خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      میدونم در این مورد که خیلی ها حقشون امسال خورده شده صحبت شده ولی من این دفه یه چیز دیگه میخوام بگم.

میخوام یه مقایسه بین دو فرزند جانباز یک 40 درصد و یکی 5 درصد بکنم، خودتون قضاوت کنید.

بنده پدرم 5 درصد جانبازی داره و به تبع بر طبق قوانین مزخرف این کشور هیچ سهمیه ای به جز منطقه 2 نداشتم.
      رتبه منطقه 2 بنده 4700 شد و سراسری میدونستم قبول نمیشم و نشدم. اما جالبتر اینکه آزاد با اینکه همه جا رو زده بودم 3 رشته هیچ جا قبول نشدم.
      در حالیکه پارسال از مدرسه ی خودم با رتبه 4500 منطقه 2 پزشکی آزاد مشهد قبول شده!

دوست بنده پدرش 40 درصد جانبازی داره و رتبه منطقه 2 شده 7600 .
      قبل اعلام نتایج باهاش صحبت میکردم میگفت سال دیگه میخواد بخونه چون میدونست قبول نمیشه.
      اما در کمال بی عدالتی پزشکی سراسری قبول شده!!!!

آخه مگه بین منی که بابام جنگ بوده و فقط 5 درصد جانبازی داره و اونی که 40 درصد داره چه فرق بزرگی وجود داره.
      مگه غیر از اینه که همه برای کشور رفتن جنگیدن!

چرا من حداقل آزاد قبول نشدم؟

به نظر من این کشوری که همچین آدم های نفهمی مسائل علمی اون رو اداره میکنن ، تا آخر دنیا همینجوری جهان سومی و عقب مونده میمونه.
      من که از این حق خوری های واضح نمیگذرم.
      ببخشید اگه زیاد شد
      ممنون
      پدر شما رفته جنگ برای این سرزمین جنگیده درست. اما چرا باید کم کاری خودتو با سهمیه ی پدرت جبران کنی و انتظار داشته باشی به شما امتیاز های بیشتری بدن.
      خودت بشین و با زحمت خودت برو دانشگاه نه با استفاده از پدرت.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad99 نمایش پست ها
      سهمیه مازاد هست مازاد مازاد مازاد
      والا این آدم ها محدود هستن نباید همه به پای هم بسوزن من پسر عموم تراز کانونش 6000 بود و رتبه 1400 بود پرستاری آورد .
      باید 80 درصد رو آورده باشه این آقای چاقو کش !! پسر عموم 1400 بود حدود 100 نفر از اخرین نفر قبولی فاصله داشت نمیدونم این آقا چجوری رفته
      امسال تا جایی که من خبر دارم حداقل تراز و 80% و... رو برداشتن

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودت داری سهمیه دار ها رو میکوبی و میگی منت میذارن ولی داری حسرت میخوری که سهمیه نداری
      منت نداره حقیه که دولت داده و ازش استفاده میکنند . پسر عموم نصف من سواد نداشت رفت دانشگاه ولی با رتبه 1400 پرستاری آورد . خر تو خر نیست
      شما جمله اول رو بخون نوشته تو منطقه 2 فلان رتبه آورده در صورتی که اصلا رتبه منطقه ندارند و همش دروغه
      من اصلا حسرت سهمیه نداشتن نخوردم
      چه راحت قضاوت می کنی

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اشتباه خبر داری!!!! سنجش خودش تو سایتش گذاشته بود . منم 10 درصد بودم سهمیه نداشتم ولی اگه به 100 نفر سهمیه پیشنهاد بشه بالای 80 نفر قبول میکنن

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      من اصلا حسرت سهمیه نداشتن نخوردم
      چه راحت قضاوت می کنی
      نظری که نوشته بودی این رو نشون میده اگر اشتباه کردم ببخشید

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظری که نوشته بودی این رو نشون میده اگر اشتباه کردم ببخشید
      از کدوم قسمتش این برداشت کردی؟
      جالبه برام بدونم

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash35 نمایش پست ها
      منم امسال از عید به اونطرف ترازهام همش افت میکرد و انگیزهم رو از دست داده بودم.
      ولی امسال میخوام دوباره بخونم ولی اون انگیزه کافی رو با توجه به این چیزایی که گفتم ندارم.
      تا قبل از اینکه خودم اینو ببینم میگفتم عده ی کمی با این سهمیه ها قبول میشن ولی وقتی این همه مورد رو اینجا و جا های دیگه دیدم واقعا از هرچی کنکور و درس خوندنه حالم به هم خورده.
      ولی چاره چیه؟
      باید بشینم بخونم ولی وقتی این چیزا تو ذهنم میاد و اینکه قبول نشدم یکم انگیزه رو از دست میدم.
      از انگیزه دادن شما هم ممنونم عزیز
      فقط ی چیزی بهت میگم اگر با فکر کردن به این چیزا نا امید بشی و انگیزت کم بشه فقط به خودت ظلم کردی و بس! هروقت خواستی به این موارد فکر کنی سریع اینو به ذهنت بیار که تو قراره امسال ی رتبه عالی بیاری که هیچ قانون و مصوبه ای نتونه باعث بشه تو به هدفت نرسی . فقط به هدفت فکر کن همین :yahoo (3):
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshidr90 نمایش پست ها
      پدر شما رفته جنگ برای این سرزمین جنگیده درست. اما چرا باید کم کاری خودتو با سهمیه ی پدرت جبران کنی و انتظار داشته باشی به شما امتیاز های بیشتری بدن.
      خودت بشین و با زحمت خودت برو دانشگاه نه با استفاده از پدرت.
      عزیز من چرا چرت میگی
      من اساسا با این سهمیه جانباز و ایثارگر مخالفم
      متنو حداقل درست بخون بحث سر یه چیز دیگست اصلا

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که با این تاپیک ها مخالفم.
      با بحث کردن تو این انجمن قانون مملکت تغییر نمیکنه، فقط:
      1- انجمن متشنج میشه.
      2- از درس میفتید.
      3- اعصابتون خورد میشه و نمیتونید درست درس بخونید.
      4- همه اش این ذهنیت وجود داره که من هرکاری بکنم یکی میاد جای من میره دانشگاه (که ذهنیت اشتباهیه.)

بشینید درس بخونید، اگر سهمیه ندارید بیشتر درس بخونید، وقتی وارد دانشگاه شدید سعی کنید با استفاده از تشکل های سیاسی و فرهنگی این قانون رو بردارید.
      Math & Physics are fun

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کلا با سهمیه مخالفم در مردانگی شهدا و جانبازان ما شکی نیست ولی این درسته که شما از حق یکی دیگه بزنی به خاطر اینکه میخوای خوبی کسه دیگه رو جبران کنی؟؟؟ همون دوست شما مطمن باش با حق یه نفر دیگه نشسته سر کلاس و اون دنیا مسولان باید جواب پس بدن! میتونن یه طور دیگه خوبی های رزمنده های عزیز کشورمون رو جبران کنن نه با بی عدالتی و حیف کردن زحمات و تلاش یه عده دیگه!

11. Top | #56
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آقا یه رفیق من که تو گزینه دو همیشه رتبه های اکتسابیش نزدیکای 20 هزار بود و شاگرد خیلی متوسطی بود و بلد نبود تست هم بزنه با سهمیه پدرش مکانیک روزانه کاشان قبول شد و منم که شاگرد اول بودم و تو گزینه دو اکتسابیم دو تا چهار هزار بود و زیاد تست میزدم بدون سهمیه نرم افزار کاشون قبول شدم . اون هیچوقت درصداش حتی نصف درصدای من هم نمی رسید .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

12. Top | #57
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      به اندازه کافی بحث شد
      تاپیک بسته

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن