خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

....

....
      SaM019

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      واویلا...

بخدا استاد مسلطی مثل علی کرامت تو دی وی دی رهپویان فقط با 35 هزار تومن جوری درس میده که لذت میبری ینی...

البته فعلا پیش اومده هنوز پایه هم تا دی میاد

بعد بری پولتو برا دادگستری بریزی دور!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      همه تو این فروم زوم کردین روی کنکور اسان است و...

من نمیگم تبلیغات نیست بالاخره هم تبلیغ میکنن کاری ندارم...

اما زیست دادگستری اونقدرا هم بد نیست ...

توی کنکور اسان است فقط شیمی دوم و سوم خوب هست و زیست دادگستری ...

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      همه تو این فروم زوم کردین روی کنکور اسان است و...

من نمیگم تبلیغات نیست بالاخره هم تبلیغ میکنن کاری ندارم...

اما زیست دادگستری اونقدرا هم بد نیست ...

توی کنکور اسان است فقط شیمی دوم و سوم خوب هست و زیست دادگستری ...
      اتفاقا افتضاح ترینش شیمی یزدانیه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اتفاقا رفیق خودم شش ماه قبل کنکور فقط ی بار دوم و سوم نگاه کرد۴۰ در صد تو کنکور زد فقط همونی ک نگاه کرده بود دیگه سر کتابم‌باز نکرده

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      اتفاقا رفیق خودم شش ماه قبل کنکور فقط ی بار دوم و سوم نگاه کرد۴۰ در صد تو کنکور زد فقط همونی ک نگاه کرده بود دیگه سر کتابم‌باز نکرده
      جسارتا رفیقتون به احتمال زیاد دروغ گفته چون تو کتاب کلی واکنش برای حفظ هست که اگه کتابو نخونی 5.6 تا تست استوکیومتری و ترکیبی و از دست میدی.کلی از موارد جدول تناوبی هم حفظیه مربوط به کتابه.پس چندتا از تست ها هم اینجا از بین میره.خیلی چیزای دیگه هم هست.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      عزیز از چشم خودمم بیشتر بهش اطمینان دارم... در مورد واکنش ها هم می دونم دیگه لازم هست حفظت باشه تمام نکات تناوبی هم تو سی دی هاش هست نا سلامتی دست خودمون تو کار هس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه زیستش نه شیمیش هیچیش به درد نمیخوره این کنکور آسان است اصلا و ابدا به استاداش اعتماد نیست !

در ضمن من با یکی از مشاورهای احمدی ک خودش بهم معرفی کرد بعد از مخدومی کلاهبردار اون یکم خداشناس بود!! گفت که وقتت رو با این سی دیا و پیگیر مشاور و برنامه گرفتن از احمدی و دارودسته اش تلف نکن خداشاهده ! گفت بهم ک هرکدوم کجاها با چه رتبه هایی درس خوندن و چقدر از حرفاشون دروغه ! منم بعدش مثل بچه آدم نشستم خودم از کتابا خوندم البته یکم دیر شده بود خیلی از وقتم با اینا حروم شد

مثلا مدرس فیزیک اولش ک اسمشم یادم نیست میگه من فلانیم فارغ التحصیل سمپاد !!!! اینم شد معرفی اخه؟ خب رتبه کنکورت چندشده چی خوندی کجا خوندی؟؟!

تو جزوه اش هم یسری سوال داده نوشته تالیفی بعد من تو ابی قلمچی دیدم تستای کنکور دهه 70ان !!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      از بد هم بدترن
      كلاه بردار ان
      من هم پولما از دست دادم(اين به كنار) وقتم هم كه از طلا با ارزش تر بود از دست دادم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از رشته ریاضی اومدم تجربی زیست رو هم با دادگستری شروع کردم. عالی کار کرده واقعا من که ازش راضی هستم. فیزیک موسسه کنکور آسان است هم عالیه مسعودی طوری درس میده که ضعیفترین شاگرد هم به راحتی میتونه تستای کنکور رو بزنه. البته ورژن های 91 به بعد محصولاتشون مفهومی هستن قبلی ها ***** و به درد نخور بودن.

ولی اون یکی زیست شناسی کنکور آسان است ( عرفان اکبری ) واقعا آشغاله میاد یه سریاز جملات کتاب رو روی تخته مینویسه و میره. هنوزم باورم نمیشه که 560 تومن بابتش پول دادم.

درکل موسسه کنکور آسان است 50% محصولاتش عالی هستن و 50% مابقی هم تله ÷ول.

این رضا یزدانی که مثلا استاد شیمی هست خودش دانشگاه آزاد دامغان قبول شده ! یا سیروس رضایی که مدرس شیمی هست رشتش معماری دانشگاه آزاده. اما انتقاداتی که به فرخ دادگستری میشه رو اصلا قبول ندارم واقعا تو کارش عالیه سواد درست حسابی هم داره پزشکی شهید بهشتی - تخصص بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز. بهم کلی مشاوره تلفنی داده ( البته با کلی منت گذاشتن ) ولی هروقت باهاش حرف میزنم واقعا روحیه میگیرم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی کارنامه آزمون سنجش من هم تو اون تاپیک هست میتونین برین درصدامو ببینین.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      من از رشته ریاضی اومدم تجربی زیست رو هم با دادگستری شروع کردم. عالی کار کرده واقعا من که ازش راضی هستم. فیزیک موسسه کنکور آسان است هم عالیه مسعودی طوری درس میده که ضعیفترین شاگرد هم به راحتی میتونه تستای کنکور رو بزنه. البته ورژن های 91 به بعد محصولاتشون مفهومی هستن قبلی ها ***** و به درد نخور بودن.

ولی اون یکی زیست شناسی کنکور آسان است ( عرفان اکبری ) واقعا آشغاله میاد یه سریاز جملات کتاب رو روی تخته مینویسه و میره. هنوزم باورم نمیشه که 560 تومن بابتش پول دادم.

درکل موسسه کنکور آسان است 50% محصولاتش عالی هستن و 50% مابقی هم تله ÷ول.

این رضا یزدانی که مثلا استاد شیمی هست خودش دانشگاه آزاد دامغان قبول شده ! یا سیروس رضایی که مدرس شیمی هست رشتش معماری دانشگاه آزاده. اما انتقاداتی که به فرخ دادگستری میشه رو اصلا قبول ندارم واقعا تو کارش عالیه سواد درست حسابی هم داره پزشکی شهید بهشتی - تخصص بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز. بهم کلی مشاوره تلفنی داده ( البته با کلی منت گذاشتن ) ولی هروقت باهاش حرف میزنم واقعا روحیه میگیرم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی کارنامه آزمون سنجش من هم تو اون تاپیک هست میتونین برین درصدامو ببینین.
      من رفتم پیش دادگستری بهم گفت اگه میخوای جوابتو بدم باید دو میلیون یجا پول بریزی به حسابم منم طلا هامو فروختم رفتم بهش پول دادم. بزور بهم برنامه ریزی داد . هفته بعدش زنگ زدم گفتم این برنامه ریزی که بهم دادی بدرد من که ضعیفم و الان تا کنکور وقتی ندارم نمیخوره بهم گفت شما گفتم فلانیم گفت بجا نمیارم و بعدش تلفنو قط کرد. با خودم گفتم شاید مشکلی چیزی داشته که باهام اینجوری کرد. راه افتادم فرداش رفتم تهران موسسه هر چی زنگ زدم جوابمو نداد یه دختره اونجا بود بی بند و بار بود گوشاش بیرون بود گفتم مشاورت کیه گف دادگستری گفتم زنگ بزن ببین جوابتو میده گفت اره خودش بهم زنگ میزنه میگه بیا وقت مشاوره داری.من 5 میلیون ازش خرید کرده بودم اون دختره 1 میلیون کسی که بخاطر چادری بودن و شهرستانی بودن من .جوابمو نمیده میشه اسمشو گذاشت انسان؟؟؟؟؟
      در مورد دی وی دی هاشم باید بگم سوالات سنجش انقد مفهومی طرح نمیشن بشه بگی با این دی وی دی نتیجه گرفتم . فقط سر جلسه کنکور میفهمی که همش کلاهبرداریه.امید وارم که تو بتونی جواب بدی ما که بخیل نیستیم خوشحال هم میشیم.
      در مورد دکتر بودنشم باید بگم ایشون اصن دکتر نیس. پزشکی هم نخونده از اول پیراپزشکی خونده.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در مورد دکتر بودنشم باید بگم ایشون اصن دکتر نیس. پزشکی هم نخونده از اول پیراپزشکی خونده.
      همین یه تیکه اعتبار و صداقت کل حرفای شما رو نشون میده. ایشون مطب داره توی بیمارستان خصوصی کار میکرده تا قبل متخصص شدن. توی سایت سازمان نظام پزشکی میتونین اسمش رو بزنین و مشخصاتش بیاد. من واسه کلونوزپام ازش بهش گفتم واسم نسخه بنویسه. شما چرا در مورد چیزی که اطلاع ندارین حرف میزنین ؟
      توی تلوزیون اگه دروغکی بگه من متخصص پزشکی هستم که سه سوته یقشو میگیرن میندازنش زندان. عرفان اکبری با اونهمه پولی که میگیره جرات نداره بگه پزشکی میخونم ( همش میگه داشنجو دکترا دانشگاه تهران هستم ) چون دامپزشک هست.

در کل در بین موسسه ها در حا حاضر کسی دروغکی ادعای پزشکی نمیکنه ( مگه موسسه های کوچیک )

مشخصات دکتر دادگستری رو هم میتونین از اینجا مشاهده کنین.

موتور جستجوی پزشک

البته عکسش مال جوونیاشه.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادگستری مشاور من هم بود. البته مشاور که چه عرض کنم فقط سی دی فروش بود واسم. پزشک بودنش که هست متخصص بیهوشی هست خودشم میگفت فقط برای اینکه بتونه در کنار کارش تدریس داشته باشه بیهوشی زده وگرنه علاقش جراحی بوده. ( البته برای بیهوشی قبول شدن رتبه بهتر از جراحی لازمه )
      با خانم دکتر موافقم ایشون مشاور نیست فقط سی دف فروش و مدرس زیست هست. اینم که خوب درس میده به خاطر اینه که بیست و چند ساله داره زیست درس میده. منم اگه بیست سال تجربه داشته باشم بهترین تدریس رو ارائه میدم. الان علی کرامت هست توی کانون و محمد پازوکی توی گزینه دو که با سابقه کمتر خیلی بهتر تدریس میکنن.
      http://forum.konkur.in/thread17411.html#post298051سلامت جسمی و ذهنی برای کنکوری ها

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed Mohammadi نمایش پست ها
      دادگستری مشاور من هم بود. البته مشاور که چه عرض کنم فقط سی دی فروش بود واسم. پزشک بودنش که هست متخصص بیهوشی هست خودشم میگفت فقط برای اینکه بتونه در کنار کارش تدریس داشته باشه بیهوشی زده وگرنه علاقش جراحی بوده. ( البته برای بیهوشی قبول شدن رتبه بهتر از جراحی لازمه )
      لابحرفا خانم دکتر موافقم ایشون مشاور نیست فقط سی دف فروش و مدرس زیست هست. اینم که خوب تدریس میکنه به خاطر اینه که بیست و چند ساله داره زیست درس میده. منم اگه بیست سال تجربه داشته باشم بهترین تدریس رو ارائه میدم. الان علی کرامت هست توی کانون و محمد پازوکی توی گزینه دو که با سابقه کمتر خیلی بهتر تدریس میکنن.
      کلا مشاورهای احمدی هیچکدوم مشاور نیستن فقط سی دی فروشن، اینجور مشاوره میدن ک تو باید فلان سی دی و فلان جزوه رو بگیری
      بابام ک حضوری رفته بود خرید میگفت ی اتاق بود تا سقفش سی دی چیده بودن !
      تدریس دادگستری شاید به دل بعضیا بشینه اما من اصلا ازش خوشم نیومد و ژنتیکی هم ک سوم درس میده چندتا سوالاش رو غلط حل کرد کلی منو گیج کرد تا فهمیدم اون غلط حل کرده راه من درسته !! البته اینا مال سال 90 هست ک میگم الان نمیدونم
      جزوه زیستی هم که کنارش 120تومن دادن داغوون داغووون بود یسری سوال مزخرف کنکور مال دهه 70 و اوایل 80 رو جمع کرده بود بعنوان جزوه تازه اولش هم با اعتمادبنفس نوشته بود حرامه اگه جزوه رو به کسی بدی!!!بگو اخه این بدرد کی میخوره ؟؟!!! واقعا به فکر بچه ها نیستن فقط ازین اوضاع کنکور و استرس بچه ها سواستفاده میکنن جیباشون رو پرکنن همین ...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      همین یه تیکه اعتبار و صداقت کل حرفای شما رو نشون میده. ایشون مطب داره توی بیمارستان خصوصی کار میکرده تا قبل متخصص شدن. توی سایت سازمان نظام پزشکی میتونین اسمش رو بزنین و مشخصاتش بیاد. من واسه کلونوزپام ازش بهش گفتم واسم نسخه بنویسه. شما چرا در مورد چیزی که اطلاع ندارین حرف میزنین ؟
      توی تلوزیون اگه دروغکی بگه من متخصص پزشکی هستم که سه سوته یقشو میگیرن میندازنش زندان. عرفان اکبری با اونهمه پولی که میگیره جرات نداره بگه پزشکی میخونم ( همش میگه داشنجو دکترا دانشگاه تهران هستم ) چون دامپزشک هست.

در کل در بین موسسه ها در حا حاضر کسی دروغکی ادعای پزشکی نمیکنه ( مگه موسسه های کوچیک )

مشخصات دکتر دادگستری رو هم میتونین از اینجا مشاهده کنین.

موتور جستجوی پزشک

البته عکسش مال جوونیاشه.
      والا من که زدم نوشت مطب موجود نیست
      به هر حال من حوصله کل کل نداره . امیدوارم موفق باشید . والسلام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن