خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 97
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا چرا قضاوت میکنیم

ما نمیدونیم بچه ها دروغ میگن یا حاج کاظم یا سینا تهرانی!
      شاید هیچ کدوم دروغ نمیگن!ممکنه تعریفشون از مشاور خصوصی فرق داشته باشه.

در قبال حرفایی هم که میزنیم مسئولیم و اینکه بگیم فلانی دروغ و راست اگ یه درصد

اشتباه باشه و حرفمون کوچیکترین تاثیری داشته باشه ، اونوقت....
      ( اصلا منظورم صحبت فرد خاصی توی این تاپیک نیست)

+من خودم یه مدت بشدت درگیر همه اینا بودم واکثر سایت ها رو اونم تو اوج امتحانات نهایی

زیرورو کردم و هرکس یه حرفی داشت! هر حرفیم تاثیر خودشو معمولا داره دیگه...

درسته که خودت بهترین مشاور خودتی ولی وجود یه راهنما ( مشاور ، معلم ، خانواده یا ...)از اوجب واجبات است.

الله اعلم

ویرایش توسط فاطمه زهرا : 14 مرداد 1393 در ساعت 00:39

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کاری به قلمچی ندارم..
      کم هستند اونایی که همین جوری فقط با تو خونه کتاب خوندن و تست زدن رتبه های خیلی عالی میارن..
      اکثر اونایی که رتبشون خوبه..خوب درس خوندن..خوب هم پول خرج کردن برای مشاور..کلاس کنکور..کنکور آزمایشی..معلم...کتاب..دی وی دی...
      این که همه بگن...همین جوری با تلاشهای خودم..بدون مشاوره و کلاس..رتبه برتر شدم..کذب محضه...انقد خیالاتی نباشید
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      من کاری به قلمچی ندارم..
      کم هستند اونایی که همین جوری فقط با تو خونه کتاب خوندن و تست زدن رتبه های خیلی عالی میارن..
      اکثر اونایی که رتبشون خوبه..خوب درس خوندن..خوب هم پول خرج کردن برای مشاور..کلاس کنکور..کنکور آزمایشی..معلم...کتاب..دی وی دی...
      این که همه بگن...همین جوری با تلاشهای خودم..بدون مشاوره و کلاس..رتبه برتر شدم..کذب محضه...انقد خیالاتی نباشید
      اگر اینجور که شما میگی باشه همه پولدارهای ایران باید بشن رتبه برتر ولی برعکسش تو واقعیت اتفاق میفته!
      Math & Physics are fun

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من مطمعا هستم که کاظم عاغا !! دروغ نمیگه !! ( به احتمال 90 %) چون بارسال تو ازمونای کانونی که تو مدرسمون برگزار میشد !! اخر هر ازمون یه مجله میدادن به نام مجله ازمون !! و در اخر همین مجله ها رتبه های برتر ازمونای قبلو با عکس و نام و تراز به تصویر میکشیدند!! که اکثریت رتبه های برتر 93 هم تو رتبه های برترشون بوده !!! و هنوزم اون مجله ها رو تو ارشیوم دارم :d حالا یه سوال بزرگ واسم بیش اومده !! اقا سینا که میگن این رتبه های برتر اصن تو ازمونای اون موسسه شرکت نمیکردن ! بس چطور رتبه های برتر 93 در ازمون های کانون همیشه جزو نفرات اول بودند(به گواه مجله ازمون)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! !!! خاهشا زود قضاوت نکنیم ما از خیلی چیزا خبر نداری!!!!!!!!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad51 نمایش پست ها
      من مطمعا هستم که کاظم عاغا !! دروغ نمیگه !! ( به احتمال 90 %) چون بارسال تو ازمونای کانونی که تو مدرسمون برگزار میشد !! اخر هر ازمون یه مجله میدادن به نام مجله ازمون !! و در اخر همین مجله ها رتبه های برتر ازمونای قبلو با عکس و نام و تراز به تصویر میکشیدند!! که اکثریت رتبه های برتر 93 هم تو رتبه های برترشون بوده !!! و هنوزم اون مجله ها رو تو ارشیوم دارم :d حالا یه سوال بزرگ واسم بیش اومده !! اقا سینا که میگن این رتبه های برتر اصن تو ازمونای اون موسسه شرکت نمیکردن ! بس چطور رتبه های برتر 93 در ازمون های کانون همیشه جزو نفرات اول بودند(به گواه مجله ازمون)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! !!! خاهشا زود قضاوت نکنیم ما از خیلی چیزا خبر نداری!!!!!!!!
      سینا تهرانی هم نگفت که هیچ کدوم قلمچی نبودن ... گفته

"حتی فردی که به زور و اصرار مدرسه در آزمونش ثبت نام کرده اما در آن شرکت نکرده است را نیز دانش آموز خود قلمداد کرده و موفقیت او را به نام خود مصادره کرده است.
      "

وقتی گفته فردی یعنی 1 نفر نه همه ...

من نظر خودمو میگم با کسی هم کاری ندارم ... اگه اشتباه میکنم گناهش پای خودم ...

به نظر من قلمچی دروغ میگه ... خیلی هم دروغ میگه ... تو همه چیز دروغ میگه ... مصاحبه هاش کذب محضه ... فقط واسه تبلیغ خودشونه ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      سینا تهرانی هم نگفت که هیچ کدوم قلمچی نبودن ... گفته

"حتی فردی که به زور و اصرار مدرسه در آزمونش ثبت نام کرده اما در آن شرکت نکرده است را نیز دانش آموز خود قلمداد کرده و موفقیت او را به نام خود مصادره کرده است.
      "

وقتی گفته فردی یعنی 1 نفر نه همه ...

من نظر خودمو میگم با کسی هم کاری ندارم ... اگه اشتباه میکنم گناهش پای خودم ...

به نظر من قلمچی دروغ میگه ... خیلی هم دروغ میگه ... تو همه چیز دروغ میگه ... مصاحبه هاش کذب محضه ... فقط واسه تبلیغ خودشونه ...
      شما اگه نمیدونی بدون من خودمم سه چار روزه فهمیدم !! قلم چی در سال 84 (فک کنم سالشو درست گفته باشم) وقف عام شد واسه گسترش علم و دانش بس نیازی به بوله منو تو نداره و اینارو میشه از بشتیاباناش و ساخت مدارس . ... فهمید حالا خود دانی....

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اگه نمیدونی بدون من خودمم سه چار روزه فهمیدم !! قلم چی در سال 84 (فک کنم سالشو درست گفته باشم) وقف عام شد واسه گسترش علم و دانش بس نیازی به بوله منو تو نداره و اینارو میشه از بشتیاباناش و ساخت مدارس . ... فهمید حالا خود دانی....
      بنده میدونم ...

نظر خودم رو گفتم ... شما هم نظر خودت رو بگو ... به فکر این نیستم حرف خودمو به کرسی بشونم ... نه سینا تهرانی فامیل منه نه قلمچی دشمن من ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه قلمچی دروغ میگه چرا این افراد از قلمچی شکایت نمیکنن بگن از اسم ما سو استفاده کرده هرکی موفقیتشو یکی دیگه به خودش نسبت بده خیلی عصبی میشه اگه قلمچی مصاحبه هاش دروغ بوده تقریبا این کارو کرده شایدم بهشون پولی چیزی داده اینجوری حرف بزنن و مصاحبه واقعی بوده ( این فقط یک احتماله )

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.آقا محمد اصلا می دونی چرا وقف عام شد؟ هر وقت دلیل واقعی شو فهمیدید و در جریان دقیق و صحیحش قرار گرفتید اون وقت می بینید که خیلی هم به پول من و شما نیاز داره.
      من نمی خوام و نمی تونم در یه محیط عمومی جریانشو بگم.ولی خودتون یه سرچ کنید ببنید سال قبل وقف عام چه اتفاقاتی افتاد که منجر به وقف شد.ما چون اون موقع محصل بودیم قضیه رو می دونیم.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلمچی اگه وقف عام شده واسه گسترش علم چرا کتاباش رو به زور موقع ثبت نام میندازه بهت ؟ چرا مجبوری هزینه کتابها رو با ثبت نام بدی ؟
      فک کنم پارسال اینجوری بود ... یا سال قبلش ... من قلمچی نبودم دقیق نمیدونم مال چه سالی بود که کتاباشو به زور مینداخت به بچه ها ... ولی چون خیلی ها اعتراض کردن دقیق یادمه ...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا من رفتم تو سایت یارو سینا تهرانی،داشتم شرایط ثبت نام رو میخوندم یه لحظه فک کردم دارم فورم ثبت نام تو گروه طالبان رو میخونم
      از بس شرایط عجیب غریبی گذاشته:troll (5):

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      مشاورهای مدرسه مثل مشاور خصوصی نیستند. برای هرکس برنامه ریزی شخصی نمیکنند و کمتر پیگیر کارِ آدم هستند.
      چرا برنامه ی جدا میدن
      مخصوصا برا کسی که ترازش بالا باشه که شب و روز با پیامک و تلفن هم در ارتباطن

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر مهرآزما نمایش پست ها
      سلام.آقا محمد اصلا می دونی چرا وقف عام شد؟ هر وقت دلیل واقعی شو فهمیدید و در جریان دقیق و صحیحش قرار گرفتید اون وقت می بینید که خیلی هم به پول من و شما نیاز داره.
      من نمی خوام و نمی تونم در یه محیط عمومی جریانشو بگم.ولی خودتون یه سرچ کنید ببنید سال قبل وقف عام چه اتفاقاتی افتاد که منجر به وقف شد.ما چون اون موقع محصل بودیم قضیه رو می دونیم.
      توضیح بدید!
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      بابا من رفتم تو سایت یارو سینا تهرانی،داشتم شرایط ثبت نام رو میخوندم یه لحظه فک کردم دارم فورم ثبت نام تو گروه طالبان رو میخونم
      از بس شرایط عجیب غریبی گذاشته:troll (5):
      ادرس سایت!؟؟
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم مشاور رو قبول ندارم...
      سایت قلمچی هم اغراق میکنه با کتابای رنگیش ولی آزموناش واقعا عالیه...
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      اگر اینجور که شما میگی باشه همه پولدارهای ایران باید بشن رتبه برتر ولی برعکسش تو واقعیت اتفاق میفته!
      همینجوری که من میگم هست..نه گفتم همشون..گفتم بیشترشون با مشاور و ...به رتبه رسیدند..
      برعکسش هم اتفاق نمی افته...دوباره میگم..من منظورم همه نبود...
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      همشون مشاور داشتن.اونم خصوصی.اونم چن تا

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن