خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو رشته پزشکی برای اینکه واقعا به یه جا برسی تقریبا باید جوونیتو بزاری پاش باور نداری از جراح ها بپرسید من تو اتاق عمل ازشون میپرسم همینو میگن پزشکی عشق میخواد اونم به معنای وقعی .شیفتای طاقت فرسا .کتابای واقعا نابود کننده یعنی خیلیارو کچل میکنه کلا خودشون میگن رشته ی فرسایشیه پس قبلش تحقیق کنید ببینید عاشقش هستید یا نه.

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      بهتره من قبل از پزشکی یه برق سابق هم اضافه کنم به رشتم که ملت دیگه نیان بگن سیگنال میدونی چیه یا نه )
      شما معلوم هست چي ميخواي برادر!؟ هم برق خوندي حالا هم پزشكي؟ فكر كنم بعد پشيمون ميشي ميريدندانپزشكي مگر چقدر عمر مفيد داريم كه به اميد واهي اون رو اين شكلي هدر بديم؟! حالا دندانپزشكي بوديه چيزي! راستي كدوم دانشگاه برق ميخوندي؟ چرا انصراف دادي؟

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دانشجوهای پزشکی لطفا اگه میشه توضیح بدن درباره درس ها و کتاب هاشون

4. Top | #64
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا از اينکه پزشکي سخته و کتاباشوت تمام اينگيليسيه و حجمشون زياده و اين حرفا نترسيد. تو جو که قرار بگيرين همه کار ميکنين. مث قورباغه اي که تو قابلمه هس و آب داره کم کم داغ ميشه!نگيد من از خون ميترسم و هول ميشم و اينا... همش حل ميشه مگر اينکه خون ديدي غش کني!

5. Top | #65
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینایی که میگن پزشکی سخت نیست و حفظی و این حرفا رو اذیت نکنین . اینا نشستن اینهمه درس خوندن رفتن ریاضی الان فوق لیسانس مهندسی فلان رو دارن٫ بیکارن ... درکشون کنین =D

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با بیخیال شما از زندگی چی میخواید این شمایید که مشخص میکنید شما الان 18 19 سال دارید گیریم که پزشکی قبول شدید هدفتون چیه از اول پول هست که اکثرا همینه شما کدوم دکتر رو دیدید که کمتر از 30 سال سن داشته باشه و در آمد خوب این عادی همه این فکر و دارن حتی اون رتبه برترا ولی بازم شمایید که مشخص میکنید چی میخوایید سختی که هر رشته داره منتها فرق میکنه واسه پزشکی شیفت های 24 ساعت از سال سوم به بعد کتابای قطور اما پس این همه دکتر که هست چجوری خوندن به زور نه واقعا با زور میشه 7 سال درس خوند وشد عمومی پس متخصص ها چی این حرفا رو ول کن خودتی که مشخص میکنی علاقه داری زیاد زیست بخونی بدن آدمها رو تشریح کنی این قسمتش کیف میخواد بده برو خودت فکر کن ببین چی میخوای چقد این کلمه رو گفتم خیلیا میگن وای 7 سال میخونی تازه میشی عمومی 2 سال طرح وای 2سال خدمت سرباز شد 11سال بری تخصص امتحان بدی قبول شی نشی حال مثلا بشی خیلی سخته 3-6 سال تخصص میشه 14-17 سال درس بخونی تازه بیای مطب بزنی چند سالت میشه اونوقت کی ازدواج بکنی کی بچه دار بشی خرجشونو از کجا بیاری وای مصیبتی هست پزشکی بابا کی گفته اینجوریه اصلا اینجوری نیست تا نری توش نمیفهمی چجوریست هر کس و ناکسی مثل کفاشیان میاد میگه درآمد دکترا بالاست اونا از دور میبینن خودشون دکتر نیستن که وای چقدر نوشتم

به حرف بقیه گوش نده خودتی که انتخاب میکنی من یه عقیده ای دارم که اگه هرکس کار خودشو درست انجام بده کارشو میگم پول خودش میاد اصلا ترس نداره البته بجز بعضی استثناها مثلا شرکت میزنه ورشکست میشه که اونم دلیل داره زیاد این سایت نیا برو درستو بخون وقتتو میگیره از ما گفتن بود

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سخته

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توی رشته پزشکی به جایی میرسید که قد کتابایی که باید بخونید از قد خودتون بلندتر میشه و وزنشون هم بیشتر!!!
      پس اگه فقط بخاطر پول دارید میاید همین الان برید یه رشته دیگه خخخخ!

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن