خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین زندگی ما در تمام زندگی ام یه معلم خوب نداشتیم همشون ***** عوضی بودند و یه کلمه بهمون درس ندادند همشون بی سواد بی سواد بودن درس ندادن بهمون من که خودم تبریز خوندم تمام دبیرستانو فقط با جزوه های خواهرام خوندم و اونم از تصحیح اوراق امتحان نهایی که بهترین استاد تبریز بودم در امتحان نهایی ناحیه ی 5 که سطجح مالی اصلا نداشتند و فقیر بودند آبدارچی اومد و اوراق امتحان نهایی های ما رو اصلاح کردند و مارو اینجور معدل کتبی دادند خدا لعنت کنه و ازشون نگذره و اینجور که هست نباید به دلمون بگیریم و یادمون بره همه چیز گذشته ها گذشت
      تموم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره خیلی از معلما باعث شدن که از معلمی خوشم نیاد ولی ازونطرف اون معلمای خوب و باحال و باسوادمون باعث نشدن این عدم علاقه هه برگرده!
      و الان با اینکه معلمی رو از لحاظ شرایط کلی مخصوصا خانوادگی شغل بهتری برای خانم ها میدونم اما به هیچ وجه حتی یک درصد حاضر نیستم خودم معلم بشم!
      اما استاد های دانشگاه یکمی بهتر به نظر میرسن ... حداقلش اینه که اگه تو دانشگاه خوبی درس بدی انگار یه چیزی بلدی ولی دید مردم به معلم تیزهوشان با معلم مدرسه ی روستای دورافتاده فرقی نداره! چه بسابه خاطر محیظش اون معلم روستای دور افتاده باسواد تر به نظر بیاد و یا واقعا باشه!!!

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داغ دلم تازه شد
      2ترم پیش با یه استاد درس داشتم حسابی تومخ بود متاسفانه یه درس3واحدی هم این ترم باهش دارم
      بهم تسلیت بگید:yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      ناظم دوره دبستان آقای زنگنه ایشون اگه سر صف پاهامون از هم جدا میشد یا به ترتیب قد نمیاستادیم یا دستمون پشتمون نبود شهید میکرد یعنی مینداخت گوشه حیاط با سیم و شیلنگ و مشت و لگد میزد
      شما مال کدوم دهه ای؟؟؟؟؟؟؟؟
      بابا دور من پر دهه60 از هیچکدوم نشنیدم این چیزا رو
      الان یه10تاشاخ روسرم سبز شده

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلم علوم اول و دوم راهنمایی (هر دو سال یک معلم علوم داشتم از شانس گندم)معلم کلاس پنجم ابتدایی خیلی نامرد و پست بود داغونم کرد ...
      و در نهایت یه استاد تو دانشگاه داشتیم کاملن آدم هرزه و....بود لعنت خدا بهش
      ولی در کنار این معلم و استادا ،اساتید و معلمهایی داشتم که با اینکه فوت شدن و چند سالِ از درس و مدرسه و دانشگاه دورم هر وقت بیادشون می افتم محال فاتحه براشون نخونم خدا رحمتشون کنه اونهاییم که زنده هستن خدا حفظشون کنه.
      بیخودی پرسه زدیم روزمان شب بشود
      بیخودی حرص زدیم سهممان کم نشود
      ما خدا را با خود سر دعوا بردیم،و قسمها خوردیم
      ما به هم بد کردیم،ما به هم بد گفتیم
      ما حقیقتها را زیر پا له کردیم و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم
      روی هر حادثه ای حرفی از عشق زدیم
      از شما میپرسم،ما که را گول زدیم؟!...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      بابا دیگه دهه 60 ـی اگه واقعا دهه 60 ـی باشه یادش میاد چیز عجیبی نیست شاید بچه بالا شهر بودن
      اوایل 70 هم تجربه کردن
      من بچگی مدرسه زیاد عوض کردم همشون تقریبا همین وضع بوده

من چون اصلا سر کلاس دانشگاه نمیرم نمیشناسم استاد هارو اصلا (واسه معافیت پیام نور ثبتنام کردم فقط)
      یه پسره هست تو دانشگاه آمار درس میده!! بچه محلمون بود قبلا و خیلی هم خنــگ !! واقعا آی کیو پایینی داشت اصلا معروف بود!
      تو دانشگاه دیدمش بهش گفتم از بچه های ارشد هستی دیگه؟ و ترم چندی اینا؟؟
      طرف ناراحت شد گفت بنده استاد هستم و آمار تدریس میکنم منم خیلی شوکه شدم خندم گرفت ، اینم فکر کنم خیلی ناراحت و لج شد باهام خدارو شکر اصلا گذرم بهش نمیخوره
      حالا طرف 24 ساعته تو وایبرِ
      یک دوستی دیگه هم بود با شلوار شیش جیب تو دانشگاه دیدم موقع امتحان هیچی نخونده بودم رفتم ازش پرسیدم داداش شما هم امتحان میدی؟ گفت مودب باشه آقا ! فهمیدیم اینم تدریس میکنه!! طرف هم خیلی باهام لج شده خدا خدا میکنه گیرش بیفتم
      يا حضرت عباس:yahoo (21):
      من كه دهه 70 اي ام چوب و شيلنگ خشك رو يادمه . اما سيم نه!
      فكر كنم شما در گوانتانامو درس خوندي داداش
      عجب شير تو شيري بوده

آقا يادش بخير يه خاطره ديگه يادم افتاد

سوم راهنمايي شايد بعضي از هم دوره اي ها يادشون باشه كه رسم رياضي داشتيم (شايد الآن هم باشه ! نميدونم)
      يه دبير رياضي داشتيم به خشن بودن معروف بود.اما وقتي خودموني ميشد بدجور بامزه ميگرديد :دي
      آقا يروز پاي تخته داشت رسم رياضي ميكشيد كه آخر كار به بچه ها گفت : ببينيد بچه ها چقدر قشنگ شده؟و كلي هم واس خودش كيف كرد
      كه ناگهان يه پارازيت از يكي از بچه ها بلند شد : «اين تركيب تيم مليه؟»

معلم : :yahoo (21):
      بيا بيرون كارت دارم...بيا .... بيا تا تركيب تيم ملي رو نشونت بدم ..بيا..اتفاقا چند روزي ميشه كه كفشامو واكس نزدم
      آقا اين معلم ما هم جزو قهرمانان تكواندو شهر بود :دي شروع كرد شمردن يك . دو . سه . چهار....
      با هر شماره يه لگد نثار اون همكلاسي ما ميكرد . پشت سر هم . به فاصله يك ثانيه مينواخت . نميدونم تا چند شمرد ولي فك كنم تا 4-5 ديقه ميزد - ميزد
      فقط يادم مونده طرف بيچاره تا يك هفته لنگ ميزد توي راه رفتن

حالا يبار هم داشت يكي ديگه از بچه هارو تهديد ميكرد من هم به شوخي گفتم ، آقا كفشاتونو امروز واكس زديد؟
      كه ناگهان رو به من كرد و گفت : بيا بيا ، بيا بيرون تا نشونت بدم كفشامو واكس زدم يا نه.بيا كارت كارت دارم :دي من اون موقع با تمام وجود مثل «لعنت به دهاني كه بي موقع باز شود» رو درك كردم :دي

هيچي ديگه.ما رفتيم بيرون.نميدونم چي شد.حس تكواندو كار كردن رو نداشت.معجزه اللهي بود چي بود كه گفت برو بتمرگ جيكتم بالا نياد :دي
      آقا ما هم خداروشكر كرده و رفتيم نشستيم :دي

پـسـر زمـسـتـان

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله - مدیر مدرسمون توی دبیرستان

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دبیر عربی و دبیر ریاضی دوره راهنمایی ! هنوزم ازشون متنفرم ! به فوق دیبلم ریاضیش افتخار میکرد (مدیونی فک کنی تو نمونه دولتی نبود) و معلم ریاضی اول و دوم دبیرستان اخرشم گند زد به ریاضیات پایه ما:yahoo (21):
      (سال 3 معلم ریاضیمون تکه ! ماه ! هرچی بگم کم گفتم)

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط winter son نمایش پست ها
      يا حضرت عباس:yahoo (21):
      من كه دهه 70 اي ام چوب و شيلنگ خشك رو يادمه . اما سيم نه!
      فكر كنم شما در گوانتانامو درس خوندي داداش
      عجب شير تو شيري بوده

آقا يادش بخير يه خاطره ديگه يادم افتاد

سوم راهنمايي شايد بعضي از هم دوره اي ها يادشون باشه كه رسم رياضي داشتيم (شايد الآن هم باشه ! نميدونم)
      يه دبير رياضي داشتيم به خشن بودن معروف بود.اما وقتي خودموني ميشد بدجور بامزه ميگرديد :دي
      آقا يروز پاي تخته داشت رسم رياضي ميكشيد كه آخر كار به بچه ها گفت : ببينيد بچه ها چقدر قشنگ شده؟و كلي هم واس خودش كيف كرد
      كه ناگهان يه پارازيت از يكي از بچه ها بلند شد : «اين تركيب تيم مليه؟»

معلم : :yahoo (21):
      بيا بيرون كارت دارم...بيا .... بيا تا تركيب تيم ملي رو نشونت بدم ..بيا..اتفاقا چند روزي ميشه كه كفشامو واكس نزدم
      آقا اين معلم ما هم جزو قهرمانان تكواندو شهر بود :دي شروع كرد شمردن يك . دو . سه . چهار....
      با هر شماره يه لگد نثار اون همكلاسي ما ميكرد . پشت سر هم . به فاصله يك ثانيه مينواخت . نميدونم تا چند شمرد ولي فك كنم تا 4-5 ديقه ميزد - ميزد
      فقط يادم مونده طرف بيچاره تا يك هفته لنگ ميزد توي راه رفتن

حالا يبار هم داشت يكي ديگه از بچه هارو تهديد ميكرد من هم به شوخي گفتم ، آقا كفشاتونو امروز واكس زديد؟
      كه ناگهان رو به من كرد و گفت : بيا بيا ، بيا بيرون تا نشونت بدم كفشامو واكس زدم يا نه.بيا كارت كارت دارم :دي من اون موقع با تمام وجود مثل «لعنت به دهاني كه بي موقع باز شود» رو درك كردم :دي

هيچي ديگه.ما رفتيم بيرون.نميدونم چي شد.حس تكواندو كار كردن رو نداشت.معجزه اللهي بود چي بود كه گفت برو بتمرگ جيكتم بالا نياد :دي
      آقا ما هم خداروشكر كرده و رفتيم نشستيم :دي
      سلام
      من از همينجا اعلام ميکنم پست هام دروغ بوده و سعى در گمراه کردن دوستان داشتم
      پست ها هم پاک شد

9. Top | #39
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اوووووووف.

چی بگم والا دبیر حرفه وفن سال دوم و سوم راهنمایی.

آقا اصلا این زن یک عقده ایه به تمام معنا بود فامیلشم گلابی بود.

آقا واسه امتحان یا پرسش کلاسی یه سوالایی طرح میکرد که میگفتی اصلا تو این کتاب همچین سوالایی هست. همشم امتحان میگرفت بچه ها هم همه امتحانارو گند میدادن

اوووف دیوونمون کرد آخرشم از مدرسه به خاطر این که یکی از بچه ها رو کشیده زده بود کردنش بیرون

یه روز دیدم ناظم صداش کرد گلابی منم بلند داد زدم رییس ******* بعد رفتم تو جمع خودمو قایم کردم

فقط میدونم که کل مدرسه با حرف من رفت هوا

بیچاره ناظممون نمیدونست چطور خودشو از خنده بگیره آخه دبیره یکی از آشناهاش بود

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره زیاد بوده اما الان میفهمم کتک میزدن به خاطر خودمون بود نه از من و نه از کسی بدشون میومده

....
      کاش کتک زدن دانش اموز مثل گذشته وجود داشت نه الان دانش اموز دبیر رو مسخره میکنند

معلم محترم بودو ما میترسیدیم اگه می دیدیمش می گفتیم ما رو فردا میخواد بخوره

بعد همه چی نظم و انضباط داشت
      .............................................

دبیر ریاضی داشتیم با این ه پیش دانشگاهی بودیم وقتی کسی درس نمیخوند همچین کتکش میزد که دهن ادم سرویس می شد

خشک و بد اخلاق اما الان میفهمم واقعا واسه خودمون بوده نه بد بودنش

یادش بخیر ......................

کاش دوران مدرسه مثل گذشته بود

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره..خب اینکه معلومه آدم ممکنه ازدبیری بدش بیاد..
      از دبیر فیزیک سوم
      فیزیک چهارم هم همینطور البته سر یه چیزایی بدم میومدولی نه اینکه نبخشم و خیلی بدم بیاد و .....اینا ولی سومو نمی بخشم.
      همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما..
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن