خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 184
    1. Top | #166
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      با تشکر از ناری عزیز
      ۱- تنهایی مو با هیچی عوض نمیکنم.. خیلی دوسش دارم.. آدم خیلی بیشتر خودشو تو تنهایی ها میشناسه
      ۲- به شدت فوتبالی.. ولی خب کسی نبود اینجا باهاش زیاد بحث کنیم
      ۳- غذای مورد علاقه قورمه سبزی و دیزی.. البته خودم تقریبا همه غذاها رو بلدم درست کنم
      ۴- از دورویی و تنبلی و آدما با این ویژگی ها متنفرم
      ۵ - هیچ اعتقادی به عشق و عاشقی ندارم.. همش حاصل تغییرات ددوپامین و سروتونین و اکسی توسین هست که خیلی زود برطرف میشن
      ۶- میوه مورد علاقم انبه هست ولی خب کلا خیلی گیرم نمیاد
      ۷- اصالتا مال شهر کرد ( بام ایران ) هستیم
      ۸_ پزشکی رو با علاقه اومدم و هنوزم عاشقشم ولی خب به شدت جو جامعه علیه پزشکاس و واقعا آینده رو به تباهی تو این کشور در انتظارشه.. متاسفانه انقدر پالس منفی تو جامعه ما هس که ۹۰ درصد زده میشین ازش
      ۹- از دروغ گفتن بدم میاد و خیلی بلد نیستم
      ۱۰ _ اینجا به جز ۲_ ۳ نفر کسی رو زیاد نمیشناسم
      ۱۱- نظریه تناسخ رو خیلی قبول دارم و به نظرم هیچ هدف خاصی در انتظار ما نیست
      ۱۲- اهل فیلم و سریال هستم شدید البته اگه وقتش باشه
      ۱۳ -تو موسیقی ایرانی شادمهر و خیلی دوست دارم با سبک رپ و لیتو و بقیه
      ۱۴_ زبان انگلیسیم خوبه خداروشکر.. کنکور ۹۳ رتبم تو زبان های خارجه ۷۰ منطقه ۱ شد .. اگه پزشکی نمی آوردم قطعا میرفتم مترجمی زبان روسی چون عاشقشم
      ۱۵- شدیدا رمان دوست دارم خصوصا با موضوعات درام.. عاشق نویسنده های روس هستم خصوصا تولستوی .. کتاب جنگ و صلحشو خیلی دوس داشتم.. خوندنش تقریبا ۲ سال طول کشید
      ۱۶ _ از نویسنده های ایرانی هم فقط محمود دولت آبادی... ۷ جلد کلیدرشو فعلا خوندم
      ۱۷- جو اینجا رو دوس دارم چون بر خلاف جو‌ دانشگاه طلبکارانه نیست
      ۱۸- مود نسبتا unstabel ای دارم .. نمیدونم چرا
      ۱۹- آشپزی رو خیلی دوست دارم .. وقت کنم حتما کتابای آشپزی رو مطالعه میکنم.. به شدت کیک دوس دارم ولی فر ندارم:\
      ۲۰- چند سالی میشه اینستا ندارم ..( کلن اون موقع استوری وجود خارجی نداشت).. علتشم اینه از دوس ندارم زندگی شخصی مو تو فضای مجازی به اشتراک بزارم .. از جو متشنج ایسنتا هم خوشم نمیاد
      دستم خسته شد
      منم چن نفر و دعوت میکنم نمیدونم قبلا دعوت شدن یا نه\ @mnn @Masoume @amvaff

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از فاطیما جان عزیزممم
      @FaDila
      1-خب اسمم مانیا(البته مانی هم صدام میکنن ) و 21 سالمه
      2-به شعر و ادبیات کلاسیک علاقه دارم
      3-سعی میکنم تو کارام محتاط باشم و تا جایی ک امکان داره فکر کنم
      4-خیلی متقاعد ب اصولم و سعی میکنم طبق اصولی ک دارم رفتار کنم
      5-سعی میکنم همیشه مثبت ب قضایایی ک برام پیش میاد نگاه کنم و تا جایی ک ممکنه امید داشته باشم و ب بقیه هم امید بدم
      6-همیشه تلاش میکنم ک بقیه رو قضاوت نکنم و تا جایی ک میشه بخاطر رفتارشون ب شخصیتی ک دارن بی احترامی نکنم
      7-ادم زیاد با اعتماد بنفسی نیستم
      8-درونگرا هستم و زیاد مشکلاتم و بروز نمیدم
      9-کسایی ک باهام در ارتباط هستن کمه و کلا دوستای خیلی کمی دارم
      10-اکثرا میگن ادم کم حوصله ایی هستم ولی برا کم حرف بودنم اینطوری بنظر میام
      11-اشپزیم خوبه و دستپخت خوبی بواسطه این پشت کنکور بودن پیدا کردم
      12-ظاهرم خیلی جدی و خشکه ولی واقعا ادم شوخ طبعی هستم و همیشه با موضوعاتی ک برام پیش میاد ب چشم شوخی نگاه میکنم ک زیاد خوب نیس -_-
      13-خیلی زود عصبی میشم و معمولا تو دعواها اونی ک صداش بلندتره منم
      14-علاقه زیادی ب موسیقی سنتی اونم از نوع همایون شجریان دارم و کلا سبک کلاسیک و تلفیقی گوش میدم و توی موسیقی پاپ اکثرا برادران خسروی رو ترجیح میدم
      15-خیلی اخبار نگاه میکنم و عاشق تحلیل های سیاسی هسم و ب مسائل تاریخی و سیاسی علاقه زیادی دارم
      16-خیلی دلم میخواست توی دهه 60 زندگی میکردم ینی مثلا سال 60 این سنی بودم..نمیدونم کلا زندگی توی گذشته رو خیلی دوست دارم و واسم جذابه
      17-خیلی میخوابم و در عین حال خوابمم سبکه و با ی صدا از خواب میپرم ولی بعد از بیدار شدن دوباره ب خوابیدن فکر میکنم و اگ کاری نداشته باشم بازم میخوابم
      18-خیلی نقاشی و اثار هنری رو دوست دارم ولی از هنر فقط دوست داشتنش نصیب من شده و استعدادی توی این زمینه ندارم
      19-یکمم وسواس دارم و سعی میکنم همیشه محیط اطرافم تمییز باشه در حدی ک اگ یکم غبار روی میزم باشه عصبی میشم
      20-همیشه دوست داشتم شیرازی بودم و شیراز زندگی میکردم(کلا جنوب و شیراز و خیلی دوست دارم)

دعوتی صمیمانه ب عمل میارم از @rezvan79
      همیچنین خانم خسروی @Melikamg

ویرایش توسط mania868 : 03 شهریور 1398 در ساعت 02:13 دلیل: -_-

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از آقا علی @ALI-LEGEND
      1)آوا هسدم،متولد 20 آذر 78،صبحِ خیلی زود بدنیا اومدم(ساعتشو نمیدونم)،میگن بارون هم میزده*_*

2)باطنا آدم حرف گوش کنی نیستم و اکثر اوقات ادای آدمای حرف گوش کن رو درمیارم اما در نهایت کاری که خودم دلم میخواد رو انجام میدم
      3)اکثر اوقات دوست دارم آهنگ های شاد و ریتمیک گوش بدم،از اون آهنگ رقصیا،از اینکه بخوام موزیک غمگین بذارم و فاز دِپ بگیرم خوشم نمیاد معمولا
      4)عاشق و شیدای پیاده روی ام^^اکثر اوقات پیاده روی کردن رو به سوار ماشین شدن ترجیح میدم
      5)عاشق بازارای شلوغم و یکی از کارای هیجان انگیز و مورد علاقم اینه که وقتی میرم بازار از خوراکی فروشی های توی بازار خوراکی های غیربهداشتی بگیرم^^از ساندویچای کثیف گرفته تا یخ در بهشت و باقلوا^^
      6)عاشق و شیدای کتاب و انیمیشن بابالنگ درازم*_*فک کنم دیگه همه اینجا بدونن که من چقدر جودی ابوت و جرویس پندلتون رو دوست دارم^^
      7)از پختن پاستا و نودل خوشم میاد خیلی...چند وقت پیشا واسه اولین بار پنه آلفردو درست کردم فوق العاده شد^^از پختن اینجور چیزای جینگولکی خوشم میاد چون نه زیاد سخته مثل قرمه سبزی نه زیاد آسونه مثل نیمرو(چقدر راجع به خوراکی حرف میزنم)
      8)بنظرم آدمای قد بلند جذابن
      9)در ظاهر شاید لوس و سوسول بنظر بیام اما در باطن بنظر خودم آدم خاکی ای هسدم
      10)احساس نمیکنم که داره 20 سالم میشه...احساس میکنم توی 17 18 سالگی هستم و حالا حالا ها قرار نیست از این سن بگذرم...خود جوان پنداری دارم یجورایی که خیلی ام خوب بود(بفرمایید شام رو می دیدین؟؟اون مرده یادتونه که اسمش عنایت بود(واسه چند ساله پیشه) همش میگفت:که خیلی ام خوب بود)
      11)پاش بیفته شیطنت میکنم...از اون شیطنت کله خریا که فقط میتونه کار یه آدمی باشه که کلش پرِ باده و هیچی نمیفهمه
      12)اکثر مواقع احساساتم رو خیلی راحت بروز میدم و از اینکه بخوام از احساساتم بگم برام سخت نیست...در واقع یه جورایی آدم برون گرایی ام(البته در اکثر مواقع)
      13)اصلا اهل رقابت نیستم...یعنی تا حالا که نبودم اما در آینده رو نمیدونم
      14)تا حالا یادم نمیاد به کسی حسادت کرده باشم...بنظرم آدمی که برای خودش ارزش قائله و عزت نفس داره هیچوقت حسادت نمیکنه میدونید چرا؟چون خودش رو با تموم نقاط ضعف و قوتش دوست داره
      15)عاشق سینما رفتنم و از اینکه تو سینما فیلم ببینم خیـــــلی لذت میبرم^^
      16)از اینستا اصـــــــــلا خوشم نمیاد
      17)بنظرم چشم و ابرو مشکیا جذاب ترن
      18)عاشق هیجانم و زندگیِ پر از هیجان رو به زندگی آروم و یکنواخت ترجیح میدم
      19)زبان انگلیسیم خوب نیست
      20)معمولا اگر در برخورد اول از یه آدم انرژی منفی بگیرم چند وقت بعدش مشخص میشه که اون انرژی منفی ای که دریافت کردم بیخود نبوده= )))

خب دیگه،ایزی ایزی تامام تامام

4. Top | #169
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی از منشن زهرا خانوم @Narvan
      1.اسمم مهدی هستش و مشهدیم
      2.تک پسرم و بچه بزرگ خانواده ای 5 نفره
      3.رشته دبیرستانم ریاضی بود سال اول کنکور ریاضی شرکت کردم و نخونده رتبم 9000 شد ولی چون هدفی نداشتم موندم واس پزشکی و کنکور تجربی شرکت کردم و رتبم شد 1900 ولی از اونجایی ک من خیلی خوش شانسم پزشکی دولتی ک هیچ فیزیو هم نیاوردم و بخاطر دغدغه مالی پزشکی ازاد نزدم
      3. همیشه لعنت میکنم کسایی ک نظرمو عوض کردن برم رشته ریاضی ( موقع انتخاب رشته تجربیو انتخاب کردم حتی پرونده هم تشکیل شد ولی یک هفته مونده ب مهر رفتم ریاضی!) شاید اگه از اول تجربی میرفتم الان مسیر زندگیم چیز دگ ای بود.
      4.زیاد مذهبی باتعصب نیستم ولی معیارای اخلاقی موردنظرم مود مذهبی داره و مهمه واسم مخصوصا حجاب
      5.پرسپولیسیم و بچگیام طرفدار منچستریونایتد بودم! رونالدو رو دوست دارم و بارسا و رئال واسم زیاد فرقی ندارن!
      6.اشپزی میکنم و یه زمانی عاشق اشپزی بودم الان دل و دماغشو ندارم در حد قرمه سبزی و قیمه و ماکارونی و اینجور چیزا
      7.ادمیم ک بقیه از خودم مهمترن واسم و بخاطرش تا الان کلی ضربه خوردم و سعی میکنم دگ اینجوری نباشم
      8.سرم تو کار خودمه تا از کسی خوشم نیاد باهاش زیاد حرف نمیزنم ک میگن بهم مغروری
      9.از تابستون پارسال واس گواهینامه ثبت نام کردم بخاطر وقفه هایی ک افتاد هنوز گواهینامه نگرفتم
      10.از پیاز سرخ شده متنفرم ولی همه غذاها رو دوست دارم میخورم!
      11.اهل تنهایی سینما رفتنم ولی از خرداد وقت نشده برم سینما
      12.اهل خوشگذرونی و بیرون رفتنم ولی بخاطر جو مسموم اطرافیان و نگرانی بی مورد پدرم کمی محدودیت دارم
      13.میگن خرخونم درسم از همه چیز واسم مهمتره
      بعضیا رو میبینم بخاطر رل و این چیزا واحدا رو میوفتن و حتی یه ترمو حذف میکنن ک واقعا واسم بی معنیه و درکشون نمیکنم نمیدونم تهش دنبال چی هستن
      14.عاشق پیانوم یه چن روزی هم یکم تمرین کردم بدون اموزش حوصله ادامشو نداشتم گذاشتم کنار!
      15.زبانم از اول افتضاح بود ولی تابستون کنکور اول یکسری داستان انگلیسی میخوندم راه افتاده بودمو کنکور اول 60 زدم ولی باز کنمور دوم گذاشتمش کنار شاید علت قبول نشدن پزشکی دولتی همین درصد 25 زبان بود
      خیلی دوست دارم زبانو شروع کنم و مسلط بشم ولی دیره بنظرم ارادشم ندارم
      16.اهنگ زیاد گوش میدم تو خیابون و ماشین حتما هندزفری تو گوشمه عموم میگه همش رو مد اهنگ غمگینی افسرده میشی کلا با بقیه حال نمیکنم مغزم درد میگیره گوش میدم
      17.اهل هیچ نوع دودی نیستم حتی قلیون بوی سیگار میگار بهم برسع سردرد میشم اساسی از ادمای سیگاری متنفرم
      18.سریال خارجی زیاد می بینم قبل کنکور اولم اینقد تو جو کنکور بودن ک هر روز یکی دوتا فیلم سینمایی میدیدم ولی تا بعد کنکور دومم گذاشتمش کنار و بعد کلا مُدم عوض شد ب سریال علاقه مند شدم !
      19.یه زندگی راحت و مرفه میخوام و واس رسیدن بهش هرکاری میکنم
      20.یکسری تصمیمات گرفتم و کارایی کردم ک همیشه بهشون فکر میکنم افسوس می خورم و هنوز تو زندگیم اثر میذارن
      21.عاشق اینم همون سر شب راحت و آسوده بگیرم بخوابم ولی این اپشنو چن ساله ندارم دگ
      22.خیلی خانواده دوستم و خانوادم از همه چی واسم مهمتره
      23.از ادمای مغرور بدم میاد!
      24.ورزشو دوست دارم فوتبال ، والیبال، پینگ پنگ ، بدمینتون ، سوارکاری و..
      25.از دو رویی متنفرم
      26. از اینکه ازم سواستفاده کنن بدم میاد
      27.از دروغ خیلی خیلی بدم میاد و خط قرمزمه متوجه دروغ کسی بشم دگ تمومه
      28.واس هرکاری باید از قبل برنامه ریزی اساسی داشته باشم با تصمیمای اتفاقی حال نمیکنم
      بسه دگ زیاد حرف زدم
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...
      ویرایش توسط .MEHRAD. : 03 شهریور 1398 در ساعت 11:14

5. Top | #170
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مرسی از مانیای عزیزم واسه دعوت به چالش مرسی مهربونم @mania868
      خب حقایق راجع به خودم..... ¡¡¡¡¡¡
      اگه اسم هم جزو ویژگی محسوب میشه اسمم ملیکا ست
      1- طرفدار سیروان خسروی ام البته کسایی که منو خوب بشناسن میدونن فراتر از طرفداریه قطعا اولین چیزی که هر کسی ازم میفهمه طرفدار سیروان بودنه که باعث افتخاره
      2- اخلاقم زیاد خوب نیست خودم اعتراف میکنم خودخواهم واقعا خیلیم خودخواهم مغرور هم نیستم کم البته
      3- طول میکشه تا دوست پیدا کنم و بازم طول میکشه تا صمیمی شم و سخت اعتماد میکنم ولی امان از روزی که صمیمی شم و اگه به یکی اعتماد کنم هرچی بگه قبول میکنم
      4- یه ویژگی اخلاقی جالبم اینه که با دوستام خیلی میخندمم یعنی خدا نکنه بیفتم فاز خنده دیگه به این راحتی ها از فاز شاد بودن بیرون نمیام بقیه رو هم میخندونم
      5-خدا نکنه از یه چیزی یا کسی خوشم بیااد ( دوستام ) تمام و کمال باید مال باشن گفتم که خودخواهم یعنی از نصفه و نیمه بودن بدم میاد وسایلمم خیلی دوس دارمم کلا هرچیزی ک مالکیتش ب من تعلق داشته باشه باید مال بااشه کاملا
      6- از قرض گرفتن و خواهش کردن و معذرت خواهی متتفرم نتیجه اینکه وقتی از یکی عذرخواهی میکنم یعنی خیلی واسم ارزش داره
      7-عاشق زبان انگلیسی م اشپزی هم تا حدودی بلدم
      8- شدیدا خیال پردازم قلمم خوبه رمان و داستان همه جوره نوشتم ولی مشکلم اینه نمیتونه مرتبش کنم افکارم زیاد بهم گره میخوره حتی تو خواب هم زیاد پیش میاد موضوعات مختلف یهو میریزه رو سرم
      تو کنکور هم این مشکلو داشتم سوالای کل صفحه رو نگا میکردم وقتی سوال اولو میخاستم حل کنم مغزم راه حل سوال 10 و میگف یهو فرمول سوال 7 میومد تو ذهنم و.......ابن چنین بود ک اکثریت سوالا نصفه موند
      9- عاشق ازمایش کردن و شیمی ام وقتایی که تو ازمایشگاهمم و با مواد شیمیایی سروکله میزنم خوشم میاد و عاشقشم شدیدااااا
      10- از سربالایی بدم میاد ولی عاشق دانشگاههمم خیلی فضا و جو رو دوس دارم مخصوصا روزایی ک ادم دلش میگیره میبینی کل تهران زیر پاته...... نگاه میکنم و هجوم افکارم رهام میکنه ....
      11- هیچ وقت دوس نداشتم تو اکیپ خاصی باشم دوست داشتم همیشه اکثریت باهام اوکی باشن
      اوکی باشن نه اینکه رفیق باشن
      12- زبونم نیش داره تیکه زیاد میندازم
      13- انتقام میگیرم هر جور که بشه بعضا خودم خیلی اسیب دیدم ولی تا اون بلایی که سرم اورده رو سرش نیارم دلم اروم نمیشه چون زجر کشبدنشو دوس دارم با چشمای خودم ببینم
      14- به راحتی دپ نمیشم و اگرم بشم کسی نمیفهمه مگه اینک طرف از چشمام بفهمه که غم دارم که فعلا این مهارتو فقط یکی از دوستام داره حتی مریض هم باشم حالت چشمام لو میده همه چی رو کلا به قول دوستم چون من با چشمام میخندم یعنی درخشش زیاد میشه وقتی دپ باشم درخشش کمتر میشه ( البته این شر و ورایی که اون میگه )
      15- دوست کم دارم ولی خیلی دوستشون دارم و تا جایی که بتونم واسشون هر کاری میکنم
      16- نسبت به دارایی هام خیلی حسودمممم خییییییییلی حسودم
      17- فیلم علمی تخیلی خیلی دوست دارم اهنگ هم سبک پاپ دوس دارم
      18- معمولا وقتی دعوا میشه اونی که صداش زودتر میره بالا منم البته خیلی وقته دعوا نکردم
      19- فضای مجازی هم چندتا فروم بودم قبلا ولی فقط اینجا شد که موندگار شدم الانم میام ولی کمتر چون وقتم کمه دوستای خیلی خووووووبی هم پیدا کردم که دست کمی از دوستای واقعیم ندارن
      20- حس ششم جالبی هم دارم در بعضی موارد فقط خدانکنه فعال شه خدا نکنه فعال شه اینم فقط یه بنده خدا میفهمهه که همیشه کلی اذیتش کردم
      اووووووووووو چقد نووووشتم
      بازم چیزی یاد بیاد میگم
      مرسی که خوندید
      Hell is empty....
      All the devils are here........

6. Top | #171
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از دوست خوبم مریم
      @
      invinciblegirl که دعوت کرد منو ...راستش من توضیح دادن درمورد خودمو دوست ندارم زیاد و نمیدونم در مورد خودم چطوری باید حرف بزنم و ترجیح میدم دوستام به صورت علمی و تجربی بشناسن منو ولی چون دعوت شدم به این ضیافت چن تا نکته که فکر میکنم شاید به شناخت بیشتر من کمک کنه به دوستام میگم اینجا
      1- طبیعت آرومی دارم از زمان طفولیت هم همین طوری بودم.ننم میگه زمانی که بچه بودی هم یهو زیر گریه نمیزدی و خوابیدن و شیر خوردنتم به موقع بود (از بچگی انتخاب شده بودم برای شیخ شدن ) طبیعت ارومی دارم ولی روحیه شیطون ..به قول یکی از دوستان من ارومه پرسروصدام...همیشه سعی میکنم خون سردیمو حفظ کنم و تو هرشرایطی بهترین تصمیم رو بگیرم و معمولن کسی که بقیه رو به ارامش دعوت میکنه منم...گاهی اوقات ولی یهو جوش میارم و صفر تا صد نقطه جوشم در 3 ثانیه طی میشه که خدارو شکر دوام نداره و اگه خودمو کنترل کنم سریع برمیگرده به صفر
      2- احساس میکنم زود رنجم و چن نفر هم بهم گفتن اینو...میدونم چیز جالبی نیست و سعی دارم تغیرش بدم 3-درون گرام ...دورم رو زیاد شلوغ نمیکنم و با ادمایی که خودم انتخاب میکنم رابطه برقرار میکنم...تنهایی رو دوست دارم و ازش لذت میبرم ولی نمیذارم مانع بروز احساسات من و سرکوب اون ها بشه...ینی اگه از یکی خوشم بیاد و حس مثبتی بده بهم لیاقت اینو داره که منو با تنهاییم شریک شه ! 4-"دوست داشتن" را دوست دارم و "دوست داشته شدن" را هم . به وجود عشق ایمان دارم و میخوام تجربش کنم .
      5-کتاب از بچگی مهم ترین رفیق و همبازی من بوده (اگه پلی استیشن رو فاکتور بگیریم) خودم رو یه کتاب باز حرفه ای میدونستم تا قبل کنکور ولی تو دوران کنکور غلظت کتاب خونم به شدت کم شد همیشه دوست داشتم یه کتاب خونه بزرگ داشته باشم ازونا که تو فیلما نشون میده تا زیر سقف قفسه داره و پره کتابه و کتاب دار با پله میره بالا کتاب میاره ولی خب به دلیل گرون شدن کتابا و نگه داریشون و فضای کم و دوشواری های مسیر (دوشواری ؟ دوشواری نداریم اینجا ) دارم فکر میکنم به کتاب الکترونیک رو بیارم .دوست دارم کتاب بنویسم و میدونم که استعدادش رودارم 6-موزیک جز جدایی ناپذیره زندگیمه و قطعن اگه معتاد به یه چیز باشم تو زندگیم اعتیاد به موزیکه...من باید روزانه موزیک گوش بدم حتی اگه شده یکی .موزیک هایی خاصی رو هم انتخب میکنم و یه آرشیو خفن دارم از هر سبکی که بخوای و روز به روز کاملترش میکنم .از پاپ های تکراری و دالام دیمبو ایرانی از هر 100 تاش ممکنه دوتاش رو بپسندم و چون به ادبیات علاقه دارم به متن و ترانه موزیک ها حساسم (یکی به من بگه منظور از "کولی هرجایی" تو عالیجناب عشق چیه بگذریم که مخاطب این شعر خانمه و به خانم ها عالیجناب نمیگن )...فیلم و سریال دیدن هم دوس دارم 7- خیلی مشکل پسندم چه تو موزیک چه کتاب چه لباس چه شریک عاطفی چه رفیق زندگی و قص علی هذا...هیچ موقع سرسری و بزن در رو انتخاب نمیکنم و میخوام بهترین انتخاب رو داشته باشم همیشه 8-به شدت به غذا خوردن علاقه دارم چه خونگی چه فست فود...خوردن غذاهای خوشمزه یکی از لذت های زندگیمو نعمت های خداس به نظرم از شیرینی جات خوشم نمیاد فقط 9-فوتبال توی خون و پوست گوشتم جریان داره و میتونم شبانه روز بازی کنم با لذت...هرچند کلی درد کشیدم به خاطرش.قطعن اگه توی یه محیط که امکانات بیشتری وجود داره زندگی میکردم میتونستم فوتبالیست بشم...الانم میدونم ژن خوبم به پسرم منتقل میشه و کمکش میکنم بره اروپا جای باباشو پر کنه 10- به شعر خوندن و سرودن علاقه خاصی دارم...خیلی وقتا احساسم رو واژه کردم ...شاعران مختلفی رو دوس دارم ولی سهراب سپهری یه چیز دیگست برام 11-یه سری خط قرمز هایی دارم برای خودم که باعث میشه مغرور یا سرد به نظر برسم ولی برام مهم نیست.چون همین خط قرمز ها باعث میشه هرکس حد خودشو بدونه و بهم بی احترامی نکنه شدیدن به انرژی که افراد از خودشون ساطع میکنن باور دارم و سریعن تشخیصش میدم به خاطر همین با بعضیا سریع و راحت رابطه برقرار میکنم با یه عده هم اصلن نمیتونم و به اصطلاح یخم آب نمیشه 12-مطالعه تاریخ رو دوست دارم همیشه یکی از فانتزیام این بوده اگه شده حتی برای یک روز زندگی در ایران باستان رو تجربه کنم 12-کمک کردن به بقیه رو دوست دارم و روحیه حمایت کننده ای دارم (از بچگی ریش سفید بودم یا همون شیخی که میگن بهم ) به "این جهان کوه است و فعل ما ندا " باور دارم وعینن تو زندگیم حسش میکنم 14-نگاه کردن ,نفس کشیدن و گشت و گذار تو طبیعت رو دوست دارم و آرامشی بهم میده بی انتها ...دوس دارم یه کلبه داشته باشم تو جنگل یا کنار دریا. حیوونا رو هم خیلی دوس دارم و از دیدن اسیب دیدنشون به شدت ناراحت میشم 16-اعتراف میکنم بچه بودم خیال میکردم خدا بچه ها رو میذاره توی یه سطل و با طناب میفرسته پایین واسه ننه بابا ها کودک درونم به شدت فعاله و الان میتونم با لذت باب اسفنجی ببینم تیله بازی کنم با بچه ها کارت بازی کنم یا با بچه های توی کوچه گل کوچیک بزنم بدون فکر به هیچ ...17-همیشه فکر میکنم که فرد انتقاد پذیری هستم ولی در اکثر مواقع نیستم ...چون تصور میکنم اون طرف با عینک خودش منو میبینه و نمیدونه من چه فکری دارم 18-از نقش بازی کردن بدم میاد و "خودم بودن " رو دوست دارم...برام مهم نیست چه فکری در موردم میشه..کاری که میدونم درسته رو انجام میدم بدون توجه به نظرات گل و گلاب اونایی که کارشون فقط دخالت تو زندگیته ...برای اینکه دوست داشتنی به نظر برسم تلاش نمیکنم..من همینم .حداقل مطمئنم اگه کسی خوشش بیاد ازم از خود خودم خوشش اومده نه از نقشی که بازی کردم 19-شدیدن به قدرت فکر و کلمات باور دارم و سعی میکنم فکرم و کلامم رو مثبت نگه دارم..این کاریه که از یه جایی به بعد مسیر فکری و زندگی منو عوض کرد 20-زندگی یه فرصت و یه مرحله است برام از مسیر تکاملی وبی نهایت من ...دوس دارم از زندگیم لذت ببرم از تک تک ثانیه هاش و با تموم سختیاش باور دارم که زندگی قشنگه ...به وجود خدا ایمان دارم توی زندگیم و از حرفای یه مشت مادی گرا که خدارو انکار میکنن و میگن ما نسل و نتیجه جلبک و میمون و ماهی و خزه و سرخسیم ناراحت میشم و کفری میشه گفت خدای من خط قرمزمه ولی اصراری ندارم به کسی اثباتش کنم ...

از خدا میخوام که همیشه سالم و خوشحال باشین و در راستای بهتر کردن زندگی و شرایطتون تلاش کنین ...
      سعی کنین خوب زندگی کنین وگرنه زندگی شمارو خوب ...
      صلواتی عنایت فرمایید
      ممنون که وقت گذاشتین و خوندین (شایدم نخوندین )

در دل من چیزی است , مثل یک بیشه نور , مثل خواب دم صبح
      و چنان بی تابم که دلم میخواهد , بدوم تا ته دشت ,بروم تا سر کوه
      دورها آوایی است که مرا میخواند
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 07 آبان 1398 در ساعت 13:16

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از مانی و فاطمه برای دعوت.
      ۱_ عاشق اهنگ و دکلمه گوش کردن هستم. هروز حتمااا باید گوش کنم. و خوانندهای مورد علاقم سالارعقیلی و حجت اشرف زاده و زندوکیله و همایونِ
      ۲_عاشق شعر و ادبیاتم.هرموقع ناراحتم یا دلم گرفته یا خیلی خوشحالم شعر میخونم.
      یه کلکسیون هم از شعرایی که دوست دارم ،دارم. و تا الان ۳ تا دفتر پر از شعر کردم.
      ۳_رنگ طوسی و سرمه ای خیلی دوست دارم
      ۴_به مباحث روانشناسی هم خیلی علاقه دارم و ویس های دکتر هلاکویی و انوشه رو خیلی گوش میکنم
      ۵_اعتماد به نفسم فوق العاده کمه.یعنی صفره کلوینه.یه چیز داغونی اصلا.
      هرکی ازم تعریف کنه یا چیزی بگی اصلا باور نمیکنم و فک میکنم داره مسخرم میکنه حتی اگه همه اماماها و پیامبر ها بیان وسط.
      ۶_مو فرفری ها رو خیلیییی دوست دارم و همیشه دوست داشتم موهام فرفری باشه. و اونایی که عینکی هستن
      ۷_بشدت بابایی هستم و بابامو از همه بیشتر تو خانواده دوست دارم .
      ۸_اطرافیان و دوستام میگن جک و خاطره و کلا حرف زدنم خیلی بانمکه و خوب تعریف میکنم.یعنی بیمزع ترین جک عالم و رو هم در حد مرگ خنده دار میگم (دوستام میگن)
      توی جمع خیلی پرانرژی و شاد به نظر میام. اما اینطوری نیست اصلا
      ۹_نظر دیگران برام خیلی مهمه‌.در همه زمینه ها.توی همه چی از صد نفر نظر خواهی میکنم . در این سست و بی اعتماد به نفسم و اصلا خودم و تو هیچی باور ندارم
      ۱۰_همیشه سعی میکنم همرو دوست داشته باشم و همرو راضی نگه دارم از خودم.و مراقب حرف زدنم هستم که کسی ناراحت نشع و دل کسی و نشکنم
      ۱۱_عاشق کمک کردنم. و ارزو دارم که بتونم در اینده توان اینو داشته باشم که بتونم یه موسسه خیریه بزنم و چندتا بچه به سرپرستی بگیرم.
      یعنی اکه تو خیابون یکی بیاد سمتم و کمک بخاد و من کمک نکنم تا یه هفته افسردم و گریه میکنم.بیشتر وقت ها هم سر این قضیه تو خیابون با مامانم دعوا میشه و کار به گیسو گیس کشی میرسه.
      ۱۲_خیلی معمولیم. هیچ هنری و استعدادی هم ندارم. نه اشپزی نه خیاطی نه گلدوزی نه هوش ریاصی ...هیچی.
      تنها هنرم شاید این باشه به قول مامانم که خوب گردگیری میکنم و خوب میتونم ژله چندرنگ درست کنم خدابده برکت
      ۱۳_قیافه خیلی معمولی هم دارم و همیشه تیپم و لباس پوشیدنم سادس و معمولی
      ۱۴_همیشه دوست داشتم اسمم نیلوفر باشه
      ۱۵_عاشق شهرای شمالیم و همیشه دوست داشتم شمالی باشم. و خیلیی هم دوست دارم که شمال قبول شم.
      ۱۶_خیلی زود ناراحت میشم و بهم برمیخوره.زود هم گریه ام میگیره. و تایم هایی هم هست که خیلی مسخره میشم و حال هیچکسو ندارم
      ۱۷_خیلی زود صمیمی میشم و دوستام میگن خیلی خون گرمم
      ۱۸_عطسه هام و خندیدنم خیلییی داغونه
      ۱۹_مغرور نیستم اصلاا و از ادمای مغرور هم خیلی بدم میاد.
      ۲۰_سعی کردم همیشه بی ازار و بی حاشیه باشم و کسی اذییت نکنم
      ۲۱_بیشتر وقت هامو تتهایی میگذرونم و اصولا ادم تنهایی بودم و هستم. تتهایی رو دوست دارم..توی سخت ترین شرایط هم همیشع تنها بودم. ولی دوستام و هیچوقت تتها نزاشتم.. وهمیشع به این فکر میکنم که چرا من انقدری که معرفت خرج میکنم جوابی نمیگیرم..
      ۲۲_یادگرفتن همه ساز هارو خیلی دوست دارم و کاش کنکور ولم کنه تا بتونم برم یاد بگیرم.
      ۲۳_ دوست دارم در اینده برم پاریس .خیلییی دوسش دارمم
      ۲۴_عاشق برنامه کودک و انیمشنم. و عمو پورنگ هم هنوز مثل همون روزای بچگی دوسش دارم و نگاش میکنم . دوبله رو هم خیلی دوست دارم و مخصوصا گویندگی رو
      ۲۵_خیلییی دوس داشتم که تو زمان قاجار زندگی میکردم یا در زمان کوروش.
      الان جدیدا هم شبا مختار و میبینم دلم میخاست که کاش تو زمان مختار زندگی میکردم. یا مثلا مختار بابام بود.
      اونجوری دیگه خبری ازین جو مضخرف سال ۹۰ به بعد نبود و اصلا مردم توی فاز دیگه ای بودن.
      خیلیی کیف میداد اگه بابام بود. دیگه صفا میکردم تو کوفه. بنت مختار
      بعدش با بابام لشکرکشی میکردیم و قاتلین حسین و میکشتیم
      بعدش مختار شهید میشد و به من سهمیه تعلق میگرفت.
      تا سال قبل که مختاار و میدیم این حس پدرو دختری و نداشتم .نمیدونم چرا امسال این حس و دارم
      کلا ادم تخیلی ام و ذهن خیلیی فانتزیِ دارم
      خدا کنه زودتر نتایج بیاد تا بیشتر خل نشدم
      ۲۶_خیلی سادم و همه چیو زود باور میکنم
      ۲۷_خیلی هم ادم ترسویی هستم . و اصلا هم ادم رقابتی و حسودی نیستم و کلا خسته تر و بی بخار تر ازین حرفام.
      ۲۸_خیلی هم ادم معتقدیم در روز به ائمه زیاد متوسل میشم
      ببخشید اگه زیاد شد.
      ممنون اگه تا این پایین اومدین و وقت گذاشتین و خوندین‌.
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

8. Top | #173
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی جناب Rubiker )
      من خلاصه‌وار بگم،
      ۱) زندگیم از روز ازل باب میلم نبود
      ۲) به کتاب علاقه دارم ولی خب حیف پولشو ندارم کتاب بخرم، چشام ضعیف میشه در عوضش، درضمن جای کتابو نمیده که!
      ۳) درونگرای برونگرام! یعنی چی حالا؟! یعنی باطنم درون‌گراس، نمیخوام چیزی که تو سرم میگذره رو کسی متوجه شه! اما یه ظاهر براخودم میسازم توش پنهان میشم، بقیه فکر میکنن احمقم برا خودم بهتره... بگذریم.
      ۴) عاشق سازمم، یه سه تار درست کردم خودم، البته با کمک دوستم، صداش کوک نیست، ولی برا دل من کوکترین ساز جهانه، با هیچی عوضش نمیکنم، بگذریم.
      ۵) پاییز تنها فصل جهانه، من عاشق پاییزم، عیلی بیشتر از معمول...
      ۶) همه فکر میکنن من خیلی سعی میکنم پرحرفی کنم، مغرور باشم و ...، اما افسوس که نمیدونن من چیزی جز صمیمیت نمیخوام، چه کنم که ظاهرا آدم مغرور و پر حرفیم، بگذریم...
      ۷) موسیقی سنتی گوش میدم، بیشتر یاد میگیرم، من عاشق موسیقی سنتی‌ام، بیشتر همایون شجریان به عنوان خواننده، سهراب پورناظری به عنوان نوازنده، محبوبترین موسیقی من، من کجا باران کجا، همایون شجریان و استاد سهراب پورناظری هستش.
      ۸) شدیدا به IT علاقه مندم، برنامه نویس و طراح وب هم بودم، سال کنکور کار نکردم اصلا ولی هرچند وقت یه بار سمت کد نویسی میرم، آرامش میده بهم...
      ۹) همیشه از عدد ۹ بدم میومده ولی متاسفانه بیشتر پسووردام توش عدد ۹ هست!
      ۱۰) فیلمای زیادی دیدم، ولی از ژانر اکشن متنفرم، تو ۱۰ سالگیم با اینکه متوجه نمیشدم ولی فیلمای کیشلوفسگی رو میدیدم، سریال محبوبم، breaking bad و Mr Robot هستن، کارگردان محبوبم هم آقای رومن پولانسکی هستن، خیلی منتظر فیلم تازه‌شون که دیشب تو ونیز جایزه بزرگ هیئت داوران‌رو گرفت ببینم...
      ۱۱) شاید بهتر باشه صریح بگم، کند ذهنم !
      ۱۲) خیلی علاقه مند به حافظم، همیشه یه دیوان جیبیشو همراهم اینجا و اونجا میبرم، تو هر فرصت آزادم سعی میکنم یکی از شعراشو بخونم، حالا تو ذهنم مرور کنم، یا از رو دیوانش بخونم.
      ۱۳) از طرد شدن شدیدا بیزارم، ولی همیشه طرد شدم، از اجتماع، از دوستام، از ...
      ۱۴) حسود نیستم اما از موفقیت دیگران که اینقدر پی در پی باشه ناراحت میشم، اگه شرایط دلیل موفقیت کسی باشه از نظر من بی عدالتی محضه!
      ۱۵) تو فلاسفه بیشتر از شوپنهاور خوشم میاد اون هم به دلیل رفتاری که داشت، شدیدا پیشنهاد میکنم کتبشو بخونید، خیلی جالبه، البته با اینکه از فلسفه خوشم میاد اما چیزی ازش نمیفهمم گفتم که کند ذهنم
      ۱۶) از آزادی شدیدا حمایت میکنم، چه آزادی درون، چه آزادی بیان، چه آزادی ...، باید همه آزاد باشیم...
      ۱۷) خیلی مذهبی نیستم، خیلی که بهتره بگم اصلا مذهبی نیستم، بهتره بیشتر واردش نشیم...
      ۱۸) تو درس و مشق بیشتر به ریاضیات علاقه دارم، منطقی ترین درس همین ریاضیاته!
      ۱۹) عقاید فمینیسمی بهتذین عقاید تو جهان امروزه، جایی که زن ها برای بالا اومدن تو جامعه مرد میشن!
      ۲۰) من همه رو دوست دارم، اگه به کسی چیز بدیگ فته باشم دیر یا زود عذرخواهی میکنم، حتی اگه خودم مقصر نباشم، من آدم بدی نیستم، دنیا طوریه که اگه خیلی خوب باشی بقیه فکر میکنم بدی! نیوشا، محدثه، پوریا، علی نانوک و بقیه دوستانی که اون شب تو دیس بودیم، ازتون معذرت میخوام، امیدوارم ببینید پیاممو و عذرخواهیمو پذیرا باشید!

پ.ن: این پست به درخواست خودم بود، ولی تو چت باکس دوست عزیزم rubiker وقتی دیدن دارم از اینکه کسی منو تو اینجا تگ نمیکنه (به شوخی البته ) خودشون دست به کار شدن و اسم منو بردن، من نمیدونم دقیقا چطوری باید اسم کسی رو تگ کنم، البته بالای تاپیک یه چیزی دیدم برا تگ کردن کاربران، من هم اینجا و هم اونجا اگه اشکالی نداشته باشه hell Queen رو تگ کنم
      ممنون از اینکه ۲۰ تا نکته از زندگیمو خوندید.
      ویرایش توسط fisae : 31 شهریور 1398 در ساعت 15:57 دلیل: هیچی :)

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم از نیوشای عزیزم به خاطر دعوتم به این چالش ^^
      1- اول از اسمم شروع میکنم تو شناسنامه محدثه ام اما خیلی کم پیش میاد بهم بگن محدثه (نیک نِیم زیاد دارم ) محی محگل گلی محد محدث مهندس محناز و کلا ترکیبات متنوع
      ۲- دختر بهارم از نوع اردیبهشتیش و کلا رو ماه تولدم تعصب دارم ^^ و کلا اردیبهشتیارو تو تیم خودم میدونم خیلی آدمای ماهین
      ۳- از ارتباط برقرار کردن با آدما خیلی خوشم میاد اما با یه گروه از آدما نمیتونم کنار بیام و اونم کسی که خودشو بگیره که اصلا تو کتم نمیره چون آدما هیچ برتری نسبت به هم ندارن اما با دوستام خیلی صمیمی میشم و واقعا از ته دل دوسشون دارم و هرکاری ازم بربیاد براشون میکنم
      ۴- خیلی راحت میتونم کسیو که دلمو شکسته یا اذیتم کرده ببخشم و کلا عصبانی نمیشم اما اینا یه مورد استثنا دارن اونم اگه یه نفر چندین بار مثلا ۳۰ ۴۰ بار ازش یه کار زننده ببینم یا دلمو بشکنه کلا از لیست آدمایی که میشناسمش خارج میشه بدون اینکه چیزی بهش بگم طوریکه حتی دیگه نگاهشم نمیکنم و کاملا باهاش غریبه میشم
      ۵- بچهارو خییلی دوس دارم و دلم براشون غش میکنه و کلا تو یه جمع اگه بچه ای باشه همش تو بغل منه و معمولا هم باهام خیلی جور میشن
      ۶-خییبلی احساساتی ام و کلا خیلی سعی میکنم آدمارو خیلی درک کنم و معمولا شبا یکم باید یکم گریه کنم تا غمای دلم سبک بشه اما جلوی بقیه خیلی سختمه ک بخوام گریه یا درد و دل کنم
      ۷-از تنش خوشم نمیاد و کلا آدم تنش زایی نیستم و سعی میکنم همیشه شرایطو آروم نگه دارم
      ۸_ تو فضای واقعی خییلی خجالتی ام مخصوصا با جنس مخالف که امیدوارم وقتی برم دانشگاه یکم اوکی بشم
      ۹_ خییلی سختمه که کسی از دستم ناراحت و دلخور باشه و همیشه همه تلاشمو میکنم تا کسیو نرنجونم و اصلاااا تیکه انداختن و نیش و کنایه بلد نیستم و اگه کسی هم بهم تیکه بگه یا فک میکنم شوخی میکنه یا اینکه سکوت میکنم در برابرش
      ۱۰_ از تنهایی زندگی کردن اصلا خوشم نمیاد ولی دلم میخواد گاهی با خودم تنها باشم ینی فک میکنم همه ی آدما گاهی نیاز دارن که تنها باشن
      ۱۱_ ظاهرم خیلی ساده و معمولیه و خیلی هم ساده لباس میپوشم بطوریکه جلب توجه نمیکنه از تیپ جلف خوشم نمیاد و معمولا مانتو هام تنگ و کوتاه نیست و زیاد اهل آرایش نیستم (آرایش فقط در حدی خوبه که بی رنگ و پژمرده بنظر نیای نه بیشتر)
      ۱۲-خشکه مذهبی نیستم اما کلا دینو به سبک خودم دارم ینی هرکاری ک میکنم قلبیه دگ و کاری هم به کار کسی ندارم بیشتر هم برام مهمه که انسانیت داشته باشم ...
      ۱۳_ ارادت خاصی به حضرت زینب دارم و برام همیشه الگوی تسلیم نشدن و قوی بودن و جنگیدن در شرایط طاقت فرسا بودن ایشون
      ۱۴- کلا تو جمع خیلی شاد و باهیجان هستم و به نظرم برای خوش گذشتن به همه، همه باید تلاش کنن
      ۱۵-عاشق رنگای خاصم مثل سبز مغز پسته ای ، میشی ، فیلی ، آجری ، رنگای پاستلی ، آلبالویی و ...
      ۱۶- از رمان خوندن خییلی خوشم میاد کتابای روانشناسی هم خیلی دوس دارم و یکی از آرزوهامه که یه کتاب روانشناسی بنویسم
      ۱۷-عاشق رقص باله ام ^^
      ۱۸- آشپزی خیلی دوس دارم و دستپختمم خیلی خوشمزه در عین حال سالمه (کم روغن ) حس چشایی و بویاییم خیلی قویه یچیزی در حد یانگوم
      ۱۹- خیلی زود قلق افرادو به دست میارم و بلدم معمولا با هرکسی چجوری رفتار کنم که رابطه ی موفق شکل بگیره
      ۲۰_کارایی که خیلی روحمو آروم میکنه ورزشه و گوش دادن به موسیقی و رقصیدن مخصوصا باله و رفتن تو خیابونا و دور زدن حالا چه پیاده چه با ماشین
      ۲۱ - و در آخر عاشق پزشکی ام و در حال حاضر مهم ترین هدفمه و همیشه هم از ۵ سالگی خودمو یه پزشک تصور میکردم و هیچوقت نمیتونم بیخیالش بشم ...کاش بشه ...

ببخشید که خیلی طولانی شد :/ کلا حرفم مبومد ^^
      ویرایش توسط mohi.goli : 20 شهریور 1398 در ساعت 17:43 دلیل: اشتباه تایپی

10. Top | #175
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آپ

ادامه بدید تاپیکو باو :/

11. Top | #176
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      @sina_u
      @Sanazbst
      @Mrya
      @fisae
      @MR.Ali.F
      @Brah

اگه تشریف نیاوردین بیاین این تاپیک دوستان
      ویرایش توسط WallE06 : 27 شهریور 1398 در ساعت 18:33

12. Top | #177
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب به نام خدا

مرسی از @WallE06 بابت تگ و دعوت

1- اسمم امیرمهدی هست
      2- تک فرزندم
      3- قبل کنکور گیمر خیلی متعصبی بودم ولی وقتی کنکور شروع شد حوصلشو ندارم
      4- رپ امریکا گوش میدم فقط
      5- انیمه خیلی دوست دارم
      6- پاییز رو خیلی دوست دارم
      7- رمان های افسرده خیل دوست دارم
      -بسه-
      8- به گرافیک علاقه دارم ولی هیچوقت پِیِش نرفتم برا کلاس و اینا خودم یه چیزایی یاد گرفتم پیج اینستام @madSAVIOR
      9- توی دبیرستان اصلا درس نخوندم و پشیمونم
      10- خجالتیم
      11- شادم
      12- به زبان و زبان شناسی خیلی علاقه مندم دوست دارم بعد کنکور اسپانیایی و ژاپنی یاد بگیرم (انگلند زبان اصلیمه هه)
      13- خیلی دوست دارم از ایران مهاجرت کنم
      14- از آدمایی که خودشون نیستن متنفرم
      15- به نظر دیگران اهمیت نمیدم
      16- غذای مورد علاقم لازانیا ست
      17- از فیلم اکشن و بلاک باستر متنفرم فقط درام
      18- از فوتبال متنفرم
      19- خیلی حساسم (چه فیزیکی چه احساسی) (آخی)
      20- تو جمع راحت نیستم
      21- خیلی به تلاش و موفقیت اعتقاد دارم و مطمئنم موفق میشم

21.5- خیلی کسی رو نمیشناسم تو انجمن
      ولی @مهسایی رو دعوت میکنم با تشکر
      Success is what you make it

Take it how it come

13. Top | #178
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      samin.key@

Aryan-@

در صورت تمایل تاپیک را ادامه بدید :/

14. Top | #179
      e.k
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1.زیادی بلند پروازم ولی از این اخلاقم خوشم میاد
      2.سعی می کنم وقتی کاری انجام می دم کامل انجامش بدم
      3.از زندگی با روال عادی زود خسته می شم
      4.می خوام یه روز از اون جراح هایی بشم که تو شرایط سخت باز بتونه مردمو نجات بده
      5.پول برام مهمه ولی انسانیت و معنویات رو همیشه در نظر می گیرم
      6.به خدا خیلی اعتماد دارم و می دونم بدون اون نمی تونم
      7.با همه مهربونم حتی اگه خیلی رو مخ باشن
      8. اکثرا از ناراحت کردن انسان ها بدم میاد
      9عاااااااشق مامانمم . مامانم کل زندگیه منه
      10.همیشه به همه امید میدم چون باور دارم زندگی بدون امید واقعیت نداره
      11.طرفدار انرزی مثبتم حتی در سخت ترین شرایط
      12.خیلی منطقی بودنو دوست دارم ولی به احساساتم اهمیت میدم
      13.هیچ وقت به کسی که از اعتمادم سو استفاده کرده دوبتره اعتماد نمی کنم
      14.از ارزو هام خجالت نمی کشم و به ناممکن بودنشون اصلا اعتقاد ندارم
      15.دلم می خواد یه روز مثل انیشتین دنیا رو تغییر بدم
      16.به خانواده ارزش زیادی قائلم
      17.به مودب بودن خیلیییییییییییی اهمیت میدم
      18.وقتی کار اشتباهی کردم نا امید نمیشم
      19.زود به ادما اعتماد نمی کنم
      20.عاشق اینم که همیشه باااااهوش ترین باشم و کتاب خوندنو دوست دارم

15. Top | #180
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      مرسی از دعوتت @invinciblegirl

1-اسمم نسرینِ(البته تقریبا همه اسممو میدونن )
      2-بچه ی اول خانواده هستم و ته تغاری مدرسمون ..همیشه کوچیکترین فرد کلاس من بودم
      3-یه داداش دارم که 5سالشه و چون فاصله سنی تقریبا زیادی داریم کلا آدم به حساب نمیارمش و خودمو تک فرزند تصور میکنم
      4-عاشق کره ی جنوبی ام! تقریبا همه چیز رو ازشون میدونم و علاقه زیادی به کی دراما و کی پاپ دارم
      5-اینسپریتی ام^^ (فنِ گروه اینفینیت- خوب مشخصه کره ایه دیگه )
      6-اگه رو چیزی حساس بشم تا به خواسته ام نرسم ول کن قضیه نیستم این هم یه اخلاق خوبه هم بد!
      7-ویالون زدن رو دوست دارم^^
      8-عدد شانسم عدد 8عه..چون هم روز تولدمه هم زوجه ! (عدد های زوج رو دوست دارم حس خوبی بهم میدن)
      9-از لاک اصلا استفاده نمیکنم چون هم حس زدنش نیست و بعد هم حس پاک کردنش برای نماز نیست ..در کل چه کاریه بزنی سه ساعت بعد پاک کنی؟!
      10-از بین غذاها از خورشت قیمه زیاد خوشم نمیاد عاشق فسنجون و فست فودم مخصوصا ساندویچ سوسیس بندری
      11-دوست دارم از خانوادم مستقل بشم چون بعضی وقتا یا نه بیشتر وقتا تفاهم نداریم ولی خوب امکان پذیر نیست^^
      12-از سیر متنفرم یعنی بوی سیر بفهمم میمیرم
      13-از یه چند دسته آدما متنفرم 1-اونایی که دروغ میگن مخصوصا اگه بفهمی که دروغ میگن بهت 2-آدمایی که فکر میکنن همیشه حق با اوناست و به خاطر نظر مخالف بهت تهمت میزنن یا فحش میدن که کم هم تو انجمن با چنین آدمای چندشی رو به رو نشدم
      14-با یه نفر سر لج بیفتم باید فاتحه خودشو بخونه
      15-از بچه های یک روزه تا 6ماهه خیلی خوشم میاد..از این رنج خارج بشن چون هم وزنشون میره بالا هم کیوت بودنشونو از دست میدن
      16-یکی از بهترین سریال مورد علاقم "عشق در دبیرستان" بود
      17-والیبال رو خیلی دوست داشتم و بازی میکردم^^
      18-از دو قلو ها خیلی خوشم میاد و امیدوارم منم یه دو قلو داشته باشم*-* یکی دختر یکی پسر یا دو تاشون دختر
      19-دوست داشتم داروسازی قبول بشم ولی خوب نشد که بشه
      20-تنها آرزوم داشتن آرامشه بدون هیچ حرف و حدیثی!
      مرسی که خوندین

دعوت میکنم از دوستایِ خوبم:
      @Alireza...kh78

@Narvan

@
      Ordijahannam

@
      اشکان۱۹۹۸

فایتینگ

ای جان
      نگفتم 8عدد شانسمه*-*
      8نفر لایک کردن
      آی لاو یو اون 8نفر

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2111213 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن