خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 82 از 82
    1. Top | #76
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلاس عمومی هیچ بازده ای نداره اونم با این تعداد نفرات داخل کلاس
      بنده پارسال کلاس عمومی رفتم امسال فقط مشاور داشتم.
      تا عید خوندم و بعد عید کلاس خصوصی گرفتم خیلی از تکنیک هاشون رو نه داخل کتابشون میگن نه کلاسای عمومی
      یه چیز دیگم هست شما حساب کن بعضی از این اساتید مثل اقای ارام فر در کل کشور حداقل 2000 تا دانش اموز دارن ببین چند نفر میان از این جمع درصد 82 بزنن!مطمئن باش اون کسیم که میزنه خودش خونده

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان من این تاپیک رو پارسال زدم،ولی اول مهر فهمیدم کتاب های کمک ٱموزشی قوی و تلاش خود و یه مشاور عالی بهترین نتیجه رو میده......

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال میخاام برم کلاس کنکور،،فارغ التحصيل هستم ودر درسای تخصصی مشکل دارم، رشته م تجربی... بین 3تا.. آموزشگاه گیرم،، آموزشگاه مطهری :زیست عمارلو. شیمی ابوالقاسمی، ریاضی شرافتی، فیزیک سیفی آموزشگاه دانشوران:زیست آرام فر (البته قطعی نشده)، شیمی پور حسینی،، ریاضی خلیلی، فیزیک نادری نژاد گزینه دوم:زیست افضلي،، شیمی طایفه،، ریاضی بابک سادات، فیزیک مدرسه دوست توروخدا هرکدوم با استادا آشنایی دارین راهنماییم کنید، من از شهرستان میخاام بخاطر کلاس برم کرمان

سلام دوست عزیز ... اگر واقعا می خوای کنکور قبول بشی با رتبه ی خوب, فکر نکن این اساتید معجزه می کنن . کسانی که نتیجه گرفتن ضمن اینکه از کلاسشون استفاده کردند

خودشون هم بترکون میخوندند حالا یا دانش اموزای قوی بودن و قوی تر شدن یا خیلی خوب نبودن و قوی شدن ... اما اگه فقط بری کلاسشون و فکر کنی یه شبه یه چیزی بهت میده که

بتونی دنیا رو تکون بدی
      به نظر من اشتباهه ... من خودم هیچ کلاسی نرفتم ... هییییچ . اوایلش ترازم پایین بود و الان رسیدم به ترازای بالای هفت هزار (به لطف مشاوره عزیزم,

بعضی وقتا دعوام می کنه ولی مثل یه مربی بالا سرمه از همین جا ازش تشکر می کنم , احساس می کنم وقتی ترازم پایین میشه اون بیشتر از من ناراحت میشه) .

امیدوارم که بترکونی امسال خانوم دکتر ... منم برات ارزوی موفقیت می کنم

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط selena karimi نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز ... اگر واقعا می خوای کنکور قبول بشی با رتبه ی خوب, فکر نکن این اساتید معجزه می کنن . کسانی که نتیجه گرفتن ضمن اینکه از کلاسشون استفاده کردند

خودشون هم بترکون میخوندند حالا یا دانش اموزای قوی بودن و قوی تر شدن یا خیلی خوب نبودن و قوی شدن ... اما اگه فقط بری کلاسشون و فکر کنی یه شبه یه چیزی بهت میده که

بتونی دنیا رو تکون بدی
      به نظر من اشتباهه ... من خودم هیچ کلاسی نرفتم ... هییییچ . اوایلش ترازم پایین بود و الان رسیدم به ترازای بالای هفت هزار (به لطف مشاوره عزیزم,

بعضی وقتا دعوام می کنه ولی مثل یه مربی بالا سرمه از همین جا ازش تشکر می کنم , احساس می کنم وقتی ترازم پایین میشه اون بیشتر از من ناراحت میشه) .

امیدوارم که بترکونی امسال خانوم دکتر ... منم برات ارزوی موفقیت می کنم
      مشاورتون کی بود ؟
      محمدی فسیل ؟
      یا یوسفی یا ... ؟
      تا چند سال پیش کرمان مشاور خوب نداشت واقعا

5. Top | #80
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تاپیک که مال سال پیشه ....

چقدر بچه کرمان داریم انجمن

ر.ا:دوستام شرافتیو تایید میکنن فیزیک بیاتی هم خوب شنیدم هم بد (اگه ههمونا باشن)
      ویرایش توسط wonder : 08 خرداد 1395 در ساعت 23:37 دلیل: رفع اسپم

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست فکر میکنم کرامت تو آموزشگاه گزینه2 بهتر از عمارلو باشه!

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معرفی اساتید خوب در کرمان

سلام دوستان
      من میخوام برای آمادگی در دروس زیست ، شیمی و فیزیک برم کلاس
      کرمان زندگی میکنم و این دروسی که نام بردم خیلی ضعیف هستم و میتونم بگم کاملا صفرم!
      لطفا یک آموزشگاه خوب که اساتید قوی و خوب داشته باشه در شهر کرمان معرفی کنید
      ممنونم
      ویرایش توسط Tia : 05 تیر 1396 در ساعت 12:23 دلیل: عنوان

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن