خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نااميدم .چيكار كنم?? (در رابطه با ازمون هاي قلمچي)

سلام .مرسي كه اين تاپيك رو نگاه كرديد...

تابستون روزانه 5ساعت تلويزيون ميديدم و 4ساعتم پاي پي سي بودم

تا اينكه مهر شد و قلمچي ثبت نام كردم.,اينم بگم كه سوم تجربي

هستم...

خلاصه همه فكرم و تلتشمو گذاشتم رو اين ازمون

ساعت مشاهده تلويزيونم رسيد به نيم ساعت در هفته.روزي بيشتر از

نيمساعت پاي كامپيوتر نميرفتم.بهترين منابع هر درسو گرفتم

فقط و فقط براي اينكه نتيجه خوبي تو اين ازمونا بگيرم و درسمم بهتر

شه

ولي نتيجش چيشد?تراز ازمون اول:5000 ازمون دوم:4900

ديگه واقعا نميدونم چيكار كنم...باخودم گفته بودم اگه اين ازمون نتيجه

خوبي نگرفتم كلا بيخيال ميشم...خيلي سخته از همه خوشيات دل بكني

و روزانه4-5ساعت بخوني اخرشم ببيني همه تلاشت الكي بوده...

چيكار كنم به نظرتون?عيب كارم كجاست كه اينطوري ميشه?

ميانگين ساعت مطالعه در هفته:24

معدل سال دوم:19,61(مدرسه نمونه دولتي)

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بنده خدا مبخوای با 4 ساعت مطالعه در روز ترازت بالا باشه؟؟؟من روزی حداقل 8 ساعت میخونم ترازم هنوز 5500 مونده..ببین فقط تست کار کن.اونقدر تست بزن که قلق تستا بیاد دستت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نیاز به یه برنامه ریری داری...
      یه برنامه که نظم بگیری با یه ناظم
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      بنده خدا مبخوای با 4 ساعت مطالعه در روز ترازت بالا باشه؟؟؟من روزی حداقل 8 ساعت میخونم ترازم هنوز 5500 مونده..ببین فقط تست کار کن.اونقدر تست بزن که قلق تستا بیاد دستت
      الان شما دقیقا معیار مطالعه افراد هستید که میگید روزی 8 ساعت میخونید نتیجه نمیده؟؟؟؟؟؟؟
      ینی هرکی رسید به نسبت ساعت مطالعه و تراز شما باید خودشو مقایسه کنه؟؟؟
      ببین شما تو اون 8 ساعت چه کیفیتی داری که نتیجه نمیده؟
      شاید اون کاری که شما توی 8 ساعت انجام میدید این اقا توی 2 ساعت انجام بده! اونوقت هنوز معیار همونه؟
      پس لطفا اینجور قضاوت نکنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

منم تحلیل دقیق آزمون رو پیشنهاد میدم اینکه رو چه درسایی چقدر وقت گذاشتید و چه نتیجه ای داده و ...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به قول یه دوست آدما دو دسته هستن اونایی که استعداد ذاتی دارن و اونایی که استعداد ذاتیشون پایینه .
      متاسفانه دسته اول بیشتر شکست میخورن چون فکر میکنن با تلاش کمتر موفق میشن یا اصلا تلاش نمیکنن و همیشه هم میزارن پای بدشانسی.
      ولی دسته دوم میدونن که باید بیشتر تلاش کنن و میکنن، دل به معدل سال قبلشون خوش نمیکنن میدونن با روزی 4 ساعت ترازشون نهایتا 5000 میشه.
      عزیز من تویی که معدلت خوبه، چرا این چند ماه رو بیشتر تلاش نمیکنی تا مث من همیشه حسرت به دل نمونی؟؟؟
      یه چیزی رو آویزه گوشت کن
      من حق ندارم بخاطر جایگاه الانم گلایه کنم چون روزی 5 ساعت درس میخوندم والان تا آخر عمرم پشیمونم تلاشت رو بکن که حداقل پشیمون نباشی...
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      ممنون از پاسخگوییتون، به نظر خودم مشکل من تو خوندن نیست،چون با همون ساعت مطالعه هم کامل تشریحی میخونم و هم تست میزنم...
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkuriha نمایش پست ها
      نیاز به یه برنامه ریری داری...
      یه برنامه که نظم بگیری با یه ناظم
      ممنون از پاسخگوییتون،اره موافقم و به همین جهت هم سعی کردم برنامه ای داشته باشم، تا 25 مهر برنامه دقیقی نداشتم و فقط سعی میکردم منابع که تو امتحان هست رو تموم کنم،از 25 مهر تا 9 اذر برنامه دو هفته رو ریختم که مثلا امروز سه درس ریاضی و فیزیک و شیمی رو هر کدوم یک ساعت میخونم،و سعی کردم برنامم جوری باشه که "در هر روز رو همان روز خوندن و همینطور تعداد مرور" رعایت شده باشه که تا حدودی رعایت شد...ولی این دوتا جواب نداد،این شد که دیشب برنامه یه هفته رو ریختم که مثلا امروز فصل مخ و مخچه و نخاع رو از زیست میخونم و دو روز دیگه هم اینایی که خوندم رو مرور اجمالی میکنم و هم مبحث بعدی رو میخونم، و سعی کردم جوری بشه که تا هفته اول منابعی که تو امتحان هست تموم شه و هفته دوم رو بذارم برای مرور و تست زنی...
      به نظرتون این برنامه میتونه بهتر باشه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      دوست عزیز به عنوان پزشک و یک برادر بزرگتر چند تا نصیحت بهتون میکنم

1- استفاده از وقت : این که شما بخوای روزی4 ساعت درس بخونی و بخوای رتبه عالی بیارید احتمالش خیلی ضعیفه
      طوری که خودتون گفتید پای کامپیوتر و تلویزیون هم می نشینید

کنکور زندگی و اینده شما رو تعیین میکنه برای کامپیوتر و تلویزیون بعد از کنکور وقت زیاده چه ادم های مجازی که میان و میرن و ادم های تازه تر پیدا میشن

از من نصیحت وقت نشستن پای کنکور و تلویزیون رو تا حد خیلی زیادی کم کنید

2- نوشتید که هر کاری میکنید رتبه اتون جالب نمیشه : شما کارنامه اتون نزاشتید تا بیشتر بهتون توضیح بدم

اما شما کارنامه اتون تجزیه و تحلیل کنید و ببینید در کدام دروس بدترین نمرات یا تراز اوردید و ان دروس در برنامه ریزی درسیتون وقتش بیشتر کنید و اگر دیدید واقعا مطلب یاد نگرفتید از کتاب های غیر درسی استفاده کنید یا از معلمان اموزشگاه در حد رفع مشکل مراجه کنید

موفق باشید
      .................................................. ......................................

تاریک ترین لحظات بهترین زمان برای دیدن ستاره هاست..

روحیه ات را حفظ کن,متوجه خواهی شد که خوش بینی شادی بخش است...
      عاقل ترین اشخاص روی زمین کسانی هستند که به جای یاد اوری نگرانی های خود,
      به راحتی موهبت هایی که به انان داده شده است ,به یاد میاورند..

فایل پیوست 15625
      ممنون از پاسخگویی و همینطور امید دادنتون..
      استفاده زیاد از کامپیوتر و تلویزیون رو خیلی کم کردم، جوری که هفته ای فقط نیم ساعت تلویزیون میبینم(اونم اخبار!) و کامپیوتر هم نیم ساعت که میام فقط به اینجا و چندجای دیگه سر میزنم...
      اینم کارنامه دو تا ازمون
      ازمون 25 مهر:
      http://up.vbiran.ir/uploads/37786141487212725177_1.jpg
      توضیح: چون سوالات زبان از دوم بود و منم منبعی جز خط سفید نداشتم فقط همون رو در حد یه ساعت خوندم...
      برای اختصاصی ها تقریبا هر کدوم 4-5ساعت در هفته وقت گذاشته بودم، اصلا فکر نمیکردم تو زیست 9تا غلط داشته باشم و درصدم بشه 5...!

ازمون 9ابان:
      http://up.vbiran.ir/uploads/15530141487231812723_2.jpg
      توضیح:چون رابطه بین سینوس ها و کسینوس ها و ... رو مسلط نبودم و فیزیک هم اکثر سوالاتش باید از نسبت های مثلثاتی استفاده کرد برای همین بیخیالش شدم چون راهی نداشتم...
      ریاضی مبحث ک.م.م گیزی رو خودت بلد نبودم برای همین سوال های معادلات رو بیخیال شده بودم و دلم به 4سوال احتمال بود که به دلیل عدم مرور نتونستم جواب بدم...
      بعد از 5درصد زدن زیست خیلی براش تلاش کردم،اولویت اولم رو گذاشتم رو کتاب و سطر به سطر خوندم ولی بازم درصدم خوب نشد...
      از تنها درسی که راضی هستم شیمی هست،چون هر سوالی که درسنامش رو خونده بودم ج دادم،چندتا سوال استوکیومتری هم بود که نمیدونستم از اون موضوع ها هم میاد...(درسنامه مبتکران به ترتیب نیست و همین باعث این مشکل شد...از طرفی کتاب هم خیلی خوب مبحث هارو جدا نکرده)
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      الان شما دقیقا معیار مطالعه افراد هستید که میگید روزی 8 ساعت میخونید نتیجه نمیده؟؟؟؟؟؟؟
      ینی هرکی رسید به نسبت ساعت مطالعه و تراز شما باید خودشو مقایسه کنه؟؟؟
      ببین شما تو اون 8 ساعت چه کیفیتی داری که نتیجه نمیده؟
      شاید اون کاری که شما توی 8 ساعت انجام میدید این اقا توی 2 ساعت انجام بده! اونوقت هنوز معیار همونه؟
      پس لطفا اینجور قضاوت نکنید

منم تحلیل دقیق آزمون رو پیشنهاد میدم اینکه رو چه درسایی چقدر وقت گذاشتید و چه نتیجه ای داده و ...
      ممنون از پاسخگوییتون، موافقم،این جمله رو واقعا قبول دارم که "همیشه بیشتر خوندن بهتر نتیجه دادن رو در بر نداره..."

نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      به قول یه دوست آدما دو دسته هستن اونایی که استعداد ذاتی دارن و اونایی که استعداد ذاتیشون پایینه .
      متاسفانه دسته اول بیشتر شکست میخورن چون فکر میکنن با تلاش کمتر موفق میشن یا اصلا تلاش نمیکنن و همیشه هم میزارن پای بدشانسی.
      ولی دسته دوم میدونن که باید بیشتر تلاش کنن و میکنن، دل به معدل سال قبلشون خوش نمیکنن میدونن با روزی 4 ساعت ترازشون نهایتا 5000 میشه.
      عزیز من تویی که معدلت خوبه، چرا این چند ماه رو بیشتر تلاش نمیکنی تا مث من همیشه حسرت به دل نمونی؟؟؟
      یه چیزی رو آویزه گوشت کن
      من حق ندارم بخاطر جایگاه الانم گلایه کنم چون روزی 5 ساعت درس میخوندم والان تا آخر عمرم پشیمونم تلاشت رو بکن که حداقل پشیمون نباشی...

ممنون از پاسخگوییتون،نه!من معدلم رو گذاشتم که یه وقت فکر نکنید دانش امور تنبل هستم و چیزی یاد نمیگیرم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به هر حال همین چند ماه مسیر زندگیت رو عوض میکنه.
      اینم بدون کنکور همه چیز نیست...
      در هر صورت این چند ماه جوری باش که بعد کنکور حتی اگه شکست خوردی بتونی فریاد بزنی:
      من هرچی در توان داشتم انجام دادم.
      موفق و سربلند باشی.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم منابع هر درسم :
      زیست:نشر الگو
      زبان:مبتکران دکتر اناری
      شیمی:مبتکران
      فیزیک:پایه گاج
      ریاضی:تست خیلی سبز
      دینی:جامع گاج
      عربی:خیلی سبز خانم موسوی
      ادبیات وزبان فارسی:چیزی ندارم، فقط معلممون میگه هر چی تو گاج محوری سبز باشه بهمون میگه...

نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      به هر حال همین چند ماه مسیر زندگیت رو عوض میکنه.
      اینم بدون کنکور همه چیز نیست...
      در هر صورت این چند ماه جوری باش که بعد کنکور حتی اگه شکست خوردی بتونی فریاد بزنی:
      من هرچی در توان داشتم انجام دادم.
      موفق و سربلند باشی.
      مرسی دوست خوبم، من هنوز سومم ها :yahoo (4): ولی خب بله حق باشماست... همین الانم خیلی عقب هستم... 11کتاب دوم رو هیچی بلد نیستم...

شما هم ایشالله همیشه موفق باشید

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اپ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این آزمون ها آزمایشی هستن و فقط برای سنجش هستن چه بسا افرادی که اوایل خراب می کردن ولی تو کنکور بهترین نتیجه رو آوردن. از قدیم گفتن شکست مقدمه پیروزی است!
      اگر شما سعی کنید و خودتون باور داشته باشین حتما موفق می شین.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم سوم تجربیم...یادم میاد سال قبل برا چند آزمون خیلی تلاش کردم اما نتیجه ای نگرفتم و خیلیم نا امید شدم ولی از عید به بعد دیدم نسبت به این آزمونا عوض شد ...انقدر استرس و ترسم ریخته بود که بدون اینکه حتی یک ذره هم بخونم می رفتم آزمون می دادم و ترازام هم 6000 به بالا می شدن...آزمونای قلم چی فقط نشونت میدن که ترس رو چجوری از بین ببری وقتی تونستی بر ترست غلبه کنی بهترین نتیجه ها رو میگیری....فقط ناامید نشو چون من واقعا نتیجه ی ناامیدی هامو دیدم....پله پله پیشرفت کن.....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)