خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شیمی سال سوم قدم به قدم جلوبریم....شروع از امروز

سلام...بچه ها من شیمی خوندم...یک ماهه فاروغ التحصیل شدم.میخوام پزشکی بخونم...داداشمم پزشکی زاهدان میخونه.میخوام ایشالله قبول شم..ولی نه زاهدان..کرمان...باشیمی سوم شروع میکنم...قدم به قدم از امروز...کسایی که میخوان شیمی سوم شروع کنن بیان...قدم به قدم جلومیریم..سوال..جواب...راهنم یی...نکته...روش خوندن وغیره..

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم .میشه بگی کلا شیمی رو چجوری بخونم .از اول تا پیش
      دست هایم به آرزوهایم نرسید ، آنها بسیار دورند اما درخت سبز صبرم می گوید: امیدی هست ،دعایی هست ، خدایی هست!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم.....اولابه عنوان یه دوست فقط کتابه مبتکران معرفی میکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اولابه عنوانه دوست واسه شیمی فقط فقط مبتکران عزیزم

4. Top | #4

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نمیتونین از شیمی دو شروع کنین ؟
      یا باید حتمن سه باشه ؟
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام زهراجان.....باشه...چشم از چنذروز دیگه شیمی دوزوهم میخونیم

من تاالان فقط زیست سه خوندم بدون تست....البته زنتیک قرار برادرم درس بده...الانم سراغ زیست دو رفتم

زهرا جان.....جودی خانم میشه برنامه شمارو بدونم....شماها چیکار کردین...؟روزسی چندساعت میخونید....چی میخونید؟

بچه ها وقتی میخواین شیمی بخونید ازروی کتاب کمکی حتما کتاب اصلی پیشتون باشه...وقتی اونجامطلبی نوشته راجبه نکته ای خاص شکل خاص حتما کتابونگاه کنید چون راحت تر وبیشتر توزهنتون هست

مثلا تویه کتاب کمکی نوشته...واکنش پتاسیم کروات و سرب نیترات..............خب رنگ موادذمهمه باید یادداشته باشیم.....ونوشته پتاسیم کرومات زردرنگه.شمابرو ص 2کتاب میبنی بله....تصویر مخلوط کزدن این دو هست...که یکیش زرد رزنگه....واینجوری توزهنت میمونه

ص 11 کتب....واکنش الومینویوم ومس سولفات هست...............خب رنگ مواد مهمه.....توکتاب اموزشی نوشته محلول مس سولفات ابیه.........ولی شما دوست عزیز کتاب اصلی واکن....وخودت ببین....دیگه فراموش نمکنی....راحت تر میفهمی

خلاصه این کهرنگ موادتوکنور مهمن....واونجوری که من دیدم توحاشیه کتاب هست مواد.............پس نتیجه کلی...........برای حفظ کردن رنگ مواد به حاشیه کتاب نگاه کن.....راحت تر یادمیگیری.....قاطی نمیکنه ادم

بچه ها توویرایش راهنماییم کنید که بهتر بنویسم....

6. Top | #6

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اوکی پس منم هستم واس خوندن شیمی دو
      راستی اسمم صحراس نه زهرا:yahoo (1):
      من میخام برم سوم تجربی و از الان دارم زیست سوم پیش خوانی میکنم هم از جزوه هایی ک از سایت گرفتم همم از 8000 تست هم درسنامشو میخونم و تستشم میزنم
      بعد شیمی 2 رو هم دارم تست میزنم تا بهش مسلط شم و تا الان فقط فصل یکشو تونستم تموم کنم هم مطالعه هم تست از قلم چی ابی
      زیست دو رو هم از شهریور قراره جمع بندی کنم
      روزانه هم 4 یا 5 ساعت درس میخونم
      ساعات مطالعم پایینه اونم بخاطر سر دردمه ( وقتی نیم ساعت درس میخونم بعدش سر درد میگیرم ! )

واااای چقدر هم هم کردم !
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم شیمی سه رو تازه شروع کردم چون داشتم شیمی دو رو میخوندم خداروشکر که تموم شد فکر میکردم تو تابستون نمیتونم شیمی دو و سه رو هر دوشو بخونم.:yahoo (4):

8. Top | #8

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      منم شیمی سه رو تازه شروع کردم چون داشتم شیمی دو رو میخوندم خداروشکر که تموم شد فکر میکردم تو تابستون نمیتونم شیمی دو و سه رو هر دوشو بخونم.:yahoo (4):
      خوشبحالت !
      تو عرض ی ماه تونستی شیمی دو رو تموم کنی ؟؟؟
      تست میزدی ؟؟؟
      اصن برنامت چجوری بود ؟؟ ممنون میشم بگی ک مام طبق اون پیش بریم بلکه دو تموم شه
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Sahra* نمایش پست ها
      خوشبحالت !
      تو عرض ی ماه تونستی شیمی دو رو تموم کنی ؟؟؟
      تست میزدی ؟؟؟
      اصن برنامت چجوری بود ؟؟ ممنون میشم بگی ک مام طبق اون پیش بریم بلکه دو تموم شه
      نگران نباش تو هم ایشالله تمومش میکنی.اره من مبتکران دومو کلشو خوندم.من از بین همه درسا فقط شیمی رو مشکل داشتم چون کمتر میخوندم یعنی کنکوری نمیخوندم تست نمیزدم بخاطر همین برا تابستونم که یه برنامه هفتگی نوشتم واسه شیمی بیشتر وقت گذاشتم.نمیدونم بدردت میخوره یا نه ولی من دوشنبه ها 3 ساعت سه شنبه ها و چهارشنبه ها هم 5 ساعت میخوندم.البته 5 ساعت پشت سر هم نه مثلا صبح 2.5 ساعت کلا میخوندم بعد بعدازظهر یا شب 2-3 ساعت تستای همون مبحثو میزدم.هر هفته هم یه فصل رو تموم میکردم.البته فصل 4 چون یکم سخت تر و بیشتر بود دو هفته طول کشید تا رفت تو مخم.:yahoo (4): الانم شیمی سه رو شروع کردم طبق همون برنامه هفتگی.و شیمی دو رو هم هر هفته یه فصلشو در حد 30 دقیقه مرور میکنم برای ازمونای قلم چی که از همین سایت میخرم و تو خونه میزنم.چقدر حرف زدم:yahoo (4):موفق باشیییییییی

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چجور با مبتکران خوندی وقتی هنوز تغییرات کتابو اعمال نکرده؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      چجور با مبتکران خوندی وقتی هنوز تغییرات کتابو اعمال نکرده؟؟؟
      چه تغییری؟کتاب درسی شیمی دو برای کنکور 94 باید چاپ 91 باشه تا اونجایی که من میدونم.مبتکران هم مطابق همونه

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی 2 بلعیدم....

شیمی 2 بلعیدم....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه بشه دو نفراز بچه ها کمک کنن خوب میشه.....مثلا هرکس یه صفحه ای رو از کتاب اینجاتوضیح ونکاتش بنئویسیم......بچه ها خودمون.....حتی دبیرستانی....سال سومی.....سال سومیا بیان کمک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن