خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

63 روز درس خواندن و کسب رتبه 9 کنکور (هم کار کردند و هم درس خواندند)

بله باورش برای هر کسی دشوار است اما آنها با همت بلندشان به این مهم دست یافتند

افرادی که با وجود اینکه کار کردند توانستند نه تنها در کنکور شرکت کنند بلکه رتبه ی تک رقمی کسب کرده و افتخار بیافرینند

لیلا کاظمی رتبه 2 طراحی دوخت از قم ( طراحی دوخت از تئوری تا عمل)
      از سال 82 کار می‌کردم. از همان زمان که در زمینه طراحی دوخت آموزش دیدم هم تدریس کردم و هم دوخت و دوز انجام می‌دادم.
      علاقه زیادی به تدریس در دانشگاه دارم و امیدوارم به این هدفم دست پیدا کنم.
      محسن شریفی رتبه 3 صنایع فلزی ( از رستوران تا داربست ، از هدف تا مقصد)
      با همان لهجه شیرین مشهدی گفت :7 سال کار کردم که 3 سال آخر آن مرتبط بود اما از کودکی در تابستان ، دوران عید و حتی روزهای تعطیل آخر هفته در رستوران کار می کردم ، به مرور دستمزدم بیشتر شد ، البته در ادامه به دلیل علاقه به جوشکاری ، شغلم را عوض کردم ، روی داربست می ایستادم و جوشکاری می کردم
      ؟؟ : پدر و مادر مخالفتی با کار کردن شما نداشتند ؟
      گاهی اوقات نگرانم می شدند چون پیش می آمد که تا 15 طبقه روی داربست می رفتم
      خوشحالم که می توانم جوشکاری را در دانشگاه ثامن مشهد ادامه دهم
      شکور کریمی رتبه 5 نقشه برداری از قروه ( از کار کردن در بیرون از شهر تا خواندن دو رشته همزمان)
      به توصیه اقوامم در داخل و خارج از شهر نقشه برداری انجام می دادم ، بیشتر برای کسب تجربه کار می کردم تا کسب درآمد. در حال حاضر هم قصد دارم همزمان در دو رشته سازه و نقشه برداری ادامه تحصیل دهم.
      ملیحه صفار خوزانی رتبه 6 طراحی دوخت از خمینی شهر ( از مادر بودن تا رتبه تک رقمی شدن)
      سال 87 دیپلم گرفتم و ازدواج کردم ،با آموزش خیاطی و سرویس مدارس کار کردن را آغاز کردم و در نمایشگاه های کارآفرینی طراحی و دوخت شرکت می کردم که متوجه شدم داشتن مدرک الزامیست و انگیزه پیدا کردم تا با رتبه خوب به دانشگاه بروم ، و توانستم با وجود یک پسر سه ساله رتبه 6 را کسب کنم
      ؟؟: همسرتان موافق درس خواندن و شرکت شما در کنکور بودند؟
      بزرگ ترین مشوق من در این مسیر همسرم بود و در برنامه ریزی نیز کمکم می کرد
      محمدرضا خاکی رتبه 8 از اردبیل ( از شاگردی نزد پدر در کارهای ساختمانی تا مهندسی عمران)
      در کارهای عمومی ساختمان نزد پدرم شاگردی می کردم و امیدوارم بتوانم در آینده شرکت عمرانی تاسیس کنم.
      محمد علی صادقی رتبه 9 نقشه کشی عمومی از قم ( 63 روز مهلت برای بازگشت ستاره )
      من در سال 89 کنکور دادم و آن سال رتبه 30 را کسب کردم ولی به دلیل مشکلاتی درس را رها کردم ، با هدف کسب درآمد کار کردم و همزمان با کار برای کنکور درس می خواندم و با وجود اینکه تنها 63 روز تا کنکور وقت داشتم توانستم رتبه 9 را کسب کردم.
      محمد رضایی رتبه 9 نقشه برداری از قروه ( کشاورزی دوش به دوش پدر و کسب یک افتخار)
      به دلیل این که پدر و برادرم در کار کشاورزی تنها بودند در تابستان و بهار کمک شان می کردم
      آیا نیاز به کار کردن داشتی ؟ خیر
      این کار کردن مانع از درس خواندن ما نمی شد ؟ طاقت نمی آوردم تمام وقت در خانه بمانم ، از کار که برمی گشتم انگیزه داشتم برای درس خواندن
      یونس محمدی رتبه 9 ساختمان از بانه ( از دامان طبیعت هم می توان نخبه شد)
      در روستایمان در کنار پدر کار نگهداری دام و طیور را انجام می دادم ، پدرم همواره توصیه می کرد تا درسم را ادامه دهم و هدفم خواندن تا مقطع دکترا است
      علی کوشکی رتبه 8 الکتروتکنیک از سیرجان ( از فروشندگی کفش تا مهندسی برق)
      در تابستان فروشندگی کفش می کردم و در آینده دوست دارم مهندسی برق را ادامه دهم ، کار کردن مانع از پیشرفت من نمی شد
      محمدسیروان محمدی رتبه 7 نقشه برداری از سنندج ( کسب تجربه از سوم راهنمایی تا حس غرور و افتخار)
      از سوم راهنمایی در کنار صاحب کارم که همسایه ما بود کار سنگ نما را شروع کردم و حس استقلال را تجربه کردم
      شادمان کرمی رتبه 6 نقشه برداری از سنندج ( از چال مکانیکی تا افتخار آفرینی در عرصه کنکور )
      از طریق اقوام در یک مکانیکی مشغول کار شدم و این کار کردن در شکل گیری شخصیت من بسیار تاثیر گذار بود
      عباس ابوعلی رتبه 5 صنایع فلزی از بهبهان ( از برق کاری دانش آموزی تا مهندسی در زمان دانشجویی)
      در دوران دانش آموزی برق کاری می کردم ، دوست دارم در دانشگاه هم کارم را ادامه دهم.
      محمدحسین درفشی رتبه 4 نقشه کشی عمومی از کرمانشاه ( از کمک به پدر تا ماندن در زادگاه )
      در پخش مواد غذایی به پدرم کمک می کردم و در کنار پدر می مانم تا در دوران دانشجویی هم کار کنم
      حامد معظمی رتبه 4 نقشه برداری از قروه ( حسرت یا افتخار )
      در کنار پدر در روستا کار می کردم
      حسرت نمی خوردی که مانند دانش آموزان دیگر در خانه بمانی و کار نکنی ؟ نه بلکه این کار را افتخار می دانم و مانع پیشرفتم نمی شد.
      بلال حسنی رتبه 4 ساختمان از بانه ( از فروش اجناس در بازارچه مرزی تا تحصیل در بهتریندانشگاه کشور)
      در کنار اینکه درس می خواندم وقتی مردم برای خرید می آمدند با آن ها صحبت می کردم ولی مانع کنکورم نشد
      رضا ضیغم رتبه 3 نقشه برداری از قائن ( مشتری مداری از سوم دبستان و تاثیر خوبش در آینده )
      از ابتدایی در مغازه مواد غذایی کار می کردم و به دلیل قرار داشتن در کنار جاده از تمام اقشار مردم مراجعه داشتند و از همان کودکی با مشتری ارتباط برقرار می کردم و از هر کس چیزی یاد گرفتم
      در ضمن دو دوست من (مبین زلقی رتبه 2 ساخت و تولید و مصطفی ظفری رتبه 2 نقشه برداری) نیز در این جشن حضور دارند ، ما در همه جا با هم هستیم به عنوان مثال در جشنواره خوارزمی هم حضور داشتیم.
      میلاد عبدی رتبه 1 نقشه برداری از قروه ( از آرایشگری تا رتبه یک کشور)
      در دورانی که به درسم لطمه نمی زد به آرایشگری می پرداختم
      این ها تماما نمونه هایی از افراد سخت کوش بود که هم درس می خواندند و هم کار می کردند و افتخار کسب رتبه ی یک رقمی کشور را داشتند

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسایی که کار میکنن و سختی میکشن و مخصوصا اونایی که از ازدواجشون گذشته بیشتر درس میخونن چون قدر اون زمانی که دارن رو بیشتر میدونن!!! خوش ب حالشون
      خدافظ !!!!
      ویرایش توسط nafise74 : 06 مهر 1393 در ساعت 02:06

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فك كردم نه تجربي يا رياضي شدن
      ولي بازم دمشون گرم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بسته به استعداد .....

كسي شب امتحان درس ميخونه امتحان رو قبول ميشه
      كسي هم كل سال تحصيلي رو بايد جون بكنه تا بزور قبول بشه

كنكور هم همينطوره.البته با مقياسي متفاوت .....

پـسـر زمـسـتـان

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دمشون گرم!

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن