خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      مگه خود شیراز نیستی؟های وب تمام ایران ساپورت میکنه.یه سر به سایتش بزن hiweb.ir بعد اگه تصمیم به خرید گرفتی یه pm به من بده تا راهنماییت کنم چه طرحی بگیری.
      چرا شیراز طرفای قصرودشت هستیم ....نمیدونم شایدم هست و من خبر ندارم...اخه تو منطقه ی ما فقط همین دو تا بود....صد در صد هست باید برم سوال کنم...داداش تعرفه های های وب رو میشناسی پیام کن برام تا اگه به صرفه تره های وب بردارم الان هم پارس انلاین رو به خاطر این که شبانه رایگانه برش داشتم...!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      مگه خود شیراز نیستی؟های وب تمام ایران ساپورت میکنه.یه سر به سایتش بزن hiweb.ir بعد اگه تصمیم به خرید گرفتی یه pm به من بده تا راهنماییت کنم چه طرحی بگیری.
      چرا شیراز طرفای قصرودشت هستیم ....نمیدونم شایدم هست و من خبر ندارم...اخه تو منطقه ی ما فقط همین دو تا بود....صد در صد هست باید برم سوال کنم...داداش تعرفه های های وب رو میشناسی پیام کن برام تا اگه به صرفه تره های وب بردارم الان هم پارس انلاین رو به خاطر این که شبانه رایگانه برش داشتم...!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بهترینش تدریس شیمی مهندس بازرگان بود حرف نداره
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها

برو تو سایت hiweb.ir قسمت بررسی سریع شمارتو بزن ببین ساپورت میکنه یا نه؟خبرشو بهم بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      بهترینش تدریس شیمی مهندس بازرگان بود حرف نداره
      ضمنا این چیزیم که nitah عزیز گفت در نظر داشته باش.واقعا شیمی بازرگان به 30 تومنش میرزه.تنها dvd هایی که موافقم شیمی بازرگان+زمین دکتر چلاجور از افبا هست.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من این ها رو دارم راضی هستم عربی گاج 15 تومن عربی پژوهندگان - فیزیک مسعودی - ریاضی مسعودی و دربندی -تاریخ ادبیات کنکور اسان -زیست قدرتمند عرفان اکبری (این یکی 30 درصد رضایت دارم ) شیمی بازرگان - هزینه زیاد ندادم وقتم هم برای دانلود تلف نکردم تو هاردم کپی کردم فقط جاهایی که مشکل دارم ازش استفاده میکنم دی وی دی و کلاس فقط برای ریاضی و فیزیک و عربی کاربرد داره -فیلم های صنعتی شریف یه چند تاشو نگاه کردم خوبه اسیاتک یه سرویس 512 با 10 گیگ دانلود و شبانه رایگان 36 هزار تومن فیلم ها صنعتی شریف حجم بالایی ندارند کیفیت هم خوبه کلا تو جاهایی که مشکل داری برو سراغ دی وی دی کلاس وقتتو بی خودی تلف نکن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبلا شبانه بود 7 گیگ شبی میزدم ولی حالا حذفش کرده نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)