خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب کمک درسی زیر را میپسندید و برتر میدانید؟؟؟

رأی دهندگان
    345. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع زبان انگلیسی مبتکران

177 51.30%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی خیلی سبز

49 14.20%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی شبقره

45 13.04%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی گاج

54 15.65%
    • سایر کتاب های جامع

20 5.80%
    صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 208
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بررسی و تحلیل تخصصی کتاب های جامع زبان انگلیسی + نظرسنجی

سلام دوستان عزیز
      امیدوارم همگی سلامت باشید

:::

در این چند روزه تاپیک های زیادی برای انتخاب کتاب های کمک آموزشی زبان انگلیسی ایجاد شده در انجمن

در این تاپیک به بررسی و تحلیل کتاب های جامع این درس شیرین خواهیم پرداخت. مثل همون کاری که محمد عزیز در بخش زیست انجام دادن. هر چند به کاملی و تخصصی بودن تاپیک های ایشون نخواهد رسید.

تا تکمیل شدن تاپیک کمی صبر کنید و مارو ما رو از نظراتتون محروم نکنید. هر چند روز هم یکی از کتاب ها توسط بنده حقیر یا سایر مدیران و پاسخگو ها که به اون کتاب دسترسی دارن بررسی میشه و نقاط ضعف و قوتش رو میگیم

از کتابی استفاده میکنید بیاید اینجا درباره محاسن و معایبش بگید.

امیدوارم بعد از تکمیل شدن تاپیک دوستان راحت تر منبع مناسب خودشون رو انتخاب کنن.

از این پس دوستان سوالاتشون رو در رابطه با انتخاب کتاب جامع زبان در این تاپیک پرسن.

:::

در نظر سنجی حتما شرکت کنید تا به یک نتیجه گیری هم برسیم

با تشکر از شما

بررسی و تحلیل تخصصی زبان انگلیسی جامع مبتکران

این مطلب توسط M o h a m m a d عزیز آماده شده که سطح بالای علمی و آشنایی ایشون با کتاب های کمک آموزشی بر کسی پوشیده نیست.

بخش بندی کتاب

درسنامه گرامر:
      توی گرامر اگر پیشنیازی هست گفته میشه با مثال و جملات خیلی ساده در حد مهد کودک شما رو با گرامر درس آشنا میکنه و کم کم ریزه کاری ها هم میگه!1چیز دیگه هم که هست واسه هر درس پایینش 1 جمله نوشته که 1 جورایی مشاوره ای هست مثلا واسه کلمات ربط توجه به مفاهیم مهم هست!
      مشاوره داده که هر درسی به چه چیزی وابستگی داره معنی؟حفظی؟فرمول؟یا چیز دیگه!!
      توی گرامر بعضی از دوستان با شبقره راحتت ترن ولی خب خود من از مبتکران کاملا راضیم فقط هم من نیستما خیلی ها هستن.

ولی خب با 1 تقریب گرامر:
      شبقره=مبتکران > گاج > خیلی سبز
      دیگه اولویت نمینویسم

پ ن : چون از نظر من در باقی موارد مبتکران بهتر از بقیه هست!

تست های گرامر:
      سری اول آموزشی هست که از خیلی ساده شروع میشه و آروم آروم سخت میشه و پاسخنامه اینجا شدیدا کارآمد هست چون1جورایی یادت میده واسه پاسخ به تستا باید به چه چیزی توجه کنی!1جورایی مطالب رو توی ذهن برجسته میکنه!

سری دوم:
      تالیفی مختلط هست که اینجا گذری به درسای قبل هم زده تا اونا هم مرور بشن و در آخر هم تستای سراسری و آزاد آورده شده!

بخش بعد میره سراغ لغت:
      تک تک بررسی میشن!مترادف متضادی نیاز باشه گفته میشه و نقش های مختلف کلمه(قید،صفت و...) هم با معنیشون آورده که این جاش واسه پاسخ به کلوز تستا خیلی کمکتون میکنه!با80-90درصد لغات جمله ساخته که همین جمله ها هم توی گفتار روزانه هم توی متن ها باز کمک میکنه! به عبارت دیگه بسیاری ازجمله هاش کلیدی ان! لغت های خیلی مهم هم توی درسای مختلف زیاد تکرار میشن +لغات مهم سال های گذشته هم توی واژه نامه درسا پیدا میشه خلاصه بهترین واسه لغت هست

بخش بعد تستای لغت هست:
      اینجا علاوه بر کلمات خود درس به لغات دروس سال قبل و درسای قبل هم سرک میکشه (مرور خوبیه)

بخش بعد متن ها هست:
      ابتدای این بخش1مهارت متن خوانی یادمیگیری!تا زیاد وقتت موقع خوندن کلوز و ریدینگ تلف نشه!بعدش چند تا متن کوچیک و سوالای ریزه میزه (اینجا متن ها به ترتیب روند آموزشی چیده شدن)و درنهایت هم آزمون از اون درس هست که کاملا استاندارد هست!از ترتیب و سر و شکل سوال گرفته تا کیفیت سوال!"

در ادامه: تصاویری از این کتاب توسط محمد بزرگوار ارسال شده رو برای دوستانی که روشون نمیشه یا حوصلشو ندارن دو ساعت برن کتاب فروشی همه کتاب هارو زیرورو کنن یا میخوان اینترنتی سفارش بدن قرار میدم.

دانلود از لینک زیر با حجم 5.2 مگابایت
      Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

عکس ها تک تک به صورت پیوست هم قرار میدم ( برای مشاهده به اینجا مراجعه شود ) تا اگه خدایی نکرده زبونم لال پاک شدن از لینک بالا در دسترس باشن واسه همیشه

با تشکر ویژه از آقا محمد عزیز .
      منتظر نظرات شما هستیم.
      موفق باشید.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 28 مرداد 1393 در ساعت 21:09

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ابنو بگم ک زبان گاج اصلا خوب نیس شبقره هم هر کسی نمیتونه باهاش راحت باشه خیلی سبز و مبتکران اناری رو ترجیح میدم درضمن دی وی دی گاج زبان هست پیدا کنین تستای گرامر کنکور قطعا حله

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ابنو بگم ک زبان گاج اصلا خوب نیس شبقره هم هر کسی نمیتونه باهاش راحت باشه خیلی سبز و مبتکران اناری رو ترجیح میدم درضمن دی وی دی گاج زبان هست پیدا کنین تستای گرامر کنکور قطعا حله

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alisol1250 نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کتاب گاج رو ندیدم ولی در ادامه حرف شما شبقره یک مشکلی داره درسته نوشته جامع ولی مثلا لغات رو نداره ( من که ندیدم تو کتابش اگه هست دوستان تصحیح کنن ) و برای این کار باید لغت نامه شبقره رو بخرید یا یک لغت نامه دیگه که به امید خدا لغت نامه ها هم در یک تاپیک جداگانه بعدا بررسی میشن فعلا اولویت باجامع هاست
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 27 مرداد 1393 در ساعت 03:42

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخشی از مقدمه ی کتاب «درک مطلب جامع فار»

خانم «نازیلا زرگران»

2014-08-18_2-56-47.jpg

43.jpg

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای دکتر اناری از هر نظر فوق العادست
      ....

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مبتکران برا زبان عالیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      مبتکران سطحش برای دانش آموزان ضعیف بالاست. گرامر هر درس رو هم در یک روند مناسب ننوشته و مطالب تقریبا جسته گریخته نوشته شدن.انگار که نویسنده عجله داشته! گاج برای دانش آموزان سطح پایین بهترین انتخابه.زبان ساده و روان و نظم مطالب خوبی داره.من کتاب مبتکران گاج رو کامل خوندم و در هر لحاظ گاج رو به اون ترجیح میدم.

Live In The Moment

ویرایش توسط پزشکی تبریز : 27 مرداد 1393 در ساعت 14:03

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عرضم به حضور شما که زیاد تفاوتی ندارن ... اگه مبحثی نگاه کنیم خو چند تا تست لغت هست که باید لغت بلد باشی و تست بزنی ....چند تا تست قواعد که باید قواعد بلد باشی و تست بزنی ...کلوز که راه خاصی نداره باید تست بزنی درک مطلب هم باید تمرین کنی اینجوری نیس بگی مثلا گاج روشی واسه حل کلوز و ریدینگ گفته و مثلا مبتکران نگفته .....خلاصه به نظرم یه کتاب لغت ...بک کتاب قواعد..( قواعد کاربردی زبان لقمه مهروماه) .. و یه درک مطلب بگیرید حله

خودم هم گاج رو دارم و هم مبتکران و 75 درصد زدم امسال رو ولی خدایی بگم درک مطلب و کلوز رو فقط از اون چیزایی که یاد گرفتم جواب دادم یعنی هرچی از بچگی کلاس زبان رفتم ...منظورم اینه درک مطلب و کلوز با تمرین زیادم شاید زیاد بهتر نشه...

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو
      ویرایش توسط Arman_b100 : 13 اسفند 1393 در ساعت 09:31

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید دوستان اگه زبانتون درسطح بالایی هستش کتاب کم حجم و مقوی خیلی سبز
      اگه در سطح پایینی هستید سعی کنید باز خیلی سبزبگیرید کتاب خیلی سبز هدفمندانه تر تستاشو داده ولی اگه کلی بنگرید مبتکران گاج خیلی سبز یکین
      اگه فقط دنبال تستی برو ابی قلم چی تستای کنکور رو تماما پوشش داده و مناسبه و تست تالیفی خیلی کم داره
      اگه در لغت مشکل دارید کتاب لغت معروف گاج خیلی کمکتون میکنه
      اگه میخواید کنکور زبان بدید هم خیل سبز یک کتاب زبان تخصصی داره که مناسبه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عزیزان فقط اگه از کتابی تعریف و تمجید هم میکنید دلیلتون رو برای این رضایت بگید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم زبان کنکور کیاسالار که مال انتشارات شبقره است دارم
      دلیل خریدشم اینه من زبانم عالیه اما مشکل من تو قواعد موقع حرف زدن نوشتن مشکلی ندارم چون سبک یادگیریم با مکالمه و... شروع شد
      به نظرم شبقره اگه نگرانی بابت قواعد دارید عالیه خوب کار کرده
      ولی اگه تو خوندن و درک مطلبا سرعتت پایینه و نمیفهمی باید بری سراغ لغت فقط
      کتابایی مث تیک8 بسیار خوبه
      و کتابایی که متن و کلوز تست و... دارن
      که خیلی سبز کتابای خوبی داره تا اونجا که من دیدم
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یه سوال من زبانم خوبه دیپلم و fce هم گرفتم اگه بخام فقط تست بزنم که با مدل سوالای کنکور اشنا شم و تست زنیم بهتر شه چه کتابی بگیرم

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.j نمایش پست ها
      یه سوال من زبانم خوبه دیپلم و fce هم گرفتم اگه بخام فقط تست بزنم که با مدل سوالای کنکور اشنا شم و تست زنیم بهتر شه چه کتابی بگیرم
      شما که سطح بالایی داری مبتکران گزینه مناسبیه خیلی ها عقیده دارن مبتکران برای افراد متوسط به بالاست .

تا این لحظه مبتکران با 55 درصد آرای نظرسنجی در صدر قرار داره

مشکلی پیش نیاد تا شب یک بررسی از کتاب مبتکران همین جا قرار میگیره
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 27 مرداد 1393 در ساعت 17:24

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.j نمایش پست ها
      قلم چی تمام تست های کنکورو پوسس داده فقط تست خیلی مناسبه قیمتشم مناسبه
      خیلی تست داره خیلی

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad007 نمایش پست ها
      قلم چی تمام تست های کنکورو پوسس داده فقط تست خیلی مناسبه قیمتشم مناسبه
      خیلی تست داره خیلی
      کتاب های قلمچی اسمشون بد در رفته :yahoo (4): امکانش هست بیشتر درباره این کتاب مورد نظرت توضیح بدی؟ تا حالا ندیدم واسه زبان کسی پیشنهاد کنه

صفحه 1 از 14 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن