خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
      توی دفتر کارم نشسته بودم و مشغول انجام امورات اداری بودم که خانمی با حجابی بد به من مراجعه کردند. بعد از اینکه کار اون خانم رو ا نجام دادم بهشون گفتم : میشه لطف کنین حجابتون رو رعایت کنین؟ اون خانم در جواب به من گفتن: من فکر نمیکنم حجابم مشکلی داشته باشه، به نظرم حجابم خوبه.
      به اون خانم توضیح دادم چرا حجابشون مشکل داره و چرا باید حجابشون رو رعایت کنن. اما قانع نشدن و گفتن: تازمانی که بنده رو قانع نکنید حجابم رو رعایت نمی کنم. این رو گفت و رفت.دو روز بعد مجدد همون خانم به بنده مراجعه کرد. بلافاصله بعد از ورود ایشون به اتاق بنده دوتا ارباب رجوع چشم هیز هم وارد اتاق شدن تا ببینن این خانم کجا میره و چیکار میکنه.

من با نگاهی پر از حرف باعث شدم تا اون دوتا جوون از اتاقم برن بیرون و بعدش به اون خانم نگاه کردم و گفتم: یادتونه به من گفتین اگه به من ثابت کردین حجابم رو رعایت میکنم؟ جواب داد: بله یادمه.به اون خانم گفتم: دلیلی بالاتر از این دوتا جوون چشم هیز که به دنبال شما راه افتاده بودن؟ بنده خدا یک مقدار با خودش فکر کرد و دید واقعاً برای بعضی ها شده مثل یک طعمه و وسیله ای برای لذت بردن و جواب داد: بله حق باشماست. از اون روز به بعد هروقت اون خانم رو توی اداره دیدم با چادر و حجاب مناسب بود...پ,ن :‌ متاسفانه اینجور خانم ها همیشه دنبال خود نمایی هستند و هرگز پیش خودشون فکر نمیکنن که ممکن هست عده ای مثل گرگ به اون ها به چشم یک طعمه و وسیله ای برای لذت نگاه کنند.
      خواهرم….
      چادر مشکی تو برایت امنیت می آورد
      خیالت راحت!!!!
      گرگ ها همیشه به دنبال شنل قرمزی ها هستند…

آقای هلپردررابطه باجمله اخرتون که فرمودیدچادرمشکی براتون امنیت میاره میخواستم چیزیروعرض کنم اینکه اول بگم من باحجاب اصلا مشکلی ندارم حتی اگراینجاایران نبود حتی اگرکشوراسلامی نبود بنده به شخصه حجابمورعایت میکنم چرا؟چون برای من اصلا مهم نیست صرفا نه جنس مخالف حتی جنس موافق که بدونه موهای من چه رنگیه یاتاکجامیاد!!
      هرکسی اگه قران خون باشه میفهمه که خداوندبه امتش داشتن پوشش مناسب روسفارش کرده..
      این اعتقادبه جای خود..ممکنه تفسیرآدم های دیگه ازش جوردیگه ای باشه/امااینکه شمافرمودیدچادرامنیت داره بااون واقعه ای که روایت کردید ادغامش کردید،یه خورده طنزشده ینی چی اخه آیااین پرسش به ذهنتون نمیادکه اگرچه تقصیراقایان به قول خودتون چشم هیزنباشه ولی بی تقصیرهم نیست!!!
      اگرماقرارباشه تویه جامعه ایی اونم ازنوع اسلامیش همه چیوبه چشم یه چیزی که بخوادبهمون ضربه بزنه یاامنیتمون روبه خطربندازه نگاه کنیم دیگه زندگی کردن توی همچین جامعه ای واقعابنظرتون ایاراحت پیش میره!!؟؟؟
      بهترازاصلاح افکارمون شروع کنیم دیدمون رویه خورده منطقی تربالا ببریم اصلا اسلام به ماسفارش کرده راههای عاقانه تروانتخاب کنیم
      این جوربحثها/تاپیک وپستها اینجاتوی رسانه هازیادشدن وهمه نظرات خانم هاروتاحدودی میدونن ،پس نبایداینطورباواقعه یاروایاتی که اصلا درصحتشون اطمینان نیس بحث کنیم
      من شایدچادرسرم نکنم ولی همیشه سعی کردم حجابموداشته باشم مرتب باشم نه زننده ونه شبیه کسانی که تازبه دوران رسیده اندونه شبیه کسانی که به اسم مدبودن پوششی روانتخاب میکنند اونم پوششی که نه قشنگه ونه مرتب خیلی هم نامرتب هست..
      امیدوارم منظورمورسونده باشم
      بازمــــانده ..

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوشحالم که هنوز دخترایی هستن که به حجاب فک میکنن...

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دختر محجبه و با ایمان کم شده

الان همه شدن فشن و با پسر بودن کلاس میدونن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
      توی دفتر کارم نشسته بودم و مشغول انجام امورات اداری بودم که خانمی با حجابی بد به من مراجعه کردند. بعد از اینکه کار اون خانم رو ا نجام دادم بهشون گفتم : میشه لطف کنین حجابتون رو رعایت کنین؟ اون خانم در جواب به من گفتن: من فکر نمیکنم حجابم مشکلی داشته باشه، به نظرم حجابم خوبه.
      به اون خانم توضیح دادم چرا حجابشون مشکل داره و چرا باید حجابشون رو رعایت کنن. اما قانع نشدن و گفتن: تازمانی که بنده رو قانع نکنید حجابم رو رعایت نمی کنم. این رو گفت و رفت.دو روز بعد مجدد همون خانم به بنده مراجعه کرد. بلافاصله بعد از ورود ایشون به اتاق بنده دوتا ارباب رجوع چشم هیز هم وارد اتاق شدن تا ببینن این خانم کجا میره و چیکار میکنه.

من با نگاهی پر از حرف باعث شدم تا اون دوتا جوون از اتاقم برن بیرون و بعدش به اون خانم نگاه کردم و گفتم: یادتونه به من گفتین اگه به من ثابت کردین حجابم رو رعایت میکنم؟ جواب داد: بله یادمه.به اون خانم گفتم: دلیلی بالاتر از این دوتا جوون چشم هیز که به دنبال شما راه افتاده بودن؟ بنده خدا یک مقدار با خودش فکر کرد و دید واقعاً برای بعضی ها شده مثل یک طعمه و وسیله ای برای لذت بردن و جواب داد: بله حق باشماست. از اون روز به بعد هروقت اون خانم رو توی اداره دیدم با چادر و حجاب مناسب بود...پ,ن :‌ متاسفانه اینجور خانم ها همیشه دنبال خود نمایی هستند و هرگز پیش خودشون فکر نمیکنن که ممکن هست عده ای مثل گرگ به اون ها به چشم یک طعمه و وسیله ای برای لذت نگاه کنند.
      خواهرم….
      چادر مشکی تو برایت امنیت می آورد
      خیالت راحت!!!!
      گرگ ها همیشه به دنبال شنل قرمزی ها هستند…
      من از سوم ابتدايي چادر گذاشم فقط واسه اين كه يه سري حس هاي بچگانه بهش داشتم اما سه سال بعد فهميدم چادر واسه حجاب كامله اما الان دو ساله فهميدم اين طلا با ارزشي كه سرمه نشانه اصالتمه..نشانه شخصيتمه...نشونه دينمه...امنيتمه...حصارمه...ال و مادرمه...امنيت ناموس پدران وبرادرامه...انقد صفت داره كه هر روز داره ي چيزايي ديگه بهش اضافه ميشه..از بچگي خيليا با چادر گذاشتنم مخالف بودن حتي مادرم كه خودش تعصب خاصي كه داره...خيلي از دوستام اطرافيام از پسر تا دختر بهم ميگن چادر نزار . خيلي چيزاي ديگه ميگن چادر دستو پا گيره امااااا بگم اصلا اين جوري نيست اتفاقا چادر راه موفقيت زندگي و رضايت خدا رو برات باز ميكنه....خدا رو شكر كه سعادت داشتم چادر رو جزيي از واجبات زندگيم انجام بدم و اينم بگم چادر خشك مقدس بازي نيست چادر در كنارش ادم بايد منطق داشته باشه....
      ویرایش توسط nafise : 25 مرداد 1393 در ساعت 13:20 دلیل: .

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بانو
      ..
      کاش بدانی هر نگاهی لایق لمس نگاهت نیست..و هر دستی لایق هم دستی ات ..و هر دلی لایق هم دلی ات ..راستش اینجا هر همی لایق هم بودن نیست!..هوا ابری است !آفتاب که سر بزند خواهی دید کهاینجا هنوز هم دستان پاک همدست دارند..و دل های پاک همدل..
      بانو حجابت را حفظ كن...
      غیرت فقط این نیست که...
      ناموست را بپوشانی تا نبینند!
      ناموس دیگران را نگاه نکردن هم از غیرت است...حتی اگر پوشیده هم نباشند!هر کس که برای رضای خدا چشمش را از نامحرم بگیرد
      خداوند شیرینی ایمان را در دلش قرار میدهد!تا حالا دلتو شیرین کردی؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

فایل پیوست 12146

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عالی بود
      ولی فقط چادر حجاب مناسب نیست.میشه چادر نپوشید ولی حجاب درست داشت
      من آزاد نباشم و نپوشم که تو به گناه نيفتي
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara1375 نمایش پست ها
      عالی بود
      ولی فقط چادر حجاب مناسب نیست.میشه چادر نپوشید ولی حجاب درست داشت
      من آزاد نباشم و نپوشم که تو به گناه نيفتي
      اما به نظرت تو این کار نکنی اون این کار نکنه من این کار نکنم پس چه کسی باید انجام بده

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      اما به نظرت تو این کار نکنی اون این کار نکنه من این کار نکنم پس چه کسی باید انجام بده
      وقتی نگاه کسی بد باشه چه شنل قرمز بری جلوش چه با چادر سیاه بازم نگاهشو میکنه
      مشکلمون اینه اعتدال یادمون رفته
      نه اینقدر حجاب که فقط دماغت پیدا باشه نه اینقدر نگاه که بفهمی چیو با چی ست کرده

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله اما به نظر خودت ایا اعتدال یعنی خودت بزک کنی که دیگران تحسینت کنند و بعد هر کسی خواست خودش بهت نزدیک کنه ازت و استفاده کرد بعد مثل زباله دور بریزه؟؟؟؟؟؟؟/

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله اما به نظر خودت ایا اعتدال یعنی خودت بزک کنی که دیگران تحسینت کنند و بعد هر کسی خواست خودش بهت نزدیک کنه ازت و استفاده کرد بعد مثل زباله دور بریزه؟؟؟؟؟؟؟/
      واقعا جهان سومی لیاقت ماست هنوز معنای درست اعتدال رو نمیدونیم
      اعتدال معنیش چادر یه پارچه مشکی بد ترکیب نیست
      یه تیپ کاملا شیک با شخصیت و محترم
      در حد یه خانوم
      من نگفتم معنای اعتدال یعنی لباسهای خواهر کوچیکه یعنی موهای اتوکشیده یعنی لاکی که از 20 متری رنگش چشمای همه رو از کاسه در بیاره

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا جهان سومی لیاقت ماست هنوز معنای درست اعتدال رو نمیدونیم
      اعتدال معنیش چادر یه پارچه مشکی بد ترکیب نیست
      یه تیپ کاملا شیک با شخصیت و محترم
      در حد یه خانوم
      من نگفتم معنای اعتدال یعنی لباسهای خواهر کوچیکه یعنی موهای اتوکشیده یعنی لاکی که از 20 متری رنگش چشمای همه رو از کاسه در بیاره
      جهان اولی به *** گشتن نیست و داشتن چندین دوست پسر و خیانت مثل فیلم های جم تی وی و ......

ایرانی پرچمش بالاست

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جهان اولی به *** گشتن نیست و داشتن چندین دوست پسر و خیانت مثل فیلم های جم تی وی و ......

ایرانی پرچمش بالاست
      من دارم با کی بحث میکنم...
      باشه آقا حق باشماست

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من دارم با کی بحث میکنم...
      باشه آقا حق باشماست
      حرفت قبول

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

آهای دخــــتر خـــانوم؟!؟!؟!
      دختر خانمی که میگی با چند تا پسر دوستی و به این کارت افتخار میکنی ...
      دختر خانمی که به اتو زدن و شماره گرفتن افتخار میکنی ...
      دختر خانمی که چپ چپ نگاه کردن یه پسر رو میری واسه
      دوستات تعریف میکنی و دلت خوشه که دوستات به تو حسودیشون شده ...
      دختر خانمی که میگی از این سر خیابون تا اون سر خیابون،
      برات صف کشیدن و کیف میکنی ...
      بله با شمام خوشحال نباش جـــنــــس ارزون زیـــــاد مــشـــتــــری داره!!!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دقت کن یه وقتی من حجاب کاملی دارم و یه نفر دیگه نگام میکنه مشکل ازون نه من
      ولی وقتی من بی حجاب یا بد حجاب باشم و یکی ب من نگاه کنه مشکل از من
      شما حجاب داشته باش اگه کسی کاریت داشت خدا خودش میبینه و ثبت میکنه در ضمن شما گناه نمیکنید

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh نمایش پست ها
      دقت کن یه وقتی من حجاب کاملی دارم و یه نفر دیگه نگام میکنه مشکل ازون نه من
      ولی وقتی من بی حجاب یا بد حجاب باشم و یکی ب من نگاه کنه مشکل از من
      شما حجاب داشته باش اگه کسی کاریت داشت خدا خودش میبینه و ثبت میکنه در ضمن شما گناه نمیکنید

افرین

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن