خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

فکر جمع کردن سال دوم ! لطفا راهنمایی کنید

سلام به همگی :yahoo (4):
      من سوم تجربی هستم و امسال دیگه تصمیم گرفتم به خاطر معدل نهایی و این که بعدا جمع کردن سال سوم برام سخت نباشه در طول سال درسها رو بخونم
      تا حالا هم نسبتا خوب پیش رفتم و راضیم
      ولی خب سال دوم خوب درس نخوندم مثل الان و همش میترسم سال دوم بهم ضرر بزنه ! فکر اینکه سال دوم رو کی بخونم بعضی وقتا خیلی اذیتم میکنه !
      خواهشا بگید به نظرتون کی باید دروس دوم رو بخونم و آیا میتونم همه رو بطور کامل بخونم ؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      این سوال به طُرُق مختلف توی تاپیکای مختلف مطرح شده!

و مطمئن باش هرکسی بعد از من بیاد! میگه توی سال سوم مهم معدل نهاییه! و تمرکزت رو معدل سازی باشه!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تابستون براي سال دوم وقت هست امسال فقط سوم بخون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط فقط فقط فــــــــــــــــــــــــ ــــــــقــــــــــــــــ ــــــــــط بشین سال سوم رو بخون اصن به کنکور و هیچی فک نکن الان ببین الان فقط سومو بخون فول فول شی هر چی نمونه سوال امتحان نهایی هم هس حل کن من همین کارو کردم سال 93 معدل کتبی ام شد 19.70 تابستون اینقد وقت هست برا سال دوم خوندن الان اگه بشینی سال سومو خوب بخونی خیری به جونیت کردی کنکورو که میشه 10 بار داد ولی دیپلمو رو یه بار بیشتر نمی تونی بدی خلاصه از ما گفتن بود ایشالله سرتو درد نیورده باشم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina sad نمایش پست ها
      فقط فقط فقط فــــــــــــــــــــــــ ــــــــقــــــــــــــــ ــــــــــط بشین سال سوم رو بخون اصن به کنکور و هیچی فک نکن الان ببین الان فقط سومو بخون فول فول شی هر چی نمونه سوال امتحان نهایی هم هس حل کن من همین کارو کردم سال 93 معدل کتبی ام شد 19.70 تابستون اینقد وقت هست برا سال دوم خوندن الان اگه بشینی سال سومو خوب بخونی خیری به جونیت کردی کنکورو که میشه 10 بار داد ولی دیپلمو رو یه بار بیشتر نمی تونی بدی خلاصه از ما گفتن بود ایشالله سرتو درد نیورده باشم
      ببخشید ولی امسال این قائده شکست!و اعتراض به امتحان های نهایی هم بخاطر همین بود!

دیگه نمیشه به صرف ِ مطالعه نمونه سوال نمره آورد!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم ، وقت به اندازه کافی داری و فرصت خیلی خوبی هم داری ... تمرکزت رو فقط میزاری برای دروس تخصصی و میای دروسی همچون زیست ، فیزیک ، ریاضی و شیمی رو پابه پای سومت میخونی . چون یاد گرفتن مفاهیم پایه که همون دروس دوم دبیرستان است بسیار اهمیت دارد ...بقیه دروس حفظی هستند و تابستون راحت میتونی جمعشون کنی !!! ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

دوستان جوابتونو کامل دادن

فقط و فقط درسای سال سوم و تلاش برای کسب معدل بالا

8. Top | #8

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بفکر جمع بندیو اینجور چیزا نباش تابستون وقت هست اگرم میخای بخونی فرمول نویسی و نام گذاری شیمی دو رو بخون همین !
      که به شیمی سه مربوطه
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      ببخشید ولی امسال این قائده شکست!و اعتراض به امتحان های نهایی هم بخاطر همین بود!

دیگه نمیشه به صرف ِ مطالعه نمونه سوال نمره آورد!
      ببخشید حرف شما صحیح منم نمی خوام حرفی روش بزنم ولی شما امتحان نهایی سال 93 رو بیار بگو کدوم سوالش تو نمونه های سال های قبل نبود تا من برات همون سوال رو تو سال های قبل بهت نشون بدم بعد منم نگفتم فقط بشین نمونه حل کن گفتم کتاب رو هم بیست بار بخون خودم زیست رو ده بار بیشتر خوندم اعتراضا هم فقط امسال نبود ( امسال بخاطر تاثیر معدل بیشتر شد ) یادمه سال 89 انگار!!! فیزیک رو انقدر اعتراض کردن حتی تو اصفهان شیشه های اموزش پرورش رو شکستن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)