خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 82 از 84 نخستنخست ... 72818283 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,216 به 1,230 از 1248
    1. Top | #1216
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها کسی میدونه جامعه آماری فارغ التحصیلای تجربی گاج چند نفره؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #1217
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم قلمچی بهتره
      سوالات بقیه آزمون ها هم تو خونه بررسی کنید بد نیست

3. Top | #1218
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اینکه هر شخص چه آزمونی انتخاب کنه ، برای همه یکسان نمیتوانه باشه
      مثلا آزمون های جامع:
      قلم چی ، متوسطه هست چون سطح سوالاتش گاهی خیلی سختراز کنکوره ولی جامعه آماریش بالاس
      گزینه2 ، بالا هست ، چون سطح سوالاتش 80 درصد حتی بیشترگاهی شبیه به کنکور هست ، ولی متاسفانه جامعه آماریش زیاد نیست ، البته ترفندایی دارن خودشون ک رتبه رو به صورت تقریبی با جامعه آماری پارسال ، کنکور سال گذشته نشون بده
      سنجش ، سوالاتش بد نیس ، یه چیزی بین قلم چی و گزینه 2 هست ، جامعه آماریش هم خوبه ، معمولا سنجش رو ثبت نام میکنن واس آزمونای جامعش
      گاج روهم ک کلا نمیشناسم
      حالا واس آزمون های مرحله ای:
      قلم چی ، بالا هست ، برنامه اش قوی و خوب هست ، تعداد آزموناشم مهر تا کنکور فکر کنم 20 تا هست (البته با جامع) ، فقط مشکلش همین سطح سوالات هست ، و البته امنیت سوالات ، روی سطح سوالات و امنیت لو نرفتن سوالات خیلی کار نمیکنه
      گزینه 2 ، برنامه اش خوبه ، بد نیس ولی از قلم چی ضعیفتره ، از مهر تا کنکور 15 تا آزمون داره فکر کنم ( با جامع ) ، سطح سوالاتشم خوبه ، فقط مشکلش همین جامعه آماری هست و البته نداشتن پشتیبان حضوری ، گزینه 2 دیگه پشتیبان حضوری نداره کل کاراش رو آنلاین انجام میده ، این خودش هم یه مزیت هست هم یه ایراد
      گاج رو هم نمیدونم کلا
      خلاصه گاهی وقتا سلیقه ای هست ، همه رو نمیشه فرساد یه جا.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #1219
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadisi1996 نمایش پست ها
      بچه ها کسی میدونه جامعه آماری فارغ التحصیلای تجربی گاج چند نفره؟؟؟؟؟؟؟؟
      دوازده هزار نفر.

5. Top | #1220
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مزایا و معایبی که نام برده میشه گاهی شخصی سازی شده هست و دید افراد مختلف یکسان نیست
      پارسال من مدام می‌شنیدم سوالای قلم چی سخت هستن ، سطحشون بالا تر از کنکوره و ....
      امسال که خودم رفتم کانون و سوالای سال‌های گذشته رو هم بررسی کردم ، اون اشتباه نبود اما
      وقتی وارد قضیه شدم برای من مشکلی بوجود نیومد و اونجور که شنیده بودم عیب نبود
      اینو توی هر نظر سنجی و موضوعی لحاظ کنید

6. Top | #1221
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

7. Top | #1222
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Just gaj!

8. Top | #1223
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      "تجربه شخصیم"

من قلمچی شرکت کردم... جالبه که نه تنها نتیجه ی خوبی نگرفتم بلکه این اواخر اینقد دلسرد شدم که با اصرار پشتیبانم میرم ازمون میدم
      دلایلشم اینه که من پایه م چندانم قوی نیست همه درسارو دارم واسه اولین بار میخونم این حجم از مطالب واقعا تو دو هفته نمیگنجه
      به پشتیبانم گفتم نمیرسم
      گفت اشکال نداره ایستگاه جبرانی هست
      ولی خب وقتی میرسیدم به ایستگاه جبرانی، خودش اونقده مطالب جدید داشت که دیگه وقتی واسه جبران قبلیا نمیموند سوالاش یکم سختن که من اوایل فک کردم شاید تقصیر منه که منابعم خوب نیست بعد فهمیدم واسه حل سوالات قلمچی باید خود کتابای قلمچی رو بگیرم و کار کنم تا بتونم تراز بالایی کسب کنم! که قطعا واسه منی که هنوز منابع خودمو کامل نکردم منبع جدید، ایده ی خوبی نیست

اگه پایه ی قوی دارین، سوالات چالشی میخواین و ساعت مطالعه تون از ابتدا ده ساعته که قلمچی خوبه واستون!

وگرنه من که از خیلی از درسا جا موندم

9. Top | #1224
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      البته جالبه که خیلیا میگن قلمچی جامعه ی اماری بالا داره و تعداد قبولی های پزشکیش بیشترن

خب دلیلشم اینه که قلمچی با دادن بورسیه به دانش اموزان تاپ، اونارو سمت خودش میاره! این دانش اموزان تاپ خودشون مطالعه بالای ۱۳ ساعت دارن که باعث میشه تراز خوبی بگیرن

10. Top | #1225
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به دلیل جامعه آماری قلمچی، توصیه می کنم برید قلمچی
      سطح سوالات گاج استانداردتر هست اما توی قلمچی میتونید وضعیت خودتون رو بهتر بسنجید. رتبه های برتر کنکور هم عضو قلمچی هستن
      اگه یه منبع خیلی خوب و رایگان واسه شیمی می خوای، یه سر به کمولوژی بزن

11. Top | #1226
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم چی خیلی خوبه
      هم کتابای آبی بعضی از درساش خوبه
      هم سطح سوالات
      و هم جامعه آماری بالا

12. Top | #1227
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اصلا نتونستم تصميم بگيرم.قلم چى ميخواستم برم خيلى ها گفتند برنامه اش خيلى فشرده است و براى بچه هاى تاپ فقط خوبه ضمن اينكه قيمت امسالش خيلى زياده.بعد گفتم برم گاج كه گفتند جامعه آماريش خوب نيست سطح سوالات بعضى درس هاش مورد داره.
      همينه كه تو اين سال هاى پشت كنكور نتونستم تصميم بگيرم كدوم ازمون برم.بحث مالى هم هست و مهمه چون ميترسم نتونم با برنامه اش پيش برم و پولى كه ميدم هدر بره.پول كمى هم نميگيرند.

13. Top | #1228
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام لطفا ی پیغام به بنده بدین کارمهمی دارم

14. Top | #1229
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیشه برای همه یه جای خاصو توصیه کرد..قلم چی جامعه اماری خوبی داره و سوالاش سطح بالایی داره وازموناش دو هفته ای هست.‌‌واسه همین کسی که رتبه ی خیلی خوبی بخاد قلم چی گزینه ی خوبیه..هم مقایسه خوبی میتونی بشی با بقیه و هم در سطح بالتیی از امادگی قرار میگیری و کنکور برات اسون خواهد بود و هم اینکه بازه ازموناش ایده اله ...نه خیلی فشرده س و نه خیلی بازه هاش زیاد...اگ مثلا سه هفته ای بود خیلیا هفته اولو نمیخوندن و ول میشدن کلا و عقب میفتادن از رقابت....ولی از اونطرف کسی ک ضعیفتره و کمتر میخونه و رتبه متوسطی میخاد ممکنه قلم چی براش سنگین باشه و دلزده ش کنه این افراد بهتره گزینه دو یا گاج برن که بنظر خودم گاج بهتره....ازمونای سنجش هم بعد از عیدشون خوبه اگ کسی شرکت کنه ول قبل عیدشونو توصیه نمیکنم بنابراین کسی ک کلا ازمون ازمایشی نمیره یا هزینه شو نمیتونه پرداخت کنه و این چیزا پیشنهادم اینه ک حداقل ازمونای بعد عید سنجش رو شرکت کنع...
      ولی هر کدومو شرکت میکنین دیگه پشیمونی نداشته باشین ک ای کاش اینجا نمیومدم میرفتم یجای دیگه.‌.مهمترین چیز اینه ک هر ازمونی میرید حتمااا طبق برنامه ش درسا رو بخونید زیادم بخونید و زیادم تست بزنید توی خونه و تحلیل ازمون خوبی داشتع باشبد با کمک مشاورتون تا از ازموناتون استفاده ببرید و هر ازمون نسبت ازمونای قبلتون پیشرفت بهتری داشته باشین

15. Top | #1230
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم چی.
      بعد گزینه دو.
      کلا ازموناش تنوعش زیاده قلم چی.اگ واقعا خوب بررسیشون کنی و خوب درس بخونی رتبت خوب میشه.

صفحه 82 از 84 نخستنخست ... 72818283 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن