خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

کدوم منابع برای فیزیک،ادبیات مناسب هستند؟؟؟؟؟؟

سلام خدمت دوستان بعد از کلی گشتن توی سایت برای فیزیک اخر رسیدم به کتاب های الگو و گاج حالا موندم کدوم بگیرم برای پایه کدومشون روان تر گفته ؟؟؟بعد الگو تستاش خیلی سخت نیست؟

حالا بریم سراغ ادبیات اونم بعد کلی گشتن رسیدم به کتابهای الگو و گاج موضوعی برای تست خیلی تعریف موضوعی رو شنیدم. اما راستش من توی ادبیات خیلی ضعیف هستم از املا بگیر تا پیدا کردن ارایه ادبی حالا این موضوعی بدرد من میخوره اخه میگن اموزش نداره منم از این میترسم بگیرم بدردم نخوره کتاب های الگو چطوری تستاش خوبه؟؟؟اموزش داره؟؟؟ درکل با این شرایط من کدوم بهتره بگیرم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط allen74 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان بعد از کلی گشتن توی سایت برای فیزیک اخر رسیدم به کتاب های الگو و گاج حالا موندم کدوم بگیرم برای پایه کدومشون روان تر گفته ؟؟؟بعد الگو تستاش خیلی سخت نیست؟

حالا بریم سراغ ادبیات اونم بعد کلی گشتن رسیدم به کتابهای الگو و گاج موضوعی برای تست خیلی تعریف موضوعی رو شنیدم. اما راستش من توی ادبیات خیلی ضعیف هستم از املا بگیر تا پیدا کردن ارایه ادبی حالا این موضوعی بدرد من میخوره اخه میگن اموزش نداره منم از این میترسم بگیرم بدردم نخوره کتاب های الگو چطوری تستاش خوبه؟؟؟اموزش داره؟؟؟ درکل با این شرایط من کدوم بهتره بگیرم
      سلام
      فیزیک:
      الگو کتاب اموزشش بهترین و کاملترین کتابه به نظرم برای فیزیک ( اموزش + پرسش های تشریحی + پرسش های تستی + پاسخ تشریحی تمام سوالات)

ادبیات:
      قرابت معنایی:نشر دریافت ( هامون سبطی)
      ارایه های ادبی:نشر الگو
      املا:نشر دریافت
      تازیخ ادبیات : نشر تخته سیاه

ادبیات موضوعی گاج برای کنکور خوبه برای توی طول سال هم ادبیات محوری گاج باید بگیری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)