خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

میشه دیگه نرفت قلم چی؟؟راهنمایی لطفا

سلام...راستش من از ازمون 12 مهر قلم چی ثبت نام کردم ولی بعد از گذشت 3 ازمون که رفتم دیگه نمیخوام برم قلم چی....میخواستم ببینم میتونم دیگه نرم قلم چی یا چون ثبت نام کردم باید حتما برم تا اخرشو...و چی کار باید کنم که دیگه نرم قلم چی ازمون بدم!!!!راستش کلا حالم از قلم چی و کل موسسات اموزشی بهم میخوره میخوام خودم در ارامش کارامو پیش ببرم اون از پشتیبانشون که انگار بت زهر ماره اون از تبلیغای زیاد و بیخودشون که امروز تازه فهمیدم از یک منبع موثق که ین امارهای قلم چی هم دروغه مثلا همینا که زده تعداد شرکت کننده در ازمون 100 هزار نفر مثلا و همش کامپیوتری توش دست میبرن و جامعه ی اماری بالاش دروغه!!!!خلاصه دوستان یه راهنمایی کنین من دیگه نمیخوام برم قلم چی واقعا داره بهم ضربه میزنه..از لحاظ روحی و فکری منو ریخته هم....چیکار کنم که جدا شم از ازموناش و نرم و پولم رو پس بگیرم ازشون؟؟؟؟!!!میشه اصن یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میونی نری ولی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی برگشت هزینه ندارن!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین داداش مگه شهر هرته جامعه آماری رو دستکاری کنن
      جامعه آماری کانون به این دلیل بالاست که تعداد افراد زیادی از سال پیش موندن
      و سطح سوالتشم خوبه به نظر من تو ازمونا شرکتن کن
      برگشت هزینه نداره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تابستون کلی تاپیک درمورد قلم چی بود که همه تاییدش میکردن ومیگفتن قلمچی فوق العادست
      اما امروز یه عامله تاپیک که ازقلمچی ناراضین
      ایکاش از اول درست انتخاب میکردید؟
      قلمچی برگشت هزینه نداره.اما برید وحضوری بپرسید که مطمن بشید.
      درمورد جامه امری سنجش هم بگم که وقتی ترازبندی انجام شه چه یه نفرشرکت کنه چه همه کنکوری ها فرق نمیکنه.
      اگه رویایی داری باید ازش محافظت کنی مردم نمی تونن خیلی کارها رو بکنن
      دوست دارن تو هم نتونی
      اگه یه چیزی رو می خوای
      باید به دستش بیاری
      مکث نکن...

عکس اموزشی دیفرانسیل

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      جامعه آماری درسته درسته مشکل نداره
      وقتی تو شهر خودمون که ی شهر کوچیکه فقط واحد پسران سه تا پشتیبان پیش تجربی داره هر کدوم هم 70 80 تا دانش آموز حساب کار باید دستت بیاد
      +برگشت وجهی در کار نیست اما اگه خوش نداری بری خوب نرو
      اون دسته از دوستهم که ثبت نام نکردن اونها هم برنامه اش رو گرفتن و با اون میخونن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا اونجایی که میدونم به هیچ وجه برگشت هزینه نداره
      اما موردی رو دیدم که با کسر 20% بقیه رو پس داد
      البته اون طرف چک داده بود که چکشو داد بهش
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نرفتن به آزمون اشتباه محضه. آزمون میریم که اشتباهاتمونو ببینیم. ببینیم که چی باعث شده ترازمون بیاد پایین. آزمون نرفتن یعنی اینکه از اینکه متوجه اشتباهات خودمون بشیم فراری هستیم.تا چشم رو هم بزاریم کنکور رسیده، بازم خودتون میدونید البته که میتونید آزمون نرید
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام...راستش من از ازمون 12 مهر قلم چی ثبت نام کردم ولی بعد از گذشت 3 ازمون که رفتم دیگه نمیخوام برم قلم چی....میخواستم ببینم میتونم دیگه نرم قلم چی یا چون ثبت نام کردم باید حتما برم تا اخرشو...و چی کار باید کنم که دیگه نرم قلم چی ازمون بدم!!!!راستش کلا حالم از قلم چی و کل موسسات اموزشی بهم میخوره میخوام خودم در ارامش کارامو پیش ببرم اون از پشتیبانشون که انگار بت زهر ماره اون از تبلیغای زیاد و بیخودشون که امروز تازه فهمیدم از یک منبع موثق که ین امارهای قلم چی هم دروغه مثلا همینا که زده تعداد شرکت کننده در ازمون 100 هزار نفر مثلا و همش کامپیوتری توش دست میبرن و جامعه ی اماری بالاش دروغه!!!!خلاصه دوستان یه راهنمایی کنین من دیگه نمیخوام برم قلم چی واقعا داره بهم ضربه میزنه..از لحاظ روحی و فکری منو ریخته هم....چیکار کنم که جدا شم از ازموناش و نرم و پولم رو پس بگیرم ازشون؟؟؟؟!!!میشه اصن یا نه؟
      ببین تو اصلا جواب پشتیبانت رو نده...منم چون چند بار زنگ و خونه نبودم،حالا دیگه زنگ نمیزنن...اصلا به مامان و بابات بگو بگن به پشتیبانت کتابخونه میخونی...در ضمن سوالات قلم چی خوبه ...و یه مساله دیگه این که تو جامعه اماری رو بیخیال شو و فقط سعی کن درصد هاتو بالا ببری و وقتی ترازت رفت بالای 6800-6900 اون وقت رو جامعه اماری فکر کن...امتحان نری نمیتونی جمع وجور کنی...فقط یه امتحان برو و خودت رو از محیط استرس زا دور کن تا با ارامش بخونی

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پولو که نمیدن . رو رسید ثبت نامو بخون...
      جامعه آماری کانون بالاست . اگه میخواستن دستکاری کنن همه رشته هارو دستکاری میکردن . من کارنامه دوستم که رشتش انسانی بود رو دیدم, کلا ۸۰۰۰ تا بودن, کارنامه خودم ۷۰ هزارتا !!!!
      تراز زیاد به تعداد شرکت کنندکان ربطی نداره . مثلا کارنامه من که تا اون لحظه ۷۰ هزار تا شرکت کننده داشت, بعد دوسه روز با 90 هزار تا شرکت کننده, فقط ۳ واحد ترازم بیشتر شدهدبود....
      بعدم کانون نیازی به دستکاری جامعه آماری و تبلیغات نداره, چه بکنه چه نکنه بازم خععلیا میرن .
      در ضمن شما بورسیه هاش که میدونی راسته, همونام جامعه آماریشو میبره بالا....
      بیشتر توضیح میخوای؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه برنامه ریزی بکن و آزموناتو شرکت کن
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها

1- سلام

2- هزینه برگشت نداره

3- جامعه اماری قلم چی دستکاری شده نیست ... در واقع قلم چی به 2 دلیله که ارزش پیدا میکنه .... یکیش همین جامعه اماریشه ... دوم برنامه راهبردی که واقعا عالیه ... اگه با برنامه راهبردی پیش بری خیلی راحت درسا رو جمع میکنی...

ولی خب قبول دارم سوالاش چرت و مسخرست , کسی که خیلی خوب نخونه وقتی میره فقط روحیه اش تضعیف میشه ....

4-موفق باشید

12. Top | #12
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عدالت چیزه خوبیه
      ویرایش توسط 500 : 06 فروردین 1394 در ساعت 20:15

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 تو دوم دبیرستان داداشم میره زده 8هزار نفر ولی قلمچی فقط10هزار نفر بورسیه داره
      جامعه آماریش درسته

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم از شرایطت فرار نکنی ! پولش که فدای سرت !

اما مطمئنی که اگه دیگه کانون نری موفق میشی ؟شخصا بعید میدونم ! هر کس شرایط خودشو بهتر میدونه ! ا

ما سعی برگردی به همون ریل قطار کانون :d

اگرم که کلا نمیخوای با کانون جلو بیای ، از الان خودتو برای کنکور 95 آماده کن ، چون خودمم شخصا پارسال همچین اشتباهی کردم

تمام مبحث هایی که عقب موندی یادداشت کن بزار یگ گوشه جلو چشت تا هر وقت دیدی ، یادت بیوفته که باید 2 برابر تلاش کنی !
      ویرایش توسط BackStreetBoys : 28 آبان 1393 در ساعت 16:17

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)