خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 32 از 84 نخستنخست ... 2231323342 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 466 به 480 از 1248
    1. Top | #466
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      کدوم ازمون زودتر شروع میشه منظورم اولین جامع هس؟! همشو میرم فقط نمی دونم دفتر سنجش کجاست ادرسش تو‌شهرمون و حوزه یا حوضه ؟! خخ امتحاناش کجاس

2. Top | #467
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      کدوم ازمون زودتر شروع میشه منظورم اولین جامع هس؟! همشو میرم فقط نمی دونم دفتر سنجش کجاست ادرسش تو‌شهرمون و حوزه یا حوضه ؟! خخ امتحاناش کجاس
      اینترنتی ثبت نام میکنی.اولین ازمون جامع سنجش21 فروردینه

3. Top | #468
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      وقتی یه چیز رو خوب یاد نگیری بری سراغ یه مبحث جدید اونم یاد نمیگیری کامل بری بعد همینجوری پیش بری تا اخرین مباحث حتما خوب جواب میگیری !!!!
      حالا شما بیا تا روز کنکور، فقط ژنتیک بخون، اگه تونستی تو آزمون ها همیشه 100 بزنی، من حرف شما رو قبول میکنم.

4. Top | #469
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمچی
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

5. Top | #470
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودم الأن قلم چی میرم اما به نظرم گزینه ۲بهتره از لحاظ برنامه ریزی....زمانش هم از دوهفته یه بار بیشتره...

6. Top | #471
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان گزینه 2 آزمون به صورت انتخابی ثبت نام میکنه؟

7. Top | #472
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این آزمونا آخر سنجشو خود کانونیا هم میرن
      ولی امروز صحبتش شد معلممون که کار درستم هست گفت
      کانون بهتره
      به نظر شما سنجش بنویسم یا کانون؟

8. Top | #473
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نظری نداشت؟

9. Top | #474
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قلم چی خوبه. سنجشم بد نیس .گزینه دو هم خوبه

10. Top | #475
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      اولین ازمون جامعو کدوم موسسه میگیره؟!

11. Top | #476
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان
      سال گذشته سوالات گزینه دو سوالات نسبتا دشواری داشت و از سطح کنکور بالاتر بود
      اما امسال سوالاتش متعادل تر شده و میشه گفت تقریبا در سطح کنکوره
      قلم چی بیشتر به دنبال اهداف مالی خودشه و سعی میکنه سوالات خودشو با نکات آمده در کتاباش طراحی کنه و امسال هم که اکثرا میگن سوالاتش سخت شده
      به نظر من گزینه 2 توی همه چیز حد تعادل رو رعایت می کنه
      + اولا نه مثل قلم چی هر دو هفته برگذار میشه که وقت مطالعه رو از داوطلب بگیره و نه مثل سنجش هر چهار ماه یگ باره که کلا ادم بیخیالش بشه و برای ازمون زیاد وقت نذاره
      + سطح سوالاتشم که به واقعیت و مفهوم مدنظر کنکور نزدیک تره و نه مثل سنجشه که آسونه و داوطلب خودشو نمی تونه به خوبی محک بزنه
      + تازه از نظر فنی هم بگذریم نسبت به امکاناتی که میده قیمت مناسبی هم داره

12. Top | #477
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      راستش من از گزینه 2 اطلاعی ندارم و نظری نمیدم
      من خودم سنجش میدم و خیلی از دوستام قلمچ
      سنجش خوبیش سوالای استانداردشه که هم سطح کنکوره (بعضی درسا مثل شیمی حتی سخت تر و درسی مثل دینی آسون تر )
      آزموناش 3 یا 4 هفته 1 بار بود که دیگه الان فقط جامعاش مونده
      این که 3یا 4 هفته بین آزموناش فاصله هست دلیل نمیشه برنامش سبک باشه و من با هفته ای حدود 30-40 ساعت خوندن 60 % درساشو تموم میکنم
      ولی قمچی جامعه آماریش بیشتره و کلا از نظر اطلاعات آماری فوقالعاده قوی تره اما بدلیل اینکه سوالاش از محدوده کنکور فاصله داره یکم و عمدتا سطح دشواری دارند معمولا خیلی اعتماد به نفس بچه ها رو داغون میکنه
      آخه خیلی از دوستا خودم که بچه ها واقعا زرنگی بودن سر این قضیه تراز پایین داغون شدن
      منم برا همین میرم سنجش

13. Top | #478
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنابر جامعه ی اماری بالا و همینطور طراحان خوب قلم چی بهتره ولی در الویت های بعد به ترتیب سنجش گزینه 2 و گاج هم میتونه قرار بگیره
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #479
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من بدون توجه به برنامه سنجش تو دوتا آزمون جامع بعدي ثبت نام كردم بعدمتوجه شدم كه هم آزموناي قلمچي هم سنجش تو يه روز برگزار ميشن هيچ شراطي تو قلمچي نيس كه بشه مرخصي گرفت مثلا بعدازظهرش برم آزمون قلمچي روبدم هيچكدوم از دوستان تا حالا چنين موردي داشتن؟من بورسيه هستم وبايدم تو اين آزموناي قلمچي شركت كنم وآزموناي سنجشم برام مهمه بايد شركت كنم-لطفا راهنمايي كنيد

15. Top | #480
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamy20200 نمایش پست ها
      سلام دوستان من بدون توجه به برنامه سنجش تو دوتا آزمون جامع بعدي ثبت نام كردم بعدمتوجه شدم كه هم آزموناي قلمچي هم سنجش تو يه روز برگزار ميشن هيچ شراطي تو قلمچي نيس كه بشه مرخصي گرفت مثلا بعدازظهرش برم آزمون قلمچي روبدم هيچكدوم از دوستان تا حالا چنين موردي داشتن؟من بورسيه هستم وبايدم تو اين آزموناي قلمچي شركت كنم وآزموناي سنجشم برام مهمه بايد شركت كنم-لطفا راهنمايي كنيد
      والا، هرسال همینجوره، اکثرا هم تصمیم میگیرن سنجش شرکت کنند. یعنی اکثر کسایی که تا الان کنکور دادن این شرایط رو داشتن.

من شرایط بورسیه رو نمیدونم، ولی این مشکل به خاطر برنامه ریزی غلط کانونه، خودشون باید حلش کنند. نمیتونن کسی رو مجبور کنند "سنجش" نده.
      Math & Physics are fun

صفحه 32 از 84 نخستنخست ... 2231323342 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن