا هم مستقیما تاثیراتش رو الان میبنن...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن