خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکورو ببوسم بذارم کنار؟

دوستان سلام
      من کنکوری 94 هستم که لیسانس دارم و الان 2ساله تلاش میکنم بشینم واس پزشکی بخونم.ولی وقتی عربی و ریاضی و فیزیک رو می خونم و بعدش میبینم که خیلی ضعیفم نا امید میشم دیگه دستم به کتاب نمیره.از طرفی این تنها آرزوی منه که پزشکی قبول شم.از طرف دیگه خانواده تشویق می کنن برو پیام نور روان شناسی بخون بعد تا دکترا ادامه بده.آخه من به روانشناسی هم علاقه مندم.الان هم وسط تابستونیم بلاتکلیف موندم نه میتونم بشینم واس کنکور بخونم نه اینکه میدونم چی کار کنم.احساس میکنم افسرده و به شدت ناامیدم.لطفا راهنمایی کنید :'(

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزم روان شناسی خیلی خوب نیست من میگم بشین از الان درس بخون حالا پزشکی نه.....ی چیز دیگه...... راستی کسی میدونه به پزشکای تو طرح چقد حقوق میدن¿__

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      تو هم مثل من هستی

من 67 هستم میخوام بعد از 9 سال کنکور 94 شرکت کنم

هر کمکی خواستی بگو تا بهت کمک کنم

دوست من نا امیدی ارزش نداره بخوایم نا امید بشیم مظمین باش نه رواشناسیی میری نه دانشگاه قبول میشی
      من هم 68 هستم و واقعا موندم چیکار کنم!؟!؟تو دو راهی موندم و واقعا احساس می کنم بریدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      توده های اضافی جمع شده توی ذهنت رو بریز بیرون ....منطقی تصمیم بگیر و واسه تصمیمت ارزش قائل باش !

من واسه شما آرزو موفقیت دارم

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      عزیزم روان شناسی خیلی خوب نیست من میگم بشین از الان درس بخون حالا پزشکی نه.....ی چیز دیگه...... راستی کسی میدونه به پزشکای تو طرح چقد حقوق میدن¿__
      بعد 8سال کنکور میدم به نظرتون بعد 8سال چه رشته ای هست که بتونه از لحاظ ارزشی این وقفه زمانی رو برا ما پر کنه؟؟؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      توده های اضافی جمع شده توی ذهنت رو بریز بیرون ....منطقی تصمیم بگیر و واسه تصمیمت ارزش قائل باش !

من واسه شما آرزو موفقیت دارم
      میشه شما یه پیشنهاد منطقی بدید؟ مثلا جای من بودین چه تصمیمی می گرفتین؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar نمایش پست ها

میشه شما یه پیشنهاد منطقی بدید؟ مثلا جای من بودین چه تصمیمی می گرفتین؟

بنظر من تلاش کنید واسه چیزی که آرزوشو داشتید ! همه چیز به شرایط خودتون بستگی داره ....بدترین شرایط اینه که دچار تزلزل بشید !

من اگه جای شما بودم قطعا به تلاشم ادامه میدادم واسه پزشکی ( نظر شخصی خودمه)

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام منم 67 هستم ولی امسال افتضاح دادم با این وضع شرط معدل من نمیدونم چکار کنم میخوام امسال روانشناسی برم ولی عشقم بزشکیه میدونم چکار کنم اخه معدلم بایینه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظر من بخونین واسه پزشکی! و مطمئن باشین که قبول میشین. یکی از فامیلای ما الان دانشجوی پزشکیه. تازه بعد 8 سال که کنکور رو گذشته بود کنار، شروع کرد به خوندن. رشته اش هم ریاضی فیزیک بود. با برنامه خوند و پزشکی تبریز قبول شد. من مطمئنم اگه با توکل به خدا، شما هم با برنامه بخونین و امید و انگیزه تون رو تا خود کنکور حفظ کنین،100% موفق میشین. همه افکار پوچ رو بذارین کنار و به هدفی که دارین فکر کنین. یکی از دوستای بابام، بعد اینکه دومین بچه اش به دنیا اومد، شروع کرد به خوندن رشته تجربی، به امید قبولی تو پزشکی. همون سال هم پزشکی تهران قبول شد. اونم تو شرایط خیلی سختی که داشت! پس نتیجه میگیریم که هر کی با جون و دل واسه هدفی که داره تلاش کنه، مطمئنا خدا هم کمکش میکنه و به هدفش میرسه. هر چند کلی هم سنگ جلو پاش بندازن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم این درسایی که شما میگین رو خیلی ضعیف بودم ولی چندبار که خوندمشون عاشقشون شدم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام من الان ترم3 پیام نورم اگه بعد انتخاب رشته قبول نشدم به نظرتون پیام نور رو ادامه بدم یا 94کنکور تجربی؟

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بچه ها این نکته رو هم در نظر بگیرید که امسال ظرفیت پذیرش 3 تا رشته تاپ علوم پزشکی کم شده. سال دیگه هم احتمالا همین وضعیته .
      یعنی رقابت فشرده تر و شانس قبولی کمتر.
      پس خیلی احساسی تصمیم نگیرید. تواناییهای خودتون رو در نظر بگیرید و بگردید اگر در درسی ضعیف هستید واقعا علت اصلی رو پیدا کنید.

نیاد یه وقتی که ببینید به امید قبولی پزشکی افتادید تو یه چرخه باطل و چند سال عمرتون هدر بره.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یه سوال دانشجو های پزشکی وقتی که میرن بیمارستان شیفت حقوق میگیرن؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دیگه ازمن شریط بدتری ندارید که متولد64ام 10سال یش کنکور دادم امسال 4ماه خوندم شدم 5000 تازه شاغلم هستم فهمیدم چه قد راحته کنکور ولی به خوندن زیاد نیست به هوش و درست خوندنه قلقش بدجور امده دستم البته بعد 10سال

14. Top | #14
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقا یه راهنمایی بفرمایین دوستم n رقمی شده و میخواد پشت بمونه ولی میترسه رتبه شو نتونه خیلی کم کنه ؟

میتونه س رقمی یا حتی دورقمی کنه ؟رشتش هم تجربیه !!

استعدادش بد نیست ولی تنبلی کــرده ...

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

ویرایش توسط Farzaneh15 : 13 مرداد 1393 در ساعت 12:24

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته کوچولو نمایش پست ها
      به نظر من بخونین واسه پزشکی! و مطمئن باشین که قبول میشین. یکی از فامیلای ما الان دانشجوی پزشکیه. تازه بعد 8 سال که کنکور رو گذشته بود کنار، شروع کرد به خوندن. رشته اش هم ریاضی فیزیک بود. با برنامه خوند و پزشکی تبریز قبول شد. من مطمئنم اگه با توکل به خدا، شما هم با برنامه بخونین و امید و انگیزه تون رو تا خود کنکور حفظ کنین،100% موفق میشین. همه افکار پوچ رو بذارین کنار و به هدفی که دارین فکر کنین. یکی از دوستای بابام، بعد اینکه دومین بچه اش به دنیا اومد، شروع کرد به خوندن رشته تجربی، به امید قبولی تو پزشکی. همون سال هم پزشکی تهران قبول شد. اونم تو شرایط خیلی سختی که داشت! پس نتیجه میگیریم که هر کی با جون و دل واسه هدفی که داره تلاش کنه، مطمئنا خدا هم کمکش میکنه و به هدفش میرسه. هر چند کلی هم سنگ جلو پاش بندازن
      با ضعیفی که تو ریاضی و فیزیک دارم چیکار کنم.بنا به دلایل مالی هم نمی تونم کلاس برم.

نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها
      بچه ها این نکته رو هم در نظر بگیرید که امسال ظرفیت پذیرش 3 تا رشته تاپ علوم پزشکی کم شده. سال دیگه هم احتمالا همین وضعیته .
      یعنی رقابت فشرده تر و شانس قبولی کمتر.
      پس خیلی احساسی تصمیم نگیرید. تواناییهای خودتون رو در نظر بگیرید و بگردید اگر در درسی ضعیف هستید واقعا علت اصلی رو پیدا کنید.

نیاد یه وقتی که ببینید به امید قبولی پزشکی افتادید تو یه چرخه باطل و چند سال عمرتون هدر بره.
      شما هم دقیقا مثل خانواده من فکر می کنید...این نظرتون واقع بینانس ولی امان از دست توهم و بلکه و شاید و امید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      دیگه ازمن شریط بدتری ندارید که متولد64ام 10سال یش کنکور دادم امسال 4ماه خوندم شدم 5000 تازه شاغلم هستم فهمیدم چه قد راحته کنکور ولی به خوندن زیاد نیست به هوش و درست خوندنه قلقش بدجور امده دستم البته بعد 10سال
      آقا بهزاد میشه قلقش رو بسط بدین؟؟؟؟ حالا که اومده دستتون به ما هم کمک کنین بگین...درسای ضعیف تونو چطوری ارتقا دادین؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن