خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 80 از 84 نخستنخست ... 70798081 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,186 به 1,200 از 1248
    1. Top | #1186
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ازمون های جامع سنجش و قلمچی که باهم تداخل دارند رو نمیشه هردو رو داد؟فقط یکیشو باید بریم؟؟

2. Top | #1187
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      دوستان ازمون های جامع سنجش و قلمچی که باهم تداخل دارند رو نمیشه هردو رو داد؟فقط یکیشو باید بریم؟؟
      داداش انگار دینی سوم رو خوب نخوندی اونجا که میگه یک جسم نمی تونه همزمان تو دوتا مکان باشه!

بهتره سنجش رو شرکت کنی چون هم جامعه آماریش بیشتره و هم سوالاتش به کنکور شبیه تر (استانداردتر از کانون) هست. کانونو هم بنداز آشغالی خخ.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

3. Top | #1188
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      داداش انگار دینی سوم رو خوب نخوندی اونجا که میگه یک جسم نمی تونه همزمان تو دوتا مکان باشه!

بهتره سنجش رو شرکت کنی چون هم جامعه آماریش بیشتره و هم سوالاتش به کنکور شبیه تر (استانداردتر از کانون) هست. کانونو هم بنداز آشغالی خخ.
      بله بهتره بگید جامعه آماریش واقعی تره !!!!
      شاید جامعه آماری قلم چی بیشتر باشه ولی خداییییییش تو حوزه های قلم چی تعداد الاف ها بیشتره نیست؟؟؟؟؟
      اما اونایی که سنجش میرن واقعا واسه هدف رفتن!

4. Top | #1189
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونید یه آزمون رو شرکت کنید و روز بعدش پی دی اف آزمون دیگه رو پرینت بگیرید و توو خونه بزنیدش

5. Top | #1190
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان میخوام فقط یک امتحان جامع شرکت کنم اما نمیدونم کدوم رو شکرت کنم!سنجش یا قلم یا گزینه دو یا گاج؟آخرین ازمون جامع.

6. Top | #1191
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا گاج انقدر طالبش کمه؟
      مگه بجز جامعه آماری مشکل خاص دیگه ای داره؟
      من خودم گاج ننوشتم ها ( گزینه 2 ام ) ولی خیلی کنجکاوم که بدونم مشکل گاج چیه؟؟

پ.ن: اسم این جامعه آماری که میاد من بدنم کهیر میزنه از بس این کانونی ها جامعه آماری جامعه آماری کردن برامون

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

7. Top | #1192
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از iq سوال میده
      بقه سوالاشم غیر شیمی خیلی اسونن
      چون هر درسو یه نفر طرح میکنه حال نداره خیلی فکر کنه

8. Top | #1193
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا من یازدهمم و ی آزمون جامع گاج شرکت کردم بعده عید حس میکنم شیمیش افراطی سخت بود شایدم مشکل از من بوده نمیدونم

9. Top | #1194
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه گاج داره سال به سال بهتر میشه چون ما چهارمیم یه کم بی تجربگی دیده میشه ولی سال های پایین تر فکنم از همه بهتره

10. Top | #1195
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان امروز سایت آزمون گاج هم برنامه کنکور 98 - 97 گذاشته اولا برای نظام قدیما که آزمون نداره دوما من ۲ تا سوال داشتم متشکر میشم راهنمایی کنید
      ۱- کسایی که گاج شرکت میکنید تعداد شرکت کننده های تجربی تو کشور چند نفره ؟
      ۲ - از نظر کیفیت سوال ها گاج به کنکور شبیه تره یا قلم چی ؟ با تشکر

11. Top | #1196
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      دوستان امروز سایت آزمون گاج هم برنامه کنکور 98 - 97 گذاشته اولا برای نظام قدیما که آزمون نداره دوما من ۲ تا سوال داشتم متشکر میشم راهنمایی کنید
      ۱- کسایی که گاج شرکت میکنید تعداد شرکت کننده های تجربی تو کشور چند نفره ؟
      ۲ - از نظر کیفیت سوال ها گاج به کنکور شبیه تره یا قلم چی ؟ با تشکر
      گاج و قلمچی که برای نظام قدیم مثل اینکه تابستون ازمون برگزار نمی کنن. البته هر دو موسسه احتمالا از مهر به بعد برای نظام قدیم هم ازمون بذارن ولی احتمالش کمه.
      الان بهترین فرصت برای ازمونای سنجشه که علاوه بر داوطلبای نظام جدید با برگزاری ازمونای تابستون برای نظام قدیم ها ، داوطلبای نظام قدیمو رو هم بکشه سمت خودش ، تا برا اولین بار شرکت کننده هاش از قلمچی و گاج بیشتر بشه ولی سنجشم شاید تابستون فقط برای نظام جدید ازمون بذاره. هنوز برنامشو اعلام نکرده.
      در هر صورت ازمونی که توش بچه های نظام قدیم نباشن خیلی ارزش نداره. میشه گفت نصف جامعه اماری شو از دست داده .
      ویرایش توسط Janvaljan : 13 اردیبهشت 1397 در ساعت 16:07

12. Top | #1197
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      عاغا ما فردا می خواییم بریم یه آزمونی ثبت نام کنیم
      می خواستم بدونم بین قلم و گاج سوالای کدوم به کنکور نزدیک تره؟

13. Top | #1198
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezico نمایش پست ها
      سلام
      عاغا ما فردا می خواییم بریم یه آزمونی ثبت نام کنیم
      می خواستم بدونم بین قلم و گاج سوالای کدوم به کنکور نزدیک تره؟
      سوالاي گاج به كنكور نزديك تر و استانداردتره
      اگه جامعه آماري برات مهم نيست به نظرم برو گاج

14. Top | #1199
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همت کنید بریم گاج جامعه اماریشم بره بالا
      سوالاش ک حرف نداره خدماتشم عالی
      دیگ چی بهتر از این

15. Top | #1200
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezahpr نمایش پست ها
      همت کنید بریم گاج جامعه اماریشم بره بالا
      سوالاش ک حرف نداره خدماتشم عالی
      دیگ چی بهتر از این
      ببخشید من خیلی اطلاعی ندارم.

یه توضیح مختصر در مورد خدمات گاج میگی ؟
      ایا مث قلم پشتیبان داره ؟

صفحه 80 از 84 نخستنخست ... 70798081 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن