خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      عزیزم کی گفته با دههزار میرن دامپزشکی؟؟؟؟؟؟؟؟ اولا دامپزشکی دکتری حرفه ای هستش ک ارزشداره، اون فوق دیپلمش رو اگه بگی آره با ده هزار میشه، وگرنه من با 1900منطقه 3 رفتم این رشته(درحالی ک بجز فیزیوتراپی و بینایی سنجی بقیه کارشناسی هاروتهران قبول بودم!) و دوستام از منطقه 2 و 1 نهایتا رتبشون 6000 بود و اکثرشون بچهها تیزهوشان بودن ک چون پزشکی نشده اومدن این رشته لطفا زیر سوال نبرش ....و اینهم بگم ک دامپزشکی هزار بار سخت تر از پزشکی هست ! برای مثال با حیوون سروکار داریک زبونشو نمیفهمی! خودت باید علائم و دردش رو بشناسی و تشخیص بدی مثه انسان نیست کبگه چشه!! یا اینکه پزشکیا 9 واحد آناتومی انسان پاس میکنن همه انسانا هم مثههمن!! ولی دامپزشکی 12 واحد آناتومی پاس میکنه که باید در یک زمان آناتومی سه دستهنشخوارکنندگان، تک سمی ها و گوشتخواران رو بخونه که تو خیلی چیزا با هم فرق دارن....
      چرا میخوای بزنی؟؟؟
      والله من با دبیر زیستمون که حرف زدم گفت اگه حوصله نداری بشینی بخونی برو دامپزشکی خرم اباد پارسال12هزار هم گرفته
      بعدشم من نگفتم رشته ی بدیه...تهران 6000کشوری گرفته تو خود سایت کانون هم زدن
      بعدشم من خودم درجریان رشته دامپزشکی هستم که میشه چه تخصص هایی ازش گرفتفقط همون رویان و فلوشیپش کلی درامدشه:yahoo (4):
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      چرا میخوای بزنی؟؟؟
      والله من با دبیر زیستمون که حرف زدم گفت اگه حوصله نداری بشینی بخونی برو دامپزشکی خرم اباد پارسال12هزار هم گرفته
      بعدشم من نگفتم رشته ی بدیه...تهران 6000کشوری گرفته تو خود سایت کانون هم زدن
      بعدشم من خودم درجریان رشته دامپزشکی هستم که میشه چه تخصص هایی ازش گرفتفقط همون رویان و فلوشیپش کلی درامدشه:yahoo (4):
      خرم آباد فقط پسر پذیرش میکنه اون 12هزار هم بومیش بوده شایییددد 6000 کشوری ینی 2000 منطقه 3 ! چون من 1900 بودم 5500 کشوری بودم !! بعدش دبیر زیستتون نگفته که دامپزشکی هزار برابر!! بیشتر از بقیه رشته ها حوصله درس خوندن و خرخونی میخواد؟؟؟ کسی ک حوصله نداره یکسال واسه کنکور بخونه اگرم دامپزشکی قبول بشه نمیتونه ادامه بده و 6سال درس رشته به این سختی رو بخونه مطمئنم ترم 4 و 5 کم میاره شایدم زودتر چون وحشتناک درسا سختن و اینکه احتمالا یا منظور ایشون فوق دیپلم دامپزشکی بوده یا اشتباه دیده ک 12000 بره دامپزشکی!!!! من با 5000 سال اولم هیچ کدوم از سایتای انتخاب رشته (سنجش قلم چی گزینه دو) واسم نزدن دامپزشکی حتی واسه دخترعموم ک 5000 منطقه 1 هم بود نزدن دیگه نمیدونم دبیرتون چرا مشاوره غلط داده !! حتما خواسته دست از سرش برداری فرستادت دنبال نخود سیاه !!! :d

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      خرم آباد فقط پسر پذیرش میکنه اون 12هزار هم بومیش بوده شایییددد 6000 کشوری ینی 2000 منطقه 3 ! چون من 1900 بودم 5500 کشوری بودم !! بعدش دبیر زیستتون نگفته که دامپزشکی هزار برابر!! بیشتر از بقیه رشته ها حوصله درس خوندن و خرخونی میخواد؟؟؟ کسی ک حوصله نداره یکسال واسه کنکور بخونه اگرم دامپزشکی قبول بشه نمیتونه ادامه بده و 6سال درس رشته به این سختی رو بخونه مطمئنم ترم 4 و 5 کم میاره شایدم زودتر چون وحشتناک درسا سختن و اینکه احتمالا یا منظور ایشون فوق دیپلم دامپزشکی بوده یا اشتباه دیده ک 12000 بره دامپزشکی!!!! من با 5000 سال اولم هیچ کدوم از سایتای انتخاب رشته (سنجش قلم چی گزینه دو) واسم نزدن دامپزشکی حتی واسه دخترعموم ک 5000 منطقه 1 هم بود نزدن دیگه نمیدونم دبیرتون چرا مشاوره غلط داده !! حتما خواسته دست از سرش برداری فرستادت دنبال نخود سیاه !!! :d
      نگا...بی انصاف نیستی یکم؟
      والا اون12هزاری که بت گفتم دختر بوده و دوست خودم بود
      حالا هم چرا سنگشو به سینت میزنی خوب سخته که سخته هر رشته ای سخته...منم عاشق کارای سختم
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن