خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

بهترین دی وی دی درسی که تا حالا دیدی و روت تاثیر زیادی داشته چی بوده؟؟

سلام به همه...میخواستم بدونم بهترین دی وی دی در زمینه ی دروس مختلف کنکور که تا الان مشاهده کردین و واقعا نتیجه گرفتین ازش و واستون مفید و تاثیر گزار بوده چه دی وی دی از چه مویسسه ای و چه دبیری بوده؟؟لطفا از تبلیغ و اینا خودداری کنید و فقط اون دی وی دی که خریدین و باعث شده توی زمینه ی درسیتون پیشرفت چشمگیری داشته باشین رو بگین وو خصوصیات خوب بودنش هم بگین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      - - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام به همه...میخواستم بدونم بهترین دی وی دی در زمینه ی دروس مختلف کنکور که تا الان مشاهده کردین و واقعا نتیجه گرفتین ازش و واستون مفید و تاثیر گزار بوده چه دی وی دی از چه مویسسه ای و چه دبیری بوده؟؟لطفا از تبلیغ و اینا خودداری کنید و فقط اون دی وی دی که خریدین و باعث شده توی زمینه ی درسیتون پیشرفت چشمگیری داشته باشین رو بگین وو خصوصیات خوب بودنش هم بگین
      اقا dvd رو ول کن.بهترین دبیرا برای عربی و مخصوصا زیست و شیمی اینجاست:sanantisharif.ir
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بهترینش آقای منتظری واس ریاضی بوده و آقای حاجی سلیمانی واسه شیمی !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      اقا dvd رو ول کن.بهترین دبیرا برای عربی و مخصوصا زیست و شیمی اینجاست:sanantisharif.ir

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

داداش ممکنه بعضی از دوستان نتونن این فیلم ها رو دانلود کنن و اینترنتت پر سرعت نداشته باشن..به هر حال منظور من دی وی دی بود!!

داداش ممکنه بعضی از دوستان نتونن این فیلم ها رو دانلود کنن و اینترنتت پر سرعت نداشته باشن..به هر حال منظور من دی وی دی بود!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      زیست پازوکی-شیمی حاجی سلیمانی-عربی ناصح زاده
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      بهترینش آقای منتظری واس ریاضی بوده و آقای حاجی سلیمانی واسه شیمی !
      خصوصیات بهتر بودنش چی بوده.؟؟

بچه ها اگه دی وی دی ها رو خودتون خریدین قیمتش هم بگین تا بقیه هم بدونن/؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اکثرا اینترنت پرسرعت دارن.به نظر شما پول به اینترنت پرسرعت حداکثر 50 بهتره یا پول فقط به یک درس مثل شیمی افبا با 400 تومن؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اکثرا اینترنت پرسرعت دارن.به نظر شما پول به اینترنت پرسرعت حداکثر 50 بهتره یا پول فقط به یک درس مثل شیمی افبا با 400 تومن؟
      خوب اینترنت پر سرعت بهتره...ولی خوب فراموش نکنیم که همون با اینترنت هم بخوای بگیری هزینت زیاد میشه بخوای کل مباحث رو دانلود کنی مگر این که شبانه بگیری که کلی وقت میگیره مثل هر یک گیگ چند ساعت میشه دانلودش و به نظر من ارزشی نداره ادم این همه وقت بزاره واسه یهمبحث که بخواد دان کنه مگر این که اینترنتت خیلی پر سرعت باشه که بتونی همه رو دان کنی که اکثرا اون سرعت رو نداره اینترنتشون!!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خصوصیات بهتر بودنش چی بوده.؟؟

بچه ها اگه دی وی دی ها رو خودتون خریدین قیمتش هم بگین تا بقیه هم بدونن/؟؟
      استاد منتظری : ساده و روون تدریس کردن و فهموندن مطلب با روش easy learing

قیمت : بستگی به پکیج مورد نیازت داره ! من از همون اولا با مهندس منتظری آشنا بودم و دیویدی ازش خرید کردم 50تومن بود الان فک کنم 125ت باشه ! میتونید به سایتش مراجعه کنید

استاد روحالله حاجی سلیمانی : خیلی معروفه دیگه ! آسون ترین راه واسه رسیدن به تدرسش دانلود فیلم های دبیرستان صنعتی شریفه ! هم امسال هم سال گذشته رو در آرشیو قرار دادن

موید باشید

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب اینترنت پر سرعت بهتره...ولی خوب فراموش نکنیم که همون با اینترنت هم بخوای بگیری هزینت زیاد میشه بخوای کل مباحث رو دانلود کنی مگر این که شبانه بگیری که کلی وقت میگیره مثل هر یک گیگ چند ساعت میشه دانلودش و به نظر من ارزشی نداره ادم این همه وقت بزاره واسه یهمبحث که بخواد دان کنه مگر این که اینترنتت خیلی پر سرعت باشه که بتونی همه رو دان کنی که اکثرا اون سرعت رو نداره اینترنتشون!!!
      دوست عزیز اشتباه نکن ولی یک قسمت عربی را دانلود کن تازه کم حجمش هم دارد یا ریاضی اقای شامیزاده تماشا کن نظرت عوض میشه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک مسعودی

صفر تا صده تاثیرش واقعا.

جمع و تفریق رو بلد باشی کافیه تا بتونی تستای الکتریسیته و حرکت شناسی و دینامیک رو بزنی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      من الان های وب گرفتم یک ماه سرعت 4 مگ.با سرعت دانلود 500 kb/s .هر یک گیگ تقریبا 30 دقیقه طول میکشه.20 هزار تومن با یک فشفشه 40 گیگ 30 روزه 30 هزار تومنی جمعا 50 میشه.
      پ.ن:فشفشه طرح خاصی از های وب که مقدار حجم مشخصی رو در یک مدت زمان بهت میده.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من الان های وب گرفتم یک ماه سرعت 4 مگ.با سرعت دانلود 500 kb/s .هر یک گیگ تقریبا 30 دقیقه طول میکشه.20 هزار تومن با یک فشفشه 40 گیگ 30 روزه 30 هزار تومنی جمعا 50 میشه.
      پ.ن:فشفشه طرح خاصی از های وب که مقدار حجم مشخصی رو در یک مدت زمان بهت میده.
      والا این جا که ما هستیم سرعت 512 کیلوبایت تازه 6 گیگ درماه میدن 30 هزار تومان...های وب هم نداره...الان فقط اسیا تک هست و پارس انلاین ....حالا به نظرت 6 گیگ 30 هزار تومان واسه یه ماه می ارزه؟؟؟؟؟فقط شبانه رایگانه که اونم نیم بهاس!!حالا من تا کی بیدار باشم که بتونم 1 گیگ فیلم اموزشی بگیرم!!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      والا این جا که ما هستیم سرعت 512 کیلوبایت تازه 6 گیگ درماه میدن 30 هزار تومان...های وب هم نداره...الان فقط اسیا تک هست و پارس انلاین ....حالا به نظرت 6 گیگ 30 هزار تومان واسه یه ماه می ارزه؟؟؟؟؟فقط شبانه رایگانه که اونم نیم بهاس!!حالا من تا کی بیدار باشم که بتونم 1 گیگ فیلم اموزشی بگیرم!!
      مگه خود شیراز نیستی؟های وب تمام ایران ساپورت میکنه.یه سر به سایتش بزن hiweb.ir بعد اگه تصمیم به خرید گرفتی یه pm به من بده تا راهنماییت کنم چه طرحی بگیری.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیلم های مدرسه ی صنعت شریف فوق العاده است .به طور رایگان دانلود کن
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)