خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آخه آزاد هم سهمیه ایثارگران و حتی بسیجی هم داره !!

شایدم خوب انتخاب رشته نکردی نمی دونم ولی بهترین تصمیم رو گرفتی

واسه کنکور باید طوری تلاش کنی که رتبت بزنه تو دهنشون!!!! دیگه خیالت راحت باشه که قبولی لب مرزی نباشی که واست ادا اصول در بیارن !!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      آخه آزاد هم سهمیه ایثارگران و حتی بسیجی هم داره !!

شایدم خوب انتخاب رشته نکردی نمی دونم ولی بهترین تصمیم رو گرفتی

واسه کنکور باید طوری تلاش کنی که رتبت بزنه تو دهنشون!!!! دیگه خیالت راحت باشه که قبولی لب مرزی نباشی که واست ادا اصول در بیارن !!!
      اینایی که من میگم بدون هیچ سهمیه ای قبول شدن
      حتی دوستم که آزاد پزشکی مشهد قبول شده بود سال 92

تنها راه این مشکل همینه ولی کسایی رو میشناسم که سال دوم بدترشدن الآن اونقدر سرخورده هستن که با دوستاشون بیرون هم نمیرن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین هیچوقت خودتو با کسی مقایسه نکن تو نمی دونی اون چرا بدتر شده شاید خوب نخونده شاید اشتباهات سال قبلش رو تکرار کرده
      پسر عمو خودم پارسال 5000 منطقه 1 شد ریاضی موند واسه امسال خوب هم خوند اما ماه آخر رو پای جام جهانی نشست ! شد 20000 !!!!! البته هم دولتی هم آزاد قبول شد ولی نه اون رشته ای که می خواست

میگن برای چیزی که دوست داری تلاش کن وگرنه مجبوری چیزی که بدست میاری رو دوس داشته باشی !

تو تلاش خودتو بکن باقیش رو بسپار به خدا مطمئن باش ضرر نمی کنی بهت قول میدم البته تلاش در حد رتبه ای که میخوای جوری که وجدانت راضی باشه

من کنکور اولم 90 بود اصلا نخوندم شدم 5000 منطقه 3 !!! گفتم بمونم پشت کنکور میترکونم این کارو میکنم اون کارو میکنم اولش جوگیر بودم خوب می خوندم ولی از اسفند بیخیال درس شدم !! تا اردیبهشت دقیقا زمان طلایی کنکور ! بعدش که به خودم اومدم دیگه دیر بود خرداد و وقت جمع بندی ! شدم 1900 و همیشه عذاب وجدان داشتم که چرا درس نخوندم و حقم این نیست که الان هستم . چون به خودم ایمان داشتم که می تونستم بدست بیارم چیزی که می خواستم ولی براش تلاش نکردم

حالا تو که میخوای سال دیگه رتبه عالی بیاری قشنگ با خودت اتمام حجت کن!! اشتباهاته امسالتو تکرار نکن و هروقت خسته شدی به هدفت فکر کن و رضایت و آرامش بعدش ... امیدوارم که موفق باشی
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      دوست عزیز به قوانین کشور باید احترام گذاشت

و دوم

تر و خشک با هم نسوزونید

خیلی ها هستن با همین سهمیه و رتبه عهالی هم قبول نشدند

قوانین جدیدی که مجلس برای سازمان سنجش وضع کرده باعث شده خیلی ها قبول نشن

شما اشتباه انتخاب خودت و سنجش گردن دیگران نندازین
      قبل حرف زدن 5ثانیه فکر کن بعد حرف بزن...
      همیشه حرف منطقیو بقیه قبول میکنن نه یه سری حرف بی معنی و بی مفهوم از روی اعتقادات سخت و غیر منطقی...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      ببین هیچوقت خودتو با کسی مقایسه نکن تو نمی دونی اون چرا بدتر شده شاید خوب نخونده شاید اشتباهات سال قبلش رو تکرار کرده
      پسر عمو خودم پارسال 5000 منطقه 1 شد ریاضی موند واسه امسال خوب هم خوند اما ماه آخر رو پای جام جهانی نشست ! شد 20000 !!!!! البته هم دولتی هم آزاد قبول شد ولی نه اون رشته ای که می خواست

میگن برای چیزی که دوست داری تلاش کن وگرنه مجبوری چیزی که بدست میاری رو دوس داشته باشی !

تو تلاش خودتو بکن باقیش رو بسپار به خدا مطمئن باش ضرر نمی کنی بهت قول میدم البته تلاش در حد رتبه ای که میخوای جوری که وجدانت راضی باشه

من کنکور اولم 90 بود اصلا نخوندم شدم 5000 منطقه 3 !!! گفتم بمونم پشت کنکور میترکونم این کارو میکنم اون کارو میکنم اولش جوگیر بودم خوب می خوندم ولی از اسفند بیخیال درس شدم !! تا اردیبهشت دقیقا زمان طلایی کنکور ! بعدش که به خودم اومدم دیگه دیر بود خرداد و وقت جمع بندی ! شدم 1900 و همیشه عذاب وجدان داشتم که چرا درس نخوندم و حقم این نیست که الان هستم . چون به خودم ایمان داشتم که می تونستم بدست بیارم چیزی که می خواستم ولی براش تلاش نکردم

حالا تو که میخوای سال دیگه رتبه عالی بیاری قشنگ با خودت اتمام حجت کن!! اشتباهاته امسالتو تکرار نکن و هروقت خسته شدی به هدفت فکر کن و رضایت و آرامش بعدش ... امیدوارم که موفق باشی
      منم امسال از عید به اونطرف ترازهام همش افت میکرد و انگیزهم رو از دست داده بودم.
      ولی امسال میخوام دوباره بخونم ولی اون انگیزه کافی رو با توجه به این چیزایی که گفتم ندارم.
      تا قبل از اینکه خودم اینو ببینم میگفتم عده ی کمی با این سهمیه ها قبول میشن ولی وقتی این همه مورد رو اینجا و جا های دیگه دیدم واقعا از هرچی کنکور و درس خوندنه حالم به هم خورده.
      ولی چاره چیه؟
      باید بشینم بخونم ولی وقتی این چیزا تو ذهنم میاد و اینکه قبول نشدم یکم انگیزه رو از دست میدم.
      از انگیزه دادن شما هم ممنونم عزیز

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امسال 13795 سهمیه داشتن...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها اصلا شما چه کار بقیه دارید؟
      شما به خودتون نگاه کنید....دنبال بقیه نباشین که چجوری رفتن دانشگاه!

من رتبم 1900 شده پزشکی قبول نشدم.....:yahoo (21):
      به جاش رادیولوژی کاشان قبول شدم.................من خودم رادیولوژی و کاشانو خیلی دوس دارم ولی خب من این همه درس خوندم و تو این یه سال سختی کشیده بودم واسه
      پزشکی!!

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من يه جا خوندم از ٨٠ نفر ظرفيت پزشكي تهران ٤٠ نفر شاهده
      درست گفته؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه بابا امکان نداره......اونایی که سهمیه دارن شرایط خاصی دارن واسه پذیرششون
      من دوستم رتبش با سهمیه شده بود3000 هیچی قبول نشد.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطی جون نمایش پست ها
      نه بابا امکان نداره......اونایی که سهمیه دارن شرایط خاصی دارن واسه پذیرششون
      من دوستم رتبش با سهمیه شده بود3000 هیچی قبول نشد.

نه عزیزم, این برا سالهای قبل بود...امسال که تاثیرو مستقیم کردن دیگه حداقل ترازو اینا رفت پی کارش...
      کسی که 3000شده از جایی قبول نمیشه که...کیو میشناسی با 3000 پزشکی دندان دارو قبول شده باشه امسال..؟!
      حالا خدا میدونه کشوریش چند بوده!!! 100-200هزار!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pmsh نمایش پست ها
      من يه جا خوندم از ٨٠ نفر ظرفيت پزشكي تهران ٤٠ نفر شاهده
      درست گفته؟
      از هر 100نفر 40تاشون شاهد بود قبلا...امسال بیشترشم کردن, احنمالا همونی شده که شما میگی...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      هر جقدر اينجا داد بزنيم ، هرچقدر ناله بزنيم ، هرچقدر تاپيك بزنيم ...... هيچي عوض نميشه

چيزي درست نميشه هيچ ، بدتر هم ميشه

شما سير وضع قوانين مسخره رو در چند سال اخير ببينيد ، هر سال يه قانون مسخره اضافه كردند و يك سال هم نبوده كه قانون مسخره ديگري نداشته باشند . سال اول تركيب آزمون سراسري و آزاد (آخه كجاي دنيا براي دو دانشگاه كه اصلا كلا اساسشون با هم فرق داره يك آزمون برگزار ميكنند؟صراحتا داخل دفترچه انتخاب رشته صفحه آخر دقيقا نوشته شده : «دانشگاه آزاد اسلامي موسسه اي غير انتفاعي و غير دولتي است.هيچ شخص حقيقي و حقوقي در آن سهمي نداشته و تمام دريافت هاي آن در خود دانشگاه هزينه ميشود.هيچ كسي حق برداشت مبلغي به عنوان سهم يا سود ندارد.تراز مالي دانشگاه هر سال به تصويب مراجع قانوني ميرسد و قابل ارائه به عموم است».اينجا دقيقا گفته ميشه كه دانشگاه آزاد هيچ ارتباطي با سازمان سنجش و دانشگاه هاي دولتي نداره.پس چرا اين آقايون به نابود كردن دانشگاه هاي سراسري و دولتي كفايت نميكنند و بعد از اون سراغ تبديل به رويا كردن دانشگاه آزاد براي جوون ايراني ميكنند؟)-بعد از يكي شدن آزمونها قانون شد تاثير مثبت معدل كه مقدمه اي بود بر سلاح كشتار جمعي تاثير مستقيم معدل-بعد شد تاثير مستقيم معدل-بعد كاهش ظرفيت ها-بعد برداشتن تكميل ظرفيت-بعد......خدا داند سال بعد چه قانون مسخره اي وضع ميكنن.شايد سال ديگه اصلا ديگه گفتن كساني كه بعد از سال 1350 بدنيا اومدند حق كنكور دادن ندارن!متولدين قبل از 1350 ميتونن كنكور بدند ........

آقا همونطور كه گفتم بحث فايده اي نداره . اينها بخوان من و توي جوون رو نابود بكنن مطمئن باشيد ميكنن . تنها فايده اي كه بحثش ميتونه داشته باشه اينه كه يخورده با اين حرفا دلمون رو آروم كنيم . اون هم فقط يخورده ... همين و بس............................

پـسـر زمـسـتـان

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      طوری که این اقا میگن همه فرزندان شاهد پزشکی قبول شدن

و رتبه های برتر و ترازهای عالی قبول نشدن

قبول نشدنت به گردن دیگران ننداز

.................................................. ......

دوست عزیز یکی از دوستان خودم چند وقتی مشاور فرزندان شاهد بوه و کنارش بودم

ان ها بین خودشون رتبه و تراز میشن و نه ظرفیت و نه صندلی کسی رو میگیرن اگه 40 نفر دانشگاه پزشکی فلان شهر بگیره 40 تا ازاد میگیره

سهمیه شاهد خودش جدا میگیره صندلی شما رو نمی گیره

و ربطی

به سهمیه شماها نداره

کسی که رتبه اش عالی باشه و انتخابش بومی و قطبی ... صحیح زده باشه پزشکی قبول میشه

همه زمان ها این جور بوده

.................................................. ......................

این خودم مطمینم چون امسال هم کنار این دوست عزیز هم بودم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز به قوانین کشور باید احترام گذاشت

و دوم

تر و خشک با هم نسوزونید

خیلی ها هستن با همین سهمیه و رتبه عهالی هم قبول نشدند

قوانین جدیدی که مجلس برای سازمان سنجش وضع کرده باعث شده خیلی ها قبول نشن

شما اشتباه انتخاب خودت و سنجش گردن دیگران نندازین
      کدوم قوانین که مجلس جدیدا تصویب کرده؟
      اخه میگن ظرفیتا کم نشده پس چرا پارسال تا 2000 منطقه یک پزشکی سراسری میاوردن امسال 1700هیچ جا نیاورده

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      کدوم قوانین که مجلس جدیدا تصویب کرده؟
      اخه میگن ظرفیتا کم نشده پس چرا پارسال تا 2000 منطقه یک پزشکی سراسری میاوردن امسال 1700هیچ جا نیاورده

همین دوست عزیز به نظرت اگه ظرفیت کم نشده چرا 1700 قبول نشده

خوبه بگیم همه فرزندان سهمیه دار پزشکی قبول شدند

مگه کلا چند نفر هستن فرزند سهمیه دار هست تو ایران

بقیه رشته ها چی که همه شاکی هستن

این قانون شرط معدل و سایر قوانین که تصویب شده واسه گزینش کنکور سراسری باعث شده خیلی از دوستان قبول نشن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همین دوست عزیز به نظرت اگه ظرفیت کم نشده چرا 1700 قبول نشده

خوبه بگیم همه فرزندان سهمیه دار پزشکی قبول شدند

مگه کلا چند نفر هستن فرزند سهمیه دار هست تو ایران

بقیه رشته ها چی که همه شاکی هستن

این قانون شرط معدل و سایر قوانین که تصویب شده واسه گزینش کنکور سراسری باعث شده خیلی از دوستان قبول نشن
      عزیز من شما همینجوری حرف خودتو میزنی
      من میگم اگه قراره سهمیه ای باشه باید یک ذره تلاش هم اون فرد بکنه نمیشه که 12 سال تو مدرسه درس نخونه یا کم بخونه و بعدش به راحتی بره دانشگاه.
      اینیم که من میگم درباره ی همه سهمیه دارها نیست برای اونایی که با رتبه های بسیار بد تو بهترین رشته ها قبول شدن.
      واقعا من یکی رو میشناسم دقیقا تو کلاس 30 نفزه ما نمرش جزو 3 نفره آخر بود ولی ایشون رتبش تو سهمیه شده هزار دویست.
      پس نتیجه میگیرم اکثر این دوستان تلاش نمیکنن که ما لااقل بگیم یکم درس خونده رفته پزشکی نه همینجوری کشکی کشکی!
      باز هم میگم نظام آموزش کشور فوق العاده بی برنامه و بد هست این حرف من هم نیست اگه از اکثر مشاورها بپرسی هییمنو میگن اونایی هم که میگن خوبه بیشترشون اگه کنکور برداشته بشه نون دونی شون قطع میشه! آره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن