خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The KonT نمایش پست ها
      الان یعنی میخوای یک جوری بخونی که وقت کم بیاری ؟!

خوشی زده زیر دلت ناموسا !

ما ک از صبح میخونم تا شب از آخرم هشتم گرو نهمه

:yahoo (21):
      جوابش سادس! شما مسئله دارین و روزی صد تا ضرب و تقسیم و محاسبه انجام میدید!

ولی ما درسامون فراره! و نیاز به مرور زیاد داره! تایم مطالعش زیاد طول نمیکشه! یعنی زود میره تو مخت زودم میاد بیرون!

مال شما بر دیر میره تو مخ! دیرم میاد بیرون!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      من درسامو بدون معلم میخونم! ازمون رو هم از ازمون سال پیش کانون زدم! خواستم یه تعین سطحی برای خودم بکنم

اینم اضافه کنم من هفته های اول که مطالب تازه هستند تایم مطالعم بالا و خوبه! ولی هفته سوم که حالت جمع بندی داره چون مطالبو برای بار 4 یا 5 میخونم واقعا عصبی میشم!

چون از تابستون خیلی تکرار شده!

فرض کنین بخواین شما هر روز یه معادله تکراری رو حل کنین! خوب در تایم کم حل میکنین دیگه!!!!
      منم همین مشکل رو دارم مثلا دور سوم ی فصل از زیست که درس اصلیو حیاتی ماست رو میخوام بخونم حوصله شو ندارم همینجور روزنامه وار میخونم میره!
      واسه ادبیات و دینی هم که 3سوت میخونم خیلی حال میده مثلا تو یک ساعت 2 3 درس دینی رو بخونی بعدش بتونی چند روز بعد همه تستاشم درست بزنی!!
      اینکه نشد مشکل !! تندخوانی یه نقطه قوته خیلی کارایی داره تو سال کنکور هرچی درسارو طول بدی مغز تنبل میشه میگه حالا وقت دارم تا یادش بگیرم!!! ولی وقتی بگی این درس باید تو نیم ساعت مثلا خوب خونده بشه دیگه مغز حساب کار دستش میاد که بلللله تنبلی ممنوع!!!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      منم همین مشکل رو دارم مثلا دور سوم ی فصل از زیست که درس اصلیو حیاتی ماست رو میخوام بخونم حوصله شو ندارم همینجور روزنامه وار میخونم میره!
      واسه ادبیات و دینی هم که 3سوت میخونم خیلی حال میده مثلا تو یک ساعت 2 3 درس دینی رو بخونی بعدش بتونی چند روز بعد همه تستاشم درست بزنی!!
      اینکه نشد مشکل !! تندخوانی یه نقطه قوته خیلی کارایی داره تو سال کنکور هرچی درسارو طول بدی مغز تنبل میشه میگه حالا وقت دارم تا یادش بگیرم!!! ولی وقتی بگی این درس باید تو نیم ساعت مثلا خوب خونده بشه دیگه مغز حساب کار دستش میاد که بلللله تنبلی ممنوع!!!!
      این قانع کننده ترین جوابی بود که شنیدم تو این تاپیک

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      جوابش سادس! شما مسئله دارین و روزی صد تا ضرب و تقسیم و محاسبه انجام میدید!

ولی ما درسامون فراره! و نیاز به مرور زیاد داره! تایم مطالعش زیاد طول نمیکشه! یعنی زود میره تو مخت زودم میاد بیرون!

مال شما بر دیر میره تو مخ! دیرم میاد بیرون!
      اگه ی چیزی خوب و اصولی بره تو مغز امکان نداره دیگه بیاد بیرون دست کم نگیرید مغزتون رو هر نورونش برابر 100تا کامپیوتره !!! دقت کردین بعضی آهنگا هرچقدرم متن ترانشون سخت باشه خوب حفظمون میشه و حتی مدت ها بعد کافیه اولشو بشنویم همشو تا ته میخونیم از حفظ! چون با علاقه بهش گوش دادیم و دو سه دور مرور شده دیگه رفته جاگیر شده تو مغز بیرون هم نمیاد!! درس هم با علاقه و درست خونده بشه دیگه یادت نمیره
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن