خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 184
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

Cool چـــــالـــــش بیـــست حقیقـــــت درمـــــورد مـــــن

ســـلام بــــه همـــــه کاربـــــران گـــــل انجمــــــن کنکـــــور

یه چالشی جدیدن بین کاربرای بعضی جامعه های مجازی از جمله ف.ی.ض ب.و.ق راه افتاده

که من فک کردم بدک نیس ، اینجام راش بندازیم

چالش به این صورته :
      فردی که به چالش دعوت میشه ؛ باید 20 حقیقت رو درمورد زندگیش ، اوضاع و احوالش ، علایقش ، اتفاقاتی که براش افتاده و یا هر چیز دیگه ای رو بنویسه و توو این تاپیک قرار بده

بعد هم یه نفر دیگه رو به چالش دعوت کنه

و همینطور ادامه پیـــــــدا کنه تــــــــا آخر دیگه . . .

تــــوجـــــه داشـتــــه باشیـــــد کــــه :
      به هیچ عنوان پست نذارید ، که پستای چالش کشیده شده ها پشت سر هم قرار بگیره

خیلی فک کردم درمورد اولین نفر
      و به نظرم آقا آراز کاربر دائمی و تا ابد در صحنه انجمن کنکور بهترین گزینه س

خبــــــ پســــ

چالش شماره 1 با

Araz
      مدیر کل سایت و انجمن

آقا آراز امیدوارم که از دستم دلخور نشید ، قبول کنید که اگه با هماهنگی قبلی میذاشتم
      نمکــــش میـــــرفـــــ دیگـــــه
      ؛ نمی رفـــــــ ؟!!!!

عــــاقــــا اگه من به فنـــــا رفتم یا این تاپیک به فنــــا رفت ، تعجب نکنید !!!

باتشکــــر قبلـــــی از تیــــم مدیــــریـت که هــــوا این تاپیکـــــو دارن

اسامی افراد شرکت کننده ( لطفا دقت کنید که افرادی که در زیر اسمشون اومده رو برای ادامه تاپیک دعوت نکنید )

Johnny Depp
      Wild Rose
      BackStreetBoys
      hossein_R
      johnny
      nitah
      صبوادلا
      fateme75
      Mahsa TbT
      Erwin schrodinger
      Arman_b100
      artim
      dr.sahar
      Araz
      Leila
      hamed70t
      آقای الف
      fateme.tehran
      eskalis
      Mr.Dr
      Saeed735
      mk.meydani
      Purple NarSiS
      Faghat Pezeshki
      ehsan-66
      amin278
      SAMAN_SAM
      poorak-20
      silent girl
      bbehzad
      Afsane-IN
      Tinker Bell
      milad65
      yzsd
      s a m i r a
      mahdiehgr
      angel
      sam-n
      Doctor
      venus95
      yaghma
      hamed2357
      fernando
      M o h a m m a d
      ehsan.bp
      Takfir
      kourosh35
      mohamadj07
      biskie
      rezairanpur
      zn.d
      HiccUp
      Mahnaz
      mohadeseh
      na3r!n
      unknown
      baran75
      SanliTa
      پویا دقتی
      niloojoon
      SolD!3r
      Parniya
      nafise74
      :کمدین:
      _ZAPATA_
      dr.milad
      sheida khanume gol
      Parloo
      تندیس
      Sarah B
      rasul.professional
      hadis_moh
      Barnabas.kalins
      خانوم دکتر
      sara75
      nazi1995
      M a s o u d
      HANA199665
      MaHnooxxH
      NaKayama
      T!G3R
      Bit
      mhnz
      laleh74
      Skinner
      mehrdad17
      8MIT8
      joozef
      heliaa
      ah.at
      biology115
      -Morteza-
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 03 مرداد 1395 در ساعت 20:13 دلیل: آپدیت اسامی

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      1- عکاسی و عکس گرفتن از طبیعت رو خیلی دوست دارم
      2-کمی تا حدودی ، شاید بیشتر از کمی , مغرورم
      3- عاشق خنده م ، مخصوصا خنده های از ته دل
      4- فکر کنم سلیقه خوبی داشته باشم
      5- از تیریپ رسمی بدم میاد
      6- از درجا زدن و تکرار بیزارم
      7- سالهای اخیر زندگیم فوق العاده بوده و عالی داره پیش میره
      8- عاشق مادرمم
      9- تو زندگیم خیلی خوش شانسم
      10- خیلی تنبلم و بیشتر کارای خونه رو دوش فرازه
      11-به سفر خیلی علاقه دارم
      12- اهل دشمنی و کینه به دل گرفتن نیستم
      13 - رانندگی رو با سرعت بالا و با صدای بلند موزیک دوس دارم
      14- یه درس رو تو کنکور بدون هیچ معلوماتی 60 زدمو یه سال با این خاطره خوش بودم
      15- به ورزش جودو علاقه زیادی دارمو تو این راه کلی مصدومیت سنگین داشتم
      16- علاقه زیادی به ویولن دارم و تازه شروع کردم به یادگیریش
      17- به این اعتقاد دارم که باید در لحظه زندگی کنم و از تک تک لحظاتم لذت ببرم
      18- به گوش دادن آهنگای جدید با صدای بلند تو خونه اعتیاد دارم
      19- از قضاوت کردن متنفرمممم
      20- سعی میکنم همیشه شکرگزار خدا باشم ، چه در لحظات بد و چه در لحظات خوب زندگیم

نفر بعدی که به این چالش دعوت میکنم جناب @hossein_R

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      ای بابا چرا منو تو این موقعیت قرار میدین:yahoo (4):

1-تاحالا عاشق نشدم کلا
      2-گواهی نامه هنوز نگرفتم !! از موتورم میترسم
      3-کلا آدم آرومیم ولی اگه عصبانی بشم...کلا یه شخصیت دیگه میشم. رسما میگم دو شخصیتیم
      4- با حیوانات رابطه خوبی ندارم کلا هر مدلو بگی. یه شب پنجره باز بود یه زنبور اومد تو اتاقم تا صبح بیدار بودم
      5- اصلا کینه ای نیستم ولی خیلی حساس و زودرنجم

6-وقتی بچه بودم یه عمل جراحی داشتم دکترا جواب کرده بودن! ولی قسمت شد بمونیم دیگه
      7-به شدت فوتبالیم اونم استقلالی 4 آتیشه
      8-به قول دوستام کوری خوندن تو ذاتمه یعنی سر هرچیزی دوست دارم کل کل کنم
      9-موسیقی هم علاقه شدید دارم همچنان در حسرت یه کنسرت هستم
      10- سینما که دیگه نگو...البته بیشتر سینمای ایران! پارسال چشنواره فجر میرفتیم از 6 صبح صف تا نزدیک 11 برا بلیط

11-این چند سال اخیر ایمانم خیلی ضعیف شده همین منشا تمام اتفاقای این چند ساله
      12-تک فرزندم
      13- رو تیپ و مو خیلی حساسم شده 45 دقیقه جلو آینه بودم آخرم کنسل کردم جایی که میخواستم برمو
      14- کودکی شدیدا شر بودم دخترای فامیلو همش کتک میزدم بهم میگفتن حسین زلزله
      15-برعکس اراز خان من سالای اخیر زندگیم بدترین شکل ممکن بوده و داره پیش میره

16-حرف بقیه خیلی رو تاثیر میزاره و کوچکترین اتفاقایی باعاث میشه ذهنم بهم بریزه
      17- همیشه خودمو پایین تر از اون چیزی که هستم میبینم اعتماد به نفس داغون
      :yahoo (21):
      18- به شدت رو کشورم ایران تعصب دارم
      19-خیلی تنبل و خواب آلوام
      20-و به شدت از مسخره کردن بقیه بدم میاد مخصوصا اینکه کسی رو برا ظاهرش مسخره کنم

خدایی چالش بودا...ینی رفتم تو اعماق زندگیم اینارو در آوردم

خب برا نفر بعدی من دعوت میکنم از معاونت محترمه @Parniya خانوم

شرمنده میدونم سرتون شلوغه

ویرایش توسط hossein_R : 24 شهریور 1393 در ساعت 23:26

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مسافرتم نت ندارم خواستم هول هولکی بنویسم چیزی به ذهنم نرسید!

پست رزور شد!! ! بعد میام ویرایش میکنم اگه عب نداره ، اگه داره ک سطل اب یا اتیشی !! ! چیزی بدید

دعوت میکنم از @Mahnaz

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اِهــــم اِهـــــم

صـــدا میــــآآآآآآآد . . . ؟!!!
      بـــا ســــلامـــــ

اول از همه با تچکر از مــهنـــاز جونــــــــــم

1. اعتراف میکنم که وقتی اومدم شروع کنم به تایپ ، دو دستی زدم توو
      سرم ! افتادم توو چاهی که خودم کنده بودمش ! الان بیست تا حقیقتو از کجــــا پیدا کنم خــــو . . . !!!!!

2. چندتا کارو توو زندگیم خیلی خیلی دوس دارم : 1. بوس کردن و کشیدن لپای مامانم ^_^ 2. هدست بذارم توو گوشم ، سوار دوچرخه بشم و 2 کیلومتر رکاب بزنم مخصوصا اگه توو شب باشه 3.کتاب خوندن مخصوصا کتابای تاریخی و رمان (رمان ؛ نه ازین رمانای مسخره ها،مودب پور وایناها! اه اه) 4. کوه پیمایی (البته خیلی وقته که نرفتم، یه سالی میشه ) 5.شنیدن صدای یه نفر 6.ف.ی.س ب.و.ک گردی ( معتادش شدم رفتـــه ) 7.خاطره نویسی ؛ کلا نوشتن رو دوس دارم ( 4تا دفتر سیصدبرگ خاطره دارم که بعضی وقتا به سرم میزنه بسوزنمشون از بس که چرت و پرت نوشتم توشون، خدا نکنه یه روزی یکی بخونتشون )
      6. رقصیــــدن ؛ خیلی لذت بخشه 7. سینما رفتن البته اصن با سینمای ایران حال نمیکنم ضعیفه دیگه خو و . . .

3. از یه سری چیزه واقعــــن تنفر دارم : 1. دورویی و چندرنگ بودن (بیشتر از همه باید از آدمای با این دو خصوصیت ترسید) 2. از تهمت و ضایع کردن حق کسی 3. پاچه خواری کردن 4. شلوار پارچه ای 5. شماعی زاده 6. ریش بلند (ته ریش خوبه ها ^_^ ) 7. موی بلوند 8. درس عربی اییییی 9. یاس (رپر)

4. یه دونه داداش دارم که اندازه ه
      مه دنیا دوسش دارم (با اینکه صبح تا شب با هم جروبحث داریم و کلـــن بدون دعوا روزمون شب نمیشه ) و بزرگترین حسرت زندگیم داشتن یه آبجی کوچیکتر یا بزرگتر از خودمه که تا آخر عمـــــر قراره همرام باشه

5. بهترین دوستم دخترخاله م شراره س که از بچه گی باهم بزرگ شدیم و جیک و پیک همدیگرو میدونیم ! توو فامیلم همیشه مسخره مون میکنن که ما شما دوتا رو هیچوقت بدون هم ندیدیم ))

6. یکی از
      مسائلی که توو از 4-5 سال اخیر بدجور درگیرم کرده : نژادپرسیه که تا عمــــر و توانشو دارم باهاش مبارزه میکنم

7. اگه نت نباشه مُردم مطمئنم که میمیرما

8. وقتی از
      همه چی خسته میشم ، میرم امانمو بغل میکنم و انقد میچسبم بهش و بووش میکنم که آروم میشم و برمیگردم به حالت عادی

9. خیلی زودرنجم و زود عصبی میشم ؛ سر اتفاقا غیرمهم و حرفای خیلی خیلی کوچیک، سریع میزنم زیر گریه هرچقدم سعی میکنم که محکم باشم ؛ نمیشــــــه

10. بسیـــــار بسیــــــار بدشانس تشریف دارم البته هنوز به تعریف درستی از شانس نرسیدم که اصن واقعن وجود داره یا نه

11. خیلی وسواسیم ! مثلن وقتی میز غذارو میچینم همه ظرفا باید یک دست باشن و متقارن قرار بگیرن مگر نه اعصابم خورد میشه یا کتابام همیشه باید به ترتیب اندازه توو قفسه قرار بگیرن ! میدونم باید برم پیش یه روانشناس، صد دفعه گفتن بهم

12. بزرگتر
      ین آرزوم ، مــــآدر شــــدنه ^_^ دوس دارم حتی برا یه روزم که شده این حس نـــــاب و خــــاص رو تجربه کنم

13. اکثر غذاها رو دوس دارم اما تنها غذایی که فکر کردن بهش دلمو آب میندازه : ماکارونی + سس خرسی + سویا و گوشت + قارچ + نوشابه مشکی
      وآآآآآآآآییییی خـــــداااا

14. یکی از مسخره ترین تلاش های زندگیم اینه که بتونم چاق بشم اما نمیشم رو 50 کیلو ثابت موندم :|

15. به جز محسن چاووشی و سیاوش قمیشی ، آهنگای خواننده های دیگه ی ایرانی رو بیشتر از یکی دو بار نمیتونم گوش بدم دوس ندارم دیگه زور نیس که !!!

16. عــــــاشــــــق آزربایجانم
      عـــاشق همه چیش ، زبونش ، موسیقیش ، تاریخش ، رقصش ، مردمش دست خودم نیس ؛ سرزمین مادریمه یـــــاشـــــاسیـــــن گـــــوزل آزربـــــایجـــــانیــــم

17. غرو
      ر رو اصن دوس ندارم ! اصن دوس دارم همیشه زیر پاش بذارم اما نمیشـــه ((

18. مــــــــــاه ؛ تمـــام مــــن استـــــــــ نگاه کردن بهش ، مخصوصن قرص کاملش از بالا پشت بوم ، یکی از کارای مورد علاقه مه

19. وسیله ی موردعلاقه م : گوشی و لپ تاپ ! وقتی نباشن انگار یه چیزی کم دارم

20. یـــه یـــادگـــــاری (حقیقت یافت نشد !!! ):
      برای ماهی
      با سه ثانیه حافظه
      تنگ و دریا یکی ست!
      دست من و شما درد نکند
      که دل ِ تنگ آدم ها را
      با یک عمر حافظه
      توی تُنگ می اندازیم
      و برای ماهی ها دل می سوزانیم!

+ مهدیه لطیفی

دعـــــــــوت میکنـــــم از : M o h a m m a d@

:yahoo (1):

راستیاتش دوس نداشتم یه نفر از تیم مدیریت رو دعوت کنم چون گفتم الان بچه های دیگه میگن اینا فقط خودشونو تحویل میگیرن

اما خب از طرفیم نمیشد محمد رو دعوت نکنم ، پسر به این خوبی ، آقــــآ ، همه دوسش دارن ؛ فعالیتشم که عالیه ، فردا پس فرداس که از پرنیا جون بزنه جلو
      مطمئنم که خیلیا دوس دارن حرفاتو بشنون مخصوصا اینکه تا حالا صندلی داغ نداشتی
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 28 شهریور 1393 در ساعت 13:37

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مر30 از لطف مهسای عزیز:yahoo (1):
      کلی فکر کردم تا اینا تراوش کرد
      خوندن 20تا خوبه ولی نوشتنش خیلی سخته

1-اول از همه اعتراف کنم که اسم من یعنی چیزی که تو شناسنامم نوشته محمد جواد هست ولی از بس از همون بچگی محمد صدام زدن دیگه کسی منو محمدجواد نمیدونه واسه همین اینجام محمدم
      تک و توکی از دوستانِ اینجا، میدونن ولی دیگه گفتم موقعیت خوبیه علنی تر شه

2-عاشق زیست و نجوم و طبیعتا تلسکوپ و میکروسکوپم.....به نجوم علاقه ی شدیدی دارم طوری که توی دوران راهنمایی اتاقم پر پوسترهایی درباره ی این چیزا بود و از همون حدودا هم تا همین الان هستن وقتایی که خارج از شهر1جایی رو پیدا میکنم و میرم واسه دیدن بهتر آسمون آخه تو شهر آلودگی نوری هست نمیشه خوب همه چی رو دید....البته این دیدنی که میگم با همون چشم غیر مسلح هستااااا
      علاوه بر خارج شهر بالا پشت بوم هم زیاد میرم

3-آسمون شدیدا آرومم میکنه.... بارون هم همینطور!تخت جمشید هم وقتی خلوت باشه همینطور!
      گفتم بارون!خب این خیلی خاصه واسم

بارونو بیشتر از هر چیزی دوس دارم.....هیچوقت نشده بارون بیاد و من سرآپام کامل خیس نشده باشه!خلاصه بدجوری عشق بارونم......هیجانم توی هوای برفی بیشتر هست ولی اون حس خاصی که دارم فقط موقع بارون تجربش کردم

4-تازگیا به عکاسی علاقه ی خاصی پیدا کردم.....هر جایی که برم سوژه واسه عکس گرفتن پیدا میکنم

5-رمان زیاد میخوندم الان به خاطر درگیری هایی که دارم کمتر شده(دوستان گفتن م.مودب پور.....باید بگم من با قلم ایشون با رمان آشنا شدم و بعدشم به آثار پائولو کوئیلو رسیدم همگی رو دوس دارم)

6-از خصوصیات اخلاقیم بخوام بگم اینا هست(پ ن:عاقا عاقا اینارو همگی از دوستان پرسیدم و چند تا صفات بد هم بوده خودم بهش اضافه کردم آخه نمیدونم تعارف میکردن یا چیز دیگه ولی خب چیز بد کم گفتن)
      خوش برخورد،شوخ،تا حدودی شیطون،پر رو،ریلکس،مهربون،یکی از دوستان میگه اندکی مغرور!!،اندکی لوس اینو خودم میگم،خوش قول،همیشه خندون و شاد،تودار،لجباز،باحوصله،د یر ناراحت میشم(حتی اوج ناراحتی و عصبانی بودنم از کسی بیشتر از2-3روز نیس!)،خیلی زود میبخشم،باجنبه،یکی گفت نمیدونم چی بگم ولی کلن با تو به ادم خوش میگذره،بی احساسسسس و سسسسسرد(اینجوری س شو کشید گمونم دلش پر بوداااا///قبول دارم ظاهرم اینجوری هست ولی باطنم نه!)،کینه ای نیستم،حاضرجواب

7-از آهنگای رپ و راک و اینا کلن خیلی بدم میاد!!!!فقط پاپ!!!!فقط ملایم!!!آهنگ شاد زیاد گوش نمیدم!
      پیانو و گیتار دوس دارم ولی هیچکدوم رو دنبال نکردم ولی احتمالا در آینده برم سراغ پیانو

8-اعتراف میکنم یکی از دلایکی که سال پیش مدرسه نرفتم پوشیدن کت و شلوار بود(فرم مدرسه بود خب!!!تازه اونا میگفتن سورمه ای من خودم مشکی خریدم ضایع نباشه!)

با اینکه همه میگفتن خوبه ولی خودم اصلن راحت نبودم

9-قبلنا زیاد تو آینه با موهام ور میرفتم ولی الان نه ///اکثرا اسپورت میپوشم

10-خیلی کادو گرفتن دوس دارم!هیچ علاقه ای هم به کادو دادن ندارم:خخخخ

کادوهای مورد علاقم:ساعت مچی،کتاب،ادکلن!!!!چیز دیگه ای خوشم نمیاد!!!البته بجز تلسکوپ و میکروسکوپ که کسی نمیده!!!!

11-از fb خیلی بدم میاد!!!!رانندگی،دوچرخه،اسکیت،پیاده روی توی محیط دنج رو دوس دارم!

12-خیییلی بدم میاد طرف مقابلم دروغ بگه!!!!از اون آدمام که میفهمم چی راسته چی دروغ تا الان که اینجور بوده!!!به رو کسی نمیارم ولی اگه خیلی زورم بیاد یه گوشه کنایه هایی میزنم بهش
      البته کلن به شوخی گوشه کنایه زیاد میزنم
      از غیبت هم بدم میاد و انصافا خودم نه دروغ میگم نه غیبت میکنم(البته غیبت شاید گهگاهی از دهنم در بره و خودمم حواسم نیس ولی دروغ!!!نه!!!حتی مصلحتی هم خییییلی کم پیش اومده بگم!مثلا بابام یه روز نمیره سر کار میگه زنگ بزنم واسه همکارش بگم رفته فلان جا براش مرخصی رد کنن میگم نه من دوروغ نمیگم

13-منم از موتور میترسم!تاحالا سوار نشدم!سوار هم نمیشم

14-یه اعتراف دیگه اینکه از گربه میترسم !خیلی هم میترسم!بچه که بودم مامانم میگه پشت پنجره وایمیسادی اگر گربه میدیدی راس راس خودتو مینداختی
      قبلنا که بچه تر بودم چند تا کابوس هم درباره این گربه ها دیدم که تعریف کنم خندتون میگیره:خخخخخ پس نمیگم
      ولی انصافا با اون سنِ من، تو خواب گربه ها خیلی خَشِن بودن:خخخخ

قابل ذکره الانم وقتی گربه میبینم مو تنم سیخ میشه:خخخخ
      ولی توله گربه دوس دارم

15-تا حد توانم از کمک کردن به کسی دریغ نمیکنم...
      16-از شعر و ادبیات خوشم میاد
      17-با همه قشری سازگارم!نه خیلی مثبتم نه خیلی منفی!ضربدرم
      18-حرف گوش کن نیستم!!
      19- تا حالا موسیقی با صدای بلند گوش ندادم
      20-خیلی به مخم فشار آوردم بابا دیگه اینو تخفیف بدید

سخته بخوام یه نفرو بگم
      ولی @mahdiehgr

ویرایش توسط M o h a m m a d : 29 شهریور 1393 در ساعت 14:42

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از محمد جواد خـــــــــان

اولا ببخشید بابت 4روز تاخیرم نبودم شماهم معطل شدین

بعدشم 20تاااااااااااااااااااااا؟ ؟؟

1.من برخلاف اینجا که خیلی حرف میزنم ولی تو واقعیت واقعا دختر کم حرف و ارومیم وقتی به مهمونی یا جایی برم تا کسی حرف نزده حرف نمیزنم

2.عاشق ترانه ام مخصوصا ترانه های پاپ که اروم میخونن.....از خواننده هایی مث سامان جلیلی و محسن یگانه و لهراسبی و جهانبخش و میثم ابراهیمی و .... خوشم میاد ولی اگه خواننده ی ناشناسی هم باشه ولی قشنگ بخونه حتما گوش میکنم
      قبل از خواب ترانه رو با صدای بلند تو هنزفری گوش میکنم و وقتی هم پای سیستم باشم ترانه رو با هدفون با صدای بلند گوش میکنم کلا خیلی خوشم میاد از اهنگ از داخل سازها با گیتار بیشتر حال میکنم

3. از بچگی نقاشی و طراحی و کارای هنری رو خیلی دوس داشتم جوری که ذهنیتم این بود وقتی بزرگ میشم میرم نقاش میشم ویه نمایشگاه بزرگ میزنم کلا خودمو پیکاسو ثانی تصور میکردم خخخ ولی هرچی بزرگتر شدم تو ذهنم کمرنگ تر شد ولی خوب هنوزم طراحی رو خیلی دوس دارم
      وقتی بیکار باشم و حوصله داشته باشم طراحی میکنم.....طراحیمم بدک نیس

4.بعضیا میگن رفتارم پسرونه اس ...بی احساسم...مغرورم....خودخواهم... ....ولی قبول ندارم اواقعا اینجوری نیسم شاید کمی مغرور باشم ولی مگه میشه دختر باشی و احساس نداشته باشی؟؟؟نمیشه والا خخخخ...کینه ای هم نیسم ینی اگه کسی بهم بدی کنه شاید فراموشم نشه ولی خوب طرفو رو میبخشم....سعی میکنم بیشتر مواقع شوخ باشم

5.بعد از خدا عاشق مامانمم........خیلی بهش وابسته ام اگه نباشه میخام دنیا بعدش نباشه.....بااینکه با داداشم مث موش و گربه میمونیم ولی چند روزی که نبودم پیشش واقعا دلتنگش شدم باهمه جروبحثامون دوسش میدارم

6.از تهمت زدن....مسخره کردن....غیبت واقعا متنفررررررررررررررررررررر ررررم بااینکه بعضی وقتا خودمم میشینم غیبت میکنم ولی بعدش پشیمون میشم

7.تیپم دخترونه اس کم پیش میاد تیپ اسپرت بزنم.....از ساپورت پوشیدنم بدم میاد مگه جاهای خاصی ....اهل فوکل کردن مو و این چیزاهم نیسم موهامو بالا میبندم.....موقع بیرون رفتن ایقد جلو اینه وامیسم و نگاه خودم میکنم که اعضای خونواده از دستم کفری میشن خخخ....زیادم رو مد نیسم ...

8.شاید اعتماد به نفسمو تو حرفام نشون بدم ولی اعتماد به نفسم خیلی کمه حتی بعضی جاها به زیر خط فقر میرسه و خودخوری میکنم

9.بچگیم عاشق اسکیت بودم ولی خوب یه بار اسکیت دختر همسایه رو پوشیدم از پشت محکم خوردم زمین تا چندروز میلنگیدم از اون روز هرجی گفتم اسکیت میخام مامانم برام نخرید میگفت میخوری زمین خودتو اش و لاش میکنی خخخ

10.به اندازه ای که به نت معتادم به گوشی معتاد نیسم......تو نت تنها جاهایی که میرم هم یاهو و انجمن کنکور وپزشکی و وبلاگم هس.....ولی دیگه وبلاگم زیاد میرم یجورایی از سرم افتاده حوصله اش رو ندارم

11.پارسال بدترین سال و امسال بهترین سال از هر جهت واسم بوده......واقعا خدارو شکر میکنمممممممممم

12.رتابستون امسال تا تونسم رمان خوندم......درکل از رمان خوشم میاد سرگرمی خوبی واسه مواقعیه که نت در دسترس نیس.....ولی بدی رمانای ایرانی اینه که اخرشو راحت میشه حدس زد به نظرم بهترین رمانی که خوندم و اخرشو نشد حدس بزنی اختیاراجباری و اجبار اختیاری بود

13.تا حالا نشده دوستای واقعیم از دستم رنجیده بشن.......بهترین دوستم سال دوم دبیرستان مزدوج شد از اونموقع من تنها شدم.....ارتباطمون کمرنگ شده

14.سوم دبیرستان که بودم یه سوتی خیلی خفن دادم با اینکه 3سال از اون روز میگذره ولی غیر از خواهرم و دخترداییم هیشکدوم از اعضای خونوادم نمیدونن خواهرم که تو وبلاگم خوندددد دخترداییمم که پخش زنده سوتی رو دید وگرنه این دوتا هم محال بود بدونن....هنوز که هنوزه مسکوت نگهش داشتم

15.هوای ابری و نم نم بارون و بوی خاک نمناک واقعا عالیهههه ادم دلش میخاد اون بو خاک باورنی رو بخوره دریا رو خیلی دوس دارم دلم میخاد فقط بشینم وبه صدای موجهای دریا گوش بدم خیلی ارامش بخشه برام

16.تازگیا مستقل بودن رو دوس دارم

17.بازیهای ذسته جمعی با فامیل برام لذت بخشهه....مخصوصا شاه وزیر دزد خخخ...عاشق این بازیم...یه بار تو بازی در استانه شاه شدن بودم ولی شانس بدم دزد شدم شاه هم نامردی نکرد 5بار با چوب محکم زد کف پام تا دفعه دیگه ازکنار شاه شدنم رد نشم دی::yahoo (21):
      18.وقتی عصبیم ترانه غمگین ارومم میکنه اولین کسی هم که تغییر رفتارم و دپرسیمو میفهمه خواهرمه...ینی موندم چیکار کنم وقتی دپرسم نفهمه و چیزی نپرسه
      19.همیشه جز شاگرد ممتازای مدرسه و درس خونا بودم ولی اعتراف میکنم همیشه از ادمای درس خون و به عبارتی خرخون بدم میاد.....همیشه هم تو کلاسی میوفتادم که جز شلوغترین و از لحاظ نمره بهترین کلاس بود
      20.این اخری رو دیگه چیزی نمیگم خودتون کمی فک کنین ببینین چه واقعیتی داخل من میبینین بعد بگین خخ

حالا من کیو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ @silent girl

چه زیباست
      اگر حاجت دلت..
      با حکمت خدایت...
      یکی باشد
      ویرایش توسط mahdiehgr_M5R : 02 مهر 1393 در ساعت 12:12

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با تشکر از مهدیه عزیز که منو به این چالش دعوت کرد دی: دیدید مد شده تو چالش سطل آب یخ؟ دی:

1-
      زیاد خودم رو نمیشناسم . . . و هروقت احساس کردم در زمینه ای خودم رو شناختم، اتفاقی میفته و رفتاری ازم سر میزنه که بفهمم هنوزم نتونستم خودم رو بشناسم . . .

2- از تقسیم کردن آدما و مقایسه کردن خوشم نمیاد. . . هر آدمی شخصیت خودش رو داره و نباید با پیش داوری قضاوتش کنیم یا با یکی دیگه مقایسه اش کنیم!

3- سعی میکنم کمتر به حرف دیگران گوش کنم، اگه کاری کردی که نتیجه خوبی داشت میگن دیدی گفتم اگر هم نتیجه خوبی نداشت میگن من که گفتم این کارو نکن! بخاطر همین سعی میکنم از کسی نظر بخوام و مشورت بگیرم که بتونه کمکم کنه و ازین اخلاقا نداشته باشه. . . بعضیا فک میکنن خیلی میدونن . . . و جالبه همین آدمان ک همیشه سرت منت میزارن! بخاطر کاری که برات انجام ندادن

4- نوشتن آرومم میکنه. . . هرچند جدیدا زیاد نمینویسم، ولی امیدوارم در آینده نویسنده بشم . . .

5- مثبت اندیشی رو دوست دارم . . . قشنگه ب دیگران حق بدیم و اگه یوقت از دستشون نارحت شدیم بهترین حالت رو در نظر بگیریم، نه اینکه حق به جانب ، بقیه رو اون طور که دلمون میخواد قضاوت کنیم. . . و خیلی روی قضاوتمون پافشاری کنیم!

6- سعی میکنم دیگران رو قضاوت نکنم و ببخشم . . .

7- اگه یکی اذیتم کنه ازش دوری میکنم. . .

8- از تنش خوشم نمیاد و هروقت عصبانی میشم سعی میکنم سکوت کنم، چون در غیر این صورت حتما بعدش پشیمون میشم

9-از دل شکستن بدم میاد ولی متاسفانه پیش اومده دل بشکنم و دیگران رو نارحت کنم. . . موقع عصبانیت بخصوص

10- از تلافی کردن و مسخره کردن و خرد کردن شخصیت بقیه و اینکه بخوام داشته هام رو به رخ بقیه بکشم خوشم نمیاد . . . حتی اونایی ک زیاد باهم خوب نیستیم. . .

11-زیاد اتفاق افتاده ک بخوان داشته هاشون رو به رخم بکشن ولی کم پیش میاد بهشون حسادت کنم، بنظرم به رخ کشیدن کار آدمای ضعیفه که میخوان ضعف هاشون(شخصیتی) رو با به رخ کشیدن داشته هاشون (مادی) پنهان کنن . . .

12- لجبازم و خیلی ضربه خوردم از لجبازیم . . . سعی میکنم نباشم اما بعضی وقتا واقعا نمیشه . . .

13- شنیدن حرف منطقی رو دوست دارم. . . حتی اگه هم عقیده من نباشه ، اینکه یکی دور از تعصب بخواد بحث کنه و به نتیجه برسه برام با ارزشه . . .

14- ولی اگه کسی بخواد بهم زور بگه پیش اومده تو فکرم بوده کاری رو انجام بدم یا چیزی رو بخوام بخرم، ولی وقتی یکی خواست بهم تحمیلش کنه، هر کاری کردم تا اون کار انجام نشه، و بعد از اینکه انجام نشده و ثابت کردم انتخابم بخاطر حرف بقیه نیست، میرم سراغ همون کار دی: ولی پیش اومده که فرصت جبران نباشه

15- بهشت خدا اونقدر بزرگه که همه توش جا میشن . . . و خدا اونقدر مهربونه که همه رو توی بهشت خودش جا بده . . . خودم رو در حدی نمیبینم که بگم بهشت فقط مال ماست، بقیه همه جهنمین!

16-از پیروی کورکورانه خوشم نمیاد. . . آدم هرچیو انتخاب میکنه باید با عقیده باشه . . . نه صرفا بخاطر تقلید از دیگران . . .

17- زندگی بهم یاد داده آدما همیشه تنهان و همدیگه رو تنها میزارن، حتی روی اونایی هم که خیلی بامرامن نباید حساب کرد، گاهی اتفاقیی واسه همونا میفته که نمیتونن باشن اون موقعی که بهشون احتیاج داریم، فقط خداست که همیشه هست و همیشه میتونه برای آدم کاری بکنه . . .

18- از وابسته شدن به چیزی خوشم نمیاد . . . گاهی شده بخاطر اینکه زیاد میومدم نت خودم رو محروم کردم یا وبلاگ هام رو بخاطر همین حذف کردم. . . بنظرم ی نقطه ضعفه وابستگی . . . فقط به چیزایی که ارزش داره باید ارزش داد . . . به قول استادمون اگه یه لیوان ازتون شکست ، به اندازه شکسته شدن یه لیوان نارحت بشید. . . و اگ یه اتفاق خوب براتون افتاد به اندازه خودش خوشحال بشید. . .باید برای هر چیزی در حد خودش ارزش قائل بود. . .

19- کمک کردن به دیگران رو دوست دارم . . . اگه بتونم. . .

20- سعی میکنم اما همیشه به نتیجه نمیرسم

نفر بعدی رتبه برتر انجمن دی:
      آقای @mk.meydani

موفق باشید . . .
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول تنک یو از محمدکاظم که دعوتم کرد دوم من میخاستم رزرو کنم دیگه دیدم همه رزرو کردن منم رزرو کنم ضایع میشه گفتم بذا بنویسم دیگه

1-اینو فک کنم همه میدونن خندیدنو خییییلی دوس دارم هیچوقتم سیر نمیشم ازش کلا ادم شوخی هستم

2-بعضی مواقع برعکس بقیس رفتارام مثلا چیزی که واسه دیگران خیلی مهمه ممکنه واسه من مهم نباشه اصن شاید از وقوعش ناراحت نشم ولی برعکس چیزی که واسه بقیه مهم نیس یهو خیلی برام مهم میشه و بدجور ذهنمو مشغول میکنه

3-همیشه دوس داشتم تو جمع که باشم یهو اتفاق وحشتناک بیفته مثلا زلزله بیاد یا ازین رعدوبرق ترسناکا بشه البته من به برق رفتنم راضیم خیلی حال میده بیشتر از همه سروصدا میکنم خخخخ

4-کلا کتاب دوس ندارم بخونم وقتی میخونم انگار دارن خفم میکنن البته بجز کتابای درسی ایشالا درست میشم

5-بلد نیستم دوچرخه برونمپسرخالم امسال دوچرخشو داد برونم ولی انقد قدش بلنده دوچرخشم مث خودشه به دردم نخورد خابگامون دوچرخه داره ایشالا یاد میگیرم

6-بدجور عاشق صورتیم یعنی حتی از دور دورم ببینمش همه چیو ول میکنم محو اون میشم(همچین میگم انگار ادمه خخخخ)

7- 3ماه تمامو تو خابگا نتونستم بخابم شبا یعنی همیشه 6صب میخابیدم اکثرنم 8کلاس داشتم بگم کلا نخابیدم سنگین ترم

8-خیلی حرفیدنو دوس دارم اگه نحرفم میمیرم البته اگه طرفم همراهیم کنه میحرفم

9-از دروغ به شدت متنفرم البته نه هر دروغی دروغ مصلحتی ایرادی نداره

10-کمی رکم راحت حرفمو میزنم

11-از تاریکی بدجووور میترسم اصن نمیتونی فکرشو کنی

12-عاشق سالادم امکان نداره تو سفره سالاد باشه من لب نزنم بهش

13-اکثر مواقع وقتی میبینم حقم ضایع میشه ساکت نمیشینم میرم و از حقم دفاع میکنم مگر اینکه طوری باشه بدونم اگه دفاع کنم بدتر میشه میشینم سرجام

14-خیلی واسه دوستام ارزش قاعلم واقعا خیلی ناراحت میشم وقتی سر مساعل کوچیک از دستشون میدم

15-اصن ادم مغروری نیسم بلدم نیستم خودمو بگیرم کلا از کسیم که اینجوری باشه بدم میاد

16-زیاد فیلم نمیبینم اگه دست خودم باشه اصن نمیبینم مگر اینکه به زور مامانم باشه اخه حوصلم سر میره، یک ساعت تمام فقط زول بزنم به تلویزیون خیلی کار سختیه خخخ

17-بهترین بازی ای کردم فک کنم اسمش بایوهازرد بود نمیدونم خخ ازین خون اشامیا بود فک نکنینا کلشو خودم بازی کردم جاهای سختشو میدادم پسرخالم میرف خخخخ

ازینجا به بعد مهسا جان یکم تو دلم بدوبیراه گفتم بهت شرمنده اخه هیچی به ذهنم نمیرسید بگم به زور پیدا کردم این 3تا رو خخخخ

18-بجز خونوادم هر کی باهام بد رفتاری کنه جوابشو میبینه حتی شما دوست عزیز

19-با اسم مردم مشکل دارم نمیتونم با اسم خودشون صداشون کنم دیگه کرم دارم

20-از اعراب به شدددت متنفرم

خب نفر بعدیم مهندس مرتضی رو میگم
      اقای @johnny بفرمایید
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

ویرایش توسط raponzel : 04 مهر 1393 در ساعت 01:32

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تشکر از مهندس لیلا برای دعوت و معذرت به خاطر این تاخیری که بوجود اومد!

خب حس صحبت دیگه ای نیست با اجازه!

1-کلا زیاد شوخی میکنم و خیلی دیر از دست کسی ناراحت میشم!

2-عاشق فوتبال (خصوصا آرسنال) ، تکنولوژی و گیم هستم!:yahoo (21):

3-هم خدا رو میخوام و هم خرما رو!...همیشه سعی میکنم چیزی رو از دست ندم البته چیز هایی که ارزش داشته باشن!
      4-از بنایی خیلی خوشم میاد و قبلا هم زیاد بنایی رفتم!!!:yahoo (4):

5-فیلم ترسناک اونم در اتاق تاریک و تنها اصن خاطره خوبی واسم به جا میزاره!!

6-به دوستان مجازی اهمیت میدم و برام مهمن.

7-با سفر زیاد موافق نیستم و اکثر اوقات در خواب تشریف داریم ولی بیابان گردی هم عجیب میچسبد!!

8-دوست ندارم ازم تعریف کنن البته اگه چیز قابل تعریفی وجود داشته باشه!!

9-همیشه وقتی میرم کوه یا بیابون دنبال کشف یه چیز جدیدم ولی خودم هم نمیدونم دقیقا چی!!

10-زیاد به خودم اهمیت نمیدم و تا بتونم به دیگران کمک میکنم (البته اگه کاری از دست من بر بیاد!!:yahoo (4)

11-دیگه خداییش حقیقتم نمیاد!! و الانم که اینارو نوشتم خوابم گرفته! با عرض پوزش از همه نفر بعدی رو دعوت میکنم و اونم نفیسه خانم هستش.

nafise74
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

11. Top | #11
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از مهندس مرتضی که منو به چالش دعوت کرد :yahoo (4)اخه من 20 تا حقیقت از کجا بیارم؟!)

1-برعکس اینجا که زیاد حرف میزنم با دوستان ولی بیرونه فضای مجازی ادمه ساکتیم تا طرف حرف نزنه منم نمیحرفم

2-اگه به موضوعی گیر بدم انقدر فکر میکنم بهش که نگو و نپرس و همیشه دو دلم برای کاری انجام دادن

3-توو کارای خونه تنبلم یه خورده خخخخ خب چیکار کنم خوشم نمیاد

4-همیشه به اطرافیانم تا جایی که میتونم کمک میکنم ولی نمیدونم چرا بعد ها میگن تو که کمکی تاحالا نکردی

5-از رانندگی میترسم خخخخ فکر نکنم گواهینامه بگیرم

6-عاشق شیرینی پزی ام ولی برعکس از اشپزی بدم میاد
      7- طراحیم خوبه و زیاد اهل اهنگ و بازار رفتن نیستم (برعکس بقیه دخترا)

8-عاشق نت و اس بازی

9-ادمه دم دمدمی مزاجی هستم (خصوصیاته بد خردادی ها)

10- راستشو بخاین دیگه حقیقتم نمیاد خخخخخ

خب ببخشید که نصف شد از 20 تا حقیقت خب کیو دعوت کنم؟؟؟ هیچکی نیس ....اها دعوت میکنم از محدثه خانوم

@
      mohadeseh
      خدافظ !!!!
      ویرایش توسط nafise74 : 06 مهر 1393 در ساعت 22:31

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلاااااااااااااامممممم...... ..مخسی مخسی از نفیسه جون بابت دعوت...
      شرمنده دیر شدددد درگیر بودم دانشگاه و درس و مراسم و کلی کار بود دیگه معذرت از همگی....
      سخته منم هر چی از بچگی تا بزرگسالیم یادم میاد میگم.......

1- تا3 سالگی حرف نمیزدم دکترام که کلا نمیدونستند چرا!!!! بعد رفتیم مشهد پیش امام رضا که طبق شواهده گفته شده همین که نشستیم تو اتوبوس که برگردیم دیگه از اول حرف زدمممممممممممممممم که صدا همه دراومده بعد مامانمم همونجا گفتن یا امام رضا ما گفتیم حرف بزنه ولی نه تا این حددددددد خخخخخخخخ......

2- چهار سالگیمم تصادف خیلی بدی داشتم عموی گرامی یکروز بود گواهینامه گرفته بود نشست پشت ماشین منم رفتم با خواهرم و دوتا دخترعمو هام......خلاصه این خواهر من هی میگفته تند برو تند برو عموماهم از خدا خواسته رفتتتتتتتت بعدم چون خواب بودش و بزور کتک بیدارش کردن بره نون بخره خوابش برد خوردیم به تیر چراغ برق ......
      من پرت شدم تو شیشه جلو بعدم افتادم کنار خیابون خخخخخخخ خواهرمم باسر رفت تو ضبط جلو که سرش شکست......خلاصه من نباید میبورم الان درخدمتم خخخخخ
      اهان اون دوتا دخترعموهام هیچی شون نشد عموم هم سه تا بخیه خورد پیشونیش.......منم پام بخیه خورد چون خورد تو جدولا کنار خیابون
      خیلی باحال بووووووده ها من که چیزی یادم نمیاد خخخخخخخخخ

3- خیلی پر حرفم خودم میدونم بعدم شوخی هم میکنم حدشم طرف مقابلم تعیین میکنه برام دیگه.......
      مغرور نیستم اصلا ولی به کسی اجازه توهین یا هرچی نمیدم مگه اینکه......

4- همه لباسامم تو سه رنگه بیشتری صورتی قرمز بنفش........دیدم همه گفته بودن خخخ

5- ویژگی هایی که بهم گفتن حساس زودرنج شیطون پرو خورده شیشه اینا را زیاد بهم میگند خخخخخخ

6- یچی که دقیقا دو هفته پیش کشف کردممم رفته بودیم مهمونی بعد سس قرمزشون کاله بود هیچی دیگه ریخیتم رو سیب زمینی ها خوردیم جاتون خالی
      به پنج دقیقه نکشید دستام شروع کرد به خارش کرد بعد دیدم مثل حالت تاول زدن باد کرد کلا دوتا دستام اینجوری شدن بعد خودبخود بادش خالی میشد خخخخخ من به هرکی میگفتم میگقتن گزیدنت .....بعد دختر عموم گفت پاشو برو به مامانم نشون بده یچیت شده (رادیولوژی خوندن خخخخخ)
      بعد یهو دختر عموم اومده مامانشو صدا بزنه گفت مامان بیا محد باد کرده خخخخخخخخخخ هیچی دیگه گفتن حساسیت داشتی به سس
      ولی این دختر عموهام که بی خیال نمیشدن هی میگفتن یکی گفته الهی باد کنی باد کردی خخخخخخخخخ
      از اون به بعدم همش پیام میدن بفرماید سس کاله........هر موقعم اذیت میکردم یا شیطونی میکردم میرفتن سسو میوردن

7- از درس خوردن بدم میاد تا الانم بزور جامعه پیش اومدم البته سال کنکورم خودمو کشتم چون میخاسم دیگه حرف نشنوم......

8- سرگرمی هامم نت و سرکار گذاشتن دوستام و پیام دادن .......

9- با همه زود دوست میشم کلا ارتباطم خوبه (برداشت اشتباه نشه...) خوش برخوردم ولی بستگی به طرفمم داره.......
      قبلا خیلی حاضر جواب بودم هرچی میگفتن جواب میدادم جدیدا سکوت می کنم ......
      عصبیم هستم زود دلخور میشممم بعدم عصبی بشم محلو ترک میکنم کلا

10- از ادم های دورو..دروغگو....سرخود معطل خوشم نمیاد و ادمایی که خیلی خودشونو خوب جلوه میدن ولی در عمل...متنفرممممم.

11- کارت شارژژژژژژ خیلی دوس میدارم کسی برام نمیگیره
      کلا خیلیا اینو میدونن خخخخخخ

12- بهترین دورانم مهدکودکم بوووود خیلی خوش میگذشت با بابام میرفتیم سرکار بعد دوست بابام میبردم برام بستنی و کیک میگرفتممممم
      بعد خیلی دوستش میداشتمم تا اینکه یه ماه پیش فهمیدم پول بستنی و کیکو بابام میداده نه اوووون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیگه خوشم نیمد ازش خخخخخ تازه قدشم خیلی بلند بود هرموقع میخاسم باهاش حرف بزنم باید اسمنو مینگریدم خخخخخخ

13- اخرین سرکاری که دوستامو گذاشتم این بود همشون اومدن گفتن ما ازدواج کردیم فلان بهمان منم به شوخی بود خداییش در اومدم گفتم منم ازدواج کردم
      گذشت تا چند روز بعدش دیدم دوست صمیمیم داره نشونه های طرفو میده .........این شد که همه فکر میکنن ازدواج کردم خخخخخخخخخخخخخخخخ

14- سعی کردم دروغ نگم اگه هم گفتم مال بچگیم بوده اونم از ترس بوده خوووو
      مثلا یبار زنگ یه خونه رو زدم بعد الفرااااااااااااااااااااا ااارررررررررررررررررررررر ررررررر پسره گذاشت دنبالم منم ریلکس اروم کردم حرکتمو بعد گفت شما زنگ خونمونا زدین گفتم من؟؟ نه!!
      یکی داشت میدوید از اون طرف رفت.......اینم دوید رفت منم دویدم رفتم تو خونمون خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      ترسیده بودم

15- از اینکه یکی تو جمع ازم تعریف کنه بدممممممم میاد کلا تعریف کنند ازم بدم میاد یکبار مامنم اینکارو کرد که بعد تو خونه بحث شددد خخخخخخ
      بدم میاد زشته مث این اویزونا عه

16- مسخرم ممکنه به شوخی کرده باشم ولی اینکه واقعا مسخره کنم یکیو نه فک نکنم
      ولی بشوخی زیااااااد مسخرم کردن نامرداااااا همشم از طرف دخترعموهام بوده وکلا طرف بابام خخخخخخخ

17- از سال سوم تا الان سالهای خوبی نبوده......امیدوارم در ادامه خوب باشششششه برامن و همه ی دوستان

در آخر از استارتر تایپیک و نفیسه جون وهمگی دوستان کمال تشکر دارم
      بویژه اقا محمد جوااااااااد که ان شالله........خوبی بشن خخخخخ

نفر بعدی جناب فرناندو @fernando
      که نیستند فک کنم
      تا میاند بهم نخوره تایپیک
      یکی دیگه اووومممم ........ اقای @strider
      بازم نیستند ونیومدن
      من دونفرو میگم هرکدوم زودتر اومدن انجمن دیگه ادامه بدن
      اقای بهشتی @e.beheshtiواقای سجاد
      ImmortalMadGuys@
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 23 آذر 1393 در ساعت 23:55

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خب
      طبق رسم و رسوم اول تشكر كنم از mohadeseh خانم برا دعوتشون
      خخخ
      تشكر
      حالا واسه جبرانش طبق حقيقت 11 كه خودتون نوشتين
      يه كارت شارژ واستون ميفرستم
      فقط دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره
      خخخخخ
      خب مثل بقيه هم من اينو هم بگم:

من 20 تا حقيقت از كجا بيارم؟؟؟ :troll (5):خخخخ

خب

1- وقتي دنيا اومدم به نشانه اعتراض تا يه سال ،يه سال و نيم حرف نزدم
      ولي وقتي ديدم براشون مهم نيست
      بيخيال شدم
      از همون جا بود كه فهميدم بايد گليم خودما از آب بيرون بكشم و كسي قرار نيست واسم كاري كنه
      خخخخخ

2- يه بيو هم بدم
      اسم :احسان
      ش ش :
      صادره از

3- كلا آدم شوخ طبعي هستم
      ولي به جاش
      وصد البته به طرف مقابلم بستگي داره

4-از چند دسته آدما متنفرم از ته قلب

يكي اونايي كه به من دروغ ميگن (تو 99 درصد موارد ميفهمم دروغ ميگن ولي به رو خودمم نميارم چون حتما يه مشكلي داره كه داره دروغ ميگه )

يكي اونايي كه تظاهر ميكنن كه كمكم ميخان بكنن
      ولي قصدشون زمين زدن منه
      اينو رو هم دير يا زود تشخيص ميدم (اين لعنتي ها رو پيداشون كنم دهنشون سرويسه ((ببخشيد خيلي عصباني شدم خخخ)))

اونايي كه خيلي چابلوسن و بادمجون دور قاب چين

اونايي كه چشماشونو بستن و كوركورانه تقليد ميكنن

اونايي كه ....اضافي ميخورنن :yahoo (4)::yahoo (4): (چيه ؟؟ منظورم اونايي بود كه شكر اضافي ميخورنن :yahoo (4)

و اونايي كه ... خب اينو نميشه اينجا گفت وگرنه اخراج دائم ميشم خخخخخ

خب شماره چند ميشه
      آهان
      5- يه مدت هس كه ديگه به چشمام هم اعتماد ندارم
      چند وقت پيشتر يكي از نزديكانم
      كه خيلي هم بهم محبت كرده بود
      بهم خيانت كردم
      كلا منو بي اعتماد كرد به خيلي چيزا
      همين جا ازش تشكر ميكنم كه چشم منو بيشتر باز كرد
      ماشالا بعضي ها دو رو نيستن
      صد رو هستن
      هزار چهرن ان لعنتي ها

6-
      عشق كشكه (البته از نوع زمينيش)

7- چي بگم خوب تازه هنوز 7 تا شد
      كشورمو خيلي دوست دارم
      به ايراني بودنم افتخار ميكنم
      البته به اوضاع الان كاري ندارم
      كلا به آريايي بودنم افتخار ميكنم

8- عاشق سياوش قميشي هستم
      با آهنگاش زندگي ميكنم
      البته هماي مستان هم دوست دارم
      (صد البته خواننده خوب كم نيست همچون شادمهر ،محسن يگانه،مرحوم پاشايي
      اينا هم عالي هستن و نابغه موسيقي ،ولي من عاشق سياوشم )

9-غذا برات درست ميكنم انگشتاتم باش بخوري خخخ آره ديگه آشپزي بلدم خخخ

10- از دنيا مجازي خوشم نمياد
      دنيايي كه به يه چراغ بند هس
      ...

اين يكي خيلي عارفانه شد
      خخخخخ

11-متولد بهمن هستم
      عاشق بهمني ها
      عاشق برف و بارون
      كلا فصل مورد علاقم زمستون

12-اين حقيقت عذابم ميده
      دلم لك زده واسه يه زيارت امام رضا :yahoo (2)::yahoo (2)::yahoo (2):

13-كلا آدم شادي هستم تو زندگي
      و خيلي هم راضي ازش
      ولي امسال كه موندم پشت كنكور
      عجيب داغونم:yahoo (2):
      اعصابم خورده :yahoo (2):
      يه نمه هم انگيزه ندارم :yahoo (2):
      اصلن يه جوري ام :yahoo (2):
      سال پيش خيلي بهتر ميخوندم :yahoo (2):

14- حرف تو خونه حرف منه
      زورگو وخودكامه
      خخخخ
      بچه آخر كاري هستم ناسلامتي
      ته تغاري
      غير اين بود تعجب داشت
      خخخخ

15-مامان بابام
      عشقن
      عشق

16 -
      17-خيلي دوست دارم ويالون زدن رو ياد بگيرم
      بايد خيلي خش(خوب) باشه

18-حقيقت بعدي اينكه
      از دوتا چيز كه عاشقشونم ولي ازشون متنفرم (حالا ديگه خودتت بفهم كه من با خودم چند چند هستم خخخ)
      يكي خواب
      يكي غذا خوردن
      19- از شعر خيلي خوشم مياد
      مخصوصا عارفانه و عاشقانه باشه
      مث اين

هرگز حسد نبردم بر منصبيّ و مالي
      الاّ بر آنكه دارد با دلبري وصالي

يا اين
      خرم آن لحظه كه مشتاق به ياري برسد

آرزومند نگاری به نگاری برسد
      كلا خيلي قشنگن

20-چي بگم دهنم آسفالت شد تا اينجا
      خخخخ
      ورزشكار بودم ولي بخاطر كنكور گذاشتمش كنار
      بسكتبال كار ميكردم

اينو هم بگم و برم خخخ
      21- كلا فك كنم شمه اقتصادي خوبي دارم
      خخخخ
      نمونش همين تابستوني
      بعد كنكور يه روز هم از خونه بيرون نرفتم ولي حدود يه تومن كاسب بودم
      حالا چيش ؟ديگه بماند خخخخخ

آخي
      راحت شدم
      چي بود اين

خب از كي دعوت كنم

9نفر تو ذهنم هستن
      5 تاشون كه قبلا دعوت شدن
      ميمونه 4 تا
      كه دوتاشون هم مطمئنم هستم زياد دوست ندارن اينجا شركت كنن
      دوتاشون هم كه خيلي وقته آن نشدن

خب چيكار كنم ؟؟:yahoo (21):
      دعوت ميكنم
      از
      از
      گريت بيل
      كه متاسفانه سرش شلوغه
      خب از
      آرنولد شوارتزنگر
      كه اونم متاسفانه اصلن اينجا عضو نيست
      خخخخخ
      كلا الان دارم كرم ميريزم
      چيكار كنم والا

خب اينبار جدي جدي
      دعوت ميكنم
      از
      آنجل
      پاسخگو و راهنما بچه هاي كنكوري :yahoo (1):

angel
      ویرایش توسط Humphry Davy : 07 خرداد 1394 در ساعت 04:34 دلیل: دلم خواست چندتاش رو ويرايش كنم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باتشکر از @e.beheshti عزیز اما خب من 20 تا حقیقت از کجام بیارم
      1- اسمم مریمه اما خب اکثرا به اسم آنجل میشناسنم دیگه گفتم رونمایی کنم ملت از ابهام دربیان :yahoo (4):
      2- اهل مشهدم متولد اردیبهشت 75 رتبه امسالمم شد 1700 ( اینا رو گفتم دیگه درملا عام انقد نپرسین)
      3-مغرورم اما خب کسی به دلم بشینه باهاش زود گرم میگیرم
      4- کلا تنبلم و هنر خانه داری و آشپزی و اینا یه چیزی در حد جلبک
      5- عاشق هیجان و دیوونه بازی و سرعتم و جسورم:yahoo (4):
      6- تا حالا عاشق نشدم اما اینکه از کسی خوشم بیاد پیش اومده
      7- خیلی شر و شیطونم و مجلس گرم کنم کلا از دیوار راست بالامیرم (باید پسر میشدم بوخودا)
      8- عاشق آهنگ و موسیقی ام (مخصوصا معین و شادمهر) نواختن ساز هم بعد از کنکور حتما میرم دنبالش ( گیتار) صدامم خوبه
      9- خودمو خیلی دوس دارم و اعتماد به نفسم بالاس
      10- دوس داشتم یه جای دیگه غیره ایران دنیا میومدم ( البته گاهی وقتا)
      11- عاشق خوابم وحشتناک ( تاحالا شده 14ساعت بی وقفه بخوابم)
      12-آستانه تحملم بالاست اما امان از اینکه کسی از چشمم بیفته دیگه درست نمیشه عمرا(خصوصیت اردیبهشتیاس)
      13- امسال سال عجیبی بود واسم. کنکور قبول نشدم اما راضی ام چون میدونم چیزای بهتری درانتظارمه
      14- از حیوونا اکثرا خوشم نمیاد از سگ و گربه ام مثه سگ میترسم
      15- به شدت به انجمن وابسته شدم و اکثر بچه ها رو خیلی دوس دارم کلی خاطره ساختیم با هم.
      16- چه سخته ها هرچی مینویسم تموم نمیشه خخخخ. بهترین روز زندگیم روز تولدمه کلی سورپرایز میشم
      17- درشرف ماشین خریدنم به به
      18- عاشق اینم که شمال زندگی کنم
      19- دیوونه ی سرما و برف بازی ام. کلا از گرما خوشم نمیاد
      20- عاقا دیگه نمیدونم چی بگم تا جایی که بتونم دوس دارم به همه کمک کنم

آخییییییییییییییییییییش
      و من دعوت میکنم از
      @bbehzad
      چیزه خوبیه ها حال گیریه اساسیخدایی سخته
      مرسی از همه و از استارتر تاپیک
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با تشکرات فراوون از angel
      1-بهزاد ابانیه 65
      2-متولد تهران ساکن کرج
      3- فکر کنم بزرگترین کنکوریه انجمن
      4-سال 83 کنکور دادم 6000 شدم
      4-کاردانی تبریز خوندم خوب نبود کارشناسی کرج خوب بود
      5-تو رشته های تجربی یا باید دکتر باشی یا الافی
      6-رشتمو دوس نداشتم کارم ازاد بود بر حسب اتفاق واردش شدم
      7-عاشق دندون پزشکیم از پزشکی بدم میاد چون از نزدیک دارم میبینم مشکلات فراوونشو
      8-از یکنواختی بدم میاد
      9- عاشق ماشینم هر 6ماه یه ماشین میخرم
      10-تا حالا چند بار پلیس نا محسوس گرفته منو خخخخ
      11-از استیو جابز خوشم میومد حیف زود مرد
      12-از قلم چی بدم میاد چون کنکورو سخت کرد خخخخخخخخ
      13-عاشق بدنسازیم بدن خودم فیت نسیه
      14-از کتاب شیمی خیلی سبز متنفرم
      15-عاشق شادمهر مخصوصا این ور ابیاشم
      16-از tvنفرت دارم
      17-تو انجمن با یکی واقعا خوبم خودشم خوب میدونه
      18-دوس داشتم زمانی که کنکور دادم یه سایت مثه سایت کنکور بود با رقیبام رفیق میشدم
      19- عاشق مدم همیشه خوشتیپ میچرخم
      20-اعتماد به سقفم تا اعتماد به نفس

دعوت میکنم از
      Purple NarSiS عزیز

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن