خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صنایع شبانه کاشان برم؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ادامه همین رشته و دانشگاه

1 14.29%
    • ماندن و سال دیگه کنکور دادن

1 14.29%
    • اداه همین رشته و تغییر در ارشد

5 71.43%
    • سایر مثل آزاد و ...

0 0%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      خیلیا هم هستن ارشدشون مثلا مهندسی پزشکی هسش و کارشناسی برق جای دیگه خوندن !!!
      اگه بد بود که خب خیلیا اصلا این کارو نمیکردن !
      منظور چیه که بستگی به خودمون داره ؟ مثلا دو نفر که یکیشون مثلا امیر کبیره و یکی دیگه دانشگاه کردستان و هر دو تاشون میخونن فرقی بینشون نیست؟

خب اون خیلی هارو خیلی دوس دارم باهاشون حرف بزنم توجیهم کنن من با توجه به مشکلاتی که سر استخدام شدن یا اپلای کردن برای دانشگاه خارج برای اطرافیانم پیش اومده گفتم
      راجع به قسمت دومم که من جایی حرف از بستگی داشتن نزدم اصلن.. حرفم این بود که اگه صرفا میخوای یه ترم کاشانو بری طبق صحبت یکی از دوستان که محیط دانشگاهو تجربه کنی بعد واسه کنکور بخونی؛ به نظر من این کارو نکن
      ولی بازم میگم من با توجه به شاهدای عینی که دیدم دارم میگم شاید به قول خودت یکی دیگه رشتشو عوض کرده والانم تو کارش موفقه

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه علاقه داری و هزینه اش مشکلی نیست برو ادامه بده بعد واسه ارشد هم همین که کارشناسی رو خوندی اگه علاقه داشته باشی که همینو ادامه میدی وگرنه میری یه رشته ی دیگه تازه اون موقع کلی اطلاعات کسب کردی و...

به نظر من اول برو دنبال علاقت مهم نیست ازاد بری ،شبانه بری و...دوم ببین ایا بهای پی علاقه رفتن رو میتونی بپردازی از هزینه گرفته تا دوری و خوابگاه و....

ولی هزینه رو من از مشاورم توی قلمچی شنیدم که گفت آزاد و شبانه با خرج های جانبی که شبانه داره مثل خوابگاه و خوراک و... با آزاد تقریبا یکی میشه حالا نمیدونم چرا بچه ها میگند خیلی خیلی کمتره!! خودت از یک ازاد و یک شبانه بپرس تا مطمئن بشی.

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor93 نمایش پست ها
      ببین ارشد هر هرشته ای کنکور خودشو داره.اینکه از چه رشته ای میشه تو ارشد رشته های دیگه انتخاب کرد دقیق نمیدونم.ولی در مورد آزاد من یکی از آشناهامون کارشناسی فیزیک خونده بود ولی ارشد نفت هم امتحان داد حالا یا کلا آزاده برای همه هر رشته ای میخوان امتحان بدن یا فیزیک گستردست رشته هایی که برای ارشد میشه امتحان داد
      در مورد هزینه خود دانشگاه مطمئنا مقدار قابل توجهی کمتر از آزاد میشه ولی اگه بخوایم حساب کنیم که جای دیگه بخوای خونه بگیری و غذا و ... باز خودت باید حساب کنی ببینی هزینش چقدر میشه
      در ممورد خوابگاه تعهد خوابگاه نمیدن ولی من باز یکی از آشناهامون یکی از شهرستانای کرمان شبانه قبول شد خوابگاه داشت حالا به نظر من شما توی شبکه های اجتماعی و ... با کسایی که اونجا هستن صحبت کن و ببین واقعا خوابگاه نمیدن؟من میگم احتنمالش خیلی زایده که حداقل خوایگاه خودگردان داشته باشه شمام بپرس.کاشان شهر خوبیه وسط اصفهان و تهرانه و تا قم هم که دیگه نزدیکتر
      کلاساتونم با روزانه ها برگزار میشه ییعنی در مرود سطح علمی هم مشکلی نداری که بگی چوش شبناست از روزانه سطح علمیش کمتره
      انتخاب با خودته
      مشکل بزرگ اینه که قانون داریم که میگه انتقال از شبانه به روزانه غیر ممکنه !!! همین یه زره عجیب بنظر میرسه ...
      یعنی کسایی که روزانه یه شهر دور هستن و پارتی دارن براحتی میتونن انتقالی بگیرین به شهرایی مثه اصفهان و تهران ؟؟؟
      پول خونه و غذا و اینجور چیزا هم بستگی داره آخه ... شاید خوابگاه بدن بهمون ... شاید اصلا دانشجو های شبانه دختر باشن که من نمیتونم با اونا خونه بگیرم !!! و ...
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      به نظر من اگه علاقه داری و هزینه اش مشکلی نیست برو ادامه بده بعد واسه ارشد هم همین که کارشناسی رو خوندی اگه علاقه داشته باشی که همینو ادامه میدی وگرنه میری یه رشته ی دیگه تازه اون موقع کلی اطلاعات کسب کردی و...

به نظر من اول برو دنبال علاقت مهم نیست ازاد بری ،شبانه بری و...دوم ببین ایا بهای پی علاقه رفتن رو میتونی بپردازی از هزینه گرفته تا دوری و خوابگاه و....

ولی هزینه رو من از مشاورم توی قلمچی شنیدم که گفت آزاد و شبانه با خرج های جانبی که شبانه داره مثل خوابگاه و خوراک و... با آزاد تقریبا یکی میشه حالا نمیدونم چرا بچه ها میگند خیلی خیلی کمتره!! خودت از یک ازاد و یک شبانه بپرس تا مطمئن بشی.
      منم شندم که هزینش تقریبا با آزاد یکی میشه ... ولی خب از کجا باید دانشجو های شبانه صنایع گیر بیارم ؟ یکی از دوستان گفت شبکه های اجتماعی برم ببینم ... آخه اونجا هم که طرف نزده شبانه هست یا روزانه ؟!

انجمن خودمونم که کسی که شبانه باشه رو فکر کنم نداریم ... اگه سراغ دارین بش بگین بیاد اینجا یه توضیحی بده !

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم شندم که هزینش تقریبا با آزاد یکی میشه ... ولی خب از کجا باید دانشجو های شبانه صنایع گیر بیارم ؟ یکی از دوستان گفت شبکه های اجتماعی برم ببینم ... آخه اونجا هم که طرف نزده شبانه هست یا روزانه ؟!

انجمن خودمونم که کسی که شبانه باشه رو فکر کنم نداریم ... اگه سراغ دارین بش بگین بیاد اینجا یه توضیحی بده !
      آزاد که توی هر شهری هست برو دانشگاه و اونجا از یکی بخواه بگه ،شبانه هم میتونی همینکار رو بکنی.

میتونی از دوستات که دانشجوی سال های قبل ازاد و روزانه اند بخوای برات بپرسند.
      البته از سایت مهندسی صنایع هم میتونی کمک بگیری برو و اونجا و بپرس ببین به جواب میرسی؟؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      آزاد که توی هر شهری هست برو دانشگاه و اونجا از یکی بخواه بگه ،شبانه هم میتونی همینکار رو بکنی.

میتونی از دوستات که دانشجوی سال های قبل ازاد و روزانه اند بخوای برات بپرسند.
      البته از سایت مهندسی صنایع هم میتونی کمک بگیری برو و اونجا و بپرس ببین به جواب میرسی؟؟
      مرسی از انجنی که دادین ... باید اونجا هم بپرسم از بچه های صنایع ...

ولی آزاد که کلا خیلی هزینش بالا هسش ... اصفهانم که من هستم آخه شبانه نداره کلا !!!

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از انجنی که دادین ... باید اونجا هم بپرسم از بچه های صنایع ...

ولی آزاد که کلا خیلی هزینش بالا هسش ... اصفهانم که من هستم آخه شبانه نداره کلا !!!
      خواهش میکنم،اونجا بپرسی فکر کنم به جواب برسی چون دانشجو زیاد داره و جواب هم میدند ،حالا اگه کسی را پیدا کردم بهت خبر میدم.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل بزرگ اینه که قانون داریم که میگه انتقال از شبانه به روزانه غیر ممکنه !!! همین یه زره عجیب بنظر میرسه ...
      یعنی کسایی که روزانه یه شهر دور هستن و پارتی دارن براحتی میتونن انتقالی بگیرین به شهرایی مثه اصفهان و تهران ؟؟؟
      پول خونه و غذا و اینجور چیزا هم بستگی داره آخه ... شاید خوابگاه بدن بهمون ... شاید اصلا دانشجو های شبانه دختر باشن که من نمیتونم با اونا خونه بگیرم !!! و ...
      اره خب انتقال از شبانه به روزانه غیر ممکنه چون توی شبانه شما هزینه ثابت می پردازی و هر درسی هم هزینه جدا داره.البته روزانه هم دیگه مثل قبل نیست که کامل مجانی باشه اگه درسی رو پاس نکنی دفعه بعد که میخوای برش داری باید مثل شبانه هزینه اون درس رو بدی
      در مورد انتقالی نمی دونم آسون هست یا نه ولی من مورد دیدم که از دانشگاه یکی از شهرستانای کرمان مهمانی گرفته به دانشگاه اصفهان در مورد جزئیاتش هم هیچ اطلاعات دقیقی ندارم
      در مورد خونه و ... هم مطمئنا کسی پیدا میشه که باهاش بگیری ولی خب من بیشتر حرفم روی خوابگاه خودگردان بود که من فکر میکنم به احتمال 99 درصد باید داشته باشه
      در هر صورت حساب کردن هزینه ها و .... پای خودته ببینی کدومش بیشتر برات می صرفه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      نمتیونی شهر خودت بری آزاد . مهندسی صنایع . شهریش چه قدر هست؟
      کدوم شهر افتادی شبانه. شهریش چه قد هست
      به نظر من با برو آزاد شهر خودت . چون بتر از اینه که بری شهر دیگه و خرج خوابگاه و شهریه و رفت و امد و...رو که باید شهر دیگه رج کنی آزاد خرج کن
      بعد تو کنکور ارشد بخون واسه دولتی. دانشگاه ازاد بچه ها ما صنایعش شهر های دیگه رفتن میگن سطحش خوبه
      کاش اینها حرفم را نمی فهمیدند
      اینها حرفم را بد می فهمند
      که از هزار نفهمیدن بدتر است

حرارت لازم نیست گاهی از سردی نگاهش آتش میگیرم

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan123dg نمایش پست ها
      سلام
      نمتیونی شهر خودت بری آزاد . مهندسی صنایع . شهریش چه قدر هست؟
      کدوم شهر افتادی شبانه. شهریش چه قد هست
      به نظر من با برو آزاد شهر خودت . چون بتر از اینه که بری شهر دیگه و خرج خوابگاه و شهریه و رفت و امد و...رو که باید شهر دیگه رج کنی آزاد خرج کن
      بعد تو کنکور ارشد بخون واسه دولتی. دانشگاه ازاد بچه ها ما صنایعش شهر های دیگه رفتن میگن سطحش خوبه
      من خودم اصفهانم ولی آزاد خوشم نمیاد برم .... چون هم هزینه داره هم مدرکش معتبر نیست ...

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم اصفهانم ولی آزاد خوشم نمیاد برم .... چون هم هزینه داره هم مدرکش معتبر نیست ...
      معتبره ها، با مدرک آزاد میتونی برای فوق لیسانس آمریکا هم اپلای کنی!!!
      Math & Physics are fun

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

1- شبانه هزینه اش با ازاد فرق میکنه . خیلی کمتره

2- مدرکش هم فرق میکنه (از نظر سطح علمی)

3 - من بودم میرفتم صنایع چون سال به سال قبولی سخت تر میشه و ظرفیت ها کمتر ... من لگه بودم میرفتم و میخوندم و واسه ارضد میرفتم یه جای بهتر

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      معتبره ها، با مدرک آزاد میتونی برای فوق لیسانس آمریکا هم اپلای کنی!!!
      شما میدونی اگه مثلا کسی کردستان قبول شه و از همون ترم یک حالا به هر دلیلی انتقالی بگیره مثلا به اصفهان ... بعد تو مدرکش دانشگاه کردستان میخوره ؟؟؟

اگه جواب مثبته از کجا میدونین ؟منبعش رو میگن به ما هم ؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه برا خونوادت مهم ميس شبانه يا روزانه برو اگه مهمه بمون چون ممكنه بري بعد همه با ديد تحقير نگات كنن و مجبور بشي بخاطر احساساتت انصراف بدي و از اول...
      ديدم ك ميگم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما میدونی اگه مثلا کسی کردستان قبول شه و از همون ترم یک حالا به هر دلیلی انتقالی بگیره مثلا به اصفهان ... بعد تو مدرکش دانشگاه کردستان میخوره ؟؟؟

اگه جواب مثبته از کجا میدونین ؟منبعش رو میگن به ما هم ؟
      شما به هر دانشگاهی انتقالی بگیرید، در انتها مدرکتون هم از همون دانشگاه صادر میشه.
      منبعش رو نمیتونم دقیق بگم، اون زمانی که دانشجو بودم در مورد انتقال تحقیق کردم. پرونده شما کاملاً منتقل میشه به دانشگاه جدید و همه چی هم از همونجا صادر میشه.
      Math & Physics are fun

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن