خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب کمک درسی زیر را میپسندید و برتر میدانید؟؟؟

رأی دهندگان
    345. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع زبان انگلیسی مبتکران

177 51.30%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی خیلی سبز

49 14.20%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی شبقره

45 13.04%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی گاج

54 15.65%
    • سایر کتاب های جامع

20 5.80%
    صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 208
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

همون طور که قول داده بودیم یک تحلیل و بررسی از کتاب معروف و پرآوازه زبان انگلیسی جامع مبتکران براتون قرار میدیم.

این مطلب توسط M o h a m m a d عزیز آماده شده که سطح بالای علمی و آشنایی ایشون با کتاب های کمک آموزشی بر کسی پوشیده نیست.

بخش بندی کتاب

درسنامه گرامر:
      توی گرامر اگر پیشنیازی هست گفته میشه با مثال و جملات خیلی ساده در حد مهد کودک شما رو با گرامر درس آشنا میکنه و کم کم ریزه کاری ها هم میگه!1چیز دیگه هم که هست واسه هر درس پایینش 1 جمله نوشته که 1 جورایی مشاوره ای هست مثلا واسه کلمات ربط توجه به مفاهیم مهم هست!
      مشاوره داده که هر درسی به چه چیزی وابستگی داره معنی؟حفظی؟فرمول؟یا چیز دیگه!!
      توی گرامر بعضی از دوستان با شبقره راحتت ترن ولی خب خود من از مبتکران کاملا راضیم فقط هم من نیستما خیلی ها هستن.

ولی خب با 1 تقریب گرامر:
      شبقره=مبتکران > گاج > خیلی سبز
      دیگه اولویت نمینویسم
      :yahoo (4):

پ ن : چون از نظر من در باقی موارد مبتکران بهتر از بقیه هست!

تست های گرامر:
      سری اول آموزشی هست که از خیلی ساده شروع میشه و آروم آروم سخت میشه و پاسخنامه اینجا شدیدا کارآمد هست چون1جورایی یادت میده واسه پاسخ به تستا باید به چه چیزی توجه کنی!1جورایی مطالب رو توی ذهن برجسته میکنه!

سری دوم:
      تالیفی مختلط هست که اینجا گذری به درسای قبل هم زده تا اونا هم مرور بشن و در آخر هم تستای سراسری و آزاد آورده شده!

بخش بعد میره سراغ لغت:
      تک تک بررسی میشن!مترادف متضادی نیاز باشه گفته میشه و نقش های مختلف کلمه(قید،صفت و...) هم با معنیشون آورده که این جاش واسه پاسخ به کلوز تستا خیلی کمکتون میکنه!با80-90درصد لغات جمله ساخته که همین جمله ها هم توی گفتار روزانه هم توی متن ها باز کمک میکنه! به عبارت دیگه بسیاری ازجمله هاش کلیدی ان! لغت های خیلی مهم هم توی درسای مختلف زیاد تکرار میشن +لغات مهم سال های گذشته هم توی واژه نامه درسا پیدا میشه خلاصه بهترین واسه لغت هست

بخش بعد تستای لغت هست:
      اینجا علاوه بر کلمات خود درس به لغات دروس سال قبل و درسای قبل هم سرک میکشه (مرور خوبیه)

بخش بعد متن ها هست:
      ابتدای این بخش1مهارت متن خوانی یادمیگیری!تا زیاد وقتت موقع خوندن کلوز و ریدینگ تلف نشه!بعدش چند تا متن کوچیک و سوالای ریزه میزه (اینجا متن ها به ترتیب روند آموزشی چیده شدن)و درنهایت هم آزمون از اون درس هست که کاملا استاندارد هست!از ترتیب و سر و شکل سوال گرفته تا کیفیت سوال!"

در ادامه: تصاویری از این کتاب توسط محمد بزرگوار ارسال شده رو برای دوستانی که روشون نمیشه یا حوصلشو ندارن دو ساعت برن کتاب فروشی همه کتاب هارو زیرورو کنن یا میخوان اینترنتی سفارش بدن قرار میدم.

دانلود از لینک زیر با حجم 5.2 مگابایت
      Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

عکس ها تک تک به صورت پیوست هم قرار میدم تا اگه خدایی نکرده زبونم لال پاک شدن از لینک بالا در دسترس باشن واسه همیشه

با تشکر ویژه از آقا محمد عزیز .
      منتظر نظرات شما هستیم.
      موفق باشید.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1.jpg   2.jpg   3.jpg   4.jpg   6.jpg  

7.jpg   8.jpg   9.jpg   10.jpg  
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 28 مرداد 1393 در ساعت 21:02

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به امید خدا تا چند روز آینده کتاب جامع شبقره بررسی خواهد شد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من مبتکران دارم و خیلی ازش راضیم

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همونطوری که از نظر سنجی هم معلومه .... جامع مبتکران عالیه.
      یعنی بهترین نویسنده رو داره دکتر شهاب اناری !
      ولی در کنار جامع نیاز به درک مطلب به زبان ساده هم هست !!!
      در کل زبانو اگه روزی فقط نیم ساعت که فکر نکنم زیاد باشه بخونین بهترین نتیجه رو میگیرین !!!
      ولی دقت کنین هر روز نیم ساعت !!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      همونطوری که از نظر سنجی هم معلومه .... جامع مبتکران عالیه.
      یعنی بهترین نویسنده رو داره دکتر شهاب اناری !
      ولی در کنار جامع نیاز به درک مطلب به زبان ساده هم هست !!!
      در کل زبانو اگه روزی فقط نیم ساعت که فکر نکنم زیاد باشه بخونین بهترین نتیجه رو میگیرین !!!
      ولی دقت کنین هر روز نیم ساعت !!!
      بله در ادامه نظر دوستمون اینو باید بدونیم که زبان انگلیسی درس فراری هستش و باید ما حتما پس از یادگیری گرامر و واژگان مرورش کنیم.

این درس در کنکور ضریب 2 دو داره ( تجربی و ریاضی ) اگه از برنامه ریزی به سبک ضرایب کنکور استفاده کنیم, 2 ساعت در هفته حداقل باید به این درس اختصاص بدیم. ( کسایی که خیلی ضعیفن یکم بیشتر )

مولف این کتاب هم همونطور که فرهاد جان گفتن آقای اناری هستن. آدرس سایت ایشون شهاب اناری هستش. سوالی چیزی داشتید هم ایشون خیلی وقت ها پاسخ میدن. درباره کتابشون باشه که 95 درصد مواقع پاسخو هستند.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 30 مرداد 1393 در ساعت 20:29

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین تستاش خیلی کامل و جامعه اگه تست فقط میخوای خوبه
      چون تست تالیفی الاف کن نداره

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب جامع زبان فقط مبتکران انار ودیگر هیچ

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه کتاب هم بگین واسه افراد مبتدی :yahoo (1):

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط greg نمایش پست ها
      یه کتاب هم بگین واسه افراد مبتدی :yahoo (1):
      سطح زبانت در چه حده داداش؟ در بخش خاصی از زبان مشکل داری؟ این کتاب ها افراد ضعیف رو هم راه میندازن و رفته رفته سطحشون رو بالاتر میبرن فکر نکنم افراد مبتدی هم مشکلی داشته باشن در رابطه با این کتاب ها
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 03 شهریور 1393 در ساعت 01:45

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بخش لغات کتاب مبتکران (شهاب اناری) عالیه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator93 نمایش پست ها
      اگه کتاب زبان جامع شهاب اناری رو بخریم،آیا واسه درک مطلب و ریدینگ به کتاب (و نترسیم از متن کیاسالار) نیاز هست؟
      کتاب زبان جامع شهاب اناری چند تا کلوز و ریدینگ داره؟تو این زمینه در حد کتاب نترسیم از متن هست؟
      کتاب های جامع کلوز و ریدینگ رو شامل میشن من جمله مبتکران اناری تعداد دقیقش رو نمیدونم. اگه احساس میکنید باید بیشتر کار کنید میتونید کتاب مخصوص این مباحث رو بگیرید.

راستی اناری کتاب این مباحث رو هم داره خواستی برو کتاب فروشی با نترسیم از متن کیاسالار مقایسه کن ببین با کدومش حال میکنی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کدوم کتاب رو گرامر تاکید بیشتری داشته؟
      ..
      ..
      ..

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      دوستان کدوم کتاب رو گرامر تاکید بیشتری داشته؟
      داداش کتاب مبتکران طبق گفته محمد عزیز ( در بررسی کتاب مبتکران جامع ) گرامر رو به خوبی توضیح داده. کتاب شبقره رو هم که من مدتی قبل زیارت کردم گرامر رو خوب گفته بود. در رابطه با کتب خیلی سبز و گاج متاسفانه ندیدم اطلاعی ندارم پاسخ در رابطه با این کتاب هارو به سایر دوستان محول میکنم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl_m نمایش پست ها
      داداش کتاب مبتکران طبق گفته محمد عزیز ( در بررسی کتاب مبتکران جامع ) گرامر رو به خوبی توضیح داده. کتاب شبقره رو هم که من مدتی قبل زیارت کردم گرامر رو خوب گفته بود. در رابطه با کتب خیلی سبز و گاج متاسفانه ندیدم اطلاعی ندارم پاسخ در رابطه با این کتاب هارو به سایر دوستان محول میکنم
      واسه ریدینگ چه پیشنهادی داری شما؟
      خیلی سبز و مبتکران و تست های سالهای اخیر بررسی شده! فقط جهت پر کاری میخوام
      ..
      ..
      ..

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من طبق پیشنهاد ابولفضل مبتکران جامع گرفتم کتاب خوبیه البته من زبانم خوبه این کتابم کتاب سطح بالاییه ولی خوبه به نظرم اگه خوب روش کار کنم زبان بالای 90 میزنم

صفحه 2 از 14 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن