خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صنایع شبانه کاشان برم؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ادامه همین رشته و دانشگاه

1 14.29%
    • ماندن و سال دیگه کنکور دادن

1 14.29%
    • اداه همین رشته و تغییر در ارشد

5 71.43%
    • سایر مثل آزاد و ...

0 0%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Lightbulb صنایع کاشان ! اگه جای من بودی چه انتخابی میکردین ؟

سلام دوستان ....
      همونطوری که میدونید من صنایع کاشان قبول شدم ولی شبانه که باید یه هزینه ای به دانشگاه بدم و متاسفانه انتقالی و مهمانی هم نمیدن از شبانه به روزانه ...
      حالا سوال من اینه اگه شما جای من بودین چه میکردین ؟
      1-همون صنایع رو میرفتین و ادامه میدادین !
      2-میموندین برا سال بعد و دوباره کنکور میدادین !
      3-صنایع رو میرفتین و واسه ارشد میرفتین یه جای دیگه !
      4- ....
      فقط خواهشا با دلیل بهم بگین ... جوابتون میتونه در تصمیم گیری من تاسیر بزاره !!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!
      ویرایش توسط Farhad.7 : 20 شهریور 1393 در ساعت 13:58

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه وضع مالیتون خوبه و می تونی توی یه شهر دیگه هم سکونت کنی و از خانواده دور باشی و هزینه شبانه هم پرداخت کنی و واقعاً به صنایع علاقه داری چرا که نه برو
      ولی اگه رشته دیگه ای میخوای یا انقدر بضاعت مالی نداری که این چند تا کار رو انجام بدی نرو
      ولی قبلش ببین توانشو داری و مطمئن هستی که سال بعد بهتر میشی یا نه

شرایط هر کسی فرق داره. باید خودت بسنجی بیشتر

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      بنظر من ادامش بده...یعنی همین صنایع رو برو... برای ارشد تغییر بده...
      چون با این وضع و اوضاعی که برای کنکور کارشناسی داره اتفاق میفته معلوم نیست سال دیگه چ اتفاقی بیفته!!!این اطمینانو داری که لیسانس صنایع رو داری!! اما بخوای بمونی معلوم نیست که چه رشته ای بیاری!! یا اصلا آیا بیاری یا نه!!! من خودم از این اشتباه سالی که پیش دانشگاهی بودم کردم...و الان پشیمونم که چرا اون موقع نرفتم!!!
      اما برای ارشد دیگه آزمون تخصصی تر میشه! بنظرم موفق تر میشی!!!
      البته ممکنه نظرم یکم نا امیدکننده باشه!اما واقع نگر باش!!
      حتی اینطوریم میتونی بری که تو برو دانشگاه...ببین چطوره...رشتت؟محیط دانشگا؟؟و خیلی چیزا دیگه!! باهاش کنار اومدی بمون و بهترین شو تو رشتت...اگه نتونستی بیا و شروع کن درس خوندن!!!مطمئن باش هیچوقت دیر نیست واسه خوندن!!!(اینو یه بار دیگه هم بهت گفتم)
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      اگه وضع مالیتون خوبه و می تونی توی یه شهر دیگه هم سکونت کنی و از خانواده دور باشی و هزینه شبانه هم پرداخت کنی و واقعاً به صنایع علاقه داری چرا که نه برو
      ولی اگه رشته دیگه ای میخوای یا انقدر بضاعت مالی نداری که این چند تا کار رو انجام بدی نرو
      ولی قبلش ببین توانشو داری و مطمئن هستی که سال بعد بهتر میشی یا نه

شرایط هر کسی فرق داره. باید خودت بسنجی بیشتر
      خب یکی از دوستان میگفت که هزینه شبانه تقریبا در حد دانشگاه آزاده ... که خب خیلی هزینه زیادی میشه !!!
      موندن و یه سال دیگه خوندن هم که ریسکه خیلی بالایی داره !!!
      شما حدودی میتونی بگی چقدری میشه هزینش ؟
      به صنایع هم علاقه دارم ولی نه در حد کامپیوتر و زبان انگلیسی‌!

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atousa نمایش پست ها
      بنظر من ادامش بده...یعنی همین صنایع رو برو... برای ارشد تغییر بده...
      چون با این وضع و اوضاعی که برای کنکور کارشناسی داره اتفاق میفته معلوم نیست سال دیگه چ اتفاقی بیفته!!!این اطمینانو داری که لیسانس صنایع رو داری!! اما بخوای بمونی معلوم نیست که چه رشته ای بیاری!! یا اصلا آیا بیاری یا نه!!! من خودم از این اشتباه سالی که پیش دانشگاهی بودم کردم...و الان پشیمونم که چرا اون موقع نرفتم!!!
      اما برای ارشد دیگه آزمون تخصصی تر میشه! بنظرم موفق تر میشی!!!
      البته ممکنه نظرم یکم نا امیدکننده باشه!اما واقع نگر باش!!
      حتی اینطوریم میتونی بری که تو برو دانشگاه...ببین چطوره...رشتت؟محیط دانشگا؟؟و خیلی چیزا دیگه!! باهاش کنار اومدی بمون و بهترین شو تو رشتت...اگه نتونستی بیا و شروع کن درس خوندن!!!مطمئن باش هیچوقت دیر نیست واسه خوندن!!!(اینو یه بار دیگه هم بهت گفتم)
      برا ارشد هر رشه ای کنکور مخصوص به خودشو داره ؟ یعنی مثلا صنایع و برق و مکانیک سه تا کنکور متفاوت دارن ؟
      برا کسی که ارشد تصمیم بگیره مثلا بره روانشناسی باید درسای روانشناسی رو تو مدت زمانی که کارشناسی یه رشته دیگه میخونه باید بخونه ؟
      بله منم قبول دارم که واسه خوندن دیر نیست ولی بسیار خطرناکه ماندن!!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      فک نمیکنم هزینش در حد آزاد باشه هااااا
      ولی خب از دانشگاه بپرس!!!
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فک نمیکنم هزینش در حد آزاد باشه هااااا
      ولی خب از دانشگاه بپرس!!!
      خود دانشگاه که تازه از سه شنبه هفته آینده ثبت نامش شروع میشه !!!
      ولی خب با هزینه خوابگاه و غذا و حمل و نقل و ... خیلی میشه احتمالا ... شایدم نشه که چه بهتر !

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      خب یکی از دوستان میگفت که هزینه شبانه تقریبا در حد دانشگاه آزاده ... که خب خیلی هزینه زیادی میشه !!!
      یه هزینه ثابت داره که تو دفترچه نوشته بود. بین 150 تا 200 تومنه، دقیق یادم نیست.
      پول واحدها هم بستگی به درس هایی داره که ور میداری، مثلا ترم های اول و دوم پول شبانه 250 تومن هم نمیشه، در بدترین حالت به 400 تومن نمیرسه.
      آزاد کجا، شبانه کجا!! شبانه عملاً هیچ فرقی با روزانه ها نداره.
      Math & Physics are fun

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کی گفته هزینه شبانه با روزانه برابره؟؟

هزینش در بدترین حالت ممکن نصف آزاد میشه. بعدشم، شبانه عملا تفاوتی با روزانه نداره و شما اون رو با آزاد مقایسه میکنید؟؟

من پدرم کارمند هست و تخفیف 50 درصدی شهریه رو میتونم استفاده کنم.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      برا ارشد هر رشه ای کنکور مخصوص به خودشو داره ؟ یعنی مثلا صنایع و برق و مکانیک سه تا کنکور متفاوت دارن ؟
      برا کسی که ارشد تصمیم بگیره مثلا بره روانشناسی باید درسای روانشناسی رو تو مدت زمانی که کارشناسی یه رشته دیگه میخونه باید بخونه ؟
      بله منم قبول دارم که واسه خوندن دیر نیست ولی بسیار خطرناکه ماندن!!!
      کنکورا که یکین!! یعنی یه کنکور گرفته میشه واسه ارشد!!
      اما این سوال دومتو دقیق اطلاع ندارم که تو میتونی بعد از لیسانس صنایعت وارد رشته دیگه ای بجز گرایش های رشته خودت بشی یا نه!!!
      اما اینم گرایش های ارشد صنایع میتونی بخونیش و ببینی چجوریاس!!
      گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسي صنايع | 3 گام دات کام

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خود دانشگاه که تازه از سه شنبه هفته آینده ثبت نامش شروع میشه !!!
      ولی خب با هزینه خوابگاه و غذا و حمل و نقل و ... خیلی میشه احتمالا ... شایدم نشه که چه بهتر !
      هر چی بشه از آزاد کمتر میشه..مطمئن باش!
      بری موفقی!!
      خودت صنایع رو دوس داشتی که زدی تو انتخابات؟؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به هیچ وجه شهریه اش اندازه آزاد نیست. من حدس میزنم چیزی بین 200 تا 500 تومان باشه.
      به هر حال توی شهر دیگه درس خوندن اونم شبانه در همه حال همینه...
      اگه علاقه داری و می تونی انقدر خرج کنی بری خیلی بهتره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من کار اشتباهیه اگه با این فکر بری دانشگاه که کارشناسیه یه رشته ای رو بخونی بعد بری ارشد سراغ یه رشته ی دیگه
      یکی از ایراداش اینه که باید به فکر کارکردنت باشی وبا این وضع اگه جایی به عنوان کارشناس بخوای استخدام شی به مدرک کارشناسیت نگاه میکنن نه ارشد
      به عنوان استاد یا عضو هیئت علمی نمی تونی کار کنی چون بهت میگن تو رشتت تخصص نداری
      بعدشم کلا از این شاخه به اون شاخه پریدن اشتباهه، ببین چی میخوای , چه حوزه کاری میخوای داشته باشی, اصلا چقد کار کردن برات مهمه چون بعضی رشته ها رو حتما باید ارشدشم بگیری تا موقعیت کاری برات پیش بیاد بعضی ها هم مثل کامپیوتر به نظر من اصلن بازار کار خوبی تو ایران نداره, و اینکه با فکر تجربه ی محیط دانشگاه راضی نشو باور کن خبری نیس , به فکر خودت باش

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکورا که یکین!! یعنی یه کنکور گرفته میشه واسه ارشد!!
      اما این سوال دومتو دقیق اطلاع ندارم که تو میتونی بعد از لیسانس صنایعت وارد رشته دیگه ای بجز گرایش های رشته خودت بشی یا نه!!!
      اما اینم گرایش های ارشد صنایع میتونی بخونیش و ببینی چجوریاس!!
      گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسي صنايع | 3 گام دات کام

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

هر چی بشه از آزاد کمتر میشه..مطمئن باش!
      بری موفقی!!
      خودت صنایع رو دوس داشتی که زدی تو انتخابات؟؟
      100 % از بقیه رشته ها بیشتر دوسش دارم و واسه همین زدمش ...
      پس یک کنکور ارشد گرفته میشه ؟ خی اینطوری که درسای تخصص رشه های مختلف چی میشه ؟ یعنی درسته یک کنکور گرفته میشه ولی برای رشته های متفاوت سوالات متفاوته دیگه ؟
      از کجا میشه اطلاع کس کرد که بفهمیم میشه با ارشد رشته دلخواهو خوند یا نه ؟‌!

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط homeyra نمایش پست ها
      به نظر من کار اشتباهیه اگه با این فکر بری دانشگاه که کارشناسیه یه رشته ای رو بخونی بعد بری ارشد سراغ یه رشته ی دیگه
      یکی از ایراداش اینه که باید به فکر کارکردنت باشی وبا این وضع اگه جایی به عنوان کارشناس بخوای استخدام شی به مدرک کارشناسیت نگاه میکنن نه ارشد
      به عنوان استاد یا عضو هیئت علمیه نمی تونی کار کنی چون بهت میگن تو رشتت تخصص نداری
      بعدشم کلا از این شاخه به اون شاخه پریدن اشتباهه، ببین چی میخوای , چه حوزه کاری میخوای داشته باشی, اصلا چقد کار کردن برات مهمه چون بعضی رشته ها رو حتما باید ارشدشم بگیری تا موقعیت کاری برات پیش بیاد بعضی ها هم مثل کامپیوتر به نظر من اصلن بازار کار خوبی تو ایران نداره, و اینکه با فکر تجربه ی محیط دانشگاه راضی نشو باور کن خبری نیس , به فکر خودت باش
      خیلیا هم هستن ارشدشون مثلا مهندسی پزشکی هسش و کارشناسی برق جای دیگه خوندن !!!
      اگه بد بود که خب خیلیا اصلا این کارو نمیکردن !
      منظور چیه که بستگی به خودمون داره ؟ مثلا دو نفر که یکیشون مثلا امیر کبیره و یکی دیگه دانشگاه کردستان و هر دو تاشون میخونن فرقی بینشون نیست؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین ارشد هر هرشته ای کنکور خودشو داره.اینکه از چه رشته ای میشه تو ارشد رشته های دیگه انتخاب کرد دقیق نمیدونم.ولی در مورد آزاد من یکی از آشناهامون کارشناسی فیزیک خونده بود ولی ارشد نفت هم امتحان داد حالا یا کلا آزاده برای همه هر رشته ای میخوان امتحان بدن یا فیزیک گستردست رشته هایی که برای ارشد میشه امتحان داد
      در مورد هزینه خود دانشگاه مطمئنا مقدار قابل توجهی کمتر از آزاد میشه ولی اگه بخوایم حساب کنیم که جای دیگه بخوای خونه بگیری و غذا و ... باز خودت باید حساب کنی ببینی هزینش چقدر میشه
      در ممورد خوابگاه تعهد خوابگاه نمیدن ولی من باز یکی از آشناهامون یکی از شهرستانای کرمان شبانه قبول شد خوابگاه داشت حالا به نظر من شما توی شبکه های اجتماعی و ... با کسایی که اونجا هستن صحبت کن و ببین واقعا خوابگاه نمیدن؟من میگم احتنمالش خیلی زایده که حداقل خوایگاه خودگردان داشته باشه شمام بپرس.کاشان شهر خوبیه وسط اصفهان و تهرانه و تا قم هم که دیگه نزدیکتر
      کلاساتونم با روزانه ها برگزار میشه ییعنی در مرود سطح علمی هم مشکلی نداری که بگی چوش شبناست از روزانه سطح علمیش کمتره
      انتخاب با خودته

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن