خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 123
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میخوام یه چیزی که باهاش زندگی میکنم دینم رو براش ادا کنم.ریاضی ! همیشه مرا تحت تاثیر قرار داده.تنها علمی که به شدت از استثنا غریبه است.یکبار درکش کنی همیشه درکت میکنه.هیچوقت از یادت نمیره.برخلاف مباحث علمی دیگه.تا میتونی ازش میتونی بهره برداری کنی.حتی تو دروس زیست وشیمی وفیزیک و ادبیات.دیگه چی میخوای بهت بده؟
      منم گفته همون دوستمون که میگه دبیر حرف اول و آخر میزنه به شدت قبول دارم.من خودم دبیر آنچنانی نداشتم ولی عوضش کتابهای استثنایی خوندم.نوع نگاهت عوض بشه موضوع حله.میتونی سوالاتی که مشکل داری مطرح کنی بعد ببینی کسایی که راه حل ارائه میدن چه جوری شروع به فکر کردن میکنن.دنیای هیجان انگیزیه!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      منم مثل توام . عشق دندون , با ریاضی هم خیلی مشکل دارم , با فیزیک که بیشتر...
      من فعلا کتاب کوله پشتی رو گیر نیاوردم, سفارش دادم ولی زیاد تعریفشو شنیدم تو انجمن . البته برای آموزش . تست هم که اکثریت میگن خیلی سبز عالیه...
      مبتکرانو هم یه نگاه بنداز, حجمش کمتره

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      داداش مبتکران جامع 2جلدیشو بگیر خوب کار کرده واسه آموزش جلد 1 و تست جلد2

البته توی جلد1مثال و آزمون هم داره

حتما نگاش کن ضرر نمیکنی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m222 نمایش پست ها
      خلیلی روش های خوبی میگه برای حل سوالات یا مثل خیلی از جزوه های دیگه و کتاب تست ها راه حل های عالی رو کذاشتن برا سر کلاساشون !!!!!!!!!!
      جزوه های خلیلی کجا هستش فامیلش چی هستش یکم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کوله پشتی روون کار کرده
      خیلی سبز از حد 0 تا ترکوندن ... ( یکم سخته )
      همون کوله پشتی رو کار کن

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان واقعاً حالم بده! ریاضی امونمو بریده! همه ی رویاهامو داره خراب می کنه! چیکار می تونم کنم؟ کتاب کوله پشتی یکی از مسخره ترین کتابهایی بود که گرفتم! حجم بیخود و پر از فرمول! دقیقاً انگار مهر و ماه رو ضربدر 2 کردی! دیگه واقعاً بریدم از ریاضی! در حدی که نمی خوام وقتی براش بذارم چون احساس می کنم فقط وقتم داره براش تلف می شه!

پیشنهاد بدین من چیکار کنم با این درس! ناامیدم کرده! توروخدا یه را هحل بگین روحیه خوندن درس رو ازم گرفته

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      دوستان واقعاً حالم بده! ریاضی امونمو بریده! همه ی رویاهامو داره خراب می کنه! چیکار می تونم کنم؟ کتاب کوله پشتی یکی از مسخره ترین کتابهایی بود که گرفتم! حجم بیخود و پر از فرمول! دقیقاً انگار مهر و ماه رو ضربدر 2 کردی! دیگه واقعاً بریدم از ریاضی! در حدی که نمی خوام وقتی براش بذارم چون احساس می کنم فقط وقتم داره براش تلف می شه!

پیشنهاد بدین من چیکار کنم با این درس! ناامیدم کرده! توروخدا یه را هحل بگین روحیه خوندن درس رو ازم گرفته
      کتاب مبتکران رو بخر ....... بسیار کم حجم و بسیار روون ...
      ریاضی رو 20 درصد بزن به جاش فیزیک 40 بزن ........ بقیه درصدهات در حد بقیه باشن پزشکی قبول میشی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      من هم همین مشکلو داشتم تا سال سوم دبیرستان ، تا اینکه دبیر ما تغییر کرد و یه دبیری اومد که کلاس مارو از لحاظ ریاضی متحول کرد. توی کلاس ما خیلی ها زیست رو 0 میزنن ولی ریاضی رو 70-80...
      به نظرم دبیر حرف اول و اخرو میزنه. اگه توانایی مالی داری دبیر خوب پیدا کن یا ببین می تونی پولی بدی توی این مدارس خوب سرکلاس ریاضی شرکت کنی . اگه نتونی کلاسی اوکی کنی یا باید دی وی دی ببینی یا کتاب هایی از قبیل کوله پشتی رو بخونی.
      میشه مثال بزنید که معلمتون چیکارا کرد که ریاضی تون قوی شد؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      من نسبت به همه ی این دی وی دی ها بدبین شدم! چرا؟ چون هدفشون پوله! چنین هدفی شاید اونارو موفق کنه ولی مارو نه!

یه نفری مثل بهمن بازرگانی هم دی وی دی می ده برا شیمی 7 هزار تومن! دعای کل کنکوریها پشتشه!

یه بی پدر و مادر از خدا بی خبری هم دی وی دی می ده بیرون 300 هزار تومن! طرف اومده از رو کتاب روخونی می کنه می گه تیکنیکه! بعدم شعار می ده روزگاری فقط قشر خاصی می توانستند از معلم های برتر استفاده کنن اما اکنون همه می تونن دی وی دی های مارو استفاده کنن و تجربش کنن! من یکی اون دنیا ازتون بابت یک سال عمرم نمی گذرم! ببینم در محضر حق چه دفاعی دارین کنین
      موافقم... دوست من پارسال کلی سی دی خرید ولی الان خیلی پشیمونه و کلی پولش هدر رفت...قیمت هاشو زیاد کردن تا بعضی ها فکرکنن چون قیمتش زیاد هست پس حتما خیلی عالیه و زود برن بخرن

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه دیگه عمراً کتاب بگیرم! من معدلم 12 هست باید ریاضی رو بالای 40 بزنم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      منم مثل توام . عشق دندون , با ریاضی هم خیلی مشکل دارم , با فیزیک که بیشتر...
      من فعلا کتاب کوله پشتی رو گیر نیاوردم, سفارش دادم ولی زیاد تعریفشو شنیدم تو انجمن . البته برای آموزش . تست هم که اکثریت میگن خیلی سبز عالیه...
      مبتکرانو هم یه نگاه بنداز, حجمش کمتره
      این طبیعیه که وقتی ریاضیت ضعیف باشه توی فیزیک هم لنگ بزنی چون تمام پایه فیزیک روی محاسبات ریاضی بنا شده.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      منم توی ریاضی در حال حاضر ضعف دارم چون چندین سال از مباحث محاسباتی دور بودم.
      برای این کار کتاب ریاضی 1 محوری گاج رو گرفتم و دارم پایه ام رو قوی میکنم.
      توی ریاضی تقویت پایه خیلی مهمه. اگه واقعا با ریاضی مشکل دارید حرف دوستان رو بپذیرید و برید سراغ تقویت پایه. این موضوع که تا سال اول دبیرستان نمره ریاضی شما 20 بوده مال دوران مدرسه است و الان شما کنکور رو در مقابل خودتون دارید!
      نگاه پرنفرتتون به ریاضی رو هم تغییر بدید. این خودش باعث میشه که مانع یادگیری شما بشه.
      بازه های مطالعه ریاضیتون رو هم به هیچ وجه کمتر از دو ساعت نذارید (البته منظورم این نیست که بینش استراحت نکنید. اما استراحت اونقدر طولانی نشه که تمرکز ذهن شما به هم بخوره. حداکثر 10 دقیقه باشه زمان استراحت)
      ریاضی رو تا دو هفته بذارید جز برنامه ثابت هر روزه ی مطالعتون و به هیچ وجه کنار نذاریدش.
      هروقت هم رفتید سراغ درس ریاضی یه نفس عمیق بکشید و به خودتون بگید که من میتونم یاد بگیرم. اون حس نفرت رو از خودتون دور کنید چون خود به خود تاثیر بازدارنده داره.
      ریاضی کوله پشتی هم کتاب خیلی خوبیه. حتی خیلی سبز هم به همچنین.
      مطمئن باشید موفق میشید.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بهترین کتاب اموزش از نظر من کتاب مبتکران هست واقعا خوب توضیح داده من کوله پشتی هم دارم اما بدردم نخورد اونقدر که بچه ها تعریف کردن و با مبتکران خیلی خوب یاد میگیرم.
      برای ریاضی هرکس با تدریس ی استاد ارتباط برقرار میکنه من تدریس ارش رحیمی رو دوست دارم از رهپویان دانش و اندیشه شاید یکم خشک تدریس کنه ولی بازم خوبه.خیلی هم دی وی دیش گرون نیست ، ریاضی پیش 35تومن.
      ریاضی رو باید هرروز یا یک روز در میون تو بازه های 45دقیقه تا 1ساعت کار کرد و مدام تست و تمرین حل کرد تا راه افتاد.
      برای تست هم همه کتابا خوبن حتی ابی قلم چی! مهم اینه هرکتابی که داری همه تستاشو خوب خوب کار کنی و حتی دوباره یا سه باره حلشون کنی!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      بهترین کتاب اموزش از نظر من کتاب مبتکران هست واقعا خوب توضیح داده من کوله پشتی هم دارم اما بدردم نخورد اونقدر که بچه ها تعریف کردن و با مبتکران خیلی خوب یاد میگیرم.
      برای ریاضی هرکس با تدریس ی استاد ارتباط برقرار میکنه من تدریس ارش رحیمی رو دوست دارم از رهپویان دانش و اندیشه شاید یکم خشک تدریس کنه ولی بازم خوبه.خیلی هم دی وی دیش گرون نیست ، ریاضی پیش 35تومن.
      ریاضی رو باید هرروز یا یک روز در میون تو بازه های 45دقیقه تا 1ساعت کار کرد و مدام تست و تمرین حل کرد تا راه افتاد.
      برای تست هم همه کتابا خوبن حتی ابی قلم چی! مهم اینه هرکتابی که داری همه تستاشو خوب خوب کار کنی و حتی دوباره یا سه باره حلشون کنی!
      نیتا جان
      آرش رحیمی از پایه درس داده؟ دی وی دیش برای انتشارات خاصیه یا به اسم شخص خودشه؟ از کجا میشه خرید؟

کتاب ریاضی مبتکران منظورت بانک طلایی سوالات ریاضی تجربیه؟
      کتاب بانک طلایی پرسش های چهارگزینه ای جامع ریاضی تجربی

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب پایه چیو باید کار کنم لینک بدین از کجا و کدوم جزوه شروع کنم به کار کردن پایه!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      نیتا جان
      آرش رحیمی از پایه درس داده؟ دی وی دیش برای انتشارات خاصیه یا به اسم شخص خودشه؟ از کجا میشه خرید؟

کتاب ریاضی مبتکران منظورت بانک طلایی سوالات ریاضی تجربیه؟
      کتاب بانک طلایی پرسش های چهارگزینه ای جامع ریاضی تجربی
      من تدریس جامع و مفهومی پیش رو تابستون خریدم که جدیدش اومده بود نمیدونم الان تدریس پایه ایشون هم اومده یا نه ، کنکور 91 با اینکه صفر بودم ریاضی رو ، با جمع بندی ایشون کنکور 46 زدم ریاضیم رو.
      برو سایت رهپویان دانش و اندیشه ، اونجا میتونی بخری هم اینترنتی هم تلفنی ، واسه من سه روزه رسید دستم همراه تدریس فیزیک پیش نیما نوروزی که اونم حرف نداره دوس دارم تدریسشو.
      منظورم هم تستش هست که جلدش طلاییه هم اموزشش که تقریبا جلدش قرمزه . من انالیز و احتمال رو با مبتکران جمع کردم و خیلی راضیم و کوله رو اصلا دوس نداشتم.
      تو مدرسمون هم اونموقع همه کسایی که سالهای پیش ریاضی رو بالا زده بودن از مبتکران استفاده کرده بودند سوالاش به اندازه و خوبن.
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

ویرایش توسط nitah : 06 آذر 1393 در ساعت 13:37

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sanatisharif، فقط، فول، فیلم، فارغ، قلمچی، قیمت، قصد، لازم، ملت، ممنون، من، منو، مناسب، منبع، منتظر، مهم، مهمه، مهر، مهر و ماه، مهرو، موضوع، می، میکنم، میکنه، میگن، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، ماست، مباحث، مبتکران، متوسط، مثل، مسخره، مشکل، مشکلی، مشتق، معلم، معرفی، نمونده، نمی، نمیفهمم، نمیدونم، چنین، چند، نهایی، چهارم، چون، چی، چیه، چیکار، نیاز، چیزی، نیست، نیستم، نا، چاپ، چاره، نباشه، نتیجه، ندارم، نسبت، نشد، نظرم، نظرتون، هم، همون، همیشه، همگی، هیچ، ها، های، هایی، هدفم، هر، هست، هستم، هستن، وقت، وقتی، ولی، واقعا، واقعاً، واسه، وضع، یه، یک، یاد، یعنی، کلاس، کم، کمه، کمک، کمکم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور آسان است، کنار، که، کوله، کانون، کار، کارساز، کتاب، کدومشون، کردم، کرده، کسی، گاج، گرفتم، پیش، پیش دانشگاهی، پیشنهاد، پیشرفت، پایه، پزشکی، پشتی، yahoo، ؟؟، آموزش، آموزشی، آبی، آزمون، آسان، افت، افتضاح، الی، الگو، البته، التحصیل، العاده، اموزش، امید، امکان، اما، اول، اولش، اونایی، این، اگه، ابی، احتمال، احساس، اخر، ادغام، ارزش، از، ازمون، ازمایشی، ازش، اسم، استفاده، استاد، اصلا، اعصابم، بلکه، بمونم، بچه، به، بهم، بهتر، بیشتر، با، بالای، بالاتر، باهاش، باید، بازم، بازهم، بازرگان، باشه، بتونم، بجز، بخونم، بخونن، بخاطر، بدین، بدترین، بذارم، برم، برام، برای، برسم، بزنم، بشم، بعد، بعضی، تمام، تنها، تو، توی، تورو، توضیح، تک، تالیفی، تایپیک، تجربی، تخته، تخته سیاه، ترم، ترازم، تست، تشریحی، تصمیم، تصویری، تعداد، تعریف، جهت، جالب، جامع، جدید، جزوه، حل، حال، حالم، حاشیه، حتما، حد، حدود، حداقل، خونم، خونه، خوندم، خوندنش، خواهش، خوب، خوبه، خوبه؟، خوبی، خوره، خیلی، خیلی سبز، خاصی، خدمت، خدا، خرم، خریدم، خراب، خسته، دم، دنبال، دندانپزشکی، دوستان، دی، دی وی دی، دیوونه، دیگه، دیدم، دامن، دانشگاه، دانشگاهی، دادم، دارم، داره، داریم، دارید، داشته، دبیر، دبیرستان، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف، در، درحد، درخواست، درد، درس، درسنامه، درسی، درصد، درصدهای، دست، رفتن، رفع، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راهنمایی، راهنماییم، راجع، راحت، زیاد، زیادی، زیست، زیست و، زدم، سوم، سومی، سوالات، سیاه، سال، ساله، سبز، سخته، سراغ، شما، شیمی، شد، شدم، شروع، شریف، شرکت، صنعتی، عوض، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن