خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

فیزیک الگو یا فیزیک پایه گاج

سلام
      دوستان من میخوام برای فیزیک دو یه کتاب بگیرم بین الگو و فیزیک پایه گاج موندم امروز هم رفتم کتابفروشی ولی نتونستم بین هر دو یکیش رو انتخاب کنم خواهشا با دلیل بگین کدوم بهتره و چرا؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الگو
      گاجو ساله چهارم بگیر
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم با افسانه موافقم
      سال به سال الگو خیلی خوبه مخصوصا سال دومش ... من که گاج میکرو داشتم برام سخت بود درسو بفهمم ولی با الگو راحت میفهمم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من میکرو گاج سطحش بهتره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      الگو رو نمیدونم ولی گاج که بدرد نمی خوره از هز فصل 500 تا سوال اورده اخرشم مشابه همه سوالای کنکور رو نوشته که این اونجای کتاب بود اون یکی اینجای کتاب بود یکی نیس بگه هنر اینه که 200 سوال یدی بعد سوالای کنور شبیه کتابت باشه
      کلا واسه ریاضی فیزیک کتابی خوبه که بتونی حداقل سه دور کامل تستاش تا کنکور بزنی
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darkman نمایش پست ها
      الگو رو نمیدونم ولی گاج که بدرد نمی خوره از هز فصل 500 تا سوال اورده اخرشم مشابه همه سوالای کنکور رو نوشته که این اونجای کتاب بود اون یکی اینجای کتاب بود یکی نیس بگه هنر اینه که 200 سوال یدی بعد سوالای کنور شبیه کتابت باشه
      کلا واسه ریاضی فیزیک کتابی خوبه که بتونی حداقل سه دور کامل تستاش تا کنکور بزنی
      شما رو چه حسابي ميگي گاج بدرد نمي خوره ؟؟آقاي چهره گشا دو دور همين كتاب را زدند و بالاترين درصد فيزيك كنكور را زدند

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلا گاج را برای سال چهارم و نشر الگو برای پایه مناسب هست
      تازه نشر الگو ویرایش جدیدی از فیزیک پایه خود منتشر کرده است .
      دلیلم برای نشر الگو اینه هست که شما در حالت عادی خیلی نمیتونید برای فیزیک پایه خیلی وقت بزاریید هر چه قدر هم منظم برنامه ریزی کنید چرا که فیزیک پیش به قدری گسترده هست که زمان کمی برای مرور پایه باقی میمونه و باید در این زمان سئوالات متنوعی را دیده باشید و حتی فرصت برای مرور داشته باشید .برای همین نشر الگو هم سئوالات فوق العاده متنوع و خوبی داره وهم به اندازه هست ولی گاج به این ترتیب نیست در ضمن مزیت دیگر نشر الگو وجود درسنامه بسیار کامل و جامع در عین حال مختصرش هست .

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما سعی کن برای پایه هر چی گرفتی برای پیش هم همون رو بگیر حتی اگر منبع قویتر هم باشه چون شما با یک ریتم خیلی راحت تر میخونی
      فیزیک پایه 2 فصل سال دوم رو نداره و با 2 فصل پیش تو کتاب پیش قرار داده اینو در نظر بگیر

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      منم با افسانه موافقم
      سال به سال الگو خیلی خوبه مخصوصا سال دومش ... من که گاج میکرو داشتم برام سخت بود درسو بفهمم ولی با الگو راحت میفهمم
      دقیقا حرف شما درسته
      توضیحات گاج برای یک سال دوم درکش سخته ولی برای یک سال چهار روان و عالیه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      30 سال آبی کانون که فقط تست باشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      من فارغ التحصیلم و کلاس نمیرم پس کل وقتم ازاده
      من نمیرسم مرور کنم اگه هم گاجو بزنم هم سال به سال الگو؟(هم پیش هم پایه)
      و اینکه جزوه دارم اما زیاد جالب نیست به نظرتون اموزش سال به سال الگو رو واسه پایه بخونم؟واسه پیش فار رو دارم بازم اموزش الگو پیش رو بگیرم؟میگن الگو بهتره؟
      کلا اگه من اول تستای گاج بزنم سری بعد تو مرور اون تستای گاج که مارک زدم+تستای الگو وسری دوم مرور تستای دومارکه گاج +تستای مارک دار الگو و به همین ترتیب نمیرسم؟
      اینجا میدونم جاش نیست ولی من گاج طوسی پیش رو گرفتم +گاج طوسی سال دوم با آموزش های پیش و پایه کوله پشتی
      حالا بین خیلی سبز با مجموعه تست طلایی مبتکران +اموزش متکران موندم کدومشو بگیرم؟
      لطفا راهنمایی کنید
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      سلام به همه
      من فارغ التحصیلم و کلاس نمیرم پس کل وقتم ازاده
      من نمیرسم مرور کنم اگه هم گاجو بزنم هم سال به سال الگو؟(هم پیش هم پایه)
      و اینکه جزوه دارم اما زیاد جالب نیست به نظرتون اموزش سال به سال الگو رو واسه پایه بخونم؟واسه پیش فار رو دارم بازم اموزش الگو پیش رو بگیرم؟میگن الگو بهتره؟
      کلا اگه من اول تستای گاج بزنم سری بعد تو مرور اون تستای گاج که مارک زدم+تستای الگو وسری دوم مرور تستای دومارکه گاج +تستای مارک دار الگو و به همین ترتیب نمیرسم؟
      اینجا میدونم جاش نیست ولی من گاج طوسی پیش رو گرفتم +گاج طوسی سال دوم با آموزش های پیش و پایه کوله پشتی
      حالا بین خیلی سبز با مجموعه تست طلایی مبتکران +اموزش متکران موندم کدومشو بگیرم؟
      لطفا راهنمایی کنید
      نظر من اينه كه همون گاج رو چند دور بخوني قشنگ حا بيوفته برات خيلي بهتره چون وقتذ الگو رو بخوني ميبيني كلا روش حلش فرق ميكنه و دو روشه ميشي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو فیزیک به نظرم اینکه راه حل های مختلف واسه رسیدن به جوابو بدونی بد نباشه
      چون شاید اگه تمرکزت رو یه روش باشه اون روش وقت زیادی بخواد یا باهاش به جواب نرسی
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      تو فیزیک به نظرم اینکه راه حل های مختلف واسه رسیدن به جوابو بدونی بد نباشه
      چون شاید اگه تمرکزت رو یه روش باشه اون روش وقت زیادی بخواد یا باهاش به جواب نرسی
      تو فیزیک اگه راه حل های اولیه رو که مرسوم هست به وقت گیر بودن مسلط باشید هیچجا گیر نمیکنید و اگه روی همونا تمرین کنید سرعتتون بالا میره ونیاز به یادگیری راه حل های تستی نیست.بعضی جاها روش هایی مثل تصاعد توی سقوط آزاد ممکنه کمک کنه ولی درکل به نظر من هرکی راه حل وفرمول های اصلی رو بلد باشه هیچجا کم نمیاره واگه زیاد تست زده باشه وقتم کم نمیاره.

اگر سال دوم هستید خب نشر الگو دوم باید بگیرید چون گاج جامع هست وتا کنکور شما هم قطعا آپدیت میکنه کتاباشو.
      ولی اگه پیش هستید باید بدونید فیزیک پایه الگو سطحش بالاتر و وقت گیرتر هست ولی فیزیگ پایه گاج روونتر و به کنکور نزدیکتر هست.
      اگه به فیزیک علاقه مندید و توش قوی هستید 100% الگو رو بگیرید اگه هم نیستید همون گاج کافه ومن حتی درصد بالای 90 هم دیدم با این کتاب.

اون دوست فارغ التحصیلی هم که گفتن گاج و الگو باهم دیگه اگه بتونن کار کنن که خیلی عالیه ولی پیشنهاد من اینه که اول کار اصلا دوتا کتاب نگیرن وببینن توی یک یا دو دور میتونن کل تستاییک کتابو بزنن!!(خیلی بعید هست!!)ولی اگه دیدن که شد بعدش برن سراغ 2کتابی شدن ولی اینم بدونید که کتاب زیاد فقط مسیولیت داره و باید اگه میگیرید کار کنیدش نه اینکه هر از گاهی از روی طاقچه برش دارید و خاکاش رو تمیز کنید وبزارید سرجاش!!!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a1s2d3f4 نمایش پست ها
      شما رو چه حسابي ميگي گاج بدرد نمي خوره ؟؟آقاي چهره گشا دو دور همين كتاب را زدند و بالاترين درصد فيزيك كنكور را زدند
      چه ربطی داره اخه یعنی فقط به خاطر گاج فیزیک کنورو خوب زدن چرا خیلی هایی دیگه رو نمی گی کهاین کتابو خوندن ولی نتیجه نگرفتن
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن