خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 181 نخستنخست ... 918192029119 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 2705
    1. Top | #271
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من متوجه نشدم ی کاربری گفته بود فقط حسابان برای دیپلم ریاضی مد نظره

اما پس جبر و احتمال و هندسه چی؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مشکل سربازی نداری پسر همسادمون همسن شماس امسال داره دوباره برای کنکور میخونه

2. Top | #272
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.DoCi نمایش پست ها
      من متوجه نشدم ی کاربری گفته بود فقط حسابان برای دیپلم ریاضی مد نظره

اما پس جبر و احتمال و هندسه چی؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مشکل سربازی نداری پسر همسادمون همسن شماس امسال داره دوباره برای کنکور میخونه

بخای دیپلم ریاضی بگیری هم حسابان هم جبر و هم هندسه باید امتحان بدی.

حالا اگر کنکور ریاضی شرکت کردی میانگین وزنی نمره ی هر سه درس اثر داره.

و اگر کنکور تجربی شرکت کردی ، فقط نمره حسابان تو ریاضی کنکور تجربی اثر داده میشه.

3. Top | #273
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

4. Top | #274
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      داش محمد من کارشناس نیستم. ولی منم فکر میکنم شما مشکل سربازی نداری. چون سال اوله که پشت کنکوری.
      اره دقیقا پلیس +10 هم همین میگفت ، میگفت تو این 1 سال هر کله ا که میخوای میتونی وایسی!
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

5. Top | #275
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیپلم ریاضی بهتره یا دیپلم انسانی ؟

6. Top | #276
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دیپلم ریاضی بهتره یا دیپلم انسانی ؟
      دیپلم ریاضی دردسرش خیلی کمتره. وقتی حسابان بخونی انگار ریاضیو با یک کم عمق بیشتر خوندی.
      وقتی فیزیک بخونی ، همون فیزیک تجربی و خوندی فقط یه فصل ترمودینامیک اضافه داره که فصل سختی نیست.
      جبر و هندسه هم که برای قبولی نمره 10 بخونی کافیه.
      دیپلم انسانی هم تعداد درسایی که مجبوری امتحان بدی زیاده ، هم این که درساشون همچین اسونم نیست.

7. Top | #277
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی جبرو هندسه روی معدل کتبی تاثیری نداره ک میگین فقط پاس کنیم کافیه>؟

8. Top | #278
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیپلم ریاضی دردسرش خیلی کمتره. وقتی حسابان بخونی انگار ریاضیو با یک کم عمق بیشتر خوندی.
      وقتی فیزیک بخونی ، همون فیزیک تجربی و خوندی فقط یه فصل ترمودینامیک اضافه داره که فصل سختی نیست.
      جبر و هندسه هم که برای قبولی نمره 10 بخونی کافیه.
      دیپلم انسانی هم تعداد درسایی که مجبوری امتحان بدی زیاده ، هم این که درساشون همچین اسونم نیست.
      کاملا موافقم! من خودم ریاضیم و میخوام تجربی بگیرم
      اینجوری فقط 1 زیست هست و 1 زمین ، اصلا نمیگم اسونه ولی انصافا هیچی هم که بلد نباشی میشه این دوتا رو بالای 10 شد!
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

9. Top | #279
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما ک ریاضی خوندی حسابان وجبرو هندسه چجور درسیه سختن؟

10. Top | #280
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما ک ریاضی خوندی حسابان وجبرو هندسه چجور درسیه سختن؟
      حسابان همون ریاضی 3 تجربیه : تابع- حد- مشتق- انتگرال- . واقعاً فرق انچنانی نداره. اگر میتونی ریاضی 3 بخونی برای 20 ، پس اینم فرقی نداره میتونی از حسابانم 20 بگیری. فرق حسابان با ریاضی 3 اینه که توش احتمال و مباحث هندسی نداریم ولی تو. ریاضی 3 هم احتمال هست هم فکر کنم یه خورده هندسه.

جبر و احتمال و هندسه شاید یک کم سختر باشن ولی خوشبختانه تو کنکور تجربی امسال که نمرش هیچ تاثیری نداشته ، کنکور تجربی 94 هم فکر کنم همین جور باشه.
      سوالات امتحان نهایی یک قالب خاص داره و در یک چارچوب و استاندارد مشخص طرح میشه.، شما بشین سوالای کتابهای دو سالانه که توش سوالات امتحان نهایی سالهای قبل اومده مثلاً حسابان گاج یا کانون فرهنگی و خودت حل کن ، امتحان نهایی نمرت عالی میشه.
      البته میتونی سوالات امتحان نهایی تمام سالها ( 84 به بعد) همراه با پاسخشون از اینترنت دانلود کنی و الزامی به خرید این جور کتابا نیست.

11. Top | #281
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این اخرین سوالمه :yahoo (94):

میشه دروس عمومی رو تطبیق نزد و دوباره امتحان داد> برای دیپلم ریاضی؟

و اینکه من درست متوجه شدم که منظور شما این هست که دروس جبرو احتمال و هندسه رو فقط پاس شه برای دیپلم و برای کنکور هیچ تاثیری نداره نمره هاش؟

فقط نمره حسابان تاثیر داره دیگه؟

12. Top | #282
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این اخرین سوالمه :yahoo (94):

میشه دروس عمومی رو تطبیق نزد و دوباره امتحان داد> برای دیپلم ریاضی؟

و اینکه من درست متوجه شدم که منظور شما این هست که دروس جبرو احتمال و هندسه رو فقط پاس شه برای دیپلم و برای کنکور هیچ تاثیری نداره نمره هاش؟

فقط نمره حسابان تاثیر داره دیگه؟
      زیاد سوال پرسیدن هیج مشکلی نداره ، من تا جایی که بتونم و بدونم به سوالات دوستان جواب میدم. اینجا بچه ها علاوه بر گرفتن جواب سوالاشون هدفشون کمک به هم دیگر هم هست.

بله همه درسای عمومی و غیر عمومی رو میتونی دیماه دوباره امتحان بدی و هیچکدومو تطبیق نزنی. تطبیق دادن یک درس کاملاً اختیاریه. میتونی فقط یکیو تطبیق بدی ولی بقیه رو امتحان بدی ، میتونی چند تا رو تطبیق بدی ، نخواستی هیچ کدومو تطبیق نمیدی و از نو امتحان میدی.

امسال برای کنکور تجربی فقط نمره حسابان تاثیر داشته حالا سال دیگه چطوری باشه معلوم نیست ولی فکر نکنم تغییری کنه. همون حسابان ملاکه .

اره -پس جبر و هندسه رو بخون فقط برای پاس کردن.

13. Top | #283
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیاد سوال پرسیدن هیج مشکلی نداره ، من تا جایی که بتونم و بدونم به سوالات دوستان جواب میدم. اینجا بچه ها علاوه بر گرفتن جواب سوالاشون هدفشون کمک به هم دیگر هم هست.

بله همه درسای عمومی و غیر عمومی رو میتونی دیماه دوباره امتحان بدی و هیچکدومو تطبیق نزنی. تطبیق دادن یک درس کاملاً اختیاریه. میتونی فقط یکیو تطبیق بدی ولی بقیه رو امتحان بدی ، میتونی چند تا رو تطبیق بدی ، نخواستی هیچ کدومو تطبیق نمیدی و از نو امتحان میدی.

امسال برای کنکور تجربی فقط نمره حسابان تاثیر داشته حالا سال دیگه چطوری باشه معلوم نیست ولی فکر نکنم تغییری کنه. همون حسابان ملاکه .

اره -پس جبر و هندسه رو بخون فقط برای پاس کردن.

شما رفتی ثبت نام کردی؟ اموزش پرورش هم رفتی یا مستقیم رفتی مدرسه شبانه؟
      و چ مدارکی لازمه ؟
      پروسه کاملش رو توضیح بدین ممنون میشممممم البته اگه ثبت کردین

خودتون گفتین زیاد سوال پرسیدن مشکلی نیس:yahoo (4):

14. Top | #284
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما رفتی ثبت نام کردی؟ اموزش پرورش هم رفتی یا مستقیم رفتی مدرسه شبانه؟
      و چ مدارکی لازمه ؟
      پروسه کاملش رو توضیح بدین ممنون میشممممم البته اگه ثبت کردین

خودتون گفتین زیاد سوال پرسیدن مشکلی نیس:yahoo (4):
      شما به صفحه 19 همین تاپیک مراجعه کن . اونجا من کاملاً مراحل و شرح دادم . اینم لینک به اون صفحه : http://forum.konkur.in/thread14421-19.html

15. Top | #285
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من دیپلم ریاضی دارم و 2 ترم دیگه فوق دیپلم نرم افزار میگیرم اما یه مشکلی هست میخوام کنکور 94 شرکت کنم اما پیش دانشگاهی ندارم من تو دانشگاه پیش خوردم هم فیزیک هم زبان هم ادبیات میشه اینا رو تطبیق داد برای پیش دانشگاهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 19 از 181 نخستنخست ... 918192029119 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن