خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب کمک درسی زیر را میپسندید و برتر میدانید؟؟؟

رأی دهندگان
    345. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع زبان انگلیسی مبتکران

177 51.30%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی خیلی سبز

49 14.20%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی شبقره

45 13.04%
    • کتاب جامع زبان انگلیسی گاج

54 15.65%
    • سایر کتاب های جامع

20 5.80%
    صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 208
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      واسه ریدینگ چه پیشنهادی داری شما؟
      خیلی سبز و مبتکران و تست های سالهای اخیر بررسی شده! فقط جهت پر کاری میخوام
      شبقره و مبتکران به ترتیب کتاب هایی به نام های از متن نترسیم و درک متن به زبان ساده دارن. هر کدومم طرفدارای خودشونو دارن. گاج هم قبلا یکی از کتاب هاشو دیدم که 110 تا ریدینگ انگلیسی رو آورده بود اسمش خاطرم نیست چاپ 90 بود نمیدونم هنوز هست یا ویرایش شده و تغییر کرده.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 03 شهریور 1393 در ساعت 05:19

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.j نمایش پست ها
      من طبق پیشنهاد ابولفضل مبتکران جامع گرفتم کتاب خوبیه البته من زبانم خوبه این کتابم کتاب سطح بالاییه ولی خوبه به نظرم اگه خوب روش کار کنم زبان بالای 90 میزنم
      ایشاالله که زبان رو بالای 90 که هیچ 100 بزنید. منبع چه گاج باشه چه شبقره چه مبتکران مهم تسلط به اون کتابه. کتاب آناهیتا نجفی رتبه 2 کشوری برای زبان هم مبتکران بوده.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 03 شهریور 1393 در ساعت 05:20

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl_m نمایش پست ها
      سطح زبانت در چه حده داداش؟ در بخش خاصی از زبان مشکل داری؟ این کتاب ها افراد ضعیف رو هم راه میندازن و رفته رفته سطحشون رو بالاتر میبرن فکر نکنم افراد مبتدی هم مشکلی داشته باشن در رابطه با این کتاب ها
      با سلام
      تو کلاس زبان four corners 3 رو دارم میخونم ولی وقتی تست گرامر می بینم ، هنگ میکنم

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط greg نمایش پست ها
      با سلام
      تو کلاس زبان four corners 3 رو دارم میخونم ولی وقتی تست گرامر می بینم ، هنگ میکنم
      خب برای گرامر مبتکران و شبقره به نظرم اولویت دارن. شاید دلیل ناتوانی در تست های گرامر اینه که تست زیاد نمیزنی . در نظر بگیر باید آموخته هات رو هنگام تست زدن پیاده کنی تا متوجه مشکلاتت بشی. زیاد تست بزن تا به سطح مطلوبی برسی در گرامر و سایر بخش ها. اوایل لازم نیست زمان دار بزنی فقط سعی کن کامل یاد بگیری. حتی اگه جواب تست رو درست دادی حتما پاسخ تشریحی رو بخون شاید از راه غلط جواب رو فهمیدی. سوالی بود در خدمتم
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 03 شهریور 1393 در ساعت 17:02

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زبان بیشتر کتابا مثل هم هستند ولی به نظر من خیلی سبز بهتره

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo.n نمایش پست ها
      زبان بیشتر کتابا مثل هم هستند ولی به نظر من خیلی سبز بهتره
      سلام من برای زبان خیلی سبز گرفتم چاپ سال 87
      هفته پیش استادم از بچه ها درس اول رو امتحان گرفتن
      من هم که می دونستم سوالا از همین کتابه هموشون حفظ کردم:yahoo (4):چن تا رو اشتباه زدم بعد بیشتر روشون کانور دادم
      گفتم کتاب که اصلا اشتباه نیست!!!
      خلاصه هیچی 90زدم دوتا اشتباهی که زدم بابت این بود که کتاب اشتباه جواب داده بود
      استاد قانعم کرد !!!!
      مفهوم حکایت:همیشه شک داشتین بپرسین2.به هوش خودتون بیشتر از کتا ب اعتماد کنید
      برگرفته از حکایت های بچه کنکوری
      التماس دعا

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه امین
      http://www.irysc.com/forum/images/smilies/53.gif

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ، من دوتا کتاب پیش ۱ و پیش ۲ مبتکران چاپ ۸۸ دارم . نیازی هست جامعش رو بگریم؟ تغییر داشتن ؟ این دوتا کتاب خودشون نزدیک ۵۰۰ صفحه اند!! زبان کنکور ابی کانون چاپ ۹۲ هم دارم، چه فرقی بین کتاب جامع و سال به سالش هست؟
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 18 شهریور 1393 در ساعت 20:33

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونس نمایش پست ها
      سلام ، من دوتا کتاب پیش ۱ و پیش ۲ مبتکران چاپ ۸۸ دارم . نیازی هست جامعش رو بگریم؟ تغییر داشتن ؟ این دوتا کتاب خودشون نزدیک ۵۰۰ صفحه اند!! زبان کنکور ابی کانون چاپ ۹۲ هم دارم، چه فرقی بین کتاب جامع و سال به سالش هست؟
      بله دوست من چون سوم هم جزو منابع طرح تست هستش تو کنکور یک جامع بخری راحت تره کارت. مطمئنا تو این 5 سال کتاب های کمک درسی خیلی بهتر شدن هرچند کتاب های درسی زبان فرق خاصی نکردن کتاب های سال به سال فقط مختص به یه پایه هستن ولی جامع های زبان شامل پیش و سوم. در رابطه با کتاب قلمچی تا حالا ندیدمش و نشنیدم کسی ازش تعریف خاصی کنه کتاب های جامع رو بورس رو تو نظرسنجی گذاشتم یه نگاه بنداز
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 18 شهریور 1393 در ساعت 20:34

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      زبان درسیه که فقط باید تست بزنی!!!انقد تست تو بخش reading و cloze test که بشه واست آب خوردن!!! حتی اگه بازم تستای تکراری باشند!!!نباید بذاریش کنار!!!که بنظرم مبتکران کتاب خوبیه!
      لغاتم که انقدر باید تکرار شه که بشه ملکه ذهنت!!
      گرامرم که کتاب مبتکران چیزی کم نداره تو بخش گرامرش!
      ولی 100 زدن کار سختی نیست تو زبان! مطمئن باشید اگه بخواید و یه کم تلاش کنید اما تلاشتون ادامه داشته باشه تا کنکور میشه!
      من خودم تنها با مبتکران و همین کارا زبان امسالو 80 زدم...البته بگم که یه کوچولو ریسک کردم و از زبان شروع کردم؛ اما خدا رو شکر به اندازه کافی وقت واسه بقیه عمومیام داشتم بعدش!
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من لغات tick8 کنکور رو تموم کردم میشه ، بنظرتون نیازی هست واسه افزایش دامنه لغات از کتاب های خارج از کنکور استفاده کنم ، اگه اره چه کتابی ؟ کتاب 504 گاج (منحصرا زبان) به سبک همین tick8 رو دارم ازش استفاده کنم؟ فایده داره؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      من لغات tick8 کنکور رو تموم کردم میشه ، بنظرتون نیازی هست واسه افزایش دامنه لغات از کتاب های خارج از کنکور استفاده کنم ، اگه اره چه کتابی ؟ کتاب 504 گاج (منحصرا زبان) به سبک همین tick8 رو دارم ازش استفاده کنم؟ فایده داره؟
      کتابی به اسم active هست..جلد ابی رنگی داره..با اون هم میتونی reading تو قوی کنی هم اینکه دامنه لغتت بیشتر میشه....البته لغات جدیدی رو که توش پیدا میکنی رو ی کاغذ یا دفتر بنویس که چندین بار بخونیش و لازم نباشه از تومتن لغاتو پیداکنی....بنظر من عالیه..خود من سال اول استفاده کردم وهنوز لغاتش یادم نرفته با همین روش...
      موفق باشی...
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب 1201 لغات تکمیلی مهروماه هنوز در دست چاپه اما نمونشو گذاشتن کتاب خوبی بود

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ۵۰۴ گاج ( منحصرا زبان )‌ فایده نداره ؟‌ بندازم دور ؟ تازه خریدم حیفه ))

14. Top | #44
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا بندازیش دور ؟
      این همون کتاب 504 لغت کاملا ضروری هست که گاج به روش تیک 8 طراحیش کرده .
      یکی از کتاب های مطرح نه تنها برای زبان تخصصی کنکور بلکه کلا همه ی آموزگاه های زبان تدریس میشه .
      حتمی کامل کامل بخونش

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

۵۰۴ گاج ( منحصرا زبان )‌ فایده نداره ؟‌ بندازم دور ؟ تازه خریدم حیفه ))
      چرا بندازیش دور ؟
      این همون کتاب 504 لغت کاملا ضروری هست که گاج به روش تیک 8 طراحیش کرده .
      یکی از کتاب های مطرح نه تنها برای زبان تخصصی کنکور بلکه کلا همه ی آموزگاه های زبان تدریس میشه .
      حتمی کامل کامل بخونش

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام جدید ترین چاپ کتاب مبتکران چاپ چندمه و چند صفحه است؟

صفحه 3 از 14 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن