خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      التبه گفتن این نکته الزامی هست که کل مجموعرو به قیمت پانصدهزارتومن قراره بخرم و پول میلیونی هم نمیدم.و همچنین فقط به اینا اتکا نمیکنم،چون کتابای کمک درسی خریدم و از روی اونا میخونم.اینا فقط برای زدن تست های بیشتره.

دوستان با دلیل بگین بده،وگرنه منم خیلی شنیدم بگن بده ولی چراشو نتونستن بگن!!!منم به دنبال رتبه زیر صد نیستم،همون دانشگاه برای رشته کامپیوتر قبول شم کافیه.کمک درسی هایی که میگین،هرکی یه چیزو معرفی می کنه و این باعث سردرگمی میشه.و این کتاب ها حجم بالایی هم دارن!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

التبه گفتن این نکته الزامی هست که کل مجموعرو به قیمت پانصدهزارتومن قراره بخرم و پول میلیونی هم نمیدم.و همچنین فقط به اینا اتکا نمیکنم،چون کتابای کمک درسی خریدم و از روی اونا میخونم.اینا فقط برای زدن تست های بیشتره.

دوستان با دلیل بگین بده،وگرنه منم خیلی شنیدم بگن بده ولی چراشو نتونستن بگن!!!منم به دنبال رتبه زیر صد نیستم،همون دانشگاه برای رشته کامپیوتر قبول شم کافیه.کمک درسی هایی که میگین،هرکی یه چیزو معرفی می کنه و این باعث سردرگمی میشه.و این کتاب ها حجم بالایی هم دارن!!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بگیر عالیه واقعاً عالیه, من مجموعه کاملشو گرفتم پارسال عالی بود و رتبم شد 90 هزار و موندم پشت کنکور.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      بگیر عالیه واقعاً عالیه, من مجموعه کاملشو گرفتم پارسال عالی بود و رتبم شد 90 هزار و موندم پشت کنکور.
      ايول زدي تو گوشش
      خيلي حال كردم

داداشي كه دليل ميخاي
      برو بگير اصلا عاليه
      برو سال ديگه با يه رتبه 5 ، 6 رقمي ميفهمي

اصلا قابل اتكاترين مجموعه آموزشي هست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ب قیافه طرف نگاه کنی از سر و روش میباره که یه کلاهبردار پولدوسته فقططططططططط

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخخخ،ایول،نرفته بودی بهتر بود پسر!;-)شوخی کردم ها،به دلت نگیری.حیف شد،چون واقعا قیمتش مناسب بود در حد تیم ملی!!!و خانومی هم که ادعا کرده اومدم داخل دهن شیر،باید بگم که حداقل راهنمایی کنین من تو کنکورم موفق باشم.بخدا راهنمایی هاتون خیلی سردرگمه،هرکی یه چیزی میگه،دیگه کلافه شدم،به همین خاطر به سرم زده برم ازینا بگیرم تا شاید دردی دوا شه ولی مث اینکه با اوصاف شما،درد دوا نمیشه هیچ،بیمارستانی هم باید بشم!!!

راستی یوسف جان تو که ازشون خوشت نمیاد،اون سی دی هاتم بده من تا دیگه قیافشونو نبینی!!!:yahoo (4):

نیلوفر خانم انصافا به نکته خوبی اشاره کردی،قیافش واقعا شبیه دستمالکش ها و پول پرست هاست!!!ولی انصافا خیلیا تعریف این "مسعودی"رو میکنن،حتی مخالفای این بسته!مث اینکه کارش درسته

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PSWJoker نمایش پست ها
      سلام به دوستان گرامی!امروز یکی ازدوستانم مجموعه "کنکور آسان است"رو بهم پیشنهاد کردم و با تحقیقاتی که کردم،متوجه شدم دبیر ریاضی فیزیکش واقعا مخه!!!و اگه دبیر های دیگشم حتی نصف اون درس بدن،برای من کافیه!!!چون بنابه شعار استادش،ریاضی فیزیکو میشه 100 زد!!!:-)که فارغ از جنبه اغراقش،هفتاد درصدم کافیه.حالا سوالم از شماها اینه.تعصب به فلان انتشارات و معلم رو بذارید کنار و یه جواب خوب و قانع کننده با دلیل خوب بهم بدین.نظرتون درباره این مجموعه چیه؟؟؟
      حداکثر در بهترین شرایط و حفظ بودن همه تکنیکاش بتونی 20 درصد سولا رو بزنی

ویرایش توسط ali_s9412 : 13 مهر 1393 در ساعت 23:03

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_s9412 نمایش پست ها
      حداکثر در بهترین شرایط و حفظ بودن تکنیکاش بتونی 20 درصد سولا رو بزنی
      زياده بابا
      به 10 درصدم نميرسه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.beheshti نمایش پست ها
      زياده بابا
      به 10 درصدم نميرسه
      آره
      مگه تو میتونی اون تکنیکاشو حفظ کنی !!؟
      ماشالله برای هر خط فیزیک ، هر تست کنکور یه تکنیک زده

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_s9412 نمایش پست ها
      آره
      مگه تو میتونی اون تکنیکاشو حفظ کنی !!؟
      ماشالله برای هر خط فیزیک ، هر تست کنکور یه تکنیک زده
      آره اصلا ديونه هست
      يه جوري درس ميده فك ميكنه يه عقب مونده داره ميبينه
      يكي از تكنيك هاي اصيلش : سه و شيش ؛ دو ميزنه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از دوستام dvd ریاضی تجربی رهپویان دانش رو گرفتم که واقعا عالیه ... من به همه پیشنهاد میدم خیلیم ارزونه ...ولی خداییش توپه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      رهپویان دانش چیه چطوریه؟؟؟قیمتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما با چند نفر رو هم پول گذاشتیم سی دی هارو تهیه کردیم, الان خودش اگه بفهمه من کپی کردم می گه آه من گرفتتت چون کپیشو نگاه کردی, یکی نیست بهش بگه بی وجدان توی ادبیاتش این همه میای شر و ور تعریف می کنی , اگه من اصلشو می خریدم این شر و ورات تکنیک میشد؟ واقعاً شیاد و بی وجدانن, همشون , خداروشکر می کنم که یه فرصت دیگه بهم داد که امسال جبران کنم, خدا داند آینده ی چند نفرو دارن به باد می دن,

عزیزان همین فیزیک و ریاضیش تنها حسی که به شما می ده یه حس تنبلی هست که دیگه سمت کتاب درسی و کتابهای بی نظیری مثل گاج نقره ای نرین و فکر کنین همه چی به همون سادگی هاست, اما به والله قسم که من کل صحبتها و تدریسشونو حفظم اما سر جلسه کنکور واقعاً حل نمی شد, بخدا حل نمی شد! بخونین این تجربه رو ولی نکنین این تجربه رو!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طناز76 نمایش پست ها
      رهپویان دانش چیه چطوریه؟؟؟قیمتش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من یه dvd رو از دوستم گرفتم الان خودمم میخوام بخرم کل ریاضیات تجربی 35 هزار تومان خداییش مفته و اینکه خیلی خیلی هم خوبه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا حالا بنده خدا گناه که نکرده قیافش اینطوری شده :yahoo (4):
      از قیافه ی یارو دستمالکش و پول پرست و شیاد رو در آوردید :yahoo (4):

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام واقعا دارین یک طرفه به قاضی میرین بنده ،خدا شاهده ازشون یک سال مرتب استفاده میکردم پارسال اصلا چنین برنامه های تلویزیونی نبود ساعت 12 شب توی رادیو بود که من از دوستم با خبر شدم و بالاخره توی چندتا سایت رفتم از این حرف هایی که سایر دوستان میزنند زیاد بود ولی بازم خریدم وکنکور 93 را دادم که به نظرم سخت ترین کنکور قرن بود امابه لطف مسعودی تونستم بالاترین درصدم فیزیک باشه وسه رقمی شدم اگه باور نمیکنین توی عکسو ببینین البته باید حتما گاج را به عنوان مکمل داشته باشی ولی هر کی خواست بخره من بهش یه برنامه میدم که اصلا لطمه ای به سایر دروس نزنه فقط مسعودی را بخرین بقیه اش وقت تلفی است

فکر نکنین شعار میدم کارنامه ام در گزینه2 است فیزیکو 66 زدم اصلا قصد تبلیغات ندارم فقط میخواستم بگم مسعودی اونقده که فکر میکنین بد نیست فقط شیوه استفاده از اون مهمه اینه من با رتبم ثابت کردم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)